Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • 30. Txotxongilo festibala

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-05-25)

  • Primaderan 2019

    BASTIDA



    Bastida


    (2019-05-25)

  • Usopop #10

    SARA



    Sara


    (2019-05-25)

Antzerkia

  • Txalo: Juntos

    BASAURI


    20:30


    Sozial antzokian


    (2019-05-25)

  • Panpox: Tramankuluak

    BILBO


    18:00


    Solokoetxen, Zumarraga plazan


    (2019-05-25)

  • Ultramarino Payaso

    DONOSTIA


    18:30


    Kontadoresen


    (2019-05-25)

  • Paraiso: Xocolat

    SOPELA


    18:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-05-25)

  • Txirlora: El ávaro

    BERANGO


    19:00


    antzokian


    (2019-05-25)

  • Atakados: Hoy, milagro

    BILBO


    20:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-05-25)

  • Yarleku: Etxerik txikiena

    IRUN


    17:00


    Amaia kultur zentroan


    (2019-05-25)

  • Compañia La Que Tu Me Haces: Exit (La de emergencia)

    BILBO


    20:00


    Fundicionen


    (2019-05-25)

  • Yllana: We love Queen

    BILBO


    21:00


    eta igandean, 19:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-05-25)

  • Cia Utopian: Cinco millones de rublos

    GETXO


    20:00


    Utopianen


    (2019-05-25tik 2019-05-26ra.)

  • 'Etxetik txikiena' haur antzerkia. Sarrera 4,30 euro.

    IRUN


    17:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-05-25)

  • Ingelesezko ipuin kontaketa: 'Gina Ginger's birthday party', Irungo Kids & Us eskolaren eskutik.

    HONDARRIBIA


    12:00


    Liburutegian


    (2019-05-25)

  • 'Belmez' antzezlana.

    IRUN


    19:30


    Kabigorrin.


    (2019-05-25)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019) Sailkapen fasea. "Gipuzkoa Bertsotan"

    BERGARA


    17:00


    Seminarixua


    (2019-05-25)

  • Bertso afaria

    DONOSTIA


    19:45


    Antiguoko Istingorra Elkartea


    (2019-05-25)

  • Arabako Bertsolari Gaztetxoen XXIV. Eskolartekoa. Finala

    ZIGOITIA


    11:00


    Polikiroldegia


    (2019-05-25)

  • Bizkaiko Eskolarteko Bertsolari Txapelketa (36. 2019)

    ABADIñO




    (2019-05-25)

  • Arabako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa (24. 2019)

    ZIGOITIA


    11:00


    Polikiroldegia


    (2019-05-25)

  • "Humanity at music" sinfonia kooperatiboa

    ARETXABALETA


    19:00


    Kiroldegia


    (2019-05-25)

  • Elvira Zipitriaren omenezko ibilaldi musikatu, dantzatu eta bertsotua

    DONOSTIA


    12:00


    Fermin Calbetonen hasita


    (2019-05-25)

  • Agin Laburu eta Jon Maiarekin bertso afaria, Mañontzi Bertso Eskolak antolatua. Afarirako txartela: 20 euro (Tiñelun).

    LEZO


    21:30


    Tiñelu elkartean


    (2019-05-25)

Bestelakoak

  • Tor eta Txoborro magoak: Al Baker's Saloon

    BILBO


    12:00


    14:30era, emanaldiak orduerdiro, Txurdinagan, Garai lorategian


    (2019-05-25)

  • Hodei magoa: Tutti magia

    BILBO


    18:30


    Txurdinagan, Garai lorategian


    (2019-05-25)

  • Hector Sansegundo: El último gran majo

    BILBO


    19:30


    Txurdinagan, Garai lorategian


    (2019-05-25)

  • Karrantza Ezagutuz jardunaldia: hitzaldiak, ikus-entzunezkoak eta bisita gidatua

    KARRANTZA


    11:00


    18:00 arte, kultur etxean eta bainu-etxean


    (2019-05-25)

  • Mendi Ibilbide Mitologikoa eta Akelarrea

    DIMA


    18:30


    Indusi auzotik urtenda


    (2019-05-25)

  • Neon Glow Party

    ONDARROA


    00:30


    Beikozinin


    (2019-05-25)

  • Baionan Kantuz

    BAIONA



    Baiona


    (2019-05-25)

  • "Collage korala", tailer parte-hartzailea "Ni, traidorea" erakusketan. Juan Azpitartek, Casares Irratiaren laguntzarekin erakuskera dinamizatuko du, irrati-obra bat sortzea helburua duen jardueraren bidez

    DONOSTIA


    10:30


    Itsas museoan


    (2019-05-25)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-05-25)

  • Bigarren eskuko Merka2dasoa azoka, Txingudiko Zerbitzuak-ek antolatuta.

    IRUN


    10:00


    Zabaltza plazan.


    (2019-05-25)

  • 'Ameli eta Xirrikituen Jostunek' ipuin kontalari musikatua.

    IRUN


    12:00


    Txingudi Ekoetxean.


    (2019-05-25)

Dantza

  • Anaitasuna ikastolak 50 urte: plazadantza eta erromeria

    ERMUA


    17:00


    20:00etara, plazan


    (2019-05-25)

  • Los Vivancos: Nacidos para bailar

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-05-25)

  • Ereintza taldea: Gu Agustina

    ZUMAIA


    19:00


    Odietan


    (2019-05-25)

  • Haceria Flamenco klubaren agurreko emanaldia

    BILBO


    21:00


    Haceria aretoan


    (2019-05-25)

  • Kizzomba saioa.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-05-25)

  • Dantza ilaran saioa, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:30


    Behobia Gizarte Zentroan.


    (2019-05-25)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Vanesa Sanchez: irrintziari buruzko berbaldia eta tailerra

    DIMA


    12:00


    Abaro gelan


    (2019-05-25)

  • Vanesa Sanchezen hitzaldi eta tailerra "Euskal irrintziaz"

    DIMA


    12:00


    Abaroa aretoan


    (2019-05-25)

Ikastaroak

  • Genealogia tailerra, arbasoen informazioa aurkitzeko orientabideak azalduko dituzte.

    IRUN


    10:30


    Palmera Montero Gunean.


    (2019-05-25)

  • Arkeolab tailerra. Aztarnategi arkeologiko batean induskatzen ibiliko dira. Izen ematea 4 euro.

    IRUN


    12:00


    Oiasso Erromatar Museoan.


    (2019-05-25)

Ikus-entzunezkoak

  • Hiriburuko pastoralaren ezpalak

    HIRIBURU



    Hiriburu


    (2019-05-25)

  • Primaderan 2019

    BASTIDA



    Bastida


    (2019-05-25)

  • Usopop #10

    SARA



    Sara


    (2019-05-25)

  • Angeluko Kimua ikastolako eraikuntza berriaren estreina

    ANGELU



    Angelu


    (2019-05-25)

  • Argia dantza taldea "Martin Zalakain"

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-05-25)

  • 'Te doy mis ojos' filma proiektatuko dute, bereziki 60 urte gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:00


    Anaka-Puiana Gizarte Zentroan.


    (2019-05-25)

  • Telmo Esnalen 'Dantza' filma.

    LEZO


    19:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-05-25)

Irteerak

  • Antiguako dasagertutako errekak eta bere industria ondarea eta ur hauekin loturiko azpiegiturak ezagutzeko irteera Marko Sierra injeniari agronomoaren eskutik

    DONOSTIA


    10:00


    Loretopeko tunelean


    (2019-05-25)

  • Pagomakurretik Gorbeiara igoera, Blagan partaide den 'Mendian ere euskaraz' proiektuaren barruan. Informazio gehiagorako deitu 652 76 62 92 telefono zenbakira.

    HONDARRIBIA


    08:00


    Eroskitik abiatuta


    (2019-05-25)

  • Maiatzako mendi irteera Errioxara, Irungo Mendizaleak elkarteak antolatuta. Izen ematea 60 euro, 943 631 484 telefono zenbakian.

    IRUN


    07:00


    Bixeran.


    (2019-05-25)

  • Mendi irteera Gaztelura (Donamaria), Erlaitz mendi elkarteak antolatuta. Izen ematea, bazkide ez direnak 16 euro, bazkideak 13. 943 635 838 telefono zenbakian.

    IRUN


    08:30


    Bixeran.


    (2019-05-25)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Javier Erro

    IRUñEA


    21:30


    Indara aretoan


    (2019-05-25)

  • The Lizards

    EIBAR


    23:00


    Ez Dok Rocken


    (2019-05-25)

  • On & On DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-05-25)

  • The Bobby's, Yakolev 42 eta Sucio 13

    DONOSTIA


    22:00


    Mogambon


    (2019-05-25)

  • Diego Collat

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2019-05-25)

  • Desorden + Tributo M.C.D. + Perlata + Katez + Alta Tensión + Balarrasa

    ARAMAIO


    21:00


    Aramaio


    (2019-05-25)

  • USO POP: Asile Club + Efrim Manuel Menuck + Joseba Irazoki & Lagunak + Lisabö + Lysistrata + Los Chimberos

    SARA



    Sara


    (2019-05-25)

  • Naroa

    MARKINA-XEMEIN


    20:00


    Uhagonen


    (2019-05-25)

  • Hex eta Insaniam

    BILBO


    21:00


    Bilborocken


    (2019-05-25)

  • Kamerata Oiasso

    AZKOITIA


    18:30


    Santa Kutz komentuan


    (2019-05-25)

  • Inmakuladako Abeslariak, Otxarkoaga eta Etxebarriko Donestebe abesbatzak

    BILBO


    20:00


    Sortzez Garbiaren elizan


    (2019-05-25)

  • Soinu Bidea, Lirain Txiki eta Zamudioko abesbatzak

    GORLIZ


    20:30


    Sortzez Garbiaren elizan


    (2019-05-25)

  • Abes Kimu, Zornotza, Brioletak eta Euskeria abesbatzak

    ZORNOTZA


    20:00


    Zornotza aretoan


    (2019-05-25)

  • Itxartu, Elai-Alai eta Bermeoko abesbatzak

    GETXO


    20:30


    Hirutasun Santuaren elizan


    (2019-05-25)

  • Oihartzuna, Iraunkor eta Sanfuentesko Emakumeak abesbatzak

    ABANTO


    19:30


    Sanfuentesko elizan


    (2019-05-25)

  • Zigor eta Emays koroak eta Usansoloko Orfeoia

    BILBO


    20:15


    Atxuriko elizan


    (2019-05-25)

  • Atadxs a Nada eta Artaza Combat

    SOPELA


    21:00


    Plaza Beltzan


    (2019-05-25)

  • Miguel Poveda

    BILBO


    20:30


    Euskalduna jauregian


    (2019-05-25)

  • Gatillazo eta Obsesion Fatal

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-05-25)

  • Eñaut Elorrieta & Kaabestri String Ensemble

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-05-25)

  • Green Covers: U2 & Depeche Mode Tribute

    BILBO


    20:30


    Stage Liven


    (2019-05-25)

  • The Gold eta Marcos Sendarrubias

    BILBO


    21:00


    Itsas Museoan


    (2019-05-25)

  • Arce

    BILBO


    22:00


    Santana 27n


    (2019-05-25)

  • The Beatboys

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-05-25)

  • A Santo de Que

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-05-25)

  • Lowe

    BILBO


    21:30


    Vespa Kafen


    (2019-05-25)

  • King Khan's Louder Than Death, La Secta eta Santiago Delgado & Runaway Lovers

    BILBO


    21:30


    Santana 27n


    (2019-05-25)

  • Chano Dominguez Trio

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-05-25)

  • Ze Esatek eta Governors

    ALONSOTEGI


    23:00


    plazan


    (2019-05-25)

  • William & Friends

    LEIOA


    13:30


    San Bartolome plazan


    (2019-05-25)

  • Arriaga Big Band eta Mississippi Queen & The Wet Dogs

    LEIOA


    18:00


    San Bartolome plazan


    (2019-05-25)

  • Pate de Pato eta Baketazo

    BARAKALDO


    21:00


    Mendigon


    (2019-05-25)

  • Childrain, Mosh eta Fetixe

    PORTUGALETE


    21:00


    Grooven


    (2019-05-25)

  • Akabu

    IGORRE


    22:00


    gaztetxean


    (2019-05-25)

  • Earl Thomas & Travellin' Brothers eta Los Brazos

    LEIOA


    20:45


    San Bartolome plazan


    (2019-05-25)

  • Desbandadas

    AZPEITIA


    20:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-05-25)

  • Aviador Dro: 40 urte

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-05-25)

  • Superalfa DJs eta Optigan1

    BILBO


    21:30


    Shaken


    (2019-05-25)

  • The Brontes eta Green Bananas

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-05-25)

  • Ernesto Chulia eta Pia Rojas: Elkarrekin soinuak dantzatzen

    GETXO


    20:30


    Musikebarrin


    (2019-05-25)

  • Bilboko Orkestra Sinfonikoa eta Andra Mari abesbatza

    ERRENTERIA


    20:30


    Fatima parrokian


    (2019-05-25)

  • Zero Sette Akordeoi Taldea

    URNIETA


    19:30


    Zubitxo plazan


    (2019-05-25)

  • May Is Frankie Month

    DONOSTIA


    22:00


    Dokan


    (2019-05-25)

  • Humanity at Music sinfonia kooperatiboa

    ARETXABALETA


    19:00


    kiroldegian


    (2019-05-25)

  • Xarxa: habanerak

    PORTUGALETE


    19:00


    Solar plazan


    (2019-05-25)

  • Musikherria jaialdia

    TOLOSA


    09:30


    gauerdira, kalez kale, Plasza Zaharrean eta Plaza Berrian


    (2019-05-25)

  • Niko Etxart eta Maialen

    TOLOSA


    22:30


    Plaza Berrian


    (2019-05-25)

  • Trikidantz

    TOLOSA


    20:00


    Plaza Berrian


    (2019-05-25)

  • Akademie Fur Alte Musik Berlin: Uretako musika

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-05-25)

  • Kino Internacional, Manci eta Sebastian Madd

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-05-25)

  • Trikizio eta Baigorriko Gaiteroak

    LEKEITIO


    18:30


    plazan


    (2019-05-25)

  • Egurre Fest: Cerebral Effusion Anakrosis eta Ras

    AZKOITIA


    22:30


    Matadeixen


    (2019-05-25)

  • Esne Beltza + The Very Small Orchestra + Boujalal + David Cairol

    BAIONA



    Baiona


    (2019-05-25)

  • 30. Txotxongilo festibala

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-05-25)

  • Iker & Ruth Discofagia

    GETXO


    20:00


    Etxetxu Berrian


    (2019-05-25)

  • Reyerta, Piketa eta Lodor

    BILBO


    20:00


    Deustuko Gazte Lokalean


    (2019-05-25)

  • Lion Heart

    MUNGIA


    19:30


    Bits Egunean


    (2019-05-25)

  • Txuma Olague eta Los Templarios abesbatzak

    SONDIKA


    20:00


    San Joan Bataiatzailea elizan


    (2019-05-25)

  • Edu Baste

    BILBO


    13:30


    Ibarrekolandako jaietan


    (2019-05-25)

  • Galker Diskofesta

    BILBO


    22:30


    Ibarrekolandako jaietan


    (2019-05-25)

  • The Gold + Marcos Sendarrubias

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-05-25)

  • The Beatles Experience Live!

    BILBO


    21:30


    Bilbo


    (2019-05-25)

  • Green Covers: U2, Depeche Mode, The Cure

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-05-25)

  • Gatillazo + Obsesión Fatal

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-05-25)

  • Aviador Dro: 40 Aniversario

    DONOSTIA


    20:30


    Donostia


    (2019-05-25)

  • May Is Frankie Month (Frankie Manning Tribute Dance)

    DONOSTIA


    22:00


    Donostia


    (2019-05-25)

  • Polybius

    EIBAR


    23:00


    Eibar


    (2019-05-25)

  • Taiwan MC + Juantxo Arakama + Moro + Sista Kata + Dj Loro & Selektah Stepi

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-05-25)

  • Nuevo Catecismo Católico + Turbofuckers + Crap

    GASTEIZ


    22:00


    Gasteiz


    (2019-05-25)

  • Paradixo + Ziakhus

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-05-25)

  • EH Sukarra + Fly Shit

    GETARIA


    22:30


    Getaria


    (2019-05-25)

  • Havana 537 + Muevete, Ven y Baila

    IRUñEA


    19:00


    Iruñea


    (2019-05-25)

  • Childrain + Fetitxe + Mosh

    PORTUGALETE


    21:00


    Portugalete


    (2019-05-25)

  • The Brontës + Green Bananas

    TOLOSA


    22:30


    Tolosa


    (2019-05-25)

  • Eñaut Elorrieta & Kaabestri Ensemble

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo


    (2019-05-25)

  • Las Sexpeares + Machete en boca + Anier + Crim + Niña Coyote eta Chico Tornado + Modus Operandi + Segismundo Toxicómano + Turbonegro + La Pegatina + La MODA + Narco + Zoo + Mala Pekora

    IRUñEA


    15:00


    Iruñea


    (2019-05-25)

  • Txikien Orkestra Sinfonikoaren kontzertuak, 11:00etan eta 12:15ean.

    HONDARRIBIA



    Kultur Etxeko areto nagusian


    (2019-05-25)

  • Musikasteren barruan amaierako kontzertua Andra Mari abesbatza eta Bilbao Orkestra Sinfonikoarekin. sarrerak 10 euro.

    ERRENTERIA


    20:30


    Fatima Andre Mariaren elizan


    (2019-05-25)

  • Mostoles eta Irungo Kontserbatorioen arteko piano elkartrukea.

    IRUN


    18:00


    Irungo Udal Kontserbatorioan.


    (2019-05-25)

  • Patxuko Nice + DJ Bull

    ANOETA


    23:00


    Anoeta


    (2019-05-25)

  • Aneguria & Sham Anna

    LEITZA


    19:00


    Leitza


    (2019-05-25)

Egutegia

2019ko maiatza
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Bilatzailea