Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Hotzmuga: Jule

    DONOSTIA


    17:00


    Altzagainan


    (2019-06-30)

  • Eidabe: Gora Kasete!

    DONOSTIA


    17:00


    Sagastieder plazan


    (2019-06-30)

  • Cirk About It: El apartamento

    BERRIZ


    19:30


    Eskolako patioan


    (2019-06-30)

  • Tornado: Lapurminak

    SOPELA


    12:30


    Gernika plazan


    (2019-06-30)

  • Eidabe: Garbijai

    SOPELA


    20:15


    Zipiriñen


    (2019-06-30)

  • Trapu Zaharra: Sefiní

    SESTAO


    19:30


    San Pedro plazan


    (2019-06-30)

  • La Furtiva: Zapatos en el aire

    ESKORIATZA


    22:00


    Gorosarri plazan


    (2019-06-30)

  • Barsanti: Kale gorrian

    DIMA


    20:00


    plazan


    (2019-06-30)

  • Ameztu: Organik

    BILBO


    19:00


    Abusun, Ibaizabal landako plazan


    (2019-06-30)

  • END Zuzendari Berrien Aurkezpena. Ana Berazaren El oso, Thais Martinezen Ojos de perra azul, Maite Palmeiroren Renaciendo, Andres Martinsen Los Sacamantecas S.L., Fran de la Oren Nacida muerte eta Garazi Velascoren Federico y Manuel

    GETXO


    20:00


    Utopian-en


    (2019-06-30)

  • Bocabeats

    OñATI


    19:00


    Zubillagako frontoian


    (2019-06-30)

  • Mikel Bermejo eta Jose Campoy: bakarrizketak

    LASARTE-ORIA


    19:00


    Andapa kalean


    (2019-06-30)

Bertsolaritza

  • Jubilatuen Eguna. Bertsolariak

    ASTEASU



    Frontoia


    (2019-06-30)

  • Bertsolariak

    BERGARA


    11:00


    San Martzial kanpa


    (2019-06-30)

  • Bertso saioa

    DONEZTEBE


    12:30


    Santa Luzia plaza


    (2019-06-30)

  • Jaiak. Bertso saioa

    SOPELA


    13:00


    Txosnagunea


    (2019-06-30)

  • Jaiak. Bertsolariak

    DIMA


    18:30



    (2019-06-30)

  • San Pedro jaiak. Bertsolariak

    SOPELA


    20:00


    Txosnagunea


    (2019-06-30)

Bestelakoak

  • Oliver magoa

    LOIU


    18:00


    plazan


    (2019-06-30)

  • Arrantzaleei ongietorria, saregilek, sardinerak, batelerak, abesbatza eta kaxarranka

    ORIO


    13:00


    plazan


    (2019-06-30)

  • Sun magoa

    ABANTO


    20:00


    Pilar Abin plazan


    (2019-06-30)

  • Kemen Gra abesbatza a capella

    AIARA


    12:00


    Kexaako elizan


    (2019-06-30)

Dantza

  • Palentziako Jorge Manrique eta Zaragozako El Pilar taldeak

    SESTAO


    19:30


    Los Hermanoseko patioan


    (2019-06-30)

  • Txindurri taldea

    ZALDIBAR


    13:30


    Eitzagako parkean


    (2019-06-30)

  • Estudio 87

    ABANTO


    17:30


    Sanfuentesko frontoian


    (2019-06-30)

  • Patxi Perez & Polunpak

    ABANTO


    18:30


    Pilar Abin plazan


    (2019-06-30)

  • Alkartasuna taldea

    DONOSTIA


    13:00


    Altzako jaietan


    (2019-06-30)

  • Jose Mari Orbegozoren eskola: saloi dantzak

    ZUMARRAGA


    20:00


    Euskadi plazan


    (2019-06-30)

  • Oñatz taldeko gaztetxoak

    OñATI


    13:00


    Torreauzoko jaietan


    (2019-06-30)

  • Tio Teronen Semeak: Freshcool

    LEABURU


    19:30


    plazan


    (2019-06-30)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Luhartz

    LOIU


    20:00


    plazan


    (2019-06-30)

  • Udal Musika Banda

    ERANDIO


    12:30


    Kukularrako jaietan


    (2019-06-30)

  • Willson & Willsonetis

    BERRIZ


    22:00


    Elizondo plazan


    (2019-06-30)

  • Aliron

    SOPELA


    19:30


    Jauregizar plazan


    (2019-06-30)

  • Mugalari eta Oxabi

    SOPELA


    22:00


    txosnetan


    (2019-06-30)

  • Urepel, Urepel Txiki, Emitemia eta Schola Cantorum Txiki abesbatzak eta Arima Dantza Eskola

    SOPELA


    21:30


    Udaletxeko plazan


    (2019-06-30)

  • Alaiak Soinulari Elkartea, Gure Ametsa txistulari taldea eta Tantak, Danontzat eta J.M. Arregi abesbatzak

    MUNGIA


    19:00


    Matxin plazan


    (2019-06-30)

  • Los Otros

    IRUN


    00:30


    Zabaltza plazan


    (2019-06-30)

  • Nueva Alaska

    SESTAO


    22:00


    Kasko plazan


    (2019-06-30)

  • Sonidos de Mexico

    ESKORIATZA


    13:00


    plazan


    (2019-06-30)

  • Onki Xin eta Nogen

    ESKORIATZA


    23:00


    plazan


    (2019-06-30)

  • DJ Txorimalo

    ESKORIATZA


    01:30


    txosnetan


    (2019-06-30)

  • Elortza eta Larrañaga

    ORIO


    18:00


    plazan


    (2019-06-30)

  • Trikizio

    ORIO


    19:30


    eta 23:00etan, plazan


    (2019-06-30)

  • Pelax eta Telmo Trenor DJ

    DONOSTIA


    19:00


    Dabadaban


    (2019-06-30)

  • Eskutziko Ahotsak, Zortziko Alaia eta Sanfuestesko Emakume Elkartea abesbatzak

    ABANTO


    13:00


    Sanfuentesko elizan


    (2019-06-30)

  • Elizagoien Ahizpak

    DONOSTIA


    23:30


    Igeldoko jaietan


    (2019-06-30)

  • DJ Iñigo Garcia

    DONOSTIA


    23:00


    Altzako jaietan, San Martzial plazan


    (2019-06-30)

  • Ansorregi eta Larrañaga

    ZARAUTZ


    19:30


    Elkanoko jaietan


    (2019-06-30)

  • Trikitixa eta pandero eskolaren emanaldia

    ASTEASU


    19:30


    plazan


    (2019-06-30)

  • Mariachi Raza Azteca

    ZUMAIA


    22:30


    Eusebio Gurrutxaga plazan


    (2019-06-30)

  • Astiazaran eta Narbaiza

    AIA


    22:30


    Andatzako jaietan


    (2019-06-30)

  • Gozategi eta Zumarragako Musika Banda

    ZUMARRAGA


    23:59


    Euskadi plazan


    (2019-06-30)

  • Oihan Vega

    ZUMARRAGA


    23:00


    Euskadi plazan


    (2019-06-30)

  • Natali

    USURBIL


    23:00


    frontoian


    (2019-06-30)

  • Ezetaerre eta DJ Bull

    USURBIL


    00:30


    txosnetan


    (2019-06-30)

  • Voces Navarras

    LASARTE-ORIA


    13:00


    Andapa kalean


    (2019-06-30)

  • Ugarte Anaiak

    LASARTE-ORIA


    20:00


    Sagardotegi kalean


    (2019-06-30)

  • Optika, Liher eta DJ Ixter

    LASARTE-ORIA


    22:00


    Okendo plazan


    (2019-06-30)

  • Crazy Jazzers

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-06-30)

  • Pedro Guallar, Idoia Perez eta Javier Campo organo jotzaileak

    LOIU


    12:30


    San Pedro elizan


    (2019-06-30)

  • Udal txistulari bandaren kontzertua Gaztaño auzoan.

    ERRENTERIA


    09:00


    Gaztaño auzoan


    (2019-06-30)

  • Pelax + Telmo Trenor

    DONOSTIA


    19:00


    Donostia


    (2019-06-30)

  • Nadsat + Arrotzak

    LASARTE-ORIA


    21:30


    Lasarte-Oria


    (2019-06-30)

  • Ezpeletan Kantuz + Mâles au choeur de Tolosa

    EZPELETA



    Ezpeleta


    (2019-06-30)

Egutegia

2019ko ekaina
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea