Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Axut: Zazpi senideko

    LARRABETZU 20:00. Hori Bai gaztetxean (2019-06-22)
    Axut: Zazpi senideko
  • Bocabeats

    TRAPAGARAN 19:30. Ugarteko jaietan (2019-06-22)
    Bocabeats
  • Siroko: Bernarda 5.0

    BILBO 20:00. Pabilioi 6an (2019-06-22)
    Siroko: Bernarda 5.0
  • Markeliñe: Crusoe

    TOLOSA 18:00. Triangulo plazan (2019-06-22)
    Markeliñe: Crusoe
  • Lekim: Komando Parranda

    EIBAR 20:00. Urkizu parkean (2019-06-22)
    Lekim: Komando Parranda
  • Kantu Kolore: Honolulu

    BILBO 18:30. Olabeagako udaltegian (2019-06-22)
    Kantu Kolore: Honolulu
  • Xake: Lur

    IGORRE 17:30. Lasarte aretoan (2019-06-22)
    Xake: Lur
  • Ganso & Cia: Babo Royal

    BILBO 18:00. Matikon, Uzturre plazan (2019-06-22)
    Ganso & Cia: Babo Royal
  • Silvia Congost eta Patricia Ramírez: 10 maneras de cargarte tu relación de pareja

    BILBO 20:30. Campos Eliseos antzokian (2019-06-22)
    Silvia Congost eta Patricia Ramírez: 10 maneras de cargarte tu relación de pareja
  • Zirika Zirkus: Zinemaz blai

    IRUN 18:00. Junkal plazan (2019-06-22)
    Zirika Zirkus: Zinemaz blai
  • Mendi-Mendiyan opera

    BILBO 19:30. Arriaga antzokian (2019-06-22)
    Mendi-Mendiyan opera
  • Trotamundos: Historias de un baúl

    OñATI 18:00. Portu kaleko plazan (2019-06-22)
    Trotamundos: Historias de un baúl

Bertsolaritza

  • Hazparneko bestak. Bertsolariak

    HAZPARNE 12:30. Plaza (2019-06-22)
    Hazparneko bestak. Bertsolariak
  • Amalloko I. Kopla Txapelketa. Bertso afaria

    MARKINA-XEMEIN 21:00. Amalloa auzoa (2019-06-22)
    Amalloko I. Kopla Txapelketa. Bertso afaria
  • Bertso afaria

    BERGARA Elosua (2019-06-22)
    Bertso afaria
  • Bertso pilota mistoa

    ERENTXUN 18:00. Erentxun (2019-06-22)
    Bertso pilota mistoa
  • II. Bertso Mendaria

    HONDARRIBIA 19:30. Muara Kultur Elkartea (2019-06-22)
    II. Bertso Mendaria
  • Bertso afaria: Aratz Ibarzabal eta Iker Zubeldia

    BERGARA 20:30. Elosuko jaietan (2019-06-22)
    Bertso afaria: Aratz Ibarzabal eta Iker Zubeldia
  • Sanpelaioak. Auzo arteko pala txapelketa bertsolariekin

    ZARAUTZ 10:30. Iñurritza (2019-06-22)
    Sanpelaioak. Auzo arteko pala txapelketa bertsolariekin

Bestelakoak

  • Liburu Baby Kluba: ipuinak eta musika, 0-3 urte

    DONOSTIA 10:30. Ernest Lluch-eko haur liburutegian (2019-06-22)
    Liburu Baby Kluba: ipuinak eta musika, 0-3 urte
  • Castaños ibaiaren garbiketa jardunaldia boluntarioekin

    BARAKALDO 09:30. Gorostitza polikiroldegian (2019-06-22)
    Castaños ibaiaren garbiketa jardunaldia boluntarioekin
  • Diego Cathan magoa

    ORTUELLA 18:30. Saugaleko jaietan (2019-06-22)
    Diego Cathan magoa
  • Iparraldeko Haizeak jaialdia: gisatu txapelketa, gaiteroak, joaldunak, dantzak eta azoka

    LEKEITIO Eskolapean eta kalerik kale (2019-06-22tik 2019-06-23ra.)
    Iparraldeko Haizeak jaialdia: gisatu txapelketa, gaiteroak, joaldunak, dantzak eta azoka

Dantza

  • Gurea Konpartsa

    DONOSTIA 19:00. Olaetako jaietan (2019-06-22)
    Gurea Konpartsa
  • Asociación Rebulir Tradicional Ramiras eta Gaztedi

    BILBO 19:00. Karmelo plazan (2019-06-22)
    Asociación Rebulir Tradicional Ramiras eta Gaztedi
  • Larrain dantza

    TOLOSA 18:00. Euskal Herria plazan (2019-06-22)
    Larrain dantza
  • Tio Teronen Semeak: Freshcool

    DONOSTIA 17:30. Antiguako frontoian (2019-06-22)
    Tio Teronen Semeak: Freshcool
  • Antiguotarrak taldea

    DONOSTIA 11:30. kalejira Matia kalean, eta 13:00etan emanaldia, Antiguako frontoian (2019-06-22)
    Antiguotarrak taldea
  • Artxube taldea

    AJANGIZ 12:00. Kanpantxuko jaietan (2019-06-22)
    Artxube taldea
  • Baigorriko Arrola eta Lekeitioko Etorkizuna taldeak

    LEKEITIO 19:00. plazan (2019-06-22)
    Baigorriko Arrola eta Lekeitioko Etorkizuna taldeak
  • Dangiliske: plaza dantza

    EA 19:00. plazoletatik (2019-06-22)
    Dangiliske: plaza dantza
  • Teresa Gonzalez Ardanaz eta Sofia Abaituaren estudioak: Ballet gala

    BILBO 19:00. Euskalduna jauregian (2019-06-22)
    Teresa Gonzalez Ardanaz eta Sofia Abaituaren estudioak: Ballet gala
  • Helena Golab, Matxalen Bilbao, Irantzu, Jen Gomez eta Lina Fernandez: ¡Bailar! dantza mostra

    GETXO 20:00. Utopianen (2019-06-22)
    Helena Golab, Matxalen Bilbao, Irantzu, Jen Gomez eta Lina Fernandez: ¡Bailar! dantza mostra
  • Triana taldea

    ANDOAIN 18:30. Goikoplazan (2019-06-22)
    Triana taldea

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzako zinea: "El bebé jefazo" (2018)

    DONOSTIA 17:00. Aiete kultur etxean (2019-06-22)
    Haurrentzako zinea: "El bebé jefazo" (2018)

Musika

  • Ene-Kat & Alfred Adler DJ

    BILBO 01:00. Kremlinen (2019-06-22)
    Ene-Kat & Alfred Adler DJ
  • Sara Puaj DJ

    BILBO 23:59. Muellen (2019-06-22)
    Sara Puaj DJ
  • Mr. Foxmad

    BILBO 22:00. Ambigun (2019-06-22)
    Mr. Foxmad
  • Ashfor DJ

    BILBO 22:30. Badulaken (2019-06-22)
    Ashfor DJ
  • Elektri Buiaka eta Bideran

    DONOSTIA 22:00. Herrerako jaietan (2019-06-22)
    Elektri Buiaka eta Bideran
  • Iratzar

    TOLOSA 16:00. Euskal Herria plazan (2019-06-22)
    Iratzar
  • Tsunami

    DONOSTIA 23:00. Olaetako jaietan (2019-06-22)
    Tsunami
  • Oihan Vega DJ

    TRAPAGARAN 23:00. Ugarteko jaietan (2019-06-22)
    Oihan Vega DJ
  • XX Solstizio kontzertua:Et Incarnatus Orkestra

    TOLOSA 12:30. Urkizun (2019-06-22)
    XX Solstizio kontzertua:Et Incarnatus Orkestra
  • Latitud 43 eta Maren

    DONOSTIA 12:00. Loiola kalean (2019-06-22)
    Latitud 43 eta Maren
  • Ibai Marin eta Noa & The Helldrinkers

    DONOSTIA 16:45. Loiola kalean (2019-06-22)
    Ibai Marin eta Noa & The Helldrinkers
  • Joseba Irazoki & Lagunak eta Koko Jeans & The Tonics

    DONOSTIA 18:45. Loiola kalean (2019-06-22)
    Joseba Irazoki & Lagunak eta Koko Jeans & The Tonics
  • Bad Sound eta Nikotina

    TOLOSA 23:00. Plaza Berrian (2019-06-22)
    Bad Sound eta Nikotina
  • Raza Azteca

    TOLOSA 23:00. Lopez Mendizabal pasealekuan (2019-06-22)
    Raza Azteca
  • Iparragirre Balerdi Musika Banda eta Gorka Hermosa-ren aparteko kontzertua

    URRETXU 19:00. Gernikako Arbola plazan (2019-06-22)
    Iparragirre Balerdi Musika Banda eta Gorka Hermosa-ren aparteko kontzertua
  • Et Incarnatus Orkestra: Solstizioko kontzertua basoan

    TOLOSA 12:30. Urkizuko Iraola zuloan (2019-06-22)
    Et Incarnatus Orkestra: Solstizioko kontzertua basoan
  • Humus eta Ze Esatek

    ANOETA 23:30. plazan (2019-06-22)
    Humus eta Ze Esatek
  • Taberna Ibiltaria

    ERANDIO 17:00. Erandiogoikoan (2019-06-22)
    Taberna Ibiltaria
  • Oxabi eta DJ Munza

    ERANDIO 22:00. Erandiogoikoan (2019-06-22)
    Oxabi eta DJ Munza
  • Ankor

    BILBO 21:30. Azkenan (2019-06-22)
    Ankor
  • Comandante Twin

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2019-06-22)
    Comandante Twin
  • Laboca eta Flou B & Damauzz

    BILBO 20:00. Muellen (2019-06-22)
    Laboca eta Flou B & Damauzz
  • Undecimo Mandamiento, Leihotikan eta Etsaiakeroak

    BILBO 23:00. Iralako jaietan (2019-06-22)
    Undecimo Mandamiento, Leihotikan eta Etsaiakeroak
  • Ghost Transmission eta Las Selvas

    BILBO 20:30. Shaken (2019-06-22)
    Ghost Transmission eta Las Selvas
  • Lolo Garcia Trio

    BILBO 12:30. La Riberan (2019-06-22)
    Lolo Garcia Trio
  • Leiva

    BARAKALDO 21:00. BECen (2019-06-22)
    Leiva
  • Liher, Ira eta Juantxo Skalari Rude Band

    LEIOA 22:30. txosnetan (2019-06-22)
    Liher, Ira eta Juantxo Skalari Rude Band
  • Blue Rondo

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-06-22)
    Blue Rondo
  • La Fuga

    SESTAO 23:00. Kasko plazan (2019-06-22)
    La Fuga
  • Auritz, Budasam, Huts, Ready Aim Fire eta Sinmas

    ZEBERIO 20:00. Zeberio Metal jaialdian (2019-06-22)
    Auritz, Budasam, Huts, Ready Aim Fire eta Sinmas
  • Silence, El Diluvi eta Garilak 26

    AZPEITIA 23:00. Urrestillan (2019-06-22)
    Silence, El Diluvi eta Garilak 26
  • Nogen eta Hesian

    EIBAR 22:00. Untzaga plazan (2019-06-22)
    Nogen eta Hesian
  • Trio Medianoche

    EIBAR 20:30. Koliseoan (2019-06-22)
    Trio Medianoche
  • Orquesta Clandestina

    ORTUELLA 00:30. Saugaleko jaietan (2019-06-22)
    Orquesta Clandestina
  • DJ Xaibor

    AJANGIZ 21:00. Kanpantxuko jaietan (2019-06-22)
    DJ Xaibor
  • Fermin Balentzia

    LEKEITIO 12:30. Galarrenan (2019-06-22)
    Fermin Balentzia
  • Trikizio

    EA 23:30. plazoletan (2019-06-22)
    Trikizio
  • Betibizi, Korunaia eta Xemeingo Gazte Ahots abesbatzak

    MARKINA-XEMEIN 19:00. Arkupe aurrean (2019-06-22)
    Betibizi, Korunaia eta Xemeingo Gazte Ahots abesbatzak
  • Filipe Court Band

    DONOSTIA 20:00. Tabakaleran (2019-06-22)
    Filipe Court Band
  • Duo Hausoka

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2019-06-22)
    Duo Hausoka
  • Joe Crepusculo

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-06-22)
    Joe Crepusculo
  • Txistu Zaleak Elkartea

    PORTUGALETE 18:30. La Floridan (2019-06-22)
    Txistu Zaleak Elkartea
  • Alaitasuna Errondaila eta Santikutz abesbatza

    LEGAZPI 23:30. erdiko kaleetan (2019-06-22)
    Alaitasuna Errondaila eta Santikutz abesbatza
  • El Txef A

    DEBA 23:59. Ondargainen (2019-06-22)
    El Txef A
  • Gari & Maldanbera

    DEBA 22:00. Kutxa Beltzan (2019-06-22)
    Gari & Maldanbera
  • Empty Files, Tenpera, Massa Confusa eta Papayo Salvador

    DONOSTIA 21:30. Mogambon (2019-06-22)
    Empty Files, Tenpera, Massa Confusa eta Papayo Salvador
  • Nayade abesbatza eta klarinete laukotea

    IRUN 19:30. Santiagoko pilotalekuan (2019-06-22)
    Nayade abesbatza eta klarinete laukotea
  • We

    IRUN 22:30. Urdanibia plazan (2019-06-22)
    We
  • Unibersaleko Monstruoak

    IRUN 23:30. Zabaltza plazan (2019-06-22)
    Unibersaleko Monstruoak
  • Abbari gorazarre

    IRUN 23:59. Urdanibia plazan (2019-06-22)
    Abbari gorazarre
  • Sin Fronteras

    DONOSTIA 20:30. Igeldoko jaietan (2019-06-22)
    Sin Fronteras
  • Flavio Banterla, Autumn eta Ana Azkue

    DONOSTIA 18:00. Loiola kultur etxean (2019-06-22)
    Flavio Banterla, Autumn eta Ana Azkue
  • Fan & Go

    ZARAUTZ 22:30. Zelai Ondoko jaietan (2019-06-22)
    Fan & Go
  • DJ Seymar eta X2R

    USURBIL 23:59. Kalezarreko jaietan (2019-06-22)
    DJ Seymar eta X2R
  • Grisu eta Aitor Imaz Akademia

    ORTUELLA 21:30. Aiegako Pista berdean (2019-06-22)
    Grisu eta Aitor Imaz Akademia
  • The Riff Truckers, Etsaiakeroak eta Joxpa

    IBARRANGELU 22:00. plazan (2019-06-22)
    The Riff Truckers, Etsaiakeroak eta Joxpa
  • Modus Operando eta Lehian

    SONDIKA 23:30. Zelaian (2019-06-22)
    Modus Operando eta Lehian
  • La Jodedera

    ANDOAIN 23:30. Goikoplazan (2019-06-22)
    La Jodedera
  • The WC Grooves eta Su Ta Gar

    ANDOAIN 23:00. Nafarroa plazan (2019-06-22)
    The WC Grooves eta Su Ta Gar
  • Kumbia Queers eta Tremenda Jauria

    ARRASATE 22:00. txosnetan (2019-06-22)
    Kumbia Queers eta Tremenda Jauria
  • Zeberiometal

    ZEBERIO zeberioko plaza (2019-06-22)
    Zeberiometal