Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Yllana: The Opera Locos

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo antzokian


    (2019-07-20)

  • Zanguango: Al otro lado

    BARAKALDO


    20:30


    Bide Onera plazatik Herriko plazara


    (2019-07-20)

  • La Intrepida: La atracción

    LEKEITIO


    13:00


    Kofradia berrian


    (2019-07-20)

  • Chiara Marchese: Mavara

    LEKEITIO


    19:30


    Talan


    (2019-07-20)

  • Murmuyo: ¡Fuera!

    LEKEITIO


    20:30


    Gamarra plazan


    (2019-07-20)

  • Y Tu Que Pintas: Jojo

    LEKEITIO


    22:00


    plazan


    (2019-07-20)

  • Lekittoko Deabruak: Deabruak gara

    LEKEITIO


    23:30


    plazan


    (2019-07-20)

Bertsolaritza

  • Bertso bazkaria

    ZEGAMA


    14:00


    Ostatua


    (2019-07-20)

  • Bertso afaria: Ane Beloki, Gorka Maiz, Aratz Igarzabal eta Eneko Araiztegi

    GABIRIA


    21:00


    Aztiri Bat elkartean


    (2019-07-20)

  • Zizurkilgo gaztetxeko festa. Bertso bazkaria

    ZIZURKIL


    14:30


    Gaztetxea


    (2019-07-20)

  • Bertso afaria

    GABIRIA


    21:00


    Aztiri auzoa


    (2019-07-20)

  • I. Euskal Sagardo Araba. Bertsolariak

    GASTEIZ


    12:00


    Aihotz plaza


    (2019-07-20)

Bestelakoak

  • Aire zabaleko XIII. Vitoria-Gasteiz pintura lehiaketa

    GASTEIZ


    07:00


    Gasteiz


    (2019-07-20)

  • Mairuaren alardea

    ANTZUOLA


    19:00


    kalez kale eta plazan


    (2019-07-20)

  • Emakumeentzako doako autodefentsa ikastaroa (11 urtetik aurrera). Ezinbestekoa da aldez aurretik izena ematea, 943 05 87 77 edota 671 78 82 77 zenbakietara deituz.

    HONDARRIBIA


    09:30


    Kisoku gimnasioan


    (2019-07-20)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-07-20)

  • Teknologiaren inguruko Bidasoa Maker Day jardunaldia.

    IRUN


    10:00


    Zabaltza plazan.


    (2019-07-20)

  • II. Munduko Arrozak jaialdia, SOS Arrazakeriak antolatuta.

    IRUN


    11:30


    San Juan plazan.


    (2019-07-20)

Dantza

  • Amaia Elizaran: Block

    DURANGO


    19:00


    Ezkurdin


    (2019-07-20)

  • Moveo: Conseqüencies

    DURANGO


    19:30


    Benita Uribarrena parkean


    (2019-07-20)

  • Bizkaiko Dantzarien Biltzarraren alardea

    BILBO


    19:00


    Arriaga plazan


    (2019-07-20)

  • Munduko dantzak: Paraguai, Kolonbia, Afrika, Txile eta India

    BARAKALDO


    13:00


    Anaien parkean


    (2019-07-20)

  • Lokke & Olatz de Andres: Doppelganger

    LEKEITIO


    18:00


    herriko sei gunetan


    (2019-07-20)

  • Berantzagi taldea

    GETXO


    13:00


    Santa Anako jaietan


    (2019-07-20)

  • Txindurri taldea

    ERMUA


    16:00


    Orbe plazan


    (2019-07-20)

  • Aritz Berri taldea

    ARRIGORRIAGA


    20:00


    udaletxeko plazan


    (2019-07-20)

  • Eva Guerrero: El fin de las cosas

    ANDOAIN


    19:00


    Goikoplazan


    (2019-07-20)

  • Dantza inklusiboaren inguruko tailerra.

    IRUN


    16:00


    Miren Gomez Dantza Estudioan.


    (2019-07-20)

Erakusketak

  • N-estetika 3

    BAZTAN


    11:00


    elizondon, jaime urrutia kalean


    (2019-07-20tik 2019-08-18ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Yoko" (2012)

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-07-20)

  • "Paris 1900" (Nicole Vedrès)

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-07-20)

Irteerak

  • Urumea ibaitik jaitsiera kanoan. Izena ematea beharrezkoa da: www.cristinaenea.eus

    DONOSTIA


    18:00


    Martuteneko Pilar pasabidean


    (2019-07-20)

  • Labenneko aquaparkera irteera. Izen ematea 4 euro (autobusa + sarrera), 656 794 372 telefono zenbakian.

    IRUN


    09:00


    Martindozenea Gaztelekutik irtengo dira.


    (2019-07-20)

  • Xantalengo nekropolira bisita gidatua. Izen ematea 5,5 euro (haurrak 3,85 eta 6 urte bitarte doan), 943 639 353 telefono zenbakian.

    IRUN


    11:00


    Ama Xantalen ermitan.


    (2019-07-20)

  • Giriziaren mendi irteera: Taillon-Gavietto.

    OIARTZUN


    15:30


    Haurtzaroko aparkalekutik.


    (2019-07-20)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Orquesta Vulkano

    SANTURTZI


    22:30


    Arrantza portuan


    (2019-07-20)

  • The Cotton Tails

    DONOSTIA


    17:00


    Tabakaleran


    (2019-07-20)

  • Kalakan & Alexander Arkhincheev: Mendeala

    AIA


    22:30


    frontoian


    (2019-07-20)

  • Zestoako Musika Banda

    DEBA


    19:00


    eliza atzeko parkean


    (2019-07-20)

  • Willis Drummond eta Pablo Hasel

    AZKOITIA


    23:00


    plazan


    (2019-07-20)

  • Igor

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-07-20)

  • Retroespectre

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2019-07-20)

  • Luhartz

    ZALDIBAR


    22:30


    Goierri auzoan


    (2019-07-20)

  • Mamba Negra

    BARAKALDO


    13:30


    El Tubon


    (2019-07-20)

  • Trudy Lynn & Her Blues Band

    GETXO


    21:00


    Muxikebarrin


    (2019-07-20)

  • Granujas a Todo Ritmo Street Band

    GETXO


    19:00


    Algortako Geltokia plazan, eta 20:00etan San Nikolas plazan


    (2019-07-20)

  • Blue Bird

    GETXO


    13:00


    kirol portuan


    (2019-07-20)

  • Frank Blackfield Band

    GETXO


    23:00


    The Piper's Irishen


    (2019-07-20)

  • Gozategi eta DJ Bull

    ZESTOA


    23:00


    Arroa Beheko jaietan


    (2019-07-20)

  • Xaibor

    ERANDIO


    19:00


    Asuako jaietan


    (2019-07-20)

  • Iratzar

    ERANDIO


    23:59


    Asuako jaietan


    (2019-07-20)

  • Dama Beltzak

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-07-20)

  • Demode Quartet: Epa txiki!

    SANTURTZI


    20:00


    Oinezkoentzako kalean


    (2019-07-20)

  • Jose Luis Etxetxipia eta Ana Garcia Caraballos: Divertimentos con fundamento

    ZUMAIA


    20:30


    San Pedro parrokian


    (2019-07-20)

  • London Orkestra

    ZORNOTZA


    23:00


    Zubiondon


    (2019-07-20)

  • Ira Rap & DJ Proyect Show

    ZORNOTZA


    22:30


    Ixerbekoan


    (2019-07-20)

  • Rualli Brualli

    BARAKALDO


    19:00


    San Antolin kalean


    (2019-07-20)

  • Zigor eta Itxartu abesbatzak

    BARAKALDO


    19:30


    La Esperanza parrokian


    (2019-07-20)

  • Adarrots

    BARAKALDO


    21:00


    Anaien parkean


    (2019-07-20)

  • La Pegatina

    BARAKALDO


    23:30


    Herriko plazan


    (2019-07-20)

  • Hesian

    BARAKALDO


    01:00


    Anaien parkean


    (2019-07-20)

  • FRAC, Obsesion Fatal eta Brigade Loco

    BILBO


    22:30


    Basarraten, Santutxuko jaietan


    (2019-07-20)

  • Joseba Irazoki eta Lagunak

    ZARAUTZ


    20:00


    Frontoi Txikian


    (2019-07-20)

  • Sr. Lobezno DJ eta Kumbia Boruka

    ZARAUTZ


    21:00


    Malekoian


    (2019-07-20)

  • Cumbaos Duo

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-07-20)

  • Ander Entzi

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2019-07-20)

  • Young Kids

    BARAKALDO


    20:30


    El Tubon


    (2019-07-20)

  • Balkan Bomba, La Familia Iskariote eta Modus Operandi

    ETXEBARRI


    23:00


    jaigunean


    (2019-07-20)

  • Mr. Pongo, McOnak eta Tremenda Jauria

    ARRIGORRIAGA


    22:00


    Argala plazan


    (2019-07-20)

  • Medina Azahara

    ERMUA


    23:30


    San Pelaio plazan


    (2019-07-20)

  • Maureen Choi Quartet

    ELORRIO


    22:30


    Tola jauregian


    (2019-07-20)

  • Kill Devil Hills

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-07-20)

  • DJ Masda eta Orphidal

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-07-20)

  • Five Pence Game, Pixalino eta Papayo Salvador

    DONOSTIA


    20:00


    Albokan


    (2019-07-20)

  • Mario Fernandino

    ARRASATE


    12:00


    Monten


    (2019-07-20)

  • Blues Deluxe

    ARRASATE


    13:30


    Herriko plazan


    (2019-07-20)

  • Aldakan

    ARRASATE


    19:00


    Herriko plazan


    (2019-07-20)

  • Leike

    ARRASATE


    21:00


    Tantakan


    (2019-07-20)

  • The Allnighters

    ARRASATE


    22:30


    Herriko plazan


    (2019-07-20)

  • Euskal Herriko Gazte Orkestra

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-07-20)

  • Jon Insua

    DONOSTIA


    19:30


    Silken Amara Plaza hotelean


    (2019-07-20)

  • Hara eta Stai Zitto

    MUTRIKU


    23:00


    gaztetxean


    (2019-07-20)

  • Leok'k

    ZUMAIA


    23:00


    Eusebio Gurrutxaga plazan


    (2019-07-20)

  • Lowe

    BILBO


    20:00


    Arsuagan, Santutxuko jaietan


    (2019-07-20)

  • Tokokera eta Kulto Kultibo

    GETXO


    22:30


    Santa Anako jaietan


    (2019-07-20)

  • Moto Kiatu eta Betto Snay DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-07-20)

  • Slow Train, Kresala eta DJ Beltran

    GUEñES


    23:00


    Zaramilloko jaietan


    (2019-07-20)

  • Iñaki Basabe

    GUEñES


    20:00


    Zaramilloko jaietan


    (2019-07-20)

  • Zarautz abesbatza

    ZARAUTZ


    20:00


    Frantziskotarren elizan


    (2019-07-20)

  • Haizea Martiartu Quartet: Folketik Jazzera

    MARKINA-XEMEIN


    20:00


    Uhagoneko terrazan


    (2019-07-20)

  • Paniks

    BARAKALDO


    21:00


    El Cuervon


    (2019-07-20)

  • Sardeska eta Bad Sound & Lagunak

    ERRENTERIA


    21:00


    Lino gunean


    (2019-07-20)

  • Txoira Txori

    ZIZURKIL


    19:00


    gaztetxean


    (2019-07-20)

  • Ostolaza eta Ezkerra

    ASTEASU


    22:00


    Santamañako jaietan


    (2019-07-20)

  • Ana Belen Garcia, Mixel Ducau, Thierry Biscary eta Eate abesbatza

    ATAUN


    18:00


    San Martin elizan


    (2019-07-20)

  • Ziztada & Rlantz, La Chula Potra eta Lilith Selektah

    DONOSTIA


    22:00


    Katalunia plazan


    (2019-07-20)

  • Ras Miguel & Tafari Original Roots Regae Band

    DONOSTIA


    21:30


    Nafarroa Beherea plazan


    (2019-07-20)

  • Lee Junior

    DONOSTIA


    20:00


    Nafarroa Behera plazan


    (2019-07-20)

  • Urban 13: Fresko Norte, Trikuharri, Kaos Animal, Isasi eta Kimikari

    DONOSTIA


    18:00


    Sagueseko frontoian


    (2019-07-20)

  • Joselu Anaiak

    ANTZUOLA


    22:45


    plazan


    (2019-07-20)

  • Kilimak, Sustraja Band eta DJ Javi Laz

    ANTZUOLA


    23:00


    txosnetan


    (2019-07-20)

  • Ansorregi eta Larrañaga

    GABIRIA


    18:30


    eta 23:00etan, Aztirian


    (2019-07-20)

  • Iraurgi eta Nuestra Señora de la Soledad abesbatzak

    AZKOITIA


    20:00


    Santa Klara elizan


    (2019-07-20)

  • Maikel Night DJ

    ARETXABALETA


    22:30


    Portasolen


    (2019-07-20)

  • Tokan2 La Polla

    SANTURTZI


    20:30


    txosnetan


    (2019-07-20)

  • Willis Drummond + Pablo Hasel

    AZKOITIA


    23:00


    Azkoitia


    (2019-07-20)

  • El Pau y la Rosana Papalardo

    MUSKIZ


    21:00


    Donibanen


    (2019-07-20)

  • Motorastola, Comando Patxaran eta Iban Ibenian

    MARKINA-XEMEIN


    19:00


    Buztarrin


    (2019-07-20)

  • Nashville 5.0 eta The Associados

    BARRIKA


    20:00


    Golfo Norten


    (2019-07-20)

  • Uralita y los Fibroesqueletos + Charknado + Puro Odio + Presidente Indio

    BILBO


    20:30


    Bilbo


    (2019-07-20)

  • Moto Kiatu + Betto Snay

    BILBO



    Bilbo


    (2019-07-20)

  • Ziztada & Erlantz + La Chula Potra + Lilith Seleketah

    DONOSTIA


    22:00


    Donostia


    (2019-07-20)

  • Hara! + Stai Zitto

    MUTRIKU


    23:00


    Mutriku


    (2019-07-20)

  • Sustrajah Band + Kiliman + DJ Javi Laz

    ANTZUOLA



    Antzuola


    (2019-07-20)

  • Bloom + Perlata

    ARRASATE


    22:00


    Arrasate


    (2019-07-20)

  • F.R.A.C. + Obseseion Fatal + Brigade Loco

    BILBO


    17:00


    Bilbo


    (2019-07-20)

  • Bake Faltsua + Eztanda + Streetwise

    ORDIZIA



    Ordizia


    (2019-07-20)

  • Antton Larrandaburu & Bitxiloreak

    ORTZAIZE



    Ortzaize


    (2019-07-20)

  • Juantxo Skalari & La Rude Band

    ZURAIDE



    Zuraide


    (2019-07-20)

  • Kalakan & Alexander Arkhincheev

    AIA



    Aia


    (2019-07-20)

  • Willis Drummond

    AZKOITIA



    Azkoitia


    (2019-07-20)

  • Xiberoots + Patcha Mama

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-07-20)

  • Rukula

    ARANTZA



    Arantza


    (2019-07-20)

Egutegia

2019ko uztaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Bilatzailea