Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Binahi Akademy: Puertas de un pueblo

    DONOSTIA 18:00. Antzoki Zaharrean (2019-06-20)
    Binahi Akademy: Puertas de un pueblo
  • Arriaga Antzokia: Mendi-Mendiyan opera

    BILBO 19:30. Arriaga antzokian (2019-06-20)
    Arriaga Antzokia: Mendi-Mendiyan opera
  • Las Fellini

    BILBO 22:30. Badulaken (2019-06-20)
    Las Fellini
  • Antzerki musikala: Sforzzando Taldea-ren eskutik "Los miserables"

    DONOSTIA 19:00. Lugaritz kultur etxean (2019-06-20)
    Antzerki musikala: Sforzzando Taldea-ren eskutik "Los miserables"
  • Kokoxa: Gu

    BERGARA 20:00. Seminarixoan (2019-06-20)
    Kokoxa: Gu
  • Zirtaka: Ongi etorri, lagun

    ANOETA 16:00. plazan (2019-06-20)
    Zirtaka: Ongi etorri, lagun
  • Mikel Larrañaga eta Peio Arnaezen bakarrizketak

    DONOSTIA 20:00. Tabakaleran (2019-06-20)
    Mikel Larrañaga eta Peio Arnaezen bakarrizketak

Bertsolaritza

  • "Lehenik eta behin Gaiak Ta Bertsoak" saioa

    IRUñEA 19:30. Nafarroako Antzerki Eskola (2019-06-20)
    "Lehenik eta behin Gaiak Ta Bertsoak" saioa

Bestelakoak

  • Floreaga ikastetxeko jaialdia: Naizena, zarena, garena

    AZKOITIA 19:30. Oteiza pilotalekuan (2019-06-20)
    Floreaga ikastetxeko jaialdia: Naizena, zarena, garena
  • "Las batallas de la bici" liburu aurkezpena

    IRUñEA 19:00. Katakrak liburudendan (2019-06-20)
    "Las batallas de la bici" liburu aurkezpena

Dantza

  • Musikale jaialdia: dantza modernoko ikasleak

    ORMAIZTEGI 18:30. karpan (2019-06-20)
    Musikale jaialdia: dantza modernoko ikasleak

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Alberto Santana: El nacimiento del caserío vasco

    BERGARA 19:00. Irizar jauregian (2019-06-20)
    Alberto Santana: El nacimiento del caserío vasco
  • Joseba Muñoz: Desnutrizioa eta ahultasuna adineko pertsonengan

    TOLOSA 18:00. Zerkausian (2019-06-20)
    Joseba Muñoz: Desnutrizioa eta ahultasuna adineko pertsonengan

Ikus-entzunezkoak

  • "Los reyes" (2018)

    DONOSTIA 19:00. Tomasene kultur etxean (2019-06-20)
    "Los reyes" (2018)

Irteerak

  • Altzatik abiatutako ibilbideak: Hendaia-Abbadia Gaztelua-Hendaia

    DONOSTIA 08:15. Herrerako Topo geltokitik (2019-06-20)
    Altzatik abiatutako ibilbideak: Hendaia-Abbadia Gaztelua-Hendaia

Musika

  • MajorxTom DJ

    BILBO 22:30. Badulaken (2019-06-20)
    MajorxTom DJ
  • Soinu Berriak: Omago, Los Chivatos de Ana Frank eta Airu

    BILBO 20:00. BBK aretoan (2019-06-20)
    Soinu Berriak: Omago, Los Chivatos de Ana Frank eta Airu
  • Moxal eta Marco Paul

    BILBO 20:30. Kafe Antzokian (2019-06-20)
    Moxal eta Marco Paul
  • Mice

    DONOSTIA 21:30. Dokan (2019-06-20)
    Mice
  • Udaleko Musika eta Dantza Eskolako ikasleak: gitarra taldea

    DONOSTIA 19:00. San Telmo museoan (2019-06-20)
    Udaleko Musika eta Dantza Eskolako ikasleak: gitarra taldea
  • Iratzar Erromeria

    ERANDIO 23:30. Erandiogoikoan (2019-06-20)
    Iratzar Erromeria
  • Musika Eskolaren jaialdia

    ZUMAIA 19:00. Eusebio Gurrutxaga plazan (2019-06-20)
    Musika Eskolaren jaialdia
  • Juan Bautista Gisasola musika eskola

    EIBAR 19:00. Untzaga plazan (2019-06-20)
    Juan Bautista Gisasola musika eskola
  • Loinatz Musika Eskolako ikasleak

    BEASAIN 19:30. Igartzako jauregian (2019-06-20)
    Loinatz Musika Eskolako ikasleak
  • KOTT

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-06-20)
    KOTT
  • Loatzoko ikasleak

    ANOETA 18:00. plazan (2019-06-20)
    Loatzoko ikasleak
  • DJ Bull

    ANOETA 23:00. plazan (2019-06-20)
    DJ Bull
  • Xahu & Irati Bilbao

    DEBA 20:30. Ondargainen (2019-06-20)
    Xahu & Irati Bilbao
  • Rafa Rueda

    DURANGO 20:00. Intxaurre elkartean (2019-06-20)
    Rafa Rueda
  • Dinbi Danba

    DONOSTIA 21:00. Oletako jaietan (2019-06-20)
    Dinbi Danba