Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Aullidos de Otxar: Esperando / Empujados

    BILBO


    12:00


    Otxarkoagako jaietan


    (2019-06-16)

  • Puski, Txurruski eta Mariski: Pilo Pilo Korapilo

    BILBO


    12:30


    Zurbaranen, Panera plazan


    (2019-06-16)

  • Juego de Damas: Area de servicio

    BILBO


    19:00


    Pabilioi 6an


    (2019-06-16)

  • 3zpa4

    AZPEITIA


    18:00


    Nuarben


    (2019-06-16)

  • Antxo eta Pantxa: Ahaztuen distira

    TRAPAGARAN


    18:00


    San Gabrielgo jaietan


    (2019-06-16)

  • Circ About It: El apartamento

    PORTUGALETE


    19:00


    San Roke plazan


    (2019-06-16)

  • Inprobisazio match-a

    GETXO


    20:00


    Utopian-en


    (2019-06-16)

  • Trapu Zaharra-ren eskutik "Turisteando"

    DONOSTIA


    13:00


    Gaskuña plazan


    (2019-06-16)

  • 'Quedan detenidos 2.0', Farrandula antzerki taldearen antzezlana.Doan.

    HONDARRIBIA


    19:30


    Kultur Etxean


    (2019-06-16)

  • Txikiren umorezko bakarrizketa: 40 urte ta aldapan behera niek

    DIMA


    13:00


    Igitie azokan


    (2019-06-16)

Bertsolaritza

  • Juan Gorritiren "Gaztarri" erakusketa. Bertsolariak

    ATALLU


    12:00


    Mailope


    (2019-06-16)

  • Bertso saioa

    ANOETA


    18:00


    Eliza


    (2019-06-16)

Bestelakoak

  • Zuberoako Maskarada

    USURBIL



    Herrian


    (2019-06-16)

  • Ereintza Dantza Elkartea, Maialen Arzallus, Mikel Oliveri, Andoitz Antzizar, Iñaki Letamendia eta Itziar Etxegia: Gu Agustina emanaldia

    LEZO


    18:00


    Goiko Plazako frontoian


    (2019-06-16)

  • Kulturarteko Gastro Azoka

    ORMAIZTEGI


    12:00


    14:30era, Muxika Egurastokia kalean


    (2019-06-16)

  • Irungo Atsegina elkartearen erraldoi zaharberrituen aurkezpena.

    IRUN


    12:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-06-16)

  • Rocioko Amabirjinaren erromeria.

    ERRENTERIA


    11:00


    Concha Rocieraren egoitzan


    (2019-06-16)

  • Ilargi oro

    ZUGARRAMURDI



    Zugarramurdi


    (2019-06-16)

Dantza

  • Jose Maria Orbegozo dantza eskola

    AZPEITIA


    13:00


    Nuarben


    (2019-06-16)

  • Euskal dantzak

    ERANDIO


    12:30


    Faoetako jaietan


    (2019-06-16)

  • Danetarako Danok: dantzari txikiak

    TRAPAGARAN


    12:30


    San Gabrielgo jaietan


    (2019-06-16)

  • XIX. Jota Txapelketa

    LEIOA


    12:00


    Ikea Barri plazan


    (2019-06-16)

  • Leire Hathorb Akademiaren dantzaldia

    ERRENTERIA


    18:30


    Niessen kulturgunean


    (2019-06-16)

  • Haatik: Lau eme

    ANOETA


    19:30


    plazan


    (2019-06-16)

  • Dantzari Txiki Eguna

    URRETXU


    12:00


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-06-16)

  • Carlos Zapirain akademiako ikasleen emanaldiak, Dantzaburua 2019-ren barruan. 17:00etan eta 19:30ean. Sarrera: 3 euro.

    HONDARRIBIA



    Itsas Etxea Auditoriumean


    (2019-06-16)

  • Dantzaldia. sarrerak, 10 euro.

    ERRENTERIA


    18:30


    Niessen kulturgunean


    (2019-06-16)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Xabier Irujo: Gernika, gezur baten geneologia

    AZPEITIA


    11:30


    Basazabal jauregian


    (2019-06-16)

Ikastaroak

  • Okil beltza, espezie berezi hau ezagutzea da helburua, haren bizimoduara aditu baten eskutik gerturatuz.

    OIARTZUN



    Arditurri parketxea


    (2019-06-16)

Irteerak

  • Okil beltzaren behaketa.

    OIARTZUN


    10:00


    Arditurriko parketxean.


    (2019-06-16)

Jaiak

  • Trinitate Jaia

    ZUMARRAGA


    10:30


    Oleta mendian


    (2019-06-16)

  • Ergoiengo 'santoniyuk'. Egitaraua: oarsoaldea.hitza.eus.

    OIARTZUN


    09:30


    Ergoien auzoan.


    (2019-06-16)

Musika

  • Udaleko Txistulari Banda

    BERGARA


    12:30


    San Antonioko jaietan


    (2019-06-16)

  • Havana 537

    BILBO


    17:30


    Otxarkoagako jaietan


    (2019-06-16)

  • Su Santidad

    BILBO


    20:00


    Otxarkoagako jaietan, Txalapartan


    (2019-06-16)

  • Ertzak

    LARRABETZU


    18:30


    Hori Bai gaztetxean


    (2019-06-16)

  • Abanto Musika Eskola

    ABANTO


    18:30


    Gallartan, Eusko Gudariak plazan


    (2019-06-16)

  • Mac Jeara's Band

    ASTIGARRAGA


    12:00


    kalez kale


    (2019-06-16)

  • Petti

    ASTIGARRAGA


    18:30


    kultur etxeko atzealdean


    (2019-06-16)

  • Aiztondo eta La Jodedera

    ASTIGARRAGA


    19:30


    Murgia jauregian


    (2019-06-16)

  • Woody Allen & The Eddy Davis New Orleans Jazz Band

    BILBO


    20:30


    Euskalduna jauregian


    (2019-06-16)

  • Udalaren Txistulari Taldea

    DONOSTIA


    12:15


    Konstituzio plazan, eta ostegunean, 19:00etan, udaletxe zaharreko kriptan


    (2019-06-16)

  • Juanlu Aranburu eta bere taldea

    DONOSTIA


    17:00


    Amara Berriko jaietan


    (2019-06-16)

  • Euskadiko Musikari Gazteak

    LEZO


    12:00


    Musika Eskolan


    (2019-06-16)

  • Ziakhus

    LEZO


    20:30


    Gurutze Santuaren plazan


    (2019-06-16)

  • Izer eta Alabier

    AZPEITIA


    19:30


    eta afalostean, Nuarben


    (2019-06-16)

  • Irati Barrena eta Maddi Guridi

    OñATI


    13:00


    Araotzen


    (2019-06-16)

  • Debabarreneko Orfeoia: Bubbles - Ponpak

    EIBAR


    19:30


    Karmelitetan


    (2019-06-16)

  • Ametsa abesbatza: Pequeña Misa Solemne

    IRUN


    19:00


    Amaia zentroan


    (2019-06-16)

  • Miguel Salvador Trio

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-06-16)

  • Boris Jackhammer

    BARAKALDO


    13:30


    El Tubon


    (2019-06-16)

  • Olatz Salvador

    TOLOSA


    20:00


    Plaza Berrian


    (2019-06-16)

  • Malentxo eta Maitaneren kontzertu akustikoa.

    TOLOSA


    18:30


    3 tabernan.


    (2019-06-16)

  • Gilberto Santa Rosa

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-06-16)

  • Banda Cafundó + Leo El Charrúa

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-06-16)

  • Erromeria Eneko Dorronsoro eta Andoni Ezkerra trikitilarien eskutik

    AIA


    18:30


    Andatzan


    (2019-06-16)

  • Izaki Gardenak

    AIHERRA


    19:00


    Aiherra


    (2019-06-16)

  • Mac Jeara`s Band + Petti + Aiztondo & La Jodedera

    ASTIGARRAGA


    19:00


    Astigarraga


    (2019-06-16)

  • Ametsa Abesbatzaren kontzertua, 'Pequeña misa solemne'. Sarrerak: bazkideak 10 euro, ez bazkideak 20.

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-06-16)

  • Udal txistulari Bandaren diana.

    ERRENTERIA


    09:00


    Galtzarabordan eta Igantzin


    (2019-06-16)

  • Kima Zazpi

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-06-16)

  • Jazz and Bask

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-06-16)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea