Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Gazteen XXX.I Antzerki Topaketak: "Beldur TxoUA!

    DONOSTIA


    19:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-06-19)

Bestelakoak

  • Liburu Baby Kluba: ipuin kontaketa eta abestiak, 0-3 urte

    DONOSTIA


    18:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-06-19)

  • Liburu aurkezpena: Negu Karlsson-en "KG"

    DONOSTIA


    19:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-06-19)

  • Parketarrak

    ZUMARRAGA


    17:00


    Izazpi auzoko parkean


    (2019-06-19)

  • Irakurle taldea: Chimamanda Ngozi Adichie "Todos deberíamos ser feministas"

    IRUñEA


    19:30


    Katakrak liburudendan


    (2019-06-19)

  • froga

    LEGAZPI


    13:00


    legazpi


    (2019-06-19)

  • Ikastaro eta Tailerrak 2019-2020. On-line aurreinskripzioa

    BILBO



    Bilbo


    (2019-06-19)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Bea Sever eta Naizen elkartea: Haur eta gazteen transexualitatea: ez da nire gorputza, zure begirada da

    LARRAUL


    19:00


    balio anitzeko gelan


    (2019-06-19)

  • "Buru osasuna eta drogak" Agifeseko kide Aitor Sastrek eskainitako hitzaldia

    LASARTE-ORIA


    19:00


    Antonio Mercero gunean


    (2019-06-19)

  • Donostiako Musika Hamabostaldia

    DONOSTIA


    11:00


    Udalaren Musika eta Dantza Eskolan


    (2019-06-19)

  • "Deserria haurtzaro" liburuaren aurkezpena

    DONOSTIA



    Donostia


    (2019-06-19)

Musika

  • Klarinete Ensemble Kontzertua

    DONOSTIA


    19:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-06-19)

  • Big Sandy & His Fly-Rite Boys

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-06-19)

  • Mario Pacheco, Sandra Correia eta Ana Maria

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-06-19)

  • Enchantee Julia eta Terrenoire

    BILBO


    21:00


    Kafe Antzokian


    (2019-06-19)

  • Udaleko Musika eta Dantza Eskolako ikasleak: ganbera taldeak

    DONOSTIA


    19:00


    San Telmo museoan


    (2019-06-19)

  • Zumarraga eta Bergarako musika eskoletako Big-Band taldeak

    BERGARA


    18:30


    Seminarixoan


    (2019-06-19)

  • Bizkargi eskolako trikiti ikasleak

    AZKOITIA


    18:30


    Elkargunean


    (2019-06-19)

  • Narama abesbatza eta Loinatz musika eskolako harizko orkestra

    BEASAIN


    19:30


    Andre Mari Zeruratuaren parrokian


    (2019-06-19)

  • The Riven

    BILBO


    21:00


    La Nuben


    (2019-06-19)

  • Ezten Giro

    ANOETA


    21:00


    plazan


    (2019-06-19)

  • Bost axola

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-06-19)

  • Bihotzez + Lagun Alai

    BAIGORRI



    Baigorri


    (2019-06-19)

  • Rukula + DJ Maris

    ANOETA


    00:30


    Anoeta


    (2019-06-19)

  • Mario Pacheco

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-06-19)

  • Enchantée Julia + Terrenoide

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-06-19)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea