Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Huts: Hozkailua

    DONOSTIA 20:00. Gazteszenan (2019-06-26)
    Huts: Hozkailua
  • Markeliñe: Chef Nature

    IRUN 18:00. Urdanibia plazan (2019-06-26)
    Markeliñe: Chef Nature
  • Hortzmuga: Jule

    IRUN 20:30. San Juan plazan (2019-06-26)
    Hortzmuga: Jule
  • "Florida" kale-antzerki ibiltaria

    ZESTOA 22:30. Lili jauregian izango du hasiera (2019-06-26)
    "Florida" kale-antzerki ibiltaria

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    LANNEMEZAN Lannemezaneko espetxea (2019-06-26)
    Bertso saioa

Bestelakoak

  • Jakoba Errekondoren "Vive la huerta" liburuaren aurkezpena

    IRUñEA 19:00. Katakrak liburudendan (2019-06-26)
    Jakoba Errekondoren "Vive la huerta" liburuaren aurkezpena

Dantza

  • Krego-Martin Danza: Moliendo café

    HERNANI 13:00. Ezkiagan (2019-06-26)
    Krego-Martin Danza: Moliendo café
  • Lore Gazteak

    ARRASATE 19:00. Seber Altube plazan (2019-06-26)
    Lore Gazteak

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzako zinea: "La dama y el vagabundo" (1985)

    DONOSTIA 11:00. Aiete kultur etxean (2019-06-26)
    Haurrentzako zinea: "La dama y el vagabundo" (1985)

Musika

  • Perky Pat eta Las Selvas

    BILBO 20:00. Sarean elkartean (2019-06-26)
    Perky Pat eta Las Selvas
  • Bigott, Juarez eta Vancouver Undercouver

    BILBO 20:30. Itsas Museoan (2019-06-26)
    Bigott, Juarez eta Vancouver Undercouver
  • Capitan Mercury

    SESTAO 23:00. Kasko plazan (2019-06-26)
    Capitan Mercury
  • Danbayan batukada eta DJ Txo's.Na

    EA 20:30. plazan (2019-06-26)
    Danbayan batukada eta DJ Txo's.Na
  • Javier Lopez Jaso & Marcelo Escrich Quartet

    DURANGO 19:00. Plateruenan (2019-06-26)
    Javier Lopez Jaso & Marcelo Escrich Quartet
  • Ivan Garcia DJ

    IRUN 22:30. Santiagoko pilotalekuan (2019-06-26)
    Ivan Garcia DJ
  • BOS, Bilboko Korala eta Asier Polo: La caída de Bilbao

    BILBO 19:30. Arriaga antzokian (2019-06-26)
    BOS, Bilboko Korala eta Asier Polo: La caída de Bilbao
  • Gozategi

    HERNANI 23:00. Gudarien plazan (2019-06-26)
    Gozategi
  • Urbieta kalean

    HERNANI 18:30. Jeiki Hadi (2019-06-26)
    Urbieta kalean
  • Trio Veracruz

    SESTAO 20:30. Los Hermanoseko patioan (2019-06-26)
    Trio Veracruz
  • Hagendas, Willis Drummond eta Gora Etorri

    ZARAUTZ 22:00. Munoan (2019-06-26)
    Hagendas, Willis Drummond eta Gora Etorri
  • Izer eta Alabier

    ZARAUTZ 22:30. Inurritzan (2019-06-26)
    Izer eta Alabier
  • Koban

    ARRASATE 20:00. Herriko plazan (2019-06-26)
    Koban
  • Willis Drummond

    ZARAUTZ Zarautz (2019-06-26)
    Willis Drummond