Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • La Furtiva: Zapatak airean

    DONOSTIA 19:00. Gabriel Zelaia plazan (2019-06-23)
    La Furtiva: Zapatak airean
  • Trokolo: In concert

    DONOSTIA 17:30. Oleta plazan (2019-06-23)
    Trokolo: In concert
  • Kaleka: Brumas vespertinas

    BILBO 19:00. Pabilioi 6an (2019-06-23)
    Kaleka: Brumas vespertinas
  • Tiritantes: Ulterior, el viaje

    EIBAR 20:00. anbulatoriotik erdiko kaleetara (2019-06-23)
    Tiritantes: Ulterior, el viaje
  • Tragaleguas: Inferno

    LEIOA 22:30. Bulebarrean (2019-06-23)
    Tragaleguas: Inferno
  • Txiki: 40 urte eta aldapan behera niek!

    EA 19:00. frontoi atzean (2019-06-23)
    Txiki: 40 urte eta aldapan behera niek!
  • Txikiren umorezko bakarrizketa: 40 urte ta aldapan behera niek

    EA 19:00. Plazan (2019-06-23)
    Txikiren umorezko bakarrizketa: 40 urte ta aldapan behera niek
  • La Glo Circo: Cabaret

    BILBO 20:00. San Ignazion, Barco plazan (2019-06-23)
    La Glo Circo: Cabaret
  • Cia Utopian: Crystal moments

    GETXO 20:00. Utopianen (2019-06-23)
    Cia Utopian: Crystal moments
  • Ameztu: Organik

    BILBO 18:00. San Adrianen, Floresta parkean (2019-06-23)
    Ameztu: Organik
  • Gari, Montxo eta Joselontxo: Txirinbolo

    DONOSTIA 18:30. Morlanseko igogailu ondoan (2019-06-23)
    Gari, Montxo eta Joselontxo: Txirinbolo
  • Panpotx: Tramankuluak

    BILBO 17:00. San Ignazion, Barco plazan (2019-06-23)
    Panpotx: Tramankuluak
  • Santiagoko Deabruak: Trumoiak

    IRUN 23:00. San Juan plazan (2019-06-23)
    Santiagoko Deabruak: Trumoiak
  • Anita Maravillas: Sardina bakalau

    BERGARA 19:30. Irala kalean (2019-06-23)
    Anita Maravillas: Sardina bakalau

Bertsolaritza

  • Bertsolariak

    ONDARROA 19:00. Gorozika. Plaza (2019-06-23)
    Bertsolariak
  • Bertso saioa

    TOLOSA 19:30. Zerkausia (2019-06-23)
    Bertso saioa
  • Bertso bazkaria

    LEABURU (2019-06-23)
    Bertso bazkaria
  • San Joanak. Bertsolariak

    ATAUN Arrondo auzoa (2019-06-23)
    San Joanak. Bertsolariak
  • San Juan bezpera. Bertsolariak

    DONOSTIA 12:15. Saguesetik atera eta Konstituzio plazan bukatu (2019-06-23)
    San Juan bezpera. Bertsolariak

Bestelakoak

  • Gure Zirkua

    MUNGIA 12:00. Atxurizubi parkean (2019-06-23)
    Gure Zirkua

Dantza

  • Eibarko Dantza Garaikidea

    EIBAR 23:30. Untzaga plazan (2019-06-23)
    Eibarko Dantza Garaikidea
  • Elizaurreko aurreskua, San Juan Bataiatzailearen Parrokiako, Errekalde Nagusien Etxeko eta Orpheo Ganbera abesbatzekin

    LEIOA 12:00. udaletxean (2019-06-23)
    Elizaurreko aurreskua, San Juan Bataiatzailearen Parrokiako, Errekalde Nagusien Etxeko eta Orpheo Ganbera abesbatzekin
  • Gure Ohiturak

    LEIOA 18:00. Bulebarrean; eta 19:00etan, larrain dantza. (2019-06-23)
    Gure Ohiturak
  • Herriko dantzariak

    AULESTI 13:00. plazan (2019-06-23)
    Herriko dantzariak
  • Claqué Connection jaialdia

    BILBO 19:00. BBK aretoan (2019-06-23)
    Claqué Connection jaialdia
  • Krego-Martin Danza: Moliendo café

    BILBO 19:00. San Ignazion, Barco plazan (2019-06-23)
    Krego-Martin Danza: Moliendo café
  • Meakako Adixkideak: Mutxikoak eta euskal dantzak

    IRUN 12:00. San Juan plazan (2019-06-23)
    Meakako Adixkideak: Mutxikoak eta euskal dantzak
  • Kemen: aurreskua

    IRUN 20:45. San Juan plazan (2019-06-23)
    Kemen: aurreskua
  • Polunpak: dantza plaza

    ORTUELLA 18:00. Aiegako Pista berdean (2019-06-23)
    Polunpak: dantza plaza
  • Gorantzaileak

    SONDIKA 19:30. plazan (2019-06-23)
    Gorantzaileak

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Espampas de Mexico

    TRAPAGARAN 20:00. Ugarteko jaietan (2019-06-23)
    Espampas de Mexico
  • Gabenara

    ANOETA 19:30. eta San Joan suaren ostean, plazan (2019-06-23)
    Gabenara
  • Marcos Salcines Trio

    BILBO 12:30. La Riberan (2019-06-23)
    Marcos Salcines Trio
  • Exfan

    BARAKALDO 13:30. El Tubon (2019-06-23)
    Exfan
  • Sabes Muy Bien

    BARAKALDO 13:30. Arantxan (2019-06-23)
    Sabes Muy Bien
  • Shinova

    SESTAO 23:00. Kasko plazan (2019-06-23)
    Shinova
  • Makala & Jimmy Bidaurreta Band

    TOLOSA 23:30. Lopez Mendizabal pasealekuan (2019-06-23)
    Makala & Jimmy Bidaurreta Band
  • Willis Drummond eta Eztanda

    TOLOSA 23:30. Plaza Berrian (2019-06-23)
    Willis Drummond eta Eztanda
  • Laket

    AZPEITIA 00:30. Urrestillan (2019-06-23)
    Laket
  • Usartza Txistulari Banda: Sanjuanetako Zortzikoa

    EIBAR 11:00. Untzagan hasita (2019-06-23)
    Usartza Txistulari Banda: Sanjuanetako Zortzikoa
  • Lisker

    EIBAR 23:00. Untzaga plazan (2019-06-23)
    Lisker
  • Urrats

    LEIOA 22:30. eta 01:00ean, txosnetan (2019-06-23)
    Urrats
  • Orquesta Galea

    LEIOA 19:30. Ikea Barri plazan (2019-06-23)
    Orquesta Galea
  • Oskarbe

    AULESTI 21:00. eta 23:00etan, plazan (2019-06-23)
    Oskarbe
  • Bankako Menditarrak

    LEKEITIO 13:00. plazan (2019-06-23)
    Bankako Menditarrak
  • Anari eta Birkit

    DONOSTIA 19:00. Dabadaban (2019-06-23)
    Anari eta Birkit
  • Udalaren Txistulari Taldea

    DONOSTIA 12:15. eta 19:00etan, Konstituzio plazan; eta ostegunean, 19:00etan, udaletxe zaharreko kriptan (2019-06-23)
    Udalaren Txistulari Taldea
  • Laiotz

    HERNANI 23:00. Ezkiagan (2019-06-23)
    Laiotz
  • Antonio Orozco

    DONOSTIA 20:30. Kursaalean (2019-06-23)
    Antonio Orozco
  • Udal Musika Banda

    PORTUGALETE 11:00. San Joan Bataiatzailea ospitalean (2019-06-23)
    Udal Musika Banda
  • Iratzar

    DONOSTIA 22:30. Saguesen, J.M. Barandiaran kalean (2019-06-23)
    Iratzar
  • Omago

    DEBA 13:00. Zalburdi eta Labatai aurrean (2019-06-23)
    Omago
  • Left Hook

    IRUN 22:30. Urdanibia plazan (2019-06-23)
    Left Hook
  • En Tol Sarmiento

    IRUN 23:59. Urdanibia plazan (2019-06-23)
    En Tol Sarmiento
  • DJ Jarnd Music

    DONOSTIA 22:00. Oletako jaietan (2019-06-23)
    DJ Jarnd Music
  • Unai Arostegi 'Perre'

    BERMEO 20:00. Kabidxe gunean (2019-06-23)
    Unai Arostegi 'Perre'
  • Estanga

    DONOSTIA 20:30. eta 22:30ean, Intxaurrondoko jaietan (2019-06-23)
    Estanga
  • DJ Aros

    GETARIA 23:00. Kristobal Balentziaga kaleko jaietan (2019-06-23)
    DJ Aros
  • Kantuz eta Ozenki abesbatzak

    HERNANI 18:30. Urbieta kalean (2019-06-23)
    Kantuz eta Ozenki abesbatzak
  • Allegro ma non tropo kontzertua, Begoña Costarekin

    SESTAO 20:00. Los Hermanos patioan (2019-06-23)
    Allegro ma non tropo kontzertua, Begoña Costarekin
  • DJ Paco

    SONDIKA 23:00. plazan (2019-06-23)
    DJ Paco
  • Korrontzi

    ANDOAIN 23:30. Goikoplazan (2019-06-23)
    Korrontzi
  • La Basu eta Nogen

    ANDOAIN 23:00. Nafarroa plazan (2019-06-23)
    La Basu eta Nogen
  • Gora Herria

    ARRASATE 23:00. txosnetan (2019-06-23)
    Gora Herria