Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Euskal Antzerki Astea

    DEBA ??? (2019-05-24tik 2019-06-03ra.)
    Euskal Antzerki Astea
  • La Fenice di Venezia & OLBE: Les pêcheures de Perles

    BILBO 19:30. eta asteartean, Euskalduna jauregian (2019-05-24)
    La Fenice di Venezia & OLBE: Les pêcheures de Perles
  • Malicia Cia: El punto de la i

    BILBO 18:00. Uretamendiko plazan, eta bihar, 19:00etan, Ibarrekolandan, Benidorm kalean (2019-05-24)
    Malicia Cia: El punto de la i
  • Vaiven: Argiaren hautsa / Párticulas de luz

    DONOSTIA 20:00. euskaraz, eta igandean, 19:00etan, gazteleraz, Antzoki Zaharrean (2019-05-24tik 2019-05-25ra.)
    Vaiven: Argiaren hautsa / Párticulas de luz
  • P6ko Gazte Konpainia: ¿Qué fue de Ana García?

    BILBO 19:00. Pabilioi 6an (2019-05-24tik 2019-05-26ra.)
    P6ko Gazte Konpainia: ¿Qué fue de Ana García?
  • Chema Trujillo: Aurora, Aurorita... Hija

    BILBO 20:00. Fundicion aretoan (2019-05-24)
    Chema Trujillo: Aurora, Aurorita... Hija
  • Atx: 7ak bat

    ELORRIO 20:30. Arriola antzokian (2019-05-24)
    Atx: 7ak bat
  • Nerea Garmendia eta Jose Cruz Gurrutxaga: Bizi(o)lagunak

    LEKEITIO 20:30. Ikusgarri aretoan (2019-05-24)
    Nerea Garmendia eta Jose Cruz Gurrutxaga: Bizi(o)lagunak
  • Orratx-Txiki: Albiste harrigarriak

    LEZO 18:30. Gezalan (2019-05-24)
    Orratx-Txiki: Albiste harrigarriak
  • #másde20 (IV)

    BILBO 20:20. Hacerian (2019-05-24)
    #másde20 (IV)
  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua

    URNIETA 17:30. Egape ikastolan (2019-05-24)
    Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua
  • Santi Rodriguez: Infarto: no vayas a la luz

    GALDAKAO 21:00. Torrezabal kultur etxean (2019-05-24)
    Santi Rodriguez: Infarto: no vayas a la luz
  • Compañia La Que Tu Me Haces: Exit (La de emergencia)

    SESTAO 19:30. Musika Eskolan (2019-05-24)
    Compañia La Que Tu Me Haces: Exit (La de emergencia)
  • Txalo: Juntos

    TOLOSA 20:30. Leidorren (2019-05-24)
    Txalo: Juntos
  • Txalo: Rita

    ZARAUTZ 22:00. Modelon (2019-05-24)
    Txalo: Rita

Bertsolaritza

  • Udaberriko Bertso Saioak (35. 2019. Bilbo)

    BILBO 20:00. Santutxu auzoa (2019-05-24)
    Udaberriko Bertso Saioak (35. 2019. Bilbo)
  • Bertso afaria

    LIZASO 21:30. Elkartea (2019-05-24)
    Bertso afaria
  • Barañaingo kopla txapelketa musikatua (6. 2019. Barañain)

    BARAñAIN 20:30. Gaztetxea (2019-05-24)
    Barañaingo kopla txapelketa musikatua (6. 2019. Barañain)
  • Errekaleorreko jaiak. Bertso trama

    GASTEIZ 20:00. Errekaleor (2019-05-24)
    Errekaleorreko jaiak. Bertso trama

Bestelakoak

  • Raul Alegria: Sensaciones mágicas

    BILBO 19:30. Txurdinagan, Garai lorategian (2019-05-24)
    Raul Alegria: Sensaciones mágicas
  • Txoborro magoa: Gezur gehiegi

    BASAURI 17:30. Basozelai gizarte etxean (2019-05-24)
    Txoborro magoa: Gezur gehiegi
  • Garazi Kamio eta Miguel Aierra: Poetika: Castillo Suarez errezital musikatua

    DONOSTIA 19:30. Koldo Mitxelena Kulturunean (2019-05-24)
    Garazi Kamio eta Miguel Aierra: Poetika: Castillo Suarez errezital musikatua

Dantza

  • Ai D? Project & Septeto Kaiserin: Schubert

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2019-05-24)
    Ai D? Project & Septeto Kaiserin: Schubert
  • Basileako Antzokiko Balleta: The fools, This is everything eta Day «without» night

    BILBO 19:30. Arriaga antzokian (2019-05-24tik 2019-05-25ra.)
    Basileako Antzokiko Balleta: The fools, This is everything eta Day «without» night
  • MugMus Laborategia: Esku Harriak. Oteizaren (H)ariak

    AZPEITIA 21:30. Sanagustin kulturgunean (2019-05-24)
    MugMus Laborategia: Esku Harriak. Oteizaren (H)ariak
  • Dantzazaleon eguna

    ZUMAIA 18:00. Torreberrin (2019-05-24)
    Dantzazaleon eguna

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

  • Rayden

    IRUñEA 22:00. Indara aretoan (2019-05-24)
    Rayden
  • Joäo Farinha & Fado Ao Centro

    BILBO 20:00. BBK aretoan (2019-05-24)
    Joäo Farinha & Fado Ao Centro

Musika

  • Caboverde

    BERRIZ 22:00. kultur etxean (2019-05-24)
    Caboverde
  • OswaldoH, Colectivo eta 0 DJ

    BILBO 23:59. Muellen (2019-05-24)
    OswaldoH, Colectivo eta 0 DJ
  • Zariatxo eta Zariagaz abesbatzak

    PASAIA 20:00. San Joan Bataiatzailearen parrokian (2019-05-24)
    Zariatxo eta Zariagaz abesbatzak
  • Neverminders, Suburbia eta Smash: American Rock Punk Tribute Fest

    IRUN 20:30. Tunk aretoan (2019-05-24)
    Neverminders, Suburbia eta Smash: American Rock Punk Tribute Fest
  • Aita Gotzon, Ipar-Alde eta Zigor abesbatzak

    BARRIKA 20:00. Andra Mari elizan (2019-05-24)
    Aita Gotzon, Ipar-Alde eta Zigor abesbatzak
  • Bohemian Trio

    TOLOSA 19:30. Topic-en (2019-05-24)
    Bohemian Trio
  • Potentor eta Euphoric

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2019-05-24)
    Potentor eta Euphoric
  • Mice & Birkit

    BERGARA 21:00. Seminarixoan (2019-05-24)
    Mice & Birkit
  • Kalakan & Nayade, Landarbaso, Virgen de la Paz eta Choeur Ascese abesbatzak

    ERRENTERIA 20:00. Fatima elizan (2019-05-24)
    Kalakan & Nayade, Landarbaso, Virgen de la Paz eta Choeur Ascese abesbatzak
  • More Jaia Sound System

    SOPELA 23:59. Plaza Beltzan (2019-05-24)
    More Jaia Sound System
  • The Brew eta The Renegados

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-05-24)
    The Brew eta The Renegados
  • Vulk eta La Urss

    BILBO 01:00. Kafe Antzokian (2019-05-24)
    Vulk eta La Urss
  • Twist! eta Mamba Beat

    BILBO 03:00. Kafe Antzokian (2019-05-24)
    Twist! eta Mamba Beat
  • Swan James

    BILBO 21:30. Itsas Museoan (2019-05-24)
    Swan James
  • Buffalo eta Grande Days

    BILBO 20:00. Muellen (2019-05-24)
    Buffalo eta Grande Days
  • Linn Da Quebrada

    BILBO 21:00. Azkuna zentroan (2019-05-24)
    Linn Da Quebrada
  • Carlos Carranza

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2019-05-24)
    Carlos Carranza
  • Joao Farinha & Fado Ao Centro

    BILBO 20:00. BBK aretoan (2019-05-24)
    Joao Farinha & Fado Ao Centro
  • Jimmy Sanchez & His Crystal Balls, Actiq eta PNTZ

    BILBO 21:00. Kremlinen (2019-05-24)
    Jimmy Sanchez & His Crystal Balls, Actiq eta PNTZ
  • Against the Current

    BILBO 20:00. Stage Liven (2019-05-24)
    Against the Current
  • Mamushka!

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-05-24)
    Mamushka!
  • Pasion Vega

    SANTURTZI 20:30. Serantes aretoan (2019-05-24)
    Pasion Vega
  • Valkyria

    ERMUA 22:00. Karikaton (2019-05-24)
    Valkyria
  • Xahu, Irati Bilbao eta Nerea Quincoces

    IGORRE 21:00. kultur etxean (2019-05-24)
    Xahu, Irati Bilbao eta Nerea Quincoces
  • Enrockecidos eta Serotonina Ska Band

    BARAKALDO 21:00. Mendigon (2019-05-24)
    Enrockecidos eta Serotonina Ska Band
  • Inlandsys, Sonambula eta Nekrocake

    BILBO 21:00. Shaken (2019-05-24)
    Inlandsys, Sonambula eta Nekrocake
  • Joseba Tapia

    LARRAUL 19:30. Ostatuan (2019-05-24)
    Joseba Tapia
  • Ane Lizarralde eta Eztake II

    AZPEITIA 22:30. Sanagustin kulturgunean (2019-05-24)
    Ane Lizarralde eta Eztake II
  • Enemigos Intimos

    DONOSTIA 20:30. Dokan (2019-05-24)
    Enemigos Intimos
  • Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: Heriotza jauregian

    DONOSTIA 20:00. Kursaalean (2019-05-24)
    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: Heriotza jauregian
  • Dama Beltzak taldearen kontzertua, Estitxu Pinatxo eta Mikel Santxezekin. Bixi-Bixi elkarteak antolatuta, 20:30ean, Donibaneko Ziaboga jatetxean.

    PASAIA 20:30. Donibanen, Ziaboga jatetxean (2019-05-24)
    Dama Beltzak taldearen kontzertua, Estitxu Pinatxo eta Mikel Santxezekin. Bixi-Bixi elkarteak antolatuta, 20:30ean, Donibaneko Ziaboga jatetxean.
  • Capsula eta Arrotzak

    DONOSTIA 21:00. Dabadaban (2019-05-24)
    Capsula eta Arrotzak
  • Ostabe eta DJ Bull

    ALONSOTEGI 22:00. plazan (2019-05-24)
    Ostabe eta DJ Bull
  • Dientes de Luna

    DONOSTIA 23:00. Fnac-en (2019-05-24)
    Dientes de Luna