Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Gorka Aginagalde: El txou de Patxi

    ABADIñO 18:30. eta 20:30ean, Errota kultur etxean (2019-04-30)
    Gorka Aginagalde: El txou de Patxi

Bertsolaritza

  • Soinu onak... oinak doinu Bertso Olarien bertso musikatuak, eta D-Pintxos

    LEGAZPI 23:00. txosnetan (2019-04-30)
    Soinu onak... oinak doinu Bertso Olarien bertso musikatuak, eta D-Pintxos
  • Bertso afaria: Sebastian Lizaso eta Aitor Mendiluze, Lutxurdio eta Olarte trikitilariekin

    AZKOITIA 21:00. Floreagako jaietan (2019-04-30)
    Bertso afaria: Sebastian Lizaso eta Aitor Mendiluze, Lutxurdio eta Olarte trikitilariekin
  • Bertso afaria

    AZKOITIA 21:00. Florega taberna (2019-04-30)
    Bertso afaria
  • Jaiak. "Soinu onak... oinak doinu" Legazpiko Bertso Olarien bertso musikatu emanaldia

    LEGAZPI 23:00. Txosnagunea (2019-04-30)
    Jaiak. "Soinu onak... oinak doinu" Legazpiko Bertso Olarien bertso musikatu emanaldia

Bestelakoak

  • Bernardo Atxaga eta Jose Cruz Gurrutxaga: Martuteneko kartzelan irakurraldi dramatizatua

    ZARAUTZ 20:00. Modelon (2019-04-30)
    Bernardo Atxaga eta Jose Cruz Gurrutxaga: Martuteneko kartzelan irakurraldi dramatizatua
  • Liburu Baby Kluba, 0-3 urte

    DONOSTIA 10:30. Lugaritz kultur etxean (2019-04-30)
    Liburu Baby Kluba, 0-3 urte
  • Literatur solasaldia: Virginie Despentes-en "Teoría King Kong"

    DONOSTIA 19:00. Egia kultur etxean (2019-04-30)
    Literatur solasaldia: Virginie Despentes-en "Teoría King Kong"
  • Ipuinaren Ordua, ipuin kontaketa 2-5 urte

    DONOSTIA 18:00. Loiolako Liburutegian (2019-04-30)
    Ipuinaren Ordua, ipuin kontaketa 2-5 urte
  • Amaia Arriaran Riza ipuin kontalaria, helduentzat

    BERGARA 19:00. udal liburutegian (2019-04-30)
    Amaia Arriaran Riza ipuin kontalaria, helduentzat
  • Liburu Joko Kluba: ipuinak eta jokoak, 6-12 urte

    DONOSTIA 17:30. Ernest Lluch kultur etxean (2019-04-30)
    Liburu Joko Kluba: ipuinak eta jokoak, 6-12 urte
  • Ipuinaren Ordua, ipuin kontaketa, 2-5 urte

    DONOSTIA 18:00. Larrotxene kultur etxean (2019-04-30)
    Ipuinaren Ordua, ipuin kontaketa, 2-5 urte
  • Maite Franko ipuin kontalaria

    HERNANI 17:30. eta 18:00etan, liburutegian (2019-04-30)
    Maite Franko ipuin kontalaria
  • Truk txapelketa solidarioa.

    OIARTZUN 21:00. Kataxulo gaztetxian. (2019-04-30)
    Truk txapelketa solidarioa.

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Mikel Reparaz: Trumpen Amerika

    ARETXABALETA 19:00. Zaraia aretoan (2019-04-30)
    Mikel Reparaz: Trumpen Amerika
  • Gabriela Zendoia: Argi festibala eta Liburuaren Eguna

    OñATI 19:00. udal liburutegian (2019-04-30)
    Gabriela Zendoia: Argi festibala eta Liburuaren Eguna

Ikus-entzunezkoak

  • Bideo Forum Zientzia Fikzioa: "Titan A.E." (2000)

    DONOSTIA 18:30. Lugaritz kultur etxean (2019-04-30)
    Bideo Forum Zientzia Fikzioa: "Titan A.E." (2000)
  • "Thelma y Louise" (1991)

    DONOSTIA 18:00. Okendo kultur etxean (2019-04-30)
    "Thelma y Louise" (1991)
  • Faust operaren zuzeneko emanaldia, Londresko Royal Opera Housetik

    BEASAIN 19:45. Usurbe antzokian (2019-04-30)
    Faust operaren zuzeneko emanaldia, Londresko Royal Opera Housetik
  • Axut !, Artedrama eta Le Petit Théâtre de Pain "Zazpi senideko"

    IZTURITZE Izturitze (2019-04-30)
    Axut !, Artedrama eta Le Petit Théâtre de Pain "Zazpi senideko"
  • Tanttaka teatroa "Giltzadun etxea"

    BAIONA Baiona (2019-04-30)
    Tanttaka teatroa "Giltzadun etxea"
  • Dantza gaualdia

    HAZPARNE Hazparne (2019-04-30)
    Dantza gaualdia

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Peon Kurtz

    BILBO 02:00. Kremlinen (2019-04-30)
    Peon Kurtz
  • Ralph Towner

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2019-04-30)
    Ralph Towner
  • 13 Cicada eta Orbain Unit

    BILBO 20:00. Muellen (2019-04-30)
    13 Cicada eta Orbain Unit
  • Ketama eta Sonakay

    BILBO 21:00. Euskalduna jauregian (2019-04-30)
    Ketama eta Sonakay
  • Sega Sound Killers

    DONOSTIA 21:00. Tabakaleran (2019-04-30)
    Sega Sound Killers
  • BSB

    ABADIñO 20:00. Traña plazan (2019-04-30)
    BSB
  • Gozategi

    ABADIñO 23:00. Traña plazan (2019-04-30)
    Gozategi
  • The Brontes

    BILBO 21:00. Shaken (2019-04-30)
    The Brontes
  • Musikeneko jazz ikasleak

    DONOSTIA 21:30. Altxerrin (2019-04-30)
    Musikeneko jazz ikasleak
  • Los Tenampas y el Mariatxi

    LEGAZPI 23:00. Euskal Herria plazan (2019-04-30)
    Los Tenampas y el Mariatxi
  • Tocan2 La Polla

    ANDOAIN 20:00. txosnetan (2019-04-30)
    Tocan2 La Polla
  • Olagain txistulari taldea, Alberto Agirre abesbatza, Soinuak musika eskola eta Urki

    ANDOAIN 20:00. Santa Krutz ermitan (2019-04-30)
    Olagain txistulari taldea, Alberto Agirre abesbatza, Soinuak musika eskola eta Urki
  • Kilimak

    ANDOAIN 23:00. txosnetan (2019-04-30)
    Kilimak
  • Pintxada feminista

    ANDOAIN 01:30. txosnetan (2019-04-30)
    Pintxada feminista
  • Modus Operandi eta Hesian

    LAZKAO 23:00. plazan (2019-04-30)
    Modus Operandi eta Hesian
  • Reunion Big Band eta Lindy Hop Donosti

    DONOSTIA 21:30. Dabadaban (2019-04-30)
    Reunion Big Band eta Lindy Hop Donosti
  • Paralux & Wilkinson, Kkopu, IbonRG eta Katza

    AZKOITIA 22:30. Matadeixen (2019-04-30)
    Paralux & Wilkinson, Kkopu, IbonRG eta Katza
  • William Jenks eta Yoko Takaki-Takeshi Tezuka bikoaren (gitarra-pianoa) emanaldiak, Hondarribiko 17. Nazioarteko Gitarra Jaialdiaren barruan.

    HONDARRIBIA 20:00. Kultur Etxean (2019-04-30)
    William Jenks eta Yoko Takaki-Takeshi Tezuka bikoaren (gitarra-pianoa) emanaldiak, Hondarribiko 17. Nazioarteko Gitarra Jaialdiaren barruan.
  • Bullets of Misery, Fetitxe eta Crucifucked

    DIMA 21:00. Abaro aretoan (2019-04-30)
    Bullets of Misery, Fetitxe eta Crucifucked
  • River Oaks District Band eta Triple Zero Band

    GERNIKA-LUMO 22:00. Lorategietako jaietan (2019-04-30)
    River Oaks District Band eta Triple Zero Band
  • Elena Setien

    BILBO 19:00. Fnac-en (2019-04-30)
    Elena Setien
  • Antonio Vega Gogoan: Rafa Aceves, Miguel Moyano, Jorge Gross, Peri Ibañez, Nacho Beltran & gonbidatu bereziak

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-04-30)
    Antonio Vega Gogoan: Rafa Aceves, Miguel Moyano, Jorge Gross, Peri Ibañez, Nacho Beltran & gonbidatu bereziak
  • Prok

    BILBO 20:00. Santana 27n (2019-04-30)
    Prok
  • Heavy Feather

    BILBO 21:00. La Nuben (2019-04-30)
    Heavy Feather
  • Kilimak + Pintxada Feminista

    ANDOAIN 23:00. Andoain (2019-04-30)
    Kilimak + Pintxada Feminista
  • Tokan2 La Polla

    ANDOAIN 20:00. Andoain (2019-04-30)
    Tokan2 La Polla
  • Oldarra

    BIARRITZ Biarritz (2019-04-30)
    Oldarra
  • Xiberoa Kantuz - Etxahun gogoan

    MAULE-LEXTARRE Maule-Lextarre (2019-04-30)
    Xiberoa Kantuz - Etxahun gogoan
  • Paralux & Wilkinson + Kkopu + Ibon RG + Katza

    AZKOITIA 22:30. Azkoitia (2019-04-30)
    Paralux & Wilkinson + Kkopu + Ibon RG + Katza
  • The Bardulians

    BILBO 21:30. Bilbo (2019-04-30)
    The Bardulians
  • Antonio Vega oroituz. 10 urte

    BILBO 22:00. Bilbo (2019-04-30)
    Antonio Vega oroituz. 10 urte
  • Raust!

    BILBO 22:30. Bilbo (2019-04-30)
    Raust!
  • Cotton Club jaialdia

    DONOSTIA 21:30. Donostia (2019-04-30)
    Cotton Club jaialdia
  • Darsombra + Voidesc

    SOPELA 20:00. Sopela (2019-04-30)
    Darsombra + Voidesc