Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Errobiko Festibala 2019

    ITSASU



    Itsasu


    (2019-07-18)

Antzerkia

  • Potxin eta Patxin: Zirkoko izarrak

    DONOSTIA


    18:00


    Txofre plazan


    (2019-07-18)

  • Cie De-Chainee: Tout ira bien

    LEKEITIO


    18:00


    portuan


    (2019-07-18)

  • Ulua(K) Teatro: Ulua(K) Cabaret

    LEKEITIO


    20:00


    Arropaineko Arraguan


    (2019-07-18)

  • Cia Es Circ: Tei Tei

    LEKEITIO


    19:00


    portuan


    (2019-07-18)

  • Hortzmuga: Jule

    BARAKALDO


    19:30


    Eskulturen parkean


    (2019-07-18)

  • Oihan Vega: Zergatik praktikatzen dugu sexua gazteleraz?

    ERMUA


    22:30


    elizako aterpean


    (2019-07-18)

  • J. B. Pedradas: Belmez

    TOLOSA


    23:00


    Hiru tabernan


    (2019-07-18)

Bertsolaritza

  • Jexux Mari Irazu eta Anjel Mari Peñagarikano

    ASTEASU


    14:00


    Santamañako jaietan


    (2019-07-18)

  • Bertsolari Gazteen IV. Saioa: Libe Goenaga, Oier Etxeberria, Julene Iturbe, Mikel Iturriotz eta Aitor Zubikarai

    ZESTOA


    22:00


    Arroa Beheko jaietan


    (2019-07-18)

  • Karmengo jaiak. Bertsolari Gazteen IV. saioa

    ZESTOA


    22:00


    Arroa Behea


    (2019-07-18)

Bestelakoak

  • Mahai ingurua: "Urumea ibaiko industria eta natura ondarea: Bi ikuspegi bateragarri eta osagarriak"

    DONOSTIA


    18:00


    San Telmo museoan


    (2019-07-18)

  • El mago Ibon

    BARAKALDO


    16:30


    Anaien parkean


    (2019-07-18)

Dantza

  • Albaicin dantza taldea eta Romero abesbatza

    BARAKALDO


    19:00


    Clara Campoamor gizarte etxean


    (2019-07-18)

  • Pablo Esbert Lilienfeld eta Federico Vladimir Strate Pezdirc: Bajo el lecho marino, un dragón

    BILBO


    21:30


    Azkuna zentroko igerilekuan


    (2019-07-18tik 2019-07-27ra.)

Erakusketak

  • '3 leku, 3 paisai, 3 akzio' erakusketa. Judas Arrietak herriko haurrekin iaz sorturiko hiru koadroez gain, Arrietaren beste askotariko lanak ikus daitezke.

    HONDARRIBIA



    Medievo kafetegian (Gipuzkoa plaza)


    (2019-07-18tik 2019-08-30ra.)

  • Salvador Dalí: obra grafikoa

    DURANGO



    Arte eta Historia Museoa


    (2019-07-18tik 2019-09-15ra.)

  • Mikel Lertxundi: Orekaren bila

    BILBO



    Rekalde aretoan


    (2019-07-18tik 2019-10-13ra.)

Hitzaldiak

  • Aiala Oronoz Mitxelena: Trabajadoriak. Zigor destakamenduak Gipuzkoan

    DEBA


    20:00


    Itziarko Burugorri ostatuan


    (2019-07-18)

  • Jon Maia bertsolari eta idazlearekin, "Ternuaz, bale ihizizaz eta euskal mariñelez"

    MIARRITZE


    18:00


    Mediatekan


    (2019-07-18)

  • Jon Maia "Ternuaz, bale ihiziaz eta euskal mariñelez"

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-07-18)

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Beethoven txakurra" (1992)

    DONOSTIA


    11:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-07-18)

  • "Remanecer" (2013) eta "La forma del agua" (2018)

    BILBO


    21:30


    Txurdinagako Garaizar plazan


    (2019-07-18)

  • Jostakin "Baratze solas" + Ufaka taldea

    MAKEA



    Makea


    (2019-07-18)

  • Errobiko Festibala 2019

    ITSASU



    Itsasu


    (2019-07-18)

  • "Les liasons dangereuses" (Roger Vadim)

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-07-18)

  • "Á bout de souffle" (Jean-Luc Godard)

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-07-18)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Colajets, Kartzarot eta Valkyria

    SANTURTZI


    22:00


    Arrantza portuan


    (2019-07-18)

  • Pelax

    USURBIL


    22:00


    Mikel Laboa plazan


    (2019-07-18)

  • Majorxtom

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-07-18)

  • Confluence

    LEKEITIO


    19:30


    Malekoia Txiringitoan


    (2019-07-18)

  • Jokin Lasa

    LAZKAO


    22:00


    plazan


    (2019-07-18)

  • Demon Head

    BILBO


    20:00


    La Nuben


    (2019-07-18)

  • Mars Red Sky

    BILBO


    20:30


    Kafe Antzokian


    (2019-07-18)

  • Eric Bibb

    GETXO


    20:00


    Muxikebarrin


    (2019-07-18)

  • Sara Hebe eta Zoo

    BARAKALDO


    22:00


    Anaien parkean


    (2019-07-18)

  • Huts

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-07-18)

  • Modus Operandi eta Tremenda Jauria

    SANTURTZI



    txosnetan


    (2019-07-18)

  • Broken Brothers Brass Band

    MARKINA-XEMEIN


    19:30


    kalez kale


    (2019-07-18)

  • Agurtzane eta Ion Elustondo

    LEGAZPI


    19:00


    Agirre Etxeberri parkean


    (2019-07-18)

  • Revolutionary Brothers

    DONOSTIA


    18:00


    Tabakaleran


    (2019-07-18)

  • Lagun Beti abesbatzar

    BARAKALDO


    20:15


    San Jose parrokian


    (2019-07-18)

  • The Baboon Show

    BARAKALDO


    23:00


    Herriko plazan


    (2019-07-18)

  • Izer, Alabier eta Lutxurdio

    ASTEASU


    21:30


    Santamañako jaietan


    (2019-07-18)

  • Mariaren Bihotza abesbatza

    DONOSTIA


    19:30


    Okendo kultur etxean


    (2019-07-18)

  • Ca7riel eta Joven Mata & Bellaca DJs

    DONOSTIA


    23:30


    Dabadaban


    (2019-07-18)

  • Fetén-Fetén & Jou Gónzalez

    BAKIO


    20:00


    Andra Mari Parrokian


    (2019-07-18)

  • ANNI B SWEET, Fabian , Julia eta Victor de Rufus musikariekin batera.

    DONOSTIA



    Convent Garden


    (2019-07-18)

  • Biez Bat

    BASUSARRI



    Basusarri


    (2019-07-18)

  • Lokarri

    SARA



    Sara


    (2019-07-18)

  • Itsasoa

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-07-18)

  • Lagun Alai

    BAIGORRI



    Baigorri


    (2019-07-18)

  • Gorpuzkingz

    BILBO



    Bilbo


    (2019-07-18)

  • Ca7riel + Joven Mata & Bellaca DJs

    DONOSTIA


    23:30


    Donostia


    (2019-07-18)

  • How Dy + Txemak + TaSaund Killer

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-07-18)

  • Uralita y los Fibroesqueletos + Charknado

    GASTEIZ


    19:30


    Gasteiz


    (2019-07-18)

  • F.R.A.C.

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-07-18)

  • Modus Operandi + Tremenda Jauria

    SANTURTZI



    Santurtzi


    (2019-07-18)

  • Huntza

    ANTZUOLA


    21:00


    Antzuola


    (2019-07-18)

  • Larra Bideak

    ZARAUTZ


    20:00


    Zarautz


    (2019-07-18)

  • Entzun

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-07-18)

Egutegia

2019ko uztaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Bilatzailea