Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Txalo: Rita

    ORIO


    22:00


    kultur etxean


    (2019-06-14)

  • Txalo: Zoaz pake santuan

    LEKEITIO


    20:30


    Ikusgarri aretoan


    (2019-06-14)

  • Yllana: Gag movie

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioan


    (2019-06-14)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua

    SANTURTZI


    17:15


    eta 19:15ean, Serantes aretoan


    (2019-06-14)

  • Panpotx: Baserrian jai

    BILBO


    20:30


    Iturrigorriko ibarrean


    (2019-06-14)

  • Mirari Martiarena eta Idoia Torregarai: Bakean dagoena bakean utzi

    AZPEITIA


    18:30


    Sanagustin kulturgunea


    (2019-06-14)

  • Eva y Quë: Reina de rombos

    PORTUGALETE


    21:00


    Santa Klara zentroan


    (2019-06-14)

  • Borobil Teatroa: Roman eta Julieta

    DONOSTIA


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Antzoki Zaharrean


    (2019-06-14tik 2019-06-15ra.)

  • Alopargo: Rebelión en la granja

    BILBO


    20:00


    Pabilioi 6an


    (2019-06-14tik 2019-06-15ra.)

  • Iñigo Iraultza: Superhéroes de barrio

    BILBO


    18:00


    Fundicion aretoan


    (2019-06-14)

  • Udarregi Ikastola: Hondartzaren amaiera

    USURBIL


    17:00


    Olanoeneko anfiteatroan


    (2019-06-14)

  • 'El lio de pio' antzezlana, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:30


    Behobia Gizarte Zentroan.


    (2019-06-14)

Bertsolaritza

  • Altxa Kopla Hori! (2. 2019. Araba)

    OION


    20:30


    Herriko plaza


    (2019-06-14)

  • Bertso poteoa

    IZARRA


    20:00


    Izarrako frontoitik hasita


    (2019-06-14)

  • Igartza Musika zikloa. "Auskalo zeinek jarria" bertso saioa

    BEASAIN


    22:00


    Igartza


    (2019-06-14)

  • "Mende berria kantuz" emanaldia

    GASTEIZ


    20:30


    Principal Antzokia


    (2019-06-14)

  • Bertso afaria

    LEMOIZ



    Andraka auzoa


    (2019-06-14)

  • "Erradikalak gara" emanaldia

    MALLABIA


    19:00


    Kontzejuzarra


    (2019-06-14)

  • "Ez da kasualitatea" emanaldia

    ZESTOA


    19:00


    Udaleko aterpea


    (2019-06-14)

  • Altzate kaleko bestak. Bertso poteoa

    BERA


    20:30


    Altzate kaleko ostatuak


    (2019-06-14)

  • Ikasturte amaierako Emakumeen Jaialdia. Bertso poteoa

    AZPEITIA


    19:30


    Sanagustin


    (2019-06-14)

  • Eñaut eta Unai Agirre, eta Imanol Kamio: Auskalo zeinek jarriak

    BEASAIN


    22:00


    Igartzako jauregian


    (2019-06-14)

  • Orkatz kultur elkartearen 26. urteurrena. Bertsolariak

    AZPEITIA


    22:00


    Orkatz kultur elkartea


    (2019-06-14)

Bestelakoak

  • FOTO ARTE 15º argazki lehiaketaren erakusketa, Judimendiko gizarte etxeko erakusketa gunean

    GASTEIZ



    Gasteiz


    (2019-06-14tik 2019-06-20ra.)

  • Liburu Baby Kluba: ipuin kontaketa eta abestiak, 0-3 urte

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-06-14)

  • Juan Miguel Gutierriz-i omenaldia

    DONOSTIA


    19:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-06-14)

  • Poetas vascas: Angela Figuera y Amparo Gaston errezitala

    SANTURTZI


    20:00


    Kresala aretoan


    (2019-06-14)

  • Kafe Filosofika

    ZUMARRAGA


    18:00


    Zelai Arizti kultur etxean


    (2019-06-14)

  • "Entrañas" Danele Sarriugarteren liburu aurkezpena

    IRUñEA


    19:00


    Katakrak liburudendan


    (2019-06-14)

  • Xabier Etxaniz Rojok bere 'Denok gara Google' liburua aurkeztuko du. Solasaldia ere egongo da.

    PASAIA


    19:30


    Trintxerpeko liburutegian


    (2019-06-14)

  • Hassan Blasimen "Kristo irakiarra" mintzagai

    IRUñEA


    20:00


    Zaldiko Maldikon


    (2019-06-14)

  • Bizi-k 10 urte!

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-14)

Dantza

  • Dantza moderno eta klasikoko ikasleak

    MARKINA-XEMEIN


    18:30


    Uhagonen


    (2019-06-14)

  • Getxotar Dantza Eguna: Dantzarte

    GETXO


    20:00


    Muxikebarrin


    (2019-06-14)

  • Lasala: Fight

    DONOSTIA


    19:00


    Nestor Basterretxea plazan


    (2019-06-14)

  • Murixka dantza eskola

    LEZO


    21:00


    Bekoerrota kiroldegian


    (2019-06-14)

  • Arrasate Musikaleko ikasleen ballet emanaldia

    ARRASATE


    19:00


    Amaia antzokian


    (2019-06-14)

  • Danetarako Danok

    TRAPAGARAN


    20:15


    San Gabrielgo jaietan


    (2019-06-14)

  • Kezka: Dantzari Eguna

    EIBAR


    19:30


    Untzaga plazan


    (2019-06-14)

  • Anitz: Saketik errebotera

    ANOETA


    22:30


    kiroldegian


    (2019-06-14)

  • Udaburuko Surako dantzaren entsegua.

    OIARTZUN


    19:00


    Done Eztebe plazan.


    (2019-06-14)

  • Pilar Peña Dantza Eskolako ikasleen emanaldia, Dantzaburua 2019-ren barruan. 3 euro.

    HONDARRIBIA


    19:30


    Itsas Etxea Auditoriumean


    (2019-06-14)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Xabier Irujo, Patri Urkizu eta Mikel Alberdi: Escritos sobre la primera guerra carlista liburuari eta Agusti Xahori buruzko solasaldia

    ORMAIZTEGI


    19:30


    Zumalakarregi museoan


    (2019-06-14)

  • Vanessa Winship: She dances on Jackson

    BILBO


    19:30


    CFC Argazkigintza Garaikidearen Zentroan


    (2019-06-14)

  • Edorta Jimenez: Goroldioaren mintzoa

    GERNIKA-LUMO


    17:30


    Euskal Herria museoan


    (2019-06-14)

  • José Ramón Hidalgo-ren eskutik "Caminos de transhumancia en Euskadi: una riqueza despreciada"

    ZUMARRAGA


    19:30


    Zelai Arizti kultur etxean


    (2019-06-14)

Ikus-entzunezkoak

  • 'Aitortzeko ezer?' dokumentalaren proiekzioa. Ondoren, eztabaida egingo dute Mikel Huarte eta Heidy Otaduyrekin.

    IRUN


    17:30


    Anaka-Puiana Gizarte Zentroan.


    (2019-06-14)

Jaiak

  • Ergoiengo 'santoniyuk': 20:00etan kartelada eta 22:00etan truk txapelketa.

    OIARTZUN



    Auzoan.


    (2019-06-14)

  • Gaztañoko Jaiak gaurtik hasi eta igandera arte. Txapelketak, kontzertuak, haur jolasak. Egitarau osoa: oarsoaldea.hitza.eus-en.

    ERRENTERIA


    17:00


    Gaztaño auzoan


    (2019-06-14tik 2019-06-16ra.)

Musika

  • Boopers

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-06-14)

  • Elektras DJ

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-06-14)

  • Yahyasid Ahdmed eta Fadia Achain

    PASAIA


    20:00


    Donibaneko plazan


    (2019-06-14)

  • Txapelpunk, Kaotiko eta Josetxu Piperrak & The Riber Rock Band

    DONOSTIA


    22:00


    Herrerako jaietan


    (2019-06-14)

  • Akerbeltz

    ETXEBARRI


    23:00


    Zintururi plazan


    (2019-06-14)

  • Begoñako Sustraiak eta Otxarkoagako abesbatzak

    BILBO


    19:30


    Otxarkoagako jaietan, auzo etxean


    (2019-06-14)

  • Rock Lowe 80

    BILBO


    20:00


    Otxarkoagako jaietan, Txalapartan


    (2019-06-14)

  • La Piti por Rumbas

    BILBO


    22:30


    Otxarkoagako jaietan, Mendipekon


    (2019-06-14)

  • Ze Esatek eta Bad Sound

    BILBO


    22:30


    Otxarkoagako jaietan, Ugarte plazan


    (2019-06-14)

  • Dientes de Luna, Modus Operandi eta Trikizio

    ABANTO


    23:30


    Gallartan, Eusko Gudariak plazan


    (2019-06-14)

  • BBK Music Legends Fest: Amman & The Wayward Sons, Anje Duhalde, Paul Collins Beat, Suzanne Vega eta The Beach Boys

    SONDIKA


    17:30


    Ola BBK zentroan


    (2019-06-14)

  • Potato, Mexikortxo, Habi eta DJ DZ

    DONOSTIA


    19:00


    Dokan


    (2019-06-14)

  • Oki Moki

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-06-14)

  • Musika kontserbatorioko kantu eta koroko ikasleak: Les Mousquetaires au Couvent

    BILBO


    19:00


    Juan Krisostomo Arriaga kontserbatorioan


    (2019-06-14)

  • Leizarra Musika Eskolako Banda

    ARETXABALETA


    19:00


    Santa Rita lorategian


    (2019-06-14)

  • Joshua Edelman eta Sweet Jazz Delicacy

    BILBO


    22:30


    23:15ean, 00:00etan eta 00:45ean, Iberdrola dorreko atrioan


    (2019-06-14tik 2019-06-15ra.)

  • Tolare, Eira eta Maider Zabalegi

    ASTIGARRAGA


    18:00


    Apeztegi plazan


    (2019-06-14)

  • Apalatxe, Ttakun, Deblauki eta CD Montre

    ASTIGARRAGA


    19:00


    kultur etxeko atzealdean


    (2019-06-14)

  • Buffalo

    ASTIGARRAGA


    22:30


    Apeztegi plazan


    (2019-06-14)

  • Kontzertua

    BILBO


    20:30


    BIRA Kultur gunea


    (2019-06-14)

  • OBIC

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-06-14)

  • Negracalavera eta The Riff Truckers

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-06-14)

  • The Grassland Sinner eta Still River

    BILBO


    22:30


    Crazy Horsen


    (2019-06-14)

  • Mi Hermana Corina

    BILBO


    21:00


    Shaken


    (2019-06-14)

  • Kovertizo

    BILBO


    21:00


    La Rokolan


    (2019-06-14)

  • Lanbroa

    BILBO


    20:30


    Biran


    (2019-06-14)

  • King Sapo

    SOPELA


    22:00


    Gardokiko Atalaian


    (2019-06-14)

  • Mi Dulce Geisha

    PORTUGALETE


    23:00


    Buenavistako jaietan


    (2019-06-14)

  • Labretta Suede & Motel 6

    BARAKALDO


    21:00


    Mendigon


    (2019-06-14)

  • Mal Reves

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-06-14)

  • Mikel Uraken eta La Hora del Caos

    SOPELA


    20:00


    Plaza Beltzan


    (2019-06-14)

  • Alerta Gorria, Brigade Loco, The Rodeos eta Gora Herria

    IGORRE


    23:00


    jaigunean


    (2019-06-14)

  • Rainer Truby, BNX eta Makala

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-06-14)

  • Moxal eta Marco Paul

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-06-14)

  • Ines Mogollon

    BILBO


    19:30


    Konpartitun


    (2019-06-14)

  • Jagermusic: Titi Calor DJ Set

    BILBO


    01:00


    Muellen


    (2019-06-14)

  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA


    23:30


    Convent Gardenen


    (2019-06-14tik 2019-06-15ra.)

  • Luberriko abesbatza

    DONOSTIA


    20:00


    Antiguako frontoian


    (2019-06-14)

  • DJ Mendi

    DONOSTIA


    22:00


    Amara Berriko jaietan


    (2019-06-14)

  • Karea

    ZEGAMA


    22:30


    Olarango jaietan


    (2019-06-14)

  • Inazio Bereziartua Musika Eskolako talde finkoak

    ELGOIBAR


    19:00


    Maalako parkean


    (2019-06-14)

  • Udal Musika Banda

    ELGOIBAR


    22:30


    Kalegoen plazan


    (2019-06-14)

  • Domeketarrak

    OñATI


    19:30


    Araotzeko elizan


    (2019-06-14)

  • Txuma Olague abesbatza

    ERANDIO


    20:30


    Faoetako jaietan


    (2019-06-14)

  • Guda Dantza

    HERNANI


    21:30


    Ereñozuko jaietan


    (2019-06-14)

  • Havana 537

    TRAPAGARAN


    23:30


    San Gabrielgo jaietan


    (2019-06-14)

  • After Life, 4 Villains, Bye Bye Lullaby eta Lemozine

    LEIOA


    23:00


    Ikea Barri plazan


    (2019-06-14)

  • Arraga

    KANBO



    Kanbo


    (2019-06-14)

  • Bizi-k 10 urte!

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-14)

  • Jazz and Bask

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-06-14)

  • Errege Sound System + Dºuble Lion Sound System Feat Gorka Dub Takin Ova Lova + Bombadil

    ATARRABIA


    23:00


    Atarrabia


    (2019-06-14)

  • Texas Texas

    BAIONA


    20:30


    Baiona


    (2019-06-14)

  • Labretta Suede And The Motel 6 + Screamers & Sinners

    BARAKALDO


    21:00


    Barakaldo


    (2019-06-14)

  • Titi Calor

    BILBO


    01:00


    Bilbo


    (2019-06-14)

  • Oscar Benas Instro Combo

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-06-14)

  • Detroit + Sierra Nevada

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-06-14)

  • Negracalavera + The Riff Truckers

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-06-14)

  • Potato + Mexikortxo + Habi + DJ DZ

    DONOSTIA


    19:00


    Donostia


    (2019-06-14)

  • Moxal + Marco Paul

    DONOSTIA


    20:30


    Donostia


    (2019-06-14)

  • Odio + Bicho Z + Crazy Keys

    GASTEIZ


    22:30


    Gasteiz


    (2019-06-14)

  • Gregario De Luxe

    IRUñEA


    21:30


    Iruñea


    (2019-06-14)

  • Iparfolk

    IRUñEA


    21:00


    Iruñea


    (2019-06-14)

  • Txapelpunk + Kaotiko + Josetxu Piperrak and The Riber Rock Band

    DONOSTIA


    22:00


    Donostia


    (2019-06-14)

  • Mice + Serpiente

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-06-14)

  • Arin korua + Coro Easo

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-06-14)

  • Tolare + Eira + Maider Zabalegi + Buffalo + Ttakun + Deblauki + CDMontre + Apalatxe

    ASTIGARRAGA


    22:00


    Astigarraga


    (2019-06-14)

  • Sermonds + turboshit

    BERGARA


    22:30


    Bergara


    (2019-06-14)

  • Ze Esatek! + Bad Sound System

    BILBO


    22:30


    Bilbo


    (2019-06-14)

  • Perlata + Kaleko Urdangak + Herdoil + Azken Sustraiak + Nafarroa 1512

    ETXAURI


    23:00


    Etxauri


    (2019-06-14)

  • Dientes de Luna + Modus Operandi + Trikizio

    GALLARTA


    23:00


    Gallarta


    (2019-06-14)

  • Mikel Uraken

    SOPELA


    20:00


    Sopela


    (2019-06-14)

  • Rap oilar borroka saioa.

    IRUN


    17:30


    Martindozenea Gaztelekuan.


    (2019-06-14)

  • Ikasturte amaierako jaialdia.

    IRUN


    18:00


    Irungo Udal Kontserbatorioan.


    (2019-06-14)

  • Bixi Bixiren Gora Herriak! jardunaldien barruan, Yahia Sid Ahmed eta Fadhia Achain abeslarien kontzertua.

    PASAIA


    20:00


    Donibaneko plazan


    (2019-06-14)

  • Natural Project

    ZARAUTZ


    20:00


    Zarautz


    (2019-06-14)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea