Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Barsanti: Kale gorrian

    DURANGO


    19:00


    Balbino Garitaonandia plazan


    (2019-06-28)

  • Eromen Produkzioak: Orlac-en eskuak

    ZESTOA


    20:30


    kultur aretoan


    (2019-06-28)

  • Potxin eta Patxin: Zirkoko izarrak

    SOPELA


    20:00


    Zipiriñen


    (2019-06-28)

  • Eidabe: Futbolariak eta printzesak

    SONDIKA


    12:30


    plazan


    (2019-06-28)

  • Huts: Hozkailua

    DONOSTIA


    20:00


    Gazteszenan


    (2019-06-28)

  • Imaginaciones Nai: Bola bai

    BILBO


    19:00


    Abusun, Ibaizabal landako plazan


    (2019-06-28)

  • Markeliñe: Chef Nature

    ESKORIATZA


    17:30


    Gorosarri plazan


    (2019-06-28)

  • Bocabeats

    DIMA


    23:00


    plazan


    (2019-06-28)

  • Gautena Antzerki Tailerrekoen emanaldiak

    DONOSTIA


    18:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-06-28)

  • Kolektiv Lapso Cirk taldearen Ovvio antzezlana, haurrei begira.

    ERRENTERIA


    19:00


    Herriko plazan


    (2019-06-28)

  • Trapu Zaharra: Turistreando

    LASARTE-ORIA


    12:30


    Okendo plazan


    (2019-06-28)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    PORTUGALETE


    21:00



    (2019-06-28)

  • Bertso-saio literarioa

    DEBA


    22:00



    (2019-06-28)

  • Bollo bertso saioa

    ZALDIBAR


    18:00


    Plaza


    (2019-06-28)

  • Bestak. Bertso poteoa

    ERRATZU


    16:30



    (2019-06-28)

  • "Eta... zer gehiago?" ikuskizuna

    DONOSTIA


    20:00


    Victoria Eugenia antzokia


    (2019-06-28)

Bestelakoak

  • FOTO ARTE 15. argazki lehiaketaren erakusketa, Iparralde gizarte etxeko erakusketa gunean

    GASTEIZ



    Gasteiz


    (2019-06-28tik 2019-07-04ra.)

  • Gure Zirkua

    MUNGIA


    18:00


    eta igandean, 12:00etan, Atxurizubi parkean


    (2019-06-28tik 2019-06-29ra.)

  • Andoni Egaña, Xabier Lizaso eta German Ormazabal: Eta... zer gehiago?

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-06-28)

  • Eric Dicharryren performancea, Andrea Costas tatuatzailearekin

    DONOSTIA


    18:00


    Tabakaleran


    (2019-06-28)

  • Lanbro Beltza, eleberri eta genero beltzari buruzko topaketak

    PLENTZIA


    18:00


    20:00etara, eta bihar, 11:00etatik 22:00etara, Goñi Portalean


    (2019-06-28)

  • Galiziako Kultur Astea, Galiziako produktuen dastaketa eta salmenta ostiraletik igandera.

    ERRENTERIA


    11:00


    Zumardian


    (2019-06-28tik 2019-06-30ra.)

  • Berbena, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:00


    Anaka-Puiana Gizarte Zentroan.


    (2019-06-28)

Dantza

  • Ieltxoko ikasleen euskal dantza emanaldia

    DONOSTIA


    16:30


    Igeldoko jaietan


    (2019-06-28)

  • Lekuz Leku. Kor'sia: Somiglianza

    BILBO


    19:30


    EHUren Bizkaia aretoan


    (2019-06-28)

  • Lekuz Leku. Ertza: Meeting Point

    BILBO


    19:00


    Guggenheim museoaren inguruan


    (2019-06-28)

  • Lekuz Leku. La Rutan: Out Of The Blue

    BILBO


    20:00


    Arrupe Aitaren igarobidean


    (2019-06-28)

  • Lekuz Leku. Valverde & Regueyra: Pedestres

    BILBO


    20:30


    Abandoibarran, Lekuak eta Tokiak eskultutaren inguruan


    (2019-06-28)

  • Lekuz Leku. Fabio Liberti: Don't, Kiss

    BILBO


    21:00


    Fundicion aretoan


    (2019-06-28)

  • Proyecto Larrua: Artalde

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-06-28)

  • Salleko eta Teguiseko Guanapay taldeak

    SESTAO


    19:30


    Los Hermanoseko patioan


    (2019-06-28)

  • Sorgin dantza

    LASARTE-ORIA


    16:30


    Oriatik Okendo plazara


    (2019-06-28)

  • Oinargi taldea

    LEABURU


    22:30


    plazan


    (2019-06-28)

Erakusketak

  • Miquel Cazañaren margo erakusketa

    BAZTAN


    11:30


    Arizkunenea kultur etxean


    (2019-06-28tik 2019-07-21ra.)

Ikastaroak

  • Egunerokotasuna errazten duten aplikazioak kudeatzen ikasteko ikastaroa.

    OIARTZUN


    09:00


    KZgunean.


    (2019-06-28)

Ikus-entzunezkoak

  • LGTBIQ+ Egunaren harira, 'Bide zuzena ibilbide okerrak' dokumentala ikusteko aukera, doan.

    LEZO


    22:00


    Karlos Saldise plazan


    (2019-06-28)

Irteerak

  • Herri inguruko txoko naturalak ezagutzeko irteera, Saindua Udal Gaztelekuko udako jardueren programaren barruan. 12-17 urtekoentzat.

    HONDARRIBIA


    10:00


    Puntaleko eskolatik abiatuta


    (2019-06-28)

Jaiak

  • Haritza auzo elkarteak antolatuta jaiak ospatuko dituzte Lartzabal auzoan. Egitaraua: oarsoaldea.hitza.eus.

    ERRENTERIA



    Lartzabal auzoan


    (2019-06-28)

  • Agustinetako jaiak ostiraletik igandera. Egitarau osoa: oarsoaldea@hitza.eus.

    ERRENTERIA



    Agustinetako jaiak


    (2019-06-28)

  • Altzibarko festak. Egitaraua ikusteko: oarsoaldea.hitza.eus-en-

    OIARTZUN



    Altzibar auzoan.


    (2019-06-28)

Musika

  • Wet Cactus eta Entropia

    BILBO


    20:30


    Satelite T-n


    (2019-06-28)

  • Moonst eta Nize

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2019-06-28)

  • Abusu Rock: Las Sexpeares, Manifa eta The Daltonics

    BILBO


    22:00


    Ibaizabalgo zelaian


    (2019-06-28)

  • Ke Le Den al Kancer: Parabellum, Puro Chile eta Nevadah

    DURANGO


    21:00


    Plateruenan


    (2019-06-28)

  • The Covenant

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-06-28)

  • Surfing Film Festival: Daddy's Fun Club, Ellas eta The Riff Truckers

    ZIERBENA


    17:30


    gauerdira arte, Arenako hondartzan


    (2019-06-28)

  • Was a Disc Party

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-06-28)

  • Yahaira DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-06-28)

  • Wax & Boogie Rhythm Quartet

    TOLOSA


    19:30


    Ilargi tabernan


    (2019-06-28)

  • Gautxos

    BILBO


    22:00


    Ambigun


    (2019-06-28)

  • Síndrome de Overdose DJ

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-06-28)

  • Kaleetan Kantuz

    EIBAR


    20:15


    Karmen kaleko parkean


    (2019-06-28)

  • Rukula, Herenegun eta DJ Piku

    DONOSTIA


    23:30


    Igeldoko jaietan


    (2019-06-28)

  • Urrats

    MUNGIA



    txosnetan


    (2019-06-28)

  • Zetalau & Gorka Suaia, Ama Rebel eta Tirri & Tery DJ

    SOPELA


    23:00


    txosnetan


    (2019-06-28)

  • Adixkideak

    KANBO



    Kanbo


    (2019-06-28)

  • DJ Mario

    ERANDIO


    23:00


    Kukularrako jaietan


    (2019-06-28tik 2019-06-29ra.)

  • Blue Beans, Frikun eta Fan & Go

    ZARAUTZ


    22:30


    Inurritzan


    (2019-06-28)

  • Melenas eta Patxadaz

    BERRIZ


    23:00


    txosnetan


    (2019-06-28)

  • Luhartz

    BERRIZ


    21:30


    Elizondo plazan


    (2019-06-28)

  • Jean Paolo y la Siempreviva eta Urtz

    SOPELA


    23:30


    Udaletxeko plazan


    (2019-06-28)

  • Gatibu

    MUNGIA


    22:30


    Foruen plazan


    (2019-06-28)

  • Tukan

    EIBAR


    21:30


    Karmen kaleko parkean


    (2019-06-28)

  • Flamenquito Latino

    IRUN


    23:00


    Urdanibia plazan


    (2019-06-28)

  • Jamaica Show

    IRUN


    23:30


    San Juan plazan


    (2019-06-28)

  • Fiebre del Sabado Noche eta Euskorleans Dixie Band

    IRUN


    23:59


    San Juan inguruan


    (2019-06-28)

  • Rosario

    IRUN


    00:30


    Urdanibia plazan


    (2019-06-28)

  • Euskorleans Dixie Band

    ASTEASU


    23:00


    kalez kale


    (2019-06-28)

  • Josu Rodriguez DJ

    ASTEASU


    00:30


    plazan


    (2019-06-28)

  • Aretha Soul Divas & The Silverbacks

    TOLOSA


    22:30


    Euskal Herria plazan


    (2019-06-28)

  • Sara Zozaya eta Ainhoa Larrañaga

    AZPEITIA


    19:30


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-06-28)

  • Mursego

    DONOSTIA


    17:00


    Tabakaleran


    (2019-06-28)

  • Silence

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-06-28)

  • Daloma eta StarSolo

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-06-28)

  • Puro Relajo

    ESKORIATZA


    00:30


    plazan


    (2019-06-28)

  • DJ Mo eta The Big Mac

    ESKORIATZA



    txosnetan


    (2019-06-28)

  • DJ Isma

    DIMA



    plazan


    (2019-06-28)

  • Hots eta Oñatiko Ganbara Abesbatza: Antzinako sekretuak

    OñATI


    22:00


    Arantzazuko santutegiaren kanpoaldean


    (2019-06-28)

  • Rata Negra eta Oki Moki by Red Ribon Music

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-06-28)

  • Jorge Canovas

    ABANTO


    23:00


    Pilar Abin plazan


    (2019-06-28)

  • Oihan Vega DJ

    ABANTO


    19:30


    eta 01:00ean, Pilar Abin plazan


    (2019-06-28)

  • DJ Bull

    DONOSTIA


    22:00


    Intxaurrondoko jaietan


    (2019-06-28)

  • Los Sirex

    SESTAO


    23:00


    Kasko plazan


    (2019-06-28)

  • Pauline & Juliette

    BAIONA



    Baiona


    (2019-06-28)

  • Goraki

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-06-28)

  • Willis Drummond, Nao eta DJ Seymar

    USURBIL


    00:30


    txosnetan


    (2019-06-28)

  • Arrasate Musikaleko Big Banda

    ARRASATE


    22:30


    Monterron parkean


    (2019-06-28)

  • Ezten Giro

    ZUMAIA


    23:00


    Eusebio Gurrutxaga plazan


    (2019-06-28)

  • DJ Unai Goikolea

    ZUMAIA


    22:00


    Kofradian


    (2019-06-28)

  • Izer eta Alabier

    AIA


    22:30


    Andatzako jaietan


    (2019-06-28)

  • Domeketarrok

    OñATI


    19:30


    Zubillagako frontoian


    (2019-06-28)

  • Ni Naiz hip hop festa

    ZUMARRAGA


    16:30


    Zelai Arizti frontoian


    (2019-06-28)

  • Ilargi Beltza

    ZUMARRAGA


    20:00


    eta 00:30ean, Euskadi plazan


    (2019-06-28)

  • Larrian Gozo

    USURBIL


    23:00


    frontoian


    (2019-06-28)

  • Hesian eta McOnak

    LASARTE-ORIA


    23:59


    Okendo plazan


    (2019-06-28)

  • Duo Imperial

    LASARTE-ORIA


    23:59


    Jaizkibel plazan


    (2019-06-28)

  • Danbolin musika eskola

    ORIO


    20:30


    plazan


    (2019-06-28)

  • Dudu Ouchen

    BILBO


    20:30


    Hika Ateneoan


    (2019-06-28)

  • Modus Operandi eta Gora Herria

    ELGETA


    23:00


    plazan


    (2019-06-28)

  • Kulto Kultibo, Shintoma eta Erin Castro

    SANTURTZI


    22:00


    Kabiezesen


    (2019-06-28)

  • Trikizio eta DJ Txurru

    GUEñES


    23:00


    La Quadran


    (2019-06-28)

  • Dientes de Luna

    LEZAMA


    20:00


    Oxangoitin


    (2019-06-28)

  • Ze Esatek eta Ingo Al Deu

    ARANTZAZU


    23:00


    plazan


    (2019-06-28)

  • Ehuneko Bat: Radiocrimen, Pozo Septico, The Skalzos, Los Escapaos, Rober y los Erraticos, La Basu eta Sakatu Elektrotxaranga

    ETXEBARRI



    Bekosolo parkean


    (2019-06-28)

  • Huntza eta DJ Ioar

    ATAUN



    Aiako plazan


    (2019-06-28)

  • Bake Faltsua, Iluntzean eta Zure Etsai

    ZALDIBIA


    23:00


    plazan


    (2019-06-28)

  • Mojito Workin' festa: Big Bob Railroad eta Dr. Punko DJ

    DONOSTIA


    23:00


    Be Cluben


    (2019-06-28)

  • Ray Fernandez

    BERRIATUA


    21:00


    Mendibarren frontoian


    (2019-06-28)

  • Kaotiko eta Akerbeltz

    LOIU


    23:00


    plazan


    (2019-06-28)

  • Huntza

    ATAUN


    22:00


    Ataun


    (2019-06-28)

  • Modus Operandi + Gora Herria

    ELGETA


    22:00


    Elgeta


    (2019-06-28)

  • En Tol Sarmiento + Oxabi

    HIRIBURU


    22:00


    Hiriburu


    (2019-06-28)

  • Hesian + McOnak

    LASARTE-ORIA


    22:00


    Lasarte-Oria


    (2019-06-28)

  • Governors + Kenbat

    ORIO


    22:00


    Orio


    (2019-06-28)

  • Kulto kultibo + Shintoma + Erin castro +...

    SANTURTZI


    22:30


    Santurtzi


    (2019-06-28)

  • Korrosive + Total Arse + H&M

    ZARAUTZ


    22:00


    Zarautz


    (2019-06-28)

  • Willis Drummond

    USURBIL



    Usurbil


    (2019-06-28)

  • Dientes de Luna

    LEZAMA



    Lezama


    (2019-06-28)

  • Moonst + Nize

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-06-28)

  • Wet Cactus + Entropía

    BILBO


    20:30


    Bilbo


    (2019-06-28)

  • Oxangoitiko AZKEN BARIKUAK ziklo barruan , Gernikako DIENTES DE LUNA taldea

    LEZAMA


    20:00


    OXANGOITI TABERNAN.


    (2019-06-28)

  • Kontzertuak: NAO+Willis Drummond+Dj Seymar

    USURBIL


    00:30


    Txosnetan


    (2019-06-28)

  • Eneritz Furyak

    BERA


    20:00


    Bera


    (2019-06-28)

  • T - A (performantze bat)

    DONOSTIA


    17:00


    Donostia


    (2019-06-28)

  • Rata Negra + Oki Moki

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-06-28)

  • Daloma + Starsolo

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-06-28)

  • Rukula + Herenegun

    DONOSTIA


    23:30


    Donostia


    (2019-06-28)

  • Parabellum + Puro Chile + Nevadah

    DURANGO


    22:00


    Durango


    (2019-06-28)

  • Któlicos + Piztu Punk

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-06-28)

  • NAO + Willis Drummond

    USURBIL


    22:30


    Usurbil


    (2019-06-28)

  • En Tol Sarmentio + Oxabi

    HIRIBURU



    Hiriburu


    (2019-06-28)

  • Bizi Berria + Harrixiordi + Los Comelodiens

    MILAFRANGA



    Milafranga


    (2019-06-28)

  • Sutargi abesbatzak 'Zergatik negar egin' kantu ikuskizuna taularatuko du.

    LEZO


    22:00


    Gurutze Santuaren plazan


    (2019-06-28)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea