Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Aeiou: Pailazoen magia

    LEKEITIO


    19:30


    Malekoia Txiringitoan


    (2019-07-19)

  • Zero en Conducta: Trashhhhhh

    LEKEITIO


    13:30


    Abaroa parkean


    (2019-07-19)

  • Des-Equilibrats: Kinesis

    BARAKALDO


    19:30


    Eskulturen parkean


    (2019-07-19)

  • Txalo: Ergela

    DONOSTIA


    22:00


    eta bihar eta igandean, 18:00etan, Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-07-19)

  • Amaia Lizarralde eta Dorleta Urretabizkaiaren La Beauté de Marilé, eta 2112 Produkzioen Visita guiada

    DONOSTIA


    20:00


    Convent Gardenen


    (2019-07-19)

  • Labuena: Síndrome Hang Jonge

    LEKEITIO


    12:30


    Kofradia zaharrean


    (2019-07-19)

  • Sincronacidas: Ohlimpiadas

    LEKEITIO


    21:00


    plazan


    (2019-07-19)

  • La Nordika: Rojo estandar

    LEKEITIO


    18:30


    plazan


    (2019-07-19)

  • Sarini Zirko: Txoriak txori

    ERANDIO


    20:00


    Euskadi plazan


    (2019-07-19)

  • Kamikaz Kolektiboa: Käffka

    ATAUN


    18:00


    Herri antzokian


    (2019-07-19)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    BARAKALDO


    19:30


    Andien parkea


    (2019-07-19)

  • Bertso afaria

    ARAMAIO


    21:00


    Arexola


    (2019-07-19)

  • Zipotz jaiak. Bertsobermuteoa Txosna batzordearen eskutik

    DONOSTIA


    12:00


    Katalunia plazako karpatik aterata


    (2019-07-19)

  • Bertsu Afaria

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-07-19)

Bestelakoak

  • Samara Velterekin solasean "Nik sinesten dizut" liburua oinarri hartuta

    MIARRITZE


    18:00


    Mediatekan


    (2019-07-19)

  • Sexualitateari buruz hitz egiteko 'Pintxo sex' postua jarriko dute Urdanibia plazan, bereziki 12-25 urte bitarteko gazteei zuzenduta.

    IRUN


    18:30


    Urdanibia plazan.


    (2019-07-19)

  • Iruguretzatarako trena, 11:00etan eta 17:00etan. Prezioa: helduek 5,50 euro, haurrek 3,85 euro (6 urte bitarte doan). Izen ematea,943 639 353 telefono zenbakian.

    IRUN


    11:00


    Oiasso museotik irtengo da.


    (2019-07-19)

  • Orain Presoak bizikleta martxa Ficobara iritsiko da. Bertan bazkaldu, eta 15:00etan irtengo dira.

    IRUN


    13:30


    Ficoban


    (2019-07-19)

  • Orain Presoak bizikleta martxa Oarsoaldera Lezotik iritsiko da, 15:15an egingo diote eskualdeko harrera Bekoerrota kiroldegian. Handik Donostiaran abiatuko da martxa.

    LEZO


    15:15


    Bekoerrota kiroldegian


    (2019-07-19)

Dantza

  • Lokke: The Big Game

    LEKEITIO


    22:00


    Talan


    (2019-07-19)

  • Ereintza taldea: Errenteria dantzan

    ERRENTERIA


    18:30


    Zumardian


    (2019-07-19)

  • Urban 13 Kolektiboa

    DONOSTIA


    18:00


    Txofre plazan


    (2019-07-19)

Erakusketak

  • Harriak 2019: Barru, barre, barrene

    GUEñES



    Arenatzarten


    (2019-07-19tik 2019-09-02ra.)

Hitzaldiak

  • Solasaldia Samara Velterekin

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-07-19)

  • "Touroum Bouroum" aldizkariaren aurkezpena

    BAIONA



    Baiona


    (2019-07-19)

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Mulan" (1998)

    DONOSTIA


    11:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-07-19)

  • Kaleko zinema, 'Guardianes de la galaxia'.

    IRUN


    22:00


    Junkal plazatxoan.


    (2019-07-19)

Irteerak

  • Junkaleko Parrokia, Oiasso museoa, Urdanibia plaza, Ama Xantalen eta udaletxea ezagutzeko bisita gidatua. Izen ematea 2 euro (12 urte arte doan), 943 020 732 telefono zenbakian.

    IRUN


    17:00


    Junkaleko Parrokiatik irtengo dira.


    (2019-07-19)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • La Casa Azul

    SANTURTZI


    23:00


    Arrantza portuan


    (2019-07-19)

  • Desorden, La Puta Cienaga eta Gora Herria

    SANTURTZI



    txosnetan


    (2019-07-19)

  • Sindrome de Overdose

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-07-19)

  • Gran Torino DJ Set

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-07-19)

  • Olivier

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2019-07-19)

  • Koldo eta Joseba

    ZALDIBAR


    21:00


    Goierri auzoan


    (2019-07-19)

  • Big Bob Railroad

    BEASAIN


    19:00


    Loinazko San Martin plaza azpian


    (2019-07-19)

  • Eskean Kristo

    ESKORIATZA


    22:30


    Gernika plazan


    (2019-07-19)

  • MobyDick

    ELGOIBAR


    20:00


    Usuako parkean


    (2019-07-19)

  • Charnado eta Uralita y Los Fibroesqueletos

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-07-19)

  • Trizak

    GASTEIZ


    13:15


    Falerina parkean


    (2019-07-19)

  • A Contrablues

    BERGARA


    22:00


    Espoloian


    (2019-07-19)

  • Paul Lamb & The King Snakes

    GETXO


    21:00


    Muxikebarrin


    (2019-07-19)

  • Detractors

    GETXO


    23:00


    The Piper's Irishen


    (2019-07-19)

  • Radio Rahim, Los Zopilotes Txirriaos eta Tirri & Tery

    ZESTOA


    23:00


    Arroa Beheko jaietan


    (2019-07-19)

  • Josu Zubia

    GABIRIA


    23:00


    Aztiriako jaietan


    (2019-07-19)

  • DJ Epsilon

    ERANDIO


    23:00


    Asuako jaietan


    (2019-07-19)

  • Hezurbeltzak

    BEASAIN


    22:00


    Igartzako jauregian


    (2019-07-19)

  • Kresala

    ETXEBARRI


    23:00


    Udaletxeko plazan


    (2019-07-19)

  • Udazken Txistulari Taldea, Mikel Urdangarin, Alex Sardui, Unai Ormaetxea, Peio Ospital, Norton, Beñat Egiarte, Xabi Solano, Jaurne Gaminde, Keu Agirretxea, Niko Etxart, Aitor Gorosabel eta AIDAE

    ZORNOTZA


    20:30


    Zelaieta parkean


    (2019-07-19)

  • Amparanoia eta DJ Oihan Vega

    ZORNOTZA


    23:00


    Ixerbekoan


    (2019-07-19)

  • Alma Mexicana

    ZORNOTZA


    23:00


    Zubiondon


    (2019-07-19)

  • David Calzado y la Charanga Habanera

    BILBO


    23:30


    Santana 27n


    (2019-07-19)

  • McOnak eta Hakuna Tanaka

    BILBO


    23:00


    Basarraten, Santutxuko jaietan


    (2019-07-19)

  • Esne Beltza

    BARAKALDO


    23:00


    Herriko plazan


    (2019-07-19)

  • Tximeleta

    BARAKALDO


    00:30


    Anaien parkean


    (2019-07-19)

  • The Riff Truckers, Subversion X eta Beranduegi

    ARRIGORRIAGA


    22:00


    txosnetan


    (2019-07-19)

  • Mugan, Dskarrila eta Bidean Erromeria

    GUEñES


    23:00


    Zaramilloko jaietan


    (2019-07-19)

  • Robert Smith Blues Band

    ELORRIO


    22:30


    Tola jauregian


    (2019-07-19)

  • Erre Produkzioak: Ttiki Ttaka Rekords berbena

    BARAKALDO


    12:00


    Eskulturen parkean


    (2019-07-19)

  • Kantarte abesbatza, Ana Otxoa, Miriam Cepeda, Alfonso Rodriguez eta Ander Lekue: Singing Broadway

    BARAKALDO


    20:00


    Clara Campoamor gizarte etxean


    (2019-07-19)

  • No-Land Trio

    ZARAUTZ


    19:00


    Txiringitoan


    (2019-07-19)

  • Ruper Ordorika

    ZARAUTZ


    20:00


    Frontoi Txikin


    (2019-07-19)

  • DJ Maga Bo eta Sociedade Recreativa

    ZARAUTZ


    21:00


    Malekoian


    (2019-07-19)

  • Donosti Ereski abesbatza

    DONOSTIA


    19:30


    Okendo kultur etxean


    (2019-07-19)

  • Pears eta Disaster Jacks

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-07-19)

  • Riobamba, Atodamadre eta Brava DJs

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-07-19)

  • Euskal Herriko Gazte Orkestraren kontzertua. Txaikovskyren ‘5. Sinfonia’ eta Saint Saensen ‘Dantza makabroa’ interpretatuko dituzte. 12 euro; 18 urtetik behera, 5 euro.

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxea Auditoriumean


    (2019-07-19)

  • Manez eta Kobreak

    DEBA


    20:00


    Plaza Zaharrean


    (2019-07-19)

  • Kritikal Latin Blues Band

    ARRASATE


    19:00


    Euskal Herria plazan


    (2019-07-19)

  • Wood Strings, The Bobby's, K.O Etiliko eta DJ Bull

    OñATI


    22:00


    Santxolopeztegi auzoan


    (2019-07-19)

  • Txost

    OñATI


    20:30


    Arranon


    (2019-07-19)

  • The Song

    ARRASATE


    23:00


    Aterpen


    (2019-07-19)

  • Los Amigos del Swing

    BILBO


    21:00


    Arsuagan, Santutxuko jaietan


    (2019-07-19)

  • Yao! eta Galker DJ

    GETXO


    22:30


    Santa Anako jaietan


    (2019-07-19)

  • Vulkano Show Orkestra

    ARRIGORRIAGA


    23:00


    udaletxeko plazan


    (2019-07-19)

  • Ghost Number & His Tipsy Gypsies

    MARKINA-XEMEIN


    20:00


    Uhagoneko terrazan


    (2019-07-19)

  • Lomoken Hoboken

    BARAKALDO


    21:00


    El Cuervon


    (2019-07-19)

  • FRAC

    TOLOSA


    20:00


    Hiru tabernan


    (2019-07-19)

  • Landarbaso abesbatza

    ZIZURKIL


    20:00


    elizan


    (2019-07-19)

  • Jesus Perez, Gonzalo Encinal, Aitor Zorzano eta Andoni Vazquez

    ZESTOA


    19:00


    Portalen


    (2019-07-19)

  • Mihise, Inoren Ero Ni eta Rukula

    DONOSTIA


    22:00


    Katalunia plazan


    (2019-07-19)

  • Grezian

    DONOSTIA


    21:00


    Nafarroa Beherea plazan


    (2019-07-19)

  • Sean Clapis

    DONOSTIA


    23:00


    Be Cluben


    (2019-07-19)

  • Bixentak eta The Tacata's

    ARETXABALETA


    22:30


    Portasolen


    (2019-07-19)

  • Obaneuke

    ANTZUOLA


    23:00


    plazan


    (2019-07-19)

  • Kobrazulo, Mugi Panderoa eta Virgin Mary

    ANTZUOLA


    23:00


    txosnetan


    (2019-07-19)

  • Txost!

    OñATI


    20:30


    Oñati


    (2019-07-19)

  • Red Clover

    BAKIO


    21:00


    Kiroleta klubean


    (2019-07-19)

  • JOE

    BALMASEDA


    21:00


    Errota Zaharrean


    (2019-07-19)

  • Ou Mama!

    BARAKALDO


    20:00


    La Vieja Bandan


    (2019-07-19)

  • Campamento Rumano eta Sweaty Lovers

    BARAKALDO


    18:00


    Kabana Kebaben


    (2019-07-19)

  • Luigi Stream

    BILBO


    22:00


    Quadrophenian


    (2019-07-19)

  • Sons of Med eta Todos Los Fuegos

    BILBO


    21:00


    Shaken


    (2019-07-19)

  • Menditarrak

    DONAZAHARRE



    Donazaharre


    (2019-07-19)

  • Stéphanie Azarete + Maddi Zubeldia + Behi Bideko Andere Xuriak

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-07-19)

  • Charnado + Uralita y Los Fibroesqueletos

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo


    (2019-07-19)

  • Sons of Med

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-07-19)

  • David Calzado & La Charanga Habanera

    BILBO


    23:00


    Bilbo


    (2019-07-19)

  • Pears + Disaster Jacks

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-07-19)

  • Mihise + Inoreneroni + Rukula

    DONOSTIA


    22:00


    Donostia


    (2019-07-19)

  • Rock & Ríos Band

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-07-19)

  • Desorden + La Puta Cienaga + Gora Herria

    SANTURTZI



    Santurtzi


    (2019-07-19)

  • Kobrazulo + Mugi Panderoa + Virgin Mari

    ANTZUOLA


    23:00


    Antzuola


    (2019-07-19)

  • Hakuna Tanaka + Mc Onak

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-07-19)

  • ZaKill + Marianitoz bali + Streetwise

    IRURTZUN


    23:00


    Irurtzun


    (2019-07-19)

  • Mice

    LARRABAZTERRA


    22:00


    Larrabazterra


    (2019-07-19)

  • Nazarenos del Norte + Kilimak

    ORDIZIA


    00:30


    Ordizia


    (2019-07-19)

  • Kantauri

    URRUñA



    Urruña


    (2019-07-19)

  • Benito Lertxundi

    BAIGORRI



    Baigorri


    (2019-07-19)

  • Arraga

    KANBO



    Kanbo


    (2019-07-19)

Egutegia

2019ko uztaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Bilatzailea