Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Dejabu: Linbo planeta

    ZARAUTZ


    16:30


    Modelon


    (2019-05-19)

  • Atx Teatroren '7ak bat. Gaiztoetan gaiztoenak'. Zortzi euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Audotiriumean


    (2019-05-19)

  • Dramagia eta Toni La Sal: Bole Bole Toronbole

    BILBO


    18:30


    Zurbaranbarriko frontoian


    (2019-05-19)

  • Menudas Marchantes & DJ Mimoloco: SubastApp

    BILBO


    12:30


    Muellen


    (2019-05-19)

  • Joana Rhein: Hai, ametsen arrantzalea

    ANDOAIN


    17:00


    Basteron


    (2019-05-19)

  • Yllana: The Primitals

    VILLABONA


    19:30


    Gurean


    (2019-05-19)

  • Espido Freire & Fernando Marias: Esta noche moriremos

    GETXO


    19:00


    Andres Isasi musika eskolan


    (2019-05-19)

  • Potx eta Lotx: Etxean

    ARETXABALETA


    17:00


    Zaraian


    (2019-05-19)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua

    BASAURI


    16:45


    eta 19:00etan, Sozial antzokian


    (2019-05-19)

  • Richard Sahagun: Caballo / Dostoyevski

    BILBO


    19:00


    Hacerian


    (2019-05-19)

  • #másde20 (IV): Samueladas

    BILBO


    19:00


    Hacerian


    (2019-05-19)

  • Hortzmuga: Jaietan berdin

    BILBO


    12:00


    Zurbaranbarriko jaietan


    (2019-05-19)

  • Borobil: Jokoz kanpo

    OñATI


    19:00


    Santa Ana antzokian


    (2019-05-19)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019) Sailkapen fasea. "Gipuzkoa Bertsotan"

    ERREZIL


    17:00


    Herri Eskola


    (2019-05-19)

  • Bertso bazkaria

    ERRENTERIA



    Zamalbide


    (2019-05-19)

  • Arabako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa (24. 2019)

    GASTEIZ


    10:00


    Lakua auzoa. F. Garcia Lorca Antzokia


    (2019-05-19)

  • Euskararen Eguna. Bertsulariak

    DONIBANE LOHIZUNE


    17:00


    Herriko plaza


    (2019-05-19)

  • Ibilaldia. "Ez da kasualitatea" bertso-saio musikatua

    LEKEITIO


    16:00



    (2019-05-19)

  • Bertso-trans-saioa

    HERNANI


    19:00


    Ezkiaga pasealekua


    (2019-05-19)

  • Garriko Bertsolari Eguna: Bertso Idatzien Lehiaketa (32. 2018. Muxika)

    MUXIKA


    11:00


    Ariatza


    (2019-05-19)

  • Bittor Zubiagirre, Aitor Tatiegi, Aritz Irigoien eta Urko Arregi

    OñATI


    19:00


    Errekaldeko jaietan


    (2019-05-19)

  • Euskaralai

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-05-19)

Bestelakoak

  • Kantu eta Dantza Eguna: 13:00etan kantu-jira, 14:30ean kantu-bazkaria, eta 18:00etan dantzaldia Jainaga eta Narbaizarekin, Patxi Monterok gidatuta

    ELGETA


    12:30


    plazan eta kiroldegian


    (2019-05-19)

  • Imanol Ituiño: Magia parrastan

    BILBO


    18:30


    Buiako auzo etxeko plazan


    (2019-05-19)

  • Ondalan eta Bermeoko erraldoi konpartsen kalejira

    BERMEO


    12:30


    Lameran eta Portuzarran


    (2019-05-19)

  • Sagardo Eguna

    USURBIL


    11:30


    herrigunean


    (2019-05-19)

  • "Orendain eta baserria" (Kontakizunak), gidaritza lana Arantxa Iturbe-ren eskutik izango da

    ORENDAIN


    17:30


    Eraikin anitzean


    (2019-05-19)

  • Erdi Aroko azoka, egun osoz.

    IRUN


    11:00


    Behobia auzoan.


    (2019-05-19)

  • Elizalde Eguna.

    OIARTZUN


    09:00


    Ikastetxean.


    (2019-05-19)

  • Mutxikoak Angelun

    ANGELU



    Angelu


    (2019-05-19)

Dantza

  • Ilunbe: iñude eta artzainen desfilea

    PASAIA


    12:00


    Trintxerpen


    (2019-05-19)

  • Bizkaiko Dantzari Eguna

    SESTAO


    11:00


    Las Llanas futbol zelaian


    (2019-05-19)

  • Musika eta Dantza Eskolako ikasleak: euskal dantzak eta ballet garaikidea

    DONOSTIA


    12:00


    San Telmo museoan


    (2019-05-19)

  • Patxi Perez eta Polunpak: dantza plaza

    ORTUELLA


    19:00


    Otxartaga plazan


    (2019-05-19)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Emakumeak Munduko Iraultzeko zikloaren barruan, Kurdistango emakumeen borrokaren gaineko ikus-entzunezkoa, Harremantxo talde feministak antolatuta.

    PASAIA


    18:30


    Antxoko Kultur Etxean


    (2019-05-19)

  • Garaziko antzerki taldea "Mutil Berri" + "Xirristi Mirristi"

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-05-19)

Irteerak

  • Petritegiko araztegira bisita (euskaraz). Izena ematea beharrezkoa da www.cristinaenea.eus

    DONOSTIA


    10:30


    Renfe tren geltoki pareko markesinan


    (2019-05-19)

  • Itsas zabor bilketa egingo dute herritarrek.

    IRUN


    10:00


    Plaiaundin.


    (2019-05-19)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • 2Princeses Barbudes: Enaren kontuak

    ZUMAIA


    12:00


    Aita Mari zineman


    (2019-05-19)

  • Jon Gurrutxaga & Urbil Artola

    IRUñEA


    12:00


    Karrikiri


    (2019-05-19)

  • Arimaz orkestra

    TOLOSA


    12:30


    Satna Klarako elizan


    (2019-05-19)

  • Alejandro Aparicio

    ARRASATE


    19:30


    Kulturaten


    (2019-05-19)

  • Begoña Olavide & Javier Bergia

    ZORNOTZA


    12:15


    Garitondoko San Isidro baselizan


    (2019-05-19)

  • Automelodi eta Perky Pat

    BILBO


    20:00


    Itsas Museoan


    (2019-05-19)

  • Cecilia Zabala

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-05-19)

  • Onddo Beltzak

    GETXO


    13:30


    Aparkalekuan


    (2019-05-19)

  • Sanfran abesbatza

    BILBO


    13:00


    Zurbaranbarrin, Iturriondo plazan


    (2019-05-19)

  • Emitenia eta Mikel Deuna abesbatzak

    BILBO


    13:00


    Masustegin, San Gabriel elizan


    (2019-05-19)

  • Lee Bain III & The Glory Fires

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-05-19)

  • Zunbalain Dantzafesta

    ZARAUTZ


    18:30


    Santa Marinako jaietan


    (2019-05-19)

  • Izer eta Alabier

    AIA


    20:00


    plazan


    (2019-05-19)

  • Brass Band BorGIAq

    ELGOIBAR


    12:30


    Herriko antzokian


    (2019-05-19)

  • Nafarroa Kanta Taldea

    ORTUELLA


    16:00


    Otxartaga plazan


    (2019-05-19)

  • Sold my Soul

    DONOSTIA


    13:00


    Convent Gardenen


    (2019-05-19)

  • Txinpirin eta Zarautz Txiki abesbatzak

    ZARAUTZ


    12:00


    Inurritzako parkean


    (2019-05-19)

  • Khantoria

    ERRENTERIA


    19:00


    Maria Madalena basilikan


    (2019-05-19)

  • XXX. Herri Kanta jaialdia.

    HONDARRIBIA


    11:30


    Gipuzkoa plazan


    (2019-05-19)

  • Desira eta Belly Basarte. Gipuzkoan Gazte Tour programaren barruan. Sarrera: 5 euro.

    HONDARRIBIA


    18:00


    Itsas Etxea Auditoriumean


    (2019-05-19)

  • Idems

    BILBO


    13:00


    Itsas Museoko zabalgunean


    (2019-05-19)

  • Edu Basterra

    BILBO


    13:30


    Satelite T-n


    (2019-05-19)

  • Automelodi + Perky Pat

    BILBO


    20:15


    Bilbo


    (2019-05-19)

  • Lee Bains III & The Glory Fires

    DONOSTIA


    20:30


    Donostia


    (2019-05-19)

  • Eneritz Furyak (elkarrizketa + kontzertua)

    DONOSTIA



    Donostia


    (2019-05-19)

  • Michel Cloup Duo

    TOLOSA


    20:00


    Tolosa


    (2019-05-19)

  • Iker Lauroba eta Leire Letu

    TOLOSA


    19:00


    3 Tabernan


    (2019-05-19)

  • Abesbatza Eguna, Ametsa, Argoiak, Atzokoak, Bidasoaldekoak, Coros de Colores, Larreaundi, Náyade eta Albada abesbatzekin.

    IRUN


    18:30


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-05-19)

  • Josteta - Lagunt eta Maita

    JURANçON



    Jurançon


    (2019-05-19)

Egutegia

2019ko maiatza
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Bilatzailea