Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Malas Compañias: Prozak

    DURANGO 19:00. Aurora Abasolo parkean (2019-07-13)
    Malas Compañias: Prozak
  • Aldina Michelle Topcagic: Ambienti & Space

    BILBO 12:30. Guggenheim museoan (2019-07-13)
    Aldina Michelle Topcagic: Ambienti & Space
  • Bocabeats

    DONOSTIA 18:00. Tabakaleran (2019-07-13)
    Bocabeats
  • Deabru Beltzak: Les Tambours de Feu

    ALEGIA 23:00. kalez kale (2019-07-13)
    Deabru Beltzak: Les Tambours de Feu
  • Txiki: 40 urte eta aldapan behera niek

    MARKINA-XEMEIN 16:15. zelaian (2019-07-13)
    Txiki: 40 urte eta aldapan behera niek
  • Abarka: Herritxoua

    MARKINA-XEMEIN 16:30. zelaian (2019-07-13)
    Abarka: Herritxoua
  • Capicua: Koselig

    ARRASATE 20:00. Biteri plazan (2019-07-13)
    Capicua: Koselig
  • Lazona-ren eskutik "Toc Toc"

    DONOSTIA 20:00. Victoria Eugenian (2019-07-13)
    Lazona-ren eskutik "Toc Toc"
  • Aterpea antzerki taldearen 'Karibera' lana ikusteko aukera.

    PASAIA 18:00. Juanba Berasategi aretoan (2019-07-13)
    Aterpea antzerki taldearen 'Karibera' lana ikusteko aukera.
  • Ostomila Txotxongiloen 'Loko kabaret'. Helduentzat.Doan.

    ERRENTERIA 19:00. Mikelazulo Kultur Elkartean (2019-07-13)
    Ostomila Txotxongiloen 'Loko kabaret'. Helduentzat.Doan.

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    ZALDIBIA 19:00. Txamarretxe (2019-07-13)
    Bertso afaria
  • Zarauzko Bertso Astea (18. 2019. Zarautz)

    ZARAUTZ (2019-07-13)
    Zarauzko Bertso Astea (18. 2019. Zarautz)
  • Bertsolariak

    SORALUZE San Andres auzoa (2019-07-13)
    Bertsolariak
  • Lau bertsolari eta ziaboga bat bertso saioa

    ORIO 19:30. Plazako kioskoa (2019-07-13)
    Lau bertsolari eta ziaboga bat bertso saioa
  • Oiartzun Irratiaren festa. Bertsolariak

    OIARTZUN Plaza (2019-07-13)
    Oiartzun Irratiaren festa. Bertsolariak
  • Zuiako X. Gazte Eguna. Bertsolariak

    MURGIA 17:30. Plaza (2019-07-13)
    Zuiako X. Gazte Eguna. Bertsolariak
  • Bisigua Orio Estilora jaialdia. Lau bertsolari eta ziaboga bat bertso saioa

    ORIO 19:30. Plazako kioskoa (2019-07-13)
    Bisigua Orio Estilora jaialdia. Lau bertsolari eta ziaboga bat bertso saioa
  • Legutioko gaztetxearen II. urteurrena. Bertso afaria

    LEGUTIO 21:30. Gaztetxea (2019-07-13)
    Legutioko gaztetxearen II. urteurrena. Bertso afaria
  • Sanferminak. "Ez da kasualitatea" bertso saio musikatua

    IRUñEA 19:00. Sarasate pasealekua (2019-07-13)
    Sanferminak. "Ez da kasualitatea" bertso saio musikatua

Bestelakoak

  • Ibon magoa

    IGORRE 19:00. plazan (2019-07-13)
    Ibon magoa
  • Gora Buru elkartea: Euskal Ezkontzaren antzezpena

    LEKEITIO 19:00. Batzokitik, kalez kale (2019-07-13)
    Gora Buru elkartea: Euskal Ezkontzaren antzezpena
  • Munduko Arrozak jaia

    ARRASATE 15:30. Seber Altube plazan (2019-07-13)
    Munduko Arrozak jaia
  • Ostomila txotxongiloen eskutik helduentzako ikuskizun paregabea: Loko Kabaret

    ERRENTERIA 19:00. Mikelazulon (2019-07-13)
    Ostomila txotxongiloen eskutik helduentzako ikuskizun paregabea: Loko Kabaret
  • Txotxongiloak

    ERRENTERIA 19:00. Mikelazulo K.E. (beheko kalea 4) (2019-07-13)
    Txotxongiloak
  • Asteroko merkatu txikia, goiz osoz.

    IRUN 08:00. Urdanibia plazan. (2019-07-13)
    Asteroko merkatu txikia, goiz osoz.
  • Oiartzun Irratiaren XX. urteurrenaren festa. 10:00etan, goiz eresia eta zuzeneko emankizuna; 11:00etan, haurrentzako txokoa; 12:00etan, desafioa; 13:30ean, ekitaldia; 14:00etan, bazkaria; 17:30ean, Tio Teronen Semeak; 22:00etan, Lartaun abesbatza (Hipatia

    OIARTZUN 10:00. Done Eztebe plaza eta inguruetan. (2019-07-13)
    Oiartzun Irratiaren XX. urteurrenaren festa. 10:00etan, goiz eresia eta zuzeneko emankizuna; 11:00etan, haurrentzako txokoa; 12:00etan, desafioa; 13:30ean, ekitaldia; 14:00etan, bazkaria; 17:30ean, Tio Teronen Semeak; 22:00etan, Lartaun abesbatza (Hipatia
  • DJ Elepunto + David eta Maite & Co

    HOZTA Hozta (2019-07-13)
    DJ Elepunto + David eta Maite & Co

Dantza

  • Beti Jai Alairen alardea

    BILBO 19:00. Arriaga plazan (2019-07-13)
    Beti Jai Alairen alardea
  • Saltoka: dantza plaza

    SOPELA 19:00. Urgitxieta plazan (2019-07-13)
    Saltoka: dantza plaza
  • Barakaldo Dance

    BARAKALDO 00:30. Anaien parkean (2019-07-13)
    Barakaldo Dance
  • Kurutze taldea

    LEZAMA 12:00. Goitioltzako jaietan (2019-07-13)
    Kurutze taldea

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Shaun arditxoa" (2015)

    DONOSTIA 17:00. Aiete kultur etxean (2019-07-13)
    Haur zinema: "Shaun arditxoa" (2015)
  • Burgaintzi dantza taldea

    DONAPALEU Donapaleu (2019-07-13)
    Burgaintzi dantza taldea

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

  • Mojo Hand

    DONOSTIA 21:00. Altxerri Jazz-Clubean (2019-07-13)
    Mojo Hand

Musika

  • Union Musical Vizcaina eta Coti

    SANTURTZI 23:00. Arrantza portuan (2019-07-13)
    Union Musical Vizcaina eta Coti
  • Poison Idea, 30% eta 25th Comin Fire

    ANDOAIN 22:30. gaztetxean (2019-07-13)
    Poison Idea, 30% eta 25th Comin Fire
  • DJ Kaktus

    PORTUGALETE 18:30. Errepelega etorbidean (2019-07-13)
    DJ Kaktus
  • Willis Drummond eta Liher

    PASAIA 23:30. Trintxerpen, Gudarien plazan (2019-07-13)
    Willis Drummond eta Liher
  • Hemengattun

    ZUMAIA 22:00. Narrondoko jaietan (2019-07-13)
    Hemengattun
  • Udal Musika Banda

    DEBA 20:30. Alamedako karpan (2019-07-13)
    Udal Musika Banda
  • Iñigo Ruiz de Gordejuela Quartet

    DEBA 23:00. Alamedako karpan (2019-07-13)
    Iñigo Ruiz de Gordejuela Quartet
  • The Fires

    BILBO 22:30. Badulaken (2019-07-13)
    The Fires
  • Jolie

    BILBO 23:59. Kremlinen (2019-07-13)
    Jolie
  • Donut Kings Big Band

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-07-13)
    Donut Kings Big Band
  • Mud Candies

    PORTUGALETE 21:30. Errepelega, San Nikolas kalean (2019-07-13)
    Mud Candies
  • Amorir, Kotta eta Te y Guindillas

    PORTUGALETE 23:00. Errepelegan, San Nikolas plazan (2019-07-13)
    Amorir, Kotta eta Te y Guindillas
  • Bittu eta Akerbeltz

    IGORRE 21:00. plazan (2019-07-13)
    Bittu eta Akerbeltz
  • Santa Cecilia Orkestra Klasikoa, Donostiako Orfeoia, Carmen Solis, Daniela Vladimirova, Nestor Losan, David Cervera eta J.A. Sainz Alfaro: Mozarten Koroatze meza eta Beethovenen Bederatzigarren Sinfonia

    DONOSTIA 20:00. Kursaalean (2019-07-13)
    Santa Cecilia Orkestra Klasikoa, Donostiako Orfeoia, Carmen Solis, Daniela Vladimirova, Nestor Losan, David Cervera eta J.A. Sainz Alfaro: Mozarten Koroatze meza eta Beethovenen Bederatzigarren Sinfonia
  • Luke Armstrong eta Los Hormigones

    DONOSTIA 20:00. Dokan (2019-07-13)
    Luke Armstrong eta Los Hormigones
  • Venturi

    BILBO 13:40. Albiako lorategian (2019-07-13)
    Venturi
  • Mujeres

    BILBO 15:00. Albiako lorategian (2019-07-13)
    Mujeres
  • Cariño

    BILBO 15:30. Izazoki dorreetan (2019-07-13)
    Cariño
  • Sean Clapis Trio

    BILBO 12:30. La Riberan (2019-07-13)
    Sean Clapis Trio
  • Los Hermanos Cubero

    BILBO 13:00. Areatzan (2019-07-13)
    Los Hermanos Cubero
  • Lorena Alvarez

    BILBO 14:15. Areatzan (2019-07-13)
    Lorena Alvarez
  • Mojo Hand

    DONOSTIA 21:00. Altxerrin (2019-07-13)
    Mojo Hand
  • Gaura Devi, End of Ernie eta Pozoia

    SANTURTZI 21:00. La Kelo gaztetxean (2019-07-13)
    Gaura Devi, End of Ernie eta Pozoia
  • Urko & Udal Musika Banda

    BARAKALDO 21:00. Anaien parkean (2019-07-13)
    Urko & Udal Musika Banda
  • Lola Indigo

    BARAKALDO 23:00. Herriko plazan (2019-07-13)
    Lola Indigo
  • Arturo O'Farrill & Antonio Lizana

    ELORRIO 22:30. Lariz jauregia (2019-07-13)
    Arturo O'Farrill & Antonio Lizana
  • Down the Ladder eta Modus Operandi

    SOPELA 23:00. Urgitxieta plazan (2019-07-13)
    Down the Ladder eta Modus Operandi
  • Urban

    SOPELA 22:00. Gardokiko Atalaian (2019-07-13)
    Urban
  • Solar Sounds System

    ARETXABALETA 19:00. Ezkutu aurrean (2019-07-13)
    Solar Sounds System
  • BBK Live: Weezer, The Good The Bad & The Queen, Hot Chip, Vince Staples, 2manydjs DJ Set, Cut Copy, Hvob Live, Kero Kero Bonito, Nadia Rose, Nathy Peluso, Shame,

    BILBO 17:30. Kobetamendin (2019-07-13)
    BBK Live: Weezer, The Good The Bad & The Queen, Hot Chip, Vince Staples, 2manydjs DJ Set, Cut Copy, Hvob Live, Kero Kero Bonito, Nadia Rose, Nathy Peluso, Shame,
  • Alien Tango, Boy Azooga, Cala Vento, Charlotte Adigery, Cupido, Las Ligas Menores, Nogen, Perro, Pony Bravo, Serrulla eta Viagra Boys

    BILBO 17:31. Kobetamendin (2019-07-13)
    Alien Tango, Boy Azooga, Cala Vento, Charlotte Adigery, Cupido, Las Ligas Menores, Nogen, Perro, Pony Bravo, Serrulla eta Viagra Boys
  • BBK Live Basoa: John Talabot, Todd Terje DJ Set, DJ Dustin, Tama Sumo eta Alicia Carrera

    BILBO 17:30. Kobetamendin (2019-07-13)
    BBK Live Basoa: John Talabot, Todd Terje DJ Set, DJ Dustin, Tama Sumo eta Alicia Carrera
  • BBK Live Lasai: Fenna Fiction, Ninja, Nuel, Phuong-Dan eta Sacha Mambo

    BILBO 17:30. Kobetamendin (2019-07-13)
    BBK Live Lasai: Fenna Fiction, Ninja, Nuel, Phuong-Dan eta Sacha Mambo
  • Sweaty Lovers

    SOPELA 22:00. Larrabasterran (2019-07-13)
    Sweaty Lovers
  • Txapel Reggae: Fantan Mojah & Jahvolution, Un Rojo Reggae Band, High Paw & Elephants Yard, Deskarats, Suaia, Ama Rebel, King Burning Sound System eta BassHerri Kolektiboa

    LEMOIZ 16:00. 23:30era, Armintzan (2019-07-13)
    Txapel Reggae: Fantan Mojah & Jahvolution, Un Rojo Reggae Band, High Paw & Elephants Yard, Deskarats, Suaia, Ama Rebel, King Burning Sound System eta BassHerri Kolektiboa
  • La Jodedera

    HERNANI 20:00. Ezkiaga pasealekuan (2019-07-13)
    La Jodedera
  • Jean Marie Ecay Trio

    HERNANI 22:00. Ezkiaga pasealekuan (2019-07-13)
    Jean Marie Ecay Trio
  • Explosivah eta Uger

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-07-13)
    Explosivah eta Uger
  • Javier López Jasp & Marcelo Escrich 4ET

    BILAR 20:00. Ikastolako parkean (2019-07-13)
    Javier López Jasp & Marcelo Escrich 4ET
  • Arkada Social, Beietz eta DJ Fantasia

    DONOSTIA 23:00. Añorgako plazan (2019-07-13)
    Arkada Social, Beietz eta DJ Fantasia
  • Lorratz

    BERMEO 21:00. Mañun (2019-07-13)
    Lorratz
  • Miss Bolivia

    DONOSTIA 21:00. Dabadaban (2019-07-13)
    Miss Bolivia
  • Telmo Trenor, Pellegrino DJ eta Griffi

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-07-13)
    Telmo Trenor, Pellegrino DJ eta Griffi
  • Jonathan Garcia Lana, Tunipanea

    DONOSTIA 20:30. San Telmo museoko elizan (2019-07-13)
    Jonathan Garcia Lana, Tunipanea
  • Izer eta Alabier

    AIZARNAZABAL 23:00. Saiatzeko jaietan (2019-07-13)
    Izer eta Alabier
  • Mariachi Dominguez

    EIBAR 19:30. San Kristobaleko jaietan (2019-07-13)
    Mariachi Dominguez
  • Drindots eta Andrea Garcia

    EIBAR 23:00. San Kristobaleko jaietan (2019-07-13)
    Drindots eta Andrea Garcia
  • Mixerableak eta Joxpa

    LEZAMA 20:30. Goitioltzako jaietan (2019-07-13)
    Mixerableak eta Joxpa
  • Urtza

    LEZAMA 18:30. Goitioltzako jaietan (2019-07-13)
    Urtza
  • Enbata

    ERANDIO 21:30. Goiherriko jaietan (2019-07-13)
    Enbata
  • Bidean eta DJ Markelin

    ERANDIO 23:00. Goiherriko jaietan (2019-07-13)
    Bidean eta DJ Markelin
  • Chango Munks, Hesian eta Iratzar erromeri taldea

    ZUMARRAGA 22:45. Geltokietako jaietan, Txindokiko plazan (2019-07-13)
    Chango Munks, Hesian eta Iratzar erromeri taldea
  • Brutality sound system

    OTXANDIO 19:00. plazan (2019-07-13)
    Brutality sound system
  • DJ Josu Rodriguez

    ALEGIA 23:59. plazan (2019-07-13)
    DJ Josu Rodriguez
  • Oxabi

    MARKINA-XEMEIN 22:00. plazan (2019-07-13)
    Oxabi
  • Matraka elektrotxaranga

    ZUMARRAGA 17:00. Geltokietako jaietan (2019-07-13)
    Matraka elektrotxaranga
  • Wood Strings

    URRETXU 20:00. Geltokietako jaietan, Domingo Mendiaraz plazan (2019-07-13)
    Wood Strings
  • Ugatz

    GETXO 21:00. kirol portuan (2019-07-13)
    Ugatz
  • Gatazka

    DONOSTIA 21:00. Kijera gaztetxean (2019-07-13)
    Gatazka
  • Fan & Go

    DONOSTIA 23:30. Kaiko Karmen jaietan (2019-07-13)
    Fan & Go
  • Frac, Rodeo eta DJ Komando klitorix

    OTXANDIO 23:15. plazan (2019-07-13)
    Frac, Rodeo eta DJ Komando klitorix
  • Plata + Bastardix + La Tokokera + Pupil-les + DJ Reimy

    IRUñEA 20:00. Iruñea (2019-07-13)
    Plata + Bastardix + La Tokokera + Pupil-les + DJ Reimy
  • Parti Aparta DJ

    IRUñEA 01:00. Iruñea (2019-07-13)
    Parti Aparta DJ
  • Juany Bones + TDKMP + Aizu! (Kortatu tributoa)

    IRUñEA 20:30. Iruñea (2019-07-13)
    Juany Bones + TDKMP + Aizu! (Kortatu tributoa)
  • Urtz + En Tol Sarmiento

    BIDARRAI Bidarrai (2019-07-13)
    Urtz + En Tol Sarmiento
  • Herenegun + Basati + Desegin

    ALEGIA 23:00. Alegia (2019-07-13)
    Herenegun + Basati + Desegin
  • Willis Drummond + Liher

    PASAIA 23:30. Pasaia (2019-07-13)
    Willis Drummond + Liher
  • Urtz + En Tol Sarmiento + Garilak 26

    BIDARRAI 22:30. Bidarrai (2019-07-13)
    Urtz + En Tol Sarmiento + Garilak 26
  • Josetxu Piperrak + Enkore

    GASTEIZ 23:00. Gasteiz (2019-07-13)
    Josetxu Piperrak + Enkore
  • Mixerabliak + Joxpa

    LEZAMA 20:30. Lezama (2019-07-13)
    Mixerabliak + Joxpa
  • Poison Idea + 30% + 25th Comin Fire

    ANDOAIN 22:30. Andoain (2019-07-13)
    Poison Idea + 30% + 25th Comin Fire
  • Foisis Jaunak + Ze Esatek! + Trikizio

    SENPERE 22:00. Senpere (2019-07-13)
    Foisis Jaunak + Ze Esatek! + Trikizio
  • Down De Latter + Modus Operandi

    SOPELA 23:00. Sopela (2019-07-13)
    Down De Latter + Modus Operandi
  • Explosivah + Uger

    BARAKALDO 20:00. Barakaldo (2019-07-13)
    Explosivah + Uger
  • The Donut Kings Big Band

    BILBO 22:00. Bilbo (2019-07-13)
    The Donut Kings Big Band
  • BILBAO BBK LIVE: Cupido + Nathy Peluso + Weezer + Hot Chip + ...

    BILBO 17:30. Bilbo (2019-07-13)
    BILBAO BBK LIVE: Cupido + Nathy Peluso + Weezer + Hot Chip + ...
  • Gaura Devi, The end of ernia, Pozoia, Mildiu

    SANTURTZI 20:00. Santurtzi (2019-07-13)
    Gaura Devi, The end of ernia, Pozoia, Mildiu
  • Jon Gurrutxaga eta Urbil Artolaren kontzertu akustikoa, doan.

    HONDARRIBIA 17:30. Endanea kafetegian, Jaitzubia auzoan (2019-07-13)
    Jon Gurrutxaga eta Urbil Artolaren kontzertu akustikoa, doan.
  • Foisis Jaunak + Ze Esatek + Trikizio

    SENPERE Senpere (2019-07-13)
    Foisis Jaunak + Ze Esatek + Trikizio
  • Euskal Herriko arkeologia eguna

    BAIGORRI Baigorri (2019-07-13)
    Euskal Herriko arkeologia eguna
  • Antton Larrandaburu & Bitxiloreak

    MAULE-LEXTARRE Maule-Lextarre (2019-07-13)
    Antton Larrandaburu & Bitxiloreak