Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Axut: Zazpi senideko

    LARRABETZU


    20:00


    Hori Bai gaztetxean


    (2019-06-22)

  • Bocabeats

    TRAPAGARAN


    19:30


    Ugarteko jaietan


    (2019-06-22)

  • Siroko: Bernarda 5.0

    BILBO


    20:00


    Pabilioi 6an


    (2019-06-22)

  • Markeliñe: Crusoe

    TOLOSA


    18:00


    Triangulo plazan


    (2019-06-22)

  • Lekim: Komando Parranda

    EIBAR


    20:00


    Urkizu parkean


    (2019-06-22)

  • Kantu Kolore: Honolulu

    BILBO


    18:30


    Olabeagako udaltegian


    (2019-06-22)

  • Xake: Lur

    IGORRE


    17:30


    Lasarte aretoan


    (2019-06-22)

  • Ganso & Cia: Babo Royal

    BILBO


    18:00


    Matikon, Uzturre plazan


    (2019-06-22)

  • Silvia Congost eta Patricia Ramírez: 10 maneras de cargarte tu relación de pareja

    BILBO


    20:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-06-22)

  • Zirika Zirkus: Zinemaz blai

    IRUN


    18:00


    Junkal plazan


    (2019-06-22)

  • Mendi-Mendiyan opera

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-06-22)

  • Trotamundos: Historias de un baúl

    OñATI


    18:00


    Portu kaleko plazan


    (2019-06-22)

Bertsolaritza

  • Hazparneko bestak. Bertsolariak

    HAZPARNE


    12:30


    Plaza


    (2019-06-22)

  • Amalloko I. Kopla Txapelketa. Bertso afaria

    MARKINA-XEMEIN


    21:00


    Amalloa auzoa


    (2019-06-22)

  • Bertso afaria

    BERGARA



    Elosua


    (2019-06-22)

  • Bertso pilota mistoa

    ERENTXUN


    18:00


    Erentxun


    (2019-06-22)

  • Bertso afaria: Aratz Ibarzabal eta Iker Zubeldia

    BERGARA


    20:30


    Elosuko jaietan


    (2019-06-22)

  • Sanpelaioak. Auzo arteko pala txapelketa bertsolariekin

    ZARAUTZ


    10:30


    Iñurritza


    (2019-06-22)

  • Otaba jaiak. Bertso afaria

    AZKOITIA


    20:30


    Elosu


    (2019-06-22)

  • ALBE eguna. Bertsolariak

    GETXO


    11:00


    Telletxe plaza


    (2019-06-22)

Bestelakoak

  • Uraren Eguna, Sainduako programaren barruan. 12-17 urte bitartekoentzat.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Puntaleko eskola zaharrean


    (2019-06-22)

  • Liburu Baby Kluba: ipuinak eta musika, 0-3 urte

    DONOSTIA


    10:30


    Ernest Lluch-eko haur liburutegian


    (2019-06-22)

  • Castaños ibaiaren garbiketa jardunaldia boluntarioekin

    BARAKALDO


    09:30


    Gorostitza polikiroldegian


    (2019-06-22)

  • Diego Cathan magoa

    ORTUELLA


    18:30


    Saugaleko jaietan


    (2019-06-22)

  • Iparraldeko Haizeak jaialdia: gisatu txapelketa, gaiteroak, joaldunak, dantzak eta azoka

    LEKEITIO



    Eskolapean eta kalerik kale


    (2019-06-22tik 2019-06-23ra.)

  • Eguzkilore tailerra

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-22)

  • XLIII. San Martzial Igoera Korrika. Izen ematea 13 euro lasterketa egun berean.

    IRUN


    10:30


    Urdanibia plazan.


    (2019-06-22)

  • Bikingo Eguna 2019, goiz eta arratsaldez. HS2 Hondarribia Surf Eskolak antolatuta.

    HONDARRIBIA



    Kai Zaharrean


    (2019-06-22)

  • Arberoa Eguna

    IZTURITZE



    Izturitze


    (2019-06-22)

  • 'Mila kolore, mila kultura' izenburupean Holi festa egingo dute.

    PASAIA


    17:00


    Trintxerpeko Aranederreko pistetan


    (2019-06-22)

Dantza

  • Gurea Konpartsa

    DONOSTIA


    19:00


    Olaetako jaietan


    (2019-06-22)

  • Asociación Rebulir Tradicional Ramiras eta Gaztedi

    BILBO


    19:00


    Karmelo plazan


    (2019-06-22)

  • Larrain dantza

    TOLOSA


    18:00


    Euskal Herria plazan


    (2019-06-22)

  • Tio Teronen Semeak: Freshcool

    DONOSTIA


    17:30


    Antiguako frontoian


    (2019-06-22)

  • Antiguotarrak taldea

    DONOSTIA


    11:30


    kalejira Matia kalean, eta 13:00etan emanaldia, Antiguako frontoian


    (2019-06-22)

  • Artxube taldea

    AJANGIZ


    12:00


    Kanpantxuko jaietan


    (2019-06-22)

  • Baigorriko Arrola eta Lekeitioko Etorkizuna taldeak

    LEKEITIO


    19:00


    plazan


    (2019-06-22)

  • Dangiliske: plaza dantza

    EA


    19:00


    plazoletatik


    (2019-06-22)

  • Teresa Gonzalez Ardanaz eta Sofia Abaituaren estudioak: Ballet gala

    BILBO


    19:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-06-22)

  • Helena Golab, Matxalen Bilbao, Irantzu, Jen Gomez eta Lina Fernandez: ¡Bailar! dantza mostra

    GETXO


    20:00


    Utopianen


    (2019-06-22)

  • Triana taldea

    ANDOAIN


    18:30


    Goikoplazan


    (2019-06-22)

  • Agurra: dantza plaza

    GETXO


    18:00


    Zubiletako jaietan


    (2019-06-22)

  • Dantza ilaran saioa, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:30


    Behobia Gizarte Zentroan.


    (2019-06-22)

Erakusketak

  • Hernanin ikusiyak (1875-1975) argazki erakusketa

    HERNANI



    Biteri kultur etxean


    (2019-06-22tik 2019-09-11ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzako zinea: "El bebé jefazo" (2018)

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-06-22)

  • Axut! "Zazpi senideko"

    LARRABETZU



    Larrabetzu


    (2019-06-22)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Ene-Kat & Alfred Adler DJ

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-06-22)

  • Sara Puaj DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-06-22)

  • Mr. Foxmad

    BILBO


    22:00


    Ambigun


    (2019-06-22)

  • Ashfor DJ

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-06-22)

  • Elektri Buiaka eta Bideran

    DONOSTIA


    22:00


    Herrerako jaietan


    (2019-06-22)

  • Iratzar

    TOLOSA


    16:00


    Euskal Herria plazan


    (2019-06-22)

  • Tsunami

    DONOSTIA


    23:00


    Olaetako jaietan


    (2019-06-22)

  • Oihan Vega DJ

    TRAPAGARAN


    23:00


    Ugarteko jaietan


    (2019-06-22)

  • XX Solstizio kontzertua:Et Incarnatus Orkestra

    TOLOSA


    12:30


    Urkizun


    (2019-06-22)

  • Latitud 43 eta Maren

    DONOSTIA


    12:00


    Loiola kalean


    (2019-06-22)

  • Ibai Marin eta Noa & The Helldrinkers

    DONOSTIA


    16:45


    Loiola kalean


    (2019-06-22)

  • Joseba Irazoki & Lagunak eta Koko Jeans & The Tonics

    DONOSTIA


    18:45


    Loiola kalean


    (2019-06-22)

  • Bad Sound eta Nikotina

    TOLOSA


    23:00


    Plaza Berrian


    (2019-06-22)

  • Raza Azteca

    TOLOSA


    23:00


    Lopez Mendizabal pasealekuan


    (2019-06-22)

  • Iparragirre Balerdi Musika Banda eta Gorka Hermosa-ren aparteko kontzertua

    URRETXU


    19:00


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-06-22)

  • Et Incarnatus Orkestra: Solstizioko kontzertua basoan

    TOLOSA


    12:30


    Urkizuko Iraola zuloan


    (2019-06-22)

  • Humus eta Ze Esatek

    ANOETA


    23:30


    plazan


    (2019-06-22)

  • Taberna Ibiltaria

    ERANDIO


    17:00


    Erandiogoikoan


    (2019-06-22)

  • Oxabi eta DJ Munza

    ERANDIO


    22:00


    Erandiogoikoan


    (2019-06-22)

  • Ankor

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-06-22)

  • Comandante Twin

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-06-22)

  • Laboca eta Flou B & Damauzz

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-06-22)

  • Undecimo Mandamiento, Leihotikan eta Etsaiakeroak

    BILBO


    23:00


    Iralako jaietan


    (2019-06-22)

  • Ghost Transmission eta Las Selvas

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2019-06-22)

  • Lolo Garcia Trio

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-06-22)

  • Leiva

    BARAKALDO


    21:00


    BECen


    (2019-06-22)

  • Liher, Ira eta Juantxo Skalari Rude Band

    LEIOA


    22:30


    txosnetan


    (2019-06-22)

  • Blue Rondo

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-06-22)

  • La Fuga

    SESTAO


    23:00


    Kasko plazan


    (2019-06-22)

  • Auritz, Budasam, Huts, Ready Aim Fire eta Sinmas

    ZEBERIO


    20:00


    plazan


    (2019-06-22)

  • Silence, El Diluvi eta Garilak 26

    AZPEITIA


    23:00


    Urrestillan


    (2019-06-22)

  • Nogen eta Hesian

    EIBAR


    22:00


    Untzaga plazan


    (2019-06-22)

  • Trio Medianoche

    EIBAR


    20:30


    Koliseoan


    (2019-06-22)

  • Orquesta Clandestina

    ORTUELLA


    00:30


    Saugaleko jaietan


    (2019-06-22)

  • DJ Xaibor

    AJANGIZ


    21:00


    Kanpantxuko jaietan


    (2019-06-22)

  • Fermin Balentzia

    LEKEITIO


    12:30


    Galarrenan


    (2019-06-22)

  • Trikizio

    EA


    23:30


    plazoletan


    (2019-06-22)

  • Betibizi, Korunaia eta Xemeingo Gazte Ahots abesbatzak

    MARKINA-XEMEIN


    19:00


    Arkupe aurrean


    (2019-06-22)

  • Filipe Court Band

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-06-22)

  • Duo Hausoka

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-06-22)

  • Joe Crepusculo

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-06-22)

  • Txistu Zaleak Elkartea

    PORTUGALETE


    18:30


    La Floridan


    (2019-06-22)

  • Alaitasuna Errondaila eta Santikutz abesbatza

    LEGAZPI


    23:30


    erdiko kaleetan


    (2019-06-22)

  • El Txef A

    DEBA


    23:59


    Ondargainen


    (2019-06-22)

  • Gari & Maldanbera

    DEBA


    22:00


    Kutxa Beltzan


    (2019-06-22)

  • Empty Files, Tenpera, Massa Confusa eta Papayo Salvador

    DONOSTIA


    21:30


    Mogambon


    (2019-06-22)

  • Nayade abesbatza eta klarinete laukotea

    IRUN


    19:30


    Santiagoko pilotalekuan


    (2019-06-22)

  • We

    IRUN


    22:30


    Urdanibia plazan


    (2019-06-22)

  • Unibersaleko Monstruoak

    IRUN


    23:30


    Zabaltza plazan


    (2019-06-22)

  • Abbari gorazarre

    IRUN


    23:59


    Urdanibia plazan


    (2019-06-22)

  • Sin Fronteras

    DONOSTIA


    20:30


    Igeldoko jaietan


    (2019-06-22)

  • Flavio Banterla, Autumn eta Ana Azkue

    DONOSTIA


    18:00


    Loiola kultur etxean


    (2019-06-22)

  • Fan & Go

    ZARAUTZ


    22:30


    Zelai Ondoko jaietan


    (2019-06-22)

  • DJ Seymar eta X2R

    USURBIL


    23:59


    Kalezarreko jaietan


    (2019-06-22)

  • Grisu eta Aitor Imaz Akademia

    ORTUELLA


    21:30


    Aiegako Pista berdean


    (2019-06-22)

  • The Riff Truckers, Etsaiakeroak eta Joxpa

    IBARRANGELU


    22:00


    plazan


    (2019-06-22)

  • Modus Operando eta Lehian

    SONDIKA


    23:30


    Zelaian


    (2019-06-22)

  • La Jodedera

    ANDOAIN


    23:30


    Goikoplazan


    (2019-06-22)

  • The WC Grooves eta Su Ta Gar

    ANDOAIN


    23:00


    Nafarroa plazan


    (2019-06-22)

  • Kumbia Queers eta Tremenda Jauria

    ARRASATE


    22:00


    txosnetan


    (2019-06-22)

  • Kupela

    ABALTZISKETA


    22:30


    plazan


    (2019-06-22)

  • 2ZIO

    GASTEIZ



    Gasteiz


    (2019-06-22)

  • Zeze

    KANBO



    Kanbo


    (2019-06-22)

  • Lagunt eta Maita

    SAINT-SAVIN



    Saint-Savin


    (2019-06-22)

  • Kantauri eta Anaitasuna koruak

    URRUñA



    Urruña


    (2019-06-22)

  • Euskal jaia

    TOLOSA



    Tolosa


    (2019-06-22)

  • Distorsion eta Sweaty Lovers

    BARAKALDO


    22:00


    Canarias plazan


    (2019-06-22)

  • Debajo del Paraguas

    BILBO


    12:30


    Fnac-en


    (2019-06-22)

  • Days of Abuse eta Dead Bronco

    BILBO


    17:00


    Fnac-en


    (2019-06-22)

  • 2ZIO + The Rodeos + Mc Onak + Kaleko Urdangak

    GASTEIZ



    Gasteiz


    (2019-06-22)

  • Musikaren Besta Donibane Garazin

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-06-22)

  • Gora Etorri + Manuela ahizpak

    ANOETA


    02:00


    Anoeta


    (2019-06-22)

  • Los Compadres del Ritmo + Natural Spittaz

    ATARRABIA


    21:30


    Atarrabia


    (2019-06-22)

  • Blue Redondo

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo


    (2019-06-22)

  • Exfan

    BERMEO


    20:00


    Bermeo


    (2019-06-22)

  • Laboca + Floü B & Damauzz

    BILBO


    20:30


    Bilbo


    (2019-06-22)

  • Ghost Transmission + Las Selvas

    BILBO


    20:30


    Bilbo


    (2019-06-22)

  • Empty Files + Tenpera + Massa Confusa

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-06-22)

  • Joe Crepúsculo + Xeutv & Krater DJs

    DONOSTIA



    Donostia


    (2019-06-22)

  • Lukiek

    EIBAR


    00:30


    Eibar


    (2019-06-22)

  • Insensathors

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-06-22)

  • Extremopuro

    IRUñEA


    21:30


    Iruñea


    (2019-06-22)

  • Devil Vow + Divina Condena

    SOPELA


    21:00


    Sopela


    (2019-06-22)

  • Joseba Tapia Hirukoan

    BERA



    Bera


    (2019-06-22)

  • Su Ta Gar + The WC Grooves

    ANDOAIN


    23:00


    Andoain


    (2019-06-22)

  • Ze Esatek!

    ANOETA


    23:00


    Anoeta


    (2019-06-22)

  • Nogen + Hesian

    EIBAR


    23:00


    Eibar


    (2019-06-22)

  • The Riff Truckers + Etsaiakeroak + Joxpa

    IBARRANGELU


    23:00


    Ibarrangelu


    (2019-06-22)

  • Canto Nachod eta Zaria Koru Eskolaren emanaldia. Doan.

    ERRENTERIA


    22:00


    Fatimako Andra Mariaren elizan.


    (2019-06-22)

  • Zero Sette akordeoi orkestraren emanaldia. Doan.

    ERRENTERIA


    20:00


    Madalenaren basilikan.


    (2019-06-22)

  • Biez Bat

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-22)

  • Doktor Mephisto Deluxe + Fetiche

    HAZPARNE



    Hazparne


    (2019-06-22)

  • Momo korala + Kuxkuxtu txaranga + Lumi + Fusible + Baleaonda

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-06-22)

  • Willis Drummond

    TOLOSA



    Tolosa


    (2019-06-22)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea