Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • 47. Udako Ikastaroak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-20)

Antzerkia

  • Binahi Akademy: Puertas de un pueblo

    DONOSTIA


    18:00


    Antzoki Zaharrean


    (2019-06-20)

  • Arriaga Antzokia: Mendi-Mendiyan opera

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-06-20)

  • Las Fellini

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-06-20)

  • Antzerki musikala: Sforzzando Taldea-ren eskutik "Los miserables"

    DONOSTIA


    19:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-06-20)

  • Kokoxa: Gu

    BERGARA


    20:00


    Seminarixoan


    (2019-06-20)

  • Zirtaka: Ongi etorri, lagun

    ANOETA


    16:00


    plazan


    (2019-06-20)

  • Mikel Larrañaga eta Peio Arnaezen bakarrizketak

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-06-20)

Bertsolaritza

  • "Lehenik eta behin Gaiak Ta Bertsoak" saioa

    IRUñEA


    19:30


    Nafarroako Antzerki Eskola


    (2019-06-20)

Bestelakoak

  • Floreaga ikastetxeko jaialdia: Naizena, zarena, garena

    AZKOITIA


    19:30


    Oteiza pilotalekuan


    (2019-06-20)

  • "Las batallas de la bici" liburu aurkezpena

    IRUñEA


    19:00


    Katakrak liburudendan


    (2019-06-20)

  • Balentin Tramon Sanpedrok Miguel López de Legazpiren inguruan egindako liburuxkaren aurkezpena; KKinZonak argitaratua.

    ZUMARRAGA


    18:00


    Miguel Lopez de Legazpiren estatuaren parean


    (2019-06-20)

Dantza

  • Musikale jaialdia: dantza modernoko ikasleak

    ORMAIZTEGI


    18:30


    karpan


    (2019-06-20)

Erakusketak

  • Euskara ibiltaria

    BERMEO



    Arrantzaleen Museoan


    (2019-06-20tik 2019-09-17ra.)

  • Guztiok gara migratzaile

    ORMAIZTEGI



    Zumalakarregi museoan


    (2019-06-20tik 2019-08-30ra.)

Hitzaldiak

  • Alberto Santana: El nacimiento del caserío vasco

    BERGARA


    19:00


    Irizar jauregian


    (2019-06-20)

  • Joseba Muñoz: Desnutrizioa eta ahultasuna adineko pertsonengan

    TOLOSA


    18:00


    Zerkausian


    (2019-06-20)

  • Besta bai, musika ere bai

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-20)

Ikastaroak

  • Euskal dantza ikastaldia

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-06-20)

Ikus-entzunezkoak

  • "Los reyes" (2018)

    DONOSTIA


    19:00


    Tomasene kultur etxean


    (2019-06-20)

Irteerak

  • Altzatik abiatutako ibilbideak: Hendaia-Abbadia Gaztelua-Hendaia

    DONOSTIA


    08:15


    Herrerako Topo geltokitik


    (2019-06-20)

Musika

  • MajorxTom DJ

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-06-20)

  • Soinu Berriak: Omago, Los Chivatos de Ana Frank eta Airu

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-06-20)

  • Moxal eta Marco Paul

    BILBO


    20:30


    Kafe Antzokian


    (2019-06-20)

  • Mice

    DONOSTIA


    21:30


    Dokan


    (2019-06-20)

  • Udaleko Musika eta Dantza Eskolako ikasleak: gitarra taldea

    DONOSTIA


    19:00


    San Telmo museoan


    (2019-06-20)

  • Iratzar Erromeria

    ERANDIO


    23:30


    Erandiogoikoan


    (2019-06-20)

  • Musika Eskolaren jaialdia

    ZUMAIA


    19:00


    Eusebio Gurrutxaga plazan


    (2019-06-20)

  • Juan Bautista Gisasola musika eskola

    EIBAR


    19:00


    Untzaga plazan


    (2019-06-20)

  • Loinatz Musika Eskolako ikasleak

    BEASAIN


    19:30


    Igartzako jauregian


    (2019-06-20)

  • KOTT

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-06-20)

  • Loatzoko ikasleak

    ANOETA


    18:00


    plazan


    (2019-06-20)

  • DJ Bull

    ANOETA


    23:00


    plazan


    (2019-06-20)

  • Xahu & Irati Bilbao

    DEBA


    20:30


    Ondargainen


    (2019-06-20)

  • Rafa Rueda

    DURANGO


    20:00


    Intxaurre elkartean


    (2019-06-20)

  • Dinbi Danba

    DONOSTIA


    21:00


    Oletako jaietan


    (2019-06-20)

  • 47. Udako Ikastaroak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-20)

  • Micen birako azken kontzertua. Talde gonbidatua: Physis Versus Nomos.

    DONOSTIA


    20:00


    Doka kafe antzokian


    (2019-06-20)

  • Tocan2 la polla

    ANOETA


    19:00


    Anoeta


    (2019-06-20)

  • Opsa Dehëli + Pong Orchestra

    BAIONA


    21:30


    Baiona


    (2019-06-20)

  • Omago + Los Chivatos de Ana Frank + Airu

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-06-20)

  • Moxal + Marco Paul

    BILBO


    21:30


    Bilbo


    (2019-06-20)

  • Indian Feathers + Tuti Plain

    DONOSTIA


    20:30


    Donostia


    (2019-06-20)

  • Physis versus Nomos + MICE

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-06-20)

  • Xabier San Sebastian

    IRUñEA


    20:30


    Iruñea


    (2019-06-20)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea