Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Malas Compañias: Prozak

    DURANGO


    19:00


    Aurora Abasolo parkean


    (2019-07-13)

  • Aldina Michelle Topcagic: Ambienti & Space

    BILBO


    12:30


    Guggenheim museoan


    (2019-07-13)

  • Bocabeats

    DONOSTIA


    18:00


    Tabakaleran


    (2019-07-13)

  • Deabru Beltzak: Les Tambours de Feu

    ALEGIA


    23:00


    kalez kale


    (2019-07-13)

  • Txiki: 40 urte eta aldapan behera niek

    MARKINA-XEMEIN


    16:15


    zelaian


    (2019-07-13)

  • Abarka: Herritxoua

    MARKINA-XEMEIN


    16:30


    zelaian


    (2019-07-13)

  • Capicua: Koselig

    ARRASATE


    20:00


    Biteri plazan


    (2019-07-13)

  • Lazona-ren eskutik "Toc Toc"

    DONOSTIA


    20:00


    Victoria Eugenian


    (2019-07-13)

  • Aterpea antzerki taldearen 'Karibera' lana ikusteko aukera.

    PASAIA


    18:00


    Juanba Berasategi aretoan


    (2019-07-13)

  • Ostomila Txotxongiloen 'Loko kabaret'. Helduentzat.Doan.

    ERRENTERIA


    19:00


    Mikelazulo Kultur Elkartean


    (2019-07-13)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    ZALDIBIA


    19:00


    Txamarretxe


    (2019-07-13)

  • Zarauzko Bertso Astea (18. 2019. Zarautz)

    ZARAUTZ




    (2019-07-13)

  • Bertsolariak

    SORALUZE



    San Andres auzoa


    (2019-07-13)

  • Lau bertsolari eta ziaboga bat bertso saioa

    ORIO


    19:30


    Plazako kioskoa


    (2019-07-13)

  • Oiartzun Irratiaren festa. Bertsolariak

    OIARTZUN



    Plaza


    (2019-07-13)

  • Zuiako X. Gazte Eguna. Bertsolariak

    MURGIA


    17:30


    Plaza


    (2019-07-13)

  • Bisigua Orio Estilora jaialdia. Lau bertsolari eta ziaboga bat bertso saioa

    ORIO


    19:30


    Plazako kioskoa


    (2019-07-13)

  • Legutioko gaztetxearen II. urteurrena. Bertso afaria

    LEGUTIO


    21:30


    Gaztetxea


    (2019-07-13)

  • Sanferminak. "Ez da kasualitatea" bertso saio musikatua

    IRUñEA


    19:00


    Sarasate pasealekua


    (2019-07-13)

Bestelakoak

  • Ibon magoa

    IGORRE


    19:00


    plazan


    (2019-07-13)

  • Gora Buru elkartea: Euskal Ezkontzaren antzezpena

    LEKEITIO


    19:00


    Batzokitik, kalez kale


    (2019-07-13)

  • Munduko Arrozak jaia

    ARRASATE


    15:30


    Seber Altube plazan


    (2019-07-13)

  • Ostomila txotxongiloen eskutik helduentzako ikuskizun paregabea: Loko Kabaret

    ERRENTERIA


    19:00


    Mikelazulon


    (2019-07-13)

  • Txotxongiloak

    ERRENTERIA


    19:00


    Mikelazulo K.E. (beheko kalea 4)


    (2019-07-13)

  • Asteroko merkatu txikia, goiz osoz.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-07-13)

  • Oiartzun Irratiaren XX. urteurrenaren festa. 10:00etan, goiz eresia eta zuzeneko emankizuna; 11:00etan, haurrentzako txokoa; 12:00etan, desafioa; 13:30ean, ekitaldia; 14:00etan, bazkaria; 17:30ean, Tio Teronen Semeak; 22:00etan, Lartaun abesbatza (Hipatia

    OIARTZUN


    10:00


    Done Eztebe plaza eta inguruetan.


    (2019-07-13)

  • DJ Elepunto + David eta Maite & Co

    HOZTA



    Hozta


    (2019-07-13)

Dantza

  • Beti Jai Alairen alardea

    BILBO


    19:00


    Arriaga plazan


    (2019-07-13)

  • Saltoka: dantza plaza

    SOPELA


    19:00


    Urgitxieta plazan


    (2019-07-13)

  • Barakaldo Dance

    BARAKALDO


    00:30


    Anaien parkean


    (2019-07-13)

  • Kurutze taldea

    LEZAMA


    12:00


    Goitioltzako jaietan


    (2019-07-13)

Erakusketak

  • Argiñetako Azenari hilarria (Elorrio)

    BILBO



    Bizkaiko Arkeologia Museoa


    (2019-07-13tik 2019-10-13ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Shaun arditxoa" (2015)

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-07-13)

  • Burgaintzi dantza taldea

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-07-13)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

  • Mojo Hand

    DONOSTIA


    21:00


    Altxerri Jazz-Clubean


    (2019-07-13)

Musika

  • Union Musical Vizcaina eta Coti

    SANTURTZI


    23:00


    Arrantza portuan


    (2019-07-13)

  • Poison Idea, 30% eta 25th Comin Fire

    ANDOAIN


    22:30


    gaztetxean


    (2019-07-13)

  • DJ Kaktus

    PORTUGALETE


    18:30


    Errepelega etorbidean


    (2019-07-13)

  • Willis Drummond eta Liher

    PASAIA


    23:30


    Trintxerpen, Gudarien plazan


    (2019-07-13)

  • Hemengattun

    ZUMAIA


    22:00


    Narrondoko jaietan


    (2019-07-13)

  • Udal Musika Banda

    DEBA


    20:30


    Alamedako karpan


    (2019-07-13)

  • Iñigo Ruiz de Gordejuela Quartet

    DEBA


    23:00


    Alamedako karpan


    (2019-07-13)

  • The Fires

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-07-13)

  • Jolie

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2019-07-13)

  • Donut Kings Big Band

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-07-13)

  • Mud Candies

    PORTUGALETE


    21:30


    Errepelega, San Nikolas kalean


    (2019-07-13)

  • Amorir, Kotta eta Te y Guindillas

    PORTUGALETE


    23:00


    Errepelegan, San Nikolas plazan


    (2019-07-13)

  • Bittu eta Akerbeltz

    IGORRE


    21:00


    plazan


    (2019-07-13)

  • Santa Cecilia Orkestra Klasikoa, Donostiako Orfeoia, Carmen Solis, Daniela Vladimirova, Nestor Losan, David Cervera eta J.A. Sainz Alfaro: Mozarten Koroatze meza eta Beethovenen Bederatzigarren Sinfonia

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-07-13)

  • Luke Armstrong eta Los Hormigones

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-07-13)

  • Venturi

    BILBO


    13:40


    Albiako lorategian


    (2019-07-13)

  • Mujeres

    BILBO


    15:00


    Albiako lorategian


    (2019-07-13)

  • Cariño

    BILBO


    15:30


    Izazoki dorreetan


    (2019-07-13)

  • Sean Clapis Trio

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-07-13)

  • Los Hermanos Cubero

    BILBO


    13:00


    Areatzan


    (2019-07-13)

  • Lorena Alvarez

    BILBO


    14:15


    Areatzan


    (2019-07-13)

  • Mojo Hand

    DONOSTIA


    21:00


    Altxerrin


    (2019-07-13)

  • Gaura Devi, End of Ernie eta Pozoia

    SANTURTZI


    21:00


    La Kelo gaztetxean


    (2019-07-13)

  • Urko & Udal Musika Banda

    BARAKALDO


    21:00


    Anaien parkean


    (2019-07-13)

  • Lola Indigo

    BARAKALDO


    23:00


    Herriko plazan


    (2019-07-13)

  • Arturo O'Farrill & Antonio Lizana

    ELORRIO


    22:30


    Lariz jauregia


    (2019-07-13)

  • Down the Ladder eta Modus Operandi

    SOPELA


    23:00


    Urgitxieta plazan


    (2019-07-13)

  • Urban

    SOPELA


    22:00


    Gardokiko Atalaian


    (2019-07-13)

  • Solar Sounds System

    ARETXABALETA


    19:00


    Ezkutu aurrean


    (2019-07-13)

  • BBK Live: Weezer, The Good The Bad & The Queen, Hot Chip, Vince Staples, 2manydjs DJ Set, Cut Copy, Hvob Live, Kero Kero Bonito, Nadia Rose, Nathy Peluso, Shame,

    BILBO


    17:30


    Kobetamendin


    (2019-07-13)

  • Alien Tango, Boy Azooga, Cala Vento, Charlotte Adigery, Cupido, Las Ligas Menores, Nogen, Perro, Pony Bravo, Serrulla eta Viagra Boys

    BILBO


    17:31


    Kobetamendin


    (2019-07-13)

  • BBK Live Basoa: John Talabot, Todd Terje DJ Set, DJ Dustin, Tama Sumo eta Alicia Carrera

    BILBO


    17:30


    Kobetamendin


    (2019-07-13)

  • BBK Live Lasai: Fenna Fiction, Ninja, Nuel, Phuong-Dan eta Sacha Mambo

    BILBO


    17:30


    Kobetamendin


    (2019-07-13)

  • Sweaty Lovers

    SOPELA


    22:00


    Larrabasterran


    (2019-07-13)

  • Txapel Reggae: Fantan Mojah & Jahvolution, Un Rojo Reggae Band, High Paw & Elephants Yard, Deskarats, Suaia, Ama Rebel, King Burning Sound System eta BassHerri Kolektiboa

    LEMOIZ


    16:00


    23:30era, Armintzan


    (2019-07-13)

  • La Jodedera

    HERNANI


    20:00


    Ezkiaga pasealekuan


    (2019-07-13)

  • Jean Marie Ecay Trio

    HERNANI


    22:00


    Ezkiaga pasealekuan


    (2019-07-13)

  • Explosivah eta Uger

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-07-13)

  • Javier López Jasp & Marcelo Escrich 4ET

    BILAR


    20:00


    Ikastolako parkean


    (2019-07-13)

  • Arkada Social, Beietz eta DJ Fantasia

    DONOSTIA


    23:00


    Añorgako plazan


    (2019-07-13)

  • Lorratz

    BERMEO


    21:00


    Mañun


    (2019-07-13)

  • Miss Bolivia

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-07-13)

  • Telmo Trenor, Pellegrino DJ eta Griffi

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-07-13)

  • Jonathan Garcia Lana, Tunipanea

    DONOSTIA


    20:30


    San Telmo museoko elizan


    (2019-07-13)

  • Izer eta Alabier

    AIZARNAZABAL


    23:00


    Saiatzeko jaietan


    (2019-07-13)

  • Mariachi Dominguez

    EIBAR


    19:30


    San Kristobaleko jaietan


    (2019-07-13)

  • Drindots eta Andrea Garcia

    EIBAR


    23:00


    San Kristobaleko jaietan


    (2019-07-13)

  • Mixerableak eta Joxpa

    LEZAMA


    20:30


    Goitioltzako jaietan


    (2019-07-13)

  • Urtza

    LEZAMA


    18:30


    Goitioltzako jaietan


    (2019-07-13)

  • Enbata

    ERANDIO


    21:30


    Goiherriko jaietan


    (2019-07-13)

  • Bidean eta DJ Markelin

    ERANDIO


    23:00


    Goiherriko jaietan


    (2019-07-13)

  • Chango Munks, Hesian eta Iratzar erromeri taldea

    ZUMARRAGA


    22:45


    Geltokietako jaietan, Txindokiko plazan


    (2019-07-13)

  • Brutality sound system

    OTXANDIO


    19:00


    plazan


    (2019-07-13)

  • DJ Josu Rodriguez

    ALEGIA


    23:59


    plazan


    (2019-07-13)

  • Oxabi

    MARKINA-XEMEIN


    22:00


    plazan


    (2019-07-13)

  • Matraka elektrotxaranga

    ZUMARRAGA


    17:00


    Geltokietako jaietan


    (2019-07-13)

  • Wood Strings

    URRETXU


    20:00


    Geltokietako jaietan, Domingo Mendiaraz plazan


    (2019-07-13)

  • Ugatz

    GETXO


    21:00


    kirol portuan


    (2019-07-13)

  • Gatazka

    DONOSTIA


    21:00


    Kijera gaztetxean


    (2019-07-13)

  • Fan & Go

    DONOSTIA


    23:30


    Kaiko Karmen jaietan


    (2019-07-13)

  • Frac, Rodeo eta DJ Komando klitorix

    OTXANDIO


    23:15


    plazan


    (2019-07-13)

  • Plata + Bastardix + La Tokokera + Pupil-les + DJ Reimy

    IRUñEA


    20:00


    Iruñea


    (2019-07-13)

  • Parti Aparta DJ

    IRUñEA


    01:00


    Iruñea


    (2019-07-13)

  • Juany Bones + TDKMP + Aizu! (Kortatu tributoa)

    IRUñEA


    20:30


    Iruñea


    (2019-07-13)

  • Urtz + En Tol Sarmiento

    BIDARRAI



    Bidarrai


    (2019-07-13)

  • Herenegun + Basati + Desegin

    ALEGIA


    23:00


    Alegia


    (2019-07-13)

  • Willis Drummond + Liher

    PASAIA


    23:30


    Pasaia


    (2019-07-13)

  • Urtz + En Tol Sarmiento + Garilak 26

    BIDARRAI


    22:30


    Bidarrai


    (2019-07-13)

  • Josetxu Piperrak + Enkore

    GASTEIZ


    23:00


    Gasteiz


    (2019-07-13)

  • Mixerabliak + Joxpa

    LEZAMA


    20:30


    Lezama


    (2019-07-13)

  • Poison Idea + 30% + 25th Comin Fire

    ANDOAIN


    22:30


    Andoain


    (2019-07-13)

  • Foisis Jaunak + Ze Esatek! + Trikizio

    SENPERE


    22:00


    Senpere


    (2019-07-13)

  • Down De Latter + Modus Operandi

    SOPELA


    23:00


    Sopela


    (2019-07-13)

  • Explosivah + Uger

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo


    (2019-07-13)

  • The Donut Kings Big Band

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-07-13)

  • BILBAO BBK LIVE: Cupido + Nathy Peluso + Weezer + Hot Chip + ...

    BILBO


    17:30


    Bilbo


    (2019-07-13)

  • Gaura Devi, The end of ernia, Pozoia, Mildiu

    SANTURTZI


    20:00


    Santurtzi


    (2019-07-13)

  • Jon Gurrutxaga eta Urbil Artolaren kontzertu akustikoa, doan.

    HONDARRIBIA


    17:30


    Endanea kafetegian, Jaitzubia auzoan


    (2019-07-13)

  • Foisis Jaunak + Ze Esatek + Trikizio

    SENPERE



    Senpere


    (2019-07-13)

  • Euskal Herriko arkeologia eguna

    BAIGORRI



    Baigorri


    (2019-07-13)

  • Antton Larrandaburu & Bitxiloreak

    MAULE-LEXTARRE



    Maule-Lextarre


    (2019-07-13)

Egutegia

2019ko uztaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Bilatzailea