Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Huts: Hozkailua

    DONOSTIA


    20:00


    Gazteszenan


    (2019-06-26)

  • Markeliñe: Chef Nature

    IRUN


    18:00


    Urdanibia plazan


    (2019-06-26)

  • Hortzmuga: Jule

    IRUN


    20:30


    San Juan plazan


    (2019-06-26)

  • "Florida" kale-antzerki ibiltaria

    ZESTOA


    22:30


    Lili jauregian izango du hasiera


    (2019-06-26)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    LANNEMEZAN



    Lannemezaneko espetxea


    (2019-06-26)

Bestelakoak

  • Jakoba Errekondoren "Vive la huerta" liburuaren aurkezpena

    IRUñEA


    19:00


    Katakrak liburudendan


    (2019-06-26)

Dantza

  • Krego-Martin Danza: Moliendo café

    HERNANI


    13:00


    Ezkiagan


    (2019-06-26)

  • Lore Gazteak

    ARRASATE


    19:00


    Seber Altube plazan


    (2019-06-26)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzako zinea: "La dama y el vagabundo" (1985)

    DONOSTIA


    11:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-06-26)

Musika

  • Perky Pat eta Las Selvas

    BILBO


    20:00


    Sarean elkartean


    (2019-06-26)

  • Bigott, Juarez eta Vancouver Undercouver

    BILBO


    20:30


    Itsas Museoan


    (2019-06-26)

  • Capitan Mercury

    SESTAO


    23:00


    Kasko plazan


    (2019-06-26)

  • Danbayan batukada eta DJ Txo's.Na

    EA


    20:30


    plazan


    (2019-06-26)

  • Javier Lopez Jaso & Marcelo Escrich Quartet

    DURANGO


    19:00


    Plateruenan


    (2019-06-26)

  • Ivan Garcia DJ

    IRUN


    22:30


    Santiagoko pilotalekuan


    (2019-06-26)

  • BOS, Bilboko Korala eta Asier Polo: La caída de Bilbao

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-06-26)

  • Gozategi

    HERNANI


    23:00


    Gudarien plazan


    (2019-06-26)

  • Urbieta kalean

    HERNANI


    18:30


    Jeiki Hadi


    (2019-06-26)

  • Trio Veracruz

    SESTAO


    20:30


    Los Hermanoseko patioan


    (2019-06-26)

  • Hagendas, Willis Drummond eta Gora Etorri

    ZARAUTZ


    22:00


    Munoan


    (2019-06-26)

  • Izer eta Alabier

    ZARAUTZ


    22:30


    Inurritzan


    (2019-06-26)

  • Koban

    ARRASATE


    20:00


    Herriko plazan


    (2019-06-26)

  • Willis Drummond

    ZARAUTZ



    Zarautz


    (2019-06-26)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea