Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Txalo: Rita

    ZARAUTZ 22:00. Modelon (2019-05-31)
    Txalo: Rita
  • Arco Iris: Un tranvía sin railes

    ZUMARRAGA 20:00. Zelai Ariztin (2019-05-31)
    Arco Iris: Un tranvía sin railes
  • ACT: Hermanas Gestringen Good girl, F de Asfaltoren No estoy aquí para entreteneros, eta Tetrapoderen Co-Pulation

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-05-31)
    ACT: Hermanas Gestringen Good girl, F de Asfaltoren No estoy aquí para entreteneros, eta Tetrapoderen Co-Pulation
  • Borobil: Roman eta Julieta

    PASAIA 19:00. Juanba Berasategi aretoan (2019-05-31)
    Borobil: Roman eta Julieta
  • Cancamisa: Ramper: vida y muerte de un payaso

    GERNIKA-LUMO 20:30. Lizeo antzokian (2019-05-31)
    Cancamisa: Ramper: vida y muerte de un payaso
  • Garazi & Cia: Erraia

    BILBO 19:00. Errekaldeko plazan (2019-05-31)
    Garazi & Cia: Erraia
  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua

    MENDARO 18:30. ikastolako patioan (2019-05-31)
    Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua
  • Dani Rovira: Odio

    BILBO 21:00. bihar, 20:00etan, eta igandean, 19:30ean, Campos Eliseos antzokian (2019-05-31)
    Dani Rovira: Odio
  • Txalo: Mandíbula afilada

    SESTAO 19:30. Musika Eskolan (2019-05-31)
    Txalo: Mandíbula afilada
  • Ameztu: Organik

    BILBO 18:00. Casilda Iturrizar parkean (2019-05-31)
    Ameztu: Organik
  • Capicua: Koselig

    BILBO 20:00. Errekaldeko plazan (2019-05-31)
    Capicua: Koselig
  • Ttipia: Egur taupadak

    LEZO 17:30. Gezalan (2019-05-31)
    Ttipia: Egur taupadak
  • Miren de Miguel eta Kepa de la Fuente: So In Love kabareta

    BILBO 20:00. Hacerian (2019-05-31tik 2019-06-01ra.)
    Miren de Miguel eta Kepa de la Fuente: So In Love kabareta
  • Mirari Martiarena eta Idoia Torregarai: Bakean dagoana bakean utzi

    GETXO 21:00. Azebarrin (2019-05-31)
    Mirari Martiarena eta Idoia Torregarai: Bakean dagoana bakean utzi
  • 'Liluraren laborategian' Sun Magoarekin. Sarrerak 3 euro.

    ERRENTERIA 18:00. Niessen Kulturgunean (2019-05-31)
    'Liluraren laborategian' Sun Magoarekin. Sarrerak 3 euro.
  • 'Roman eta Julieta'. Sarrera: 5 euro (gaztelaniaz. Aniztasuna ospatzeko jardunaldien barruan.

    PASAIA 19:00. Donibaneko Juanba Berasategi auditorioan (2019-05-31)
    'Roman eta Julieta'. Sarrera: 5 euro (gaztelaniaz. Aniztasuna ospatzeko jardunaldien barruan.
  • 'Egur taupadak' txotxongilo ikuskizuna haurrentzat, TTipia Produkzioak taldearen eskutik.

    LEZO 17:30. Gezala Auditoriumean (2019-05-31)
    'Egur taupadak' txotxongilo ikuskizuna haurrentzat, TTipia Produkzioak taldearen eskutik.
  • "Ghero" Tartean Teatroa

    TAFALLA 20:30. Kulturgunean (2019-05-31)
    "Ghero" Tartean Teatroa
  • Haurtzaro Ikastolako ikasleen antzerki emanaldiak.

    OIARTZUN 17:30. Udaletxeko pleno aretoan. (2019-05-31)
    Haurtzaro Ikastolako ikasleen antzerki emanaldiak.

Bertsolaritza

  • Baztan Bidasoako Bertso-Paper Lehiaketa (32. 2019. Bera)

    BERA 18:00. Kultur Etxea (2019-05-31)
    Baztan Bidasoako Bertso-Paper Lehiaketa (32. 2019. Bera)
  • Bertso saioa

    ZALLA 19:30. Zine Antzokia (2019-05-31)
    Bertso saioa
  • Altxa Kopla Hori! (2. 2019. Araba)

    KANPEZU 20:30. Herriko plaza (2019-05-31)
    Altxa Kopla Hori! (2. 2019. Araba)
  • Iruñerriko Bertso Eskolen eguna

    IRUñEA 17:00. Zaldiko Maldiko Elkartea (2019-05-31)
    Iruñerriko Bertso Eskolen eguna
  • Bertso afaria

    IRATI Iratiko txabolak (2019-05-31)
    Bertso afaria

Bestelakoak

  • Sun magoa: Liluraren laborategia

    ERRENTERIA 18:00. Niessen Kulturgunea (2019-05-31)
    Sun magoa: Liluraren laborategia
  • Lamiakoko Maskarada

    LEIOA 17:30. Lamiakoko jaietan, 17:30ean Gurutzegilearen biribilgunean, 18:00etan metro geltokiaren ondoan, eta 22:30ean eliza ondoan (2019-05-31)
    Lamiakoko Maskarada
  • Gazte Festak

    URNIETA herrigunean (2019-05-31tik 2019-06-02ra.)
    Gazte Festak
  • Olatu Talka: 10 urte

    DONOSTIA hiriko hainbat gunetan (2019-05-31tik 2019-06-02ra.)
    Olatu Talka: 10 urte
  • AZTIHITZA, XAHOREN BIOGRAFIKOA LIBURUAREN AURKEZPENA

    SARA 19:00. GAZTEEN GELAN (2019-05-31)
    AZTIHITZA, XAHOREN BIOGRAFIKOA LIBURUAREN AURKEZPENA
  • Familia jolasean programa familia artean aisialdian euskaraz aritzea sustatzeko.

    ERRENTERIA 17:30. Markola ikastetxearen jolastokian. (2019-05-31)
    Familia jolasean programa familia artean aisialdian euskaraz aritzea sustatzeko.
  • Abaraxkakoek ikasturte bukaerako festa egingo dute: askaria, erraldoi txikiak, musika...

    OIARTZUN 17:00. Ludotekan. (2019-05-31)
    Abaraxkakoek ikasturte bukaerako festa egingo dute: askaria, erraldoi txikiak, musika...
  • Gordailua ezagutzeko bisita gidatua. Izen ematea, 943 555 520 telefono zenbakian.

    IRUN 18:00. Gordailuan. (2019-05-31)
    Gordailua ezagutzeko bisita gidatua. Izen ematea, 943 555 520 telefono zenbakian.

Dantza

  • Organik: Sareak

    ANDOAIN 21:30. Basteron (2019-05-31)
    Organik: Sareak
  • Dantzaplaza

    LEIOA 20:15. Lamiakoko metro geltokiaren ondoan (2019-05-31)
    Dantzaplaza
  • Dantza libre saioa, bereziki 60 urte gorako herritarrentzat.

    IRUN 17:00. Anaka-Puianako Gizarte Zentroan. (2019-05-31)
    Dantza libre saioa, bereziki 60 urte gorako herritarrentzat.

Erakusketak

  • "Nikolas Lekuona" VIII. Estatu mailako argazki lehiaketaren erakusketa

    ORDIZIA 19:00. Barrena kultur etxean (2019-05-31tik 2019-06-14ra.)
    "Nikolas Lekuona" VIII. Estatu mailako argazki lehiaketaren erakusketa

Hitzaldiak

  • Kapitala ala bizitza. Onintza Irureta eta Marina Costa: Berdea da more berria: Egoitzetako grebalarien ahotsak

    BILBO 19:00. Zirika! herri gunean (2019-05-31)
    Kapitala ala bizitza. Onintza Irureta eta Marina Costa: Berdea da more berria: Egoitzetako grebalarien ahotsak
  • Jakoba Errekondo: Bertako produktuak

    AZKOITIA 19:00. Elkargunean (2019-05-31)
    Jakoba Errekondo: Bertako produktuak

Ikastaroak

  • Bertsu egonaldia Iratin

    LARRAINE Larraine (2019-05-31)
    Bertsu egonaldia Iratin

Ikus-entzunezkoak

  • "AztiHitza" ikusgarria

    SARA Sara (2019-05-31)
    "AztiHitza" ikusgarria

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Paniko, Tooth eta Tres41

    MARKINA-XEMEIN 22:30. Akerbeltz gaztetxean (2019-05-31)
    Paniko, Tooth eta Tres41
  • Taken + Ad Eternum

    ATARRABIA 21:30. Totem 2 aretoan (2019-05-31)
    Taken + Ad Eternum
  • DJ Lalisan

    BILBO 23:59. Muellen (2019-05-31)
    DJ Lalisan
  • Oboe entzumena, Kontserbatorioko eta Musika Eskolako ikasleen eskutik.

    IRUN 18:30. Irungo Udal Kontserbatorioan. (2019-05-31)
    Oboe entzumena, Kontserbatorioko eta Musika Eskolako ikasleen eskutik.
  • Striknina eta Raust

    ZALLA 21:30. Udaletxeko lorategian (2019-05-31)
    Striknina eta Raust
  • Easyer eta Yo Soy La Tormenta

    BILBO 01:00. Kafe Antzokian (2019-05-31)
    Easyer eta Yo Soy La Tormenta
  • Lewis Ofman

    DONOSTIA 20:30. Dabadaban (2019-05-31)
    Lewis Ofman
  • Danel & Blunstarr eta DJ Rask

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-05-31)
    Danel & Blunstarr eta DJ Rask
  • Dama Beltzak

    LEZAMA 20:00. Oxangoitin (2019-05-31)
    Dama Beltzak
  • Bilbo Sonido DJ

    BILBO 22:30. Ibarrekolandako jaietan (2019-05-31)
    Bilbo Sonido DJ
  • Ciconia eta Hoax Attack

    PORTUGALETE 21:00. Grooven (2019-05-31)
    Ciconia eta Hoax Attack
  • Carlos Cano

    ZORNOTZA 20:15. Zornotza aretoan (2019-05-31)
    Carlos Cano
  • Rupatrupa

    DONOSTIA 20:30. Dokan (2019-05-31)
    Rupatrupa
  • Siete C

    DONOSTIA 21:00. Tabakaleran (2019-05-31)
    Siete C
  • Sweet California

    BILBO 20:30. Euskalduna jauregian (2019-05-31)
    Sweet California
  • Malevaje

    BILBO 20:30. Campos Eliseos antzokian (2019-05-31)
    Malevaje
  • Jabier Muguruza

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2019-05-31)
    Jabier Muguruza
  • Gontzal Mendibil

    MALLABIA 21:00. frontoian (2019-05-31)
    Gontzal Mendibil
  • Urrats

    LEIOA 23:59. Lamiakoko jaietan (2019-05-31)
    Urrats
  • El Puto Ben

    BILBO 20:00. Bilborocken (2019-05-31)
    El Puto Ben
  • Indar Galega, Yakovlev 42, Sukarra eta DJ Especialista Mike

    BILBO 20:00. Shaken (2019-05-31)
    Indar Galega, Yakovlev 42, Sukarra eta DJ Especialista Mike
  • Lemy River eta Honolulu

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2019-05-31)
    Lemy River eta Honolulu
  • Olatu Talka: DJ Asier, DJ Ben eta DJ A. Gaultier

    DONOSTIA 18:00. gauerdira arte, Kontxako arkupeetan (2019-05-31)
    Olatu Talka: DJ Asier, DJ Ben eta DJ A. Gaultier
  • Olatu Talka: Hey Bastian, Alter Ego, Capitan Tortuga eta Susmara

    DONOSTIA 18:00. hurrenez hurren, 18:00etan, 19:30ean, 21:30ean eta 23:00etan, Cervantes plazan (2019-05-31)
    Olatu Talka: Hey Bastian, Alter Ego, Capitan Tortuga eta Susmara
  • Olatu Talka: Saia Goait, Trukean eta Lanbroa

    DONOSTIA 18:00. hurrenez hurren, 18:00etan, 20:30ean eta 22:00etan, kaian (2019-05-31)
    Olatu Talka: Saia Goait, Trukean eta Lanbroa
  • Olatu Talka: Prexton eta Soma Cult

    DONOSTIA 22:00. Zurriola pasealekuan (2019-05-31)
    Olatu Talka: Prexton eta Soma Cult
  • Zoe

    BILBO 21:00. Santana 27n (2019-05-31)
    Zoe
  • Pedro Pastor y los Locos Descalzos

    BILBO 21:30. Azkenan (2019-05-31)
    Pedro Pastor y los Locos Descalzos
  • Marlon

    BILBO 21:00. Satelite T-n (2019-05-31)
    Marlon
  • El Ultimo Tributo

    BILBO 20:30. Stage Liven (2019-05-31)
    El Ultimo Tributo
  • Perez Rock

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2019-05-31)
    Perez Rock
  • Iker & Ruth Discofagia

    BILBO 20:30. Metzen (2019-05-31)
    Iker & Ruth Discofagia
  • Primera Noche, Song of Anubis eta Tenebra

    BILBO 20:30. Mytho aretoan (2019-05-31)
    Primera Noche, Song of Anubis eta Tenebra
  • Lorelei Green eta Celia es Celiaca

    BILBO 20:30. Bizinahin (2019-05-31)
    Lorelei Green eta Celia es Celiaca
  • Runaway Lovers eta Los Wavy Gravies

    BARAKALDO 21:30. Mendigon (2019-05-31)
    Runaway Lovers eta Los Wavy Gravies
  • Bladder eta Nous

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-05-31)
    Bladder eta Nous
  • Tridents

    GETXO 20:30. Igeretxeko Terrazan (2019-05-31)
    Tridents
  • Mississippi Queen & The Wet Dogs, Los Brazos, Keylock eta Eskean Kristo

    AREATZA 19:00. Musik & Beer jaialdian (2019-05-31)
    Mississippi Queen & The Wet Dogs, Los Brazos, Keylock eta Eskean Kristo
  • Paul San Martin Trio

    AREATZA 17:00. Musik & Beer jaialdian (2019-05-31)
    Paul San Martin Trio
  • Hala Dzipo, Bagabiltza eta Lagun Artea abesbatzak

    SOPELA 20:00. San Pedro elizan (2019-05-31)
    Hala Dzipo, Bagabiltza eta Lagun Artea abesbatzak
  • Pelax eta Izaki Gardenak

    AZKOITIA 22:30. Matadeixen (2019-05-31)
    Pelax eta Izaki Gardenak
  • Juantxo Zeberio Etxetxipia, Itsaso Etxebeste, Jon Arruebarrena, Gorka Benitez, Antton Telleria, Donostiako Orfeoi Txikia eta Et Incarnatus orkestra: Xomorroak

    TOLOSA 20:30. Leidorren (2019-05-31)
    Juantxo Zeberio Etxetxipia, Itsaso Etxebeste, Jon Arruebarrena, Gorka Benitez, Antton Telleria, Donostiako Orfeoi Txikia eta Et Incarnatus orkestra: Xomorroak
  • Sellares de Gava eta Oñati abesbatzak

    OñATI 19:00. Bidaurretako monasterioan (2019-05-31)
    Sellares de Gava eta Oñati abesbatzak
  • Dabadaba Beach-en inaugurazio festa, DJekin

    DONOSTIA 19:00. Ondarretako hondartzan (2019-05-31)
    Dabadaba Beach-en inaugurazio festa, DJekin
  • Antiguako emakumeak oholtzan: hitzaldia eta kontzertua

    DONOSTIA 20:00. Txantxarreka gaztetxean (2019-05-31)
    Antiguako emakumeak oholtzan: hitzaldia eta kontzertua
  • Reconquesta eta Oldarkot

    DONOSTIA 21:30. Añorgako gaztetxean (2019-05-31)
    Reconquesta eta Oldarkot
  • Jam session, Iker Pirisek zuzenduta

    DONOSTIA 23:00. Be Club-en (2019-05-31)
    Jam session, Iker Pirisek zuzenduta
  • Puro Relajo eta DJ Juseff

    ONDARROA 23:30. Kamiñazpiko jaietan (2019-05-31)
    Puro Relajo eta DJ Juseff
  • Itsasoa

    HAZPARNE Hazparne (2019-05-31)
    Itsasoa
  • Amurriorock II: Samoah + Tara + Sonic Free Station + The Ibantxo Solo Project

    AMURRIO 22:00. Amurrio (2019-05-31)
    Amurriorock II: Samoah + Tara + Sonic Free Station + The Ibantxo Solo Project
  • Arraga

    KANBO Kanbo (2019-05-31)
    Arraga
  • Izaki Gardenak + Pelax

    AZKOITIA 22:30. Azkoitia (2019-05-31)
    Izaki Gardenak + Pelax
  • Runaway Lovers + Wavy Gravies

    BARAKALDO 21:30. Barakaldo (2019-05-31)
    Runaway Lovers + Wavy Gravies
  • Black Valerie + Palos de Ciego

    BILBO 22:00. Bilbo (2019-05-31)
    Black Valerie + Palos de Ciego
  • Indargalega + Yakovlev42 + Sukarra

    BILBO 20:00. Bilbo (2019-05-31)
    Indargalega + Yakovlev42 + Sukarra
  • Ciconia

    BILBO 21:00. Bilbo (2019-05-31)
    Ciconia
  • Easyer + Yo Soy La Tormenta

    BILBO 01:00. Bilbo (2019-05-31)
    Easyer + Yo Soy La Tormenta
  • Fe De Ratas + Los Del Humo

    GASTEIZ 21:00. Gasteiz (2019-05-31)
    Fe De Ratas + Los Del Humo
  • Bad Sound + Iruñerria Jamaica Clash

    IRUñEA 22:00. Iruñea (2019-05-31)
    Bad Sound + Iruñerria Jamaica Clash
  • Lemmy River y Honolulu

    TOLOSA 22:30. Tolosa (2019-05-31)
    Lemmy River y Honolulu
  • Musikaz Blai. Buruhandiak eta jarraian, Trintxerpeko erretiratuen korua eta Trintxazahar abesbatzaren kontzertua. Jarraian, musika eskolako ikasleen kontzertua, tartean Banda Txikia.

    PASAIA 17:30. Trintxerpen, Serafin Esnaola plazan (2019-05-31)
    Musikaz Blai. Buruhandiak eta jarraian, Trintxerpeko erretiratuen korua eta Trintxazahar abesbatzaren kontzertua. Jarraian, musika eskolako ikasleen kontzertua, tartean Banda Txikia.
  • Kontari abesbatzaren emanaldia Pontika auzoaren 50. urteurrenaren harira.

    ERRENTERIA 19:00. Pontika auzoan (2019-05-31)
    Kontari abesbatzaren emanaldia Pontika auzoaren 50. urteurrenaren harira.
  • jabier muguruzaren kontzertua

    DONOSTIA 20:00. victoria eugenia (2019-05-31)
    jabier muguruzaren kontzertua
  • Dukkha

    ANDOAIN 22:30. Andoain (2019-05-31)
    Dukkha
  • Paniko + Tooth + Tres41

    MARKINA-XEMEIN Markina-Xemein (2019-05-31)
    Paniko + Tooth + Tres41
  • Matilda taldearen kontzertua.

    IRUN 19:15. CBA liburutegiko atarian. (2019-05-31)
    Matilda taldearen kontzertua.
  • Aizkoa + Eragiyok

    BAIONA Baiona (2019-05-31)
    Aizkoa + Eragiyok
  • Saiberri

    SARA Sara (2019-05-31)
    Saiberri