Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Malicia Cia: El punto de la i

    BILBO


    18:30


    Basurtuko Geltoki bidean


    (2019-07-24)

  • Zanguango: Al otro lado

    ARRIGORRIAGA


    19:00


    udaletxeko plazan


    (2019-07-24)

  • Kiki, Koko eta Moko: Armonia, non zaude?"

    ERRENTERIA


    17:30


    Koldo Mitxelena plazan


    (2019-07-24)

  • Velma eta Cris antzezlana, Tdiferencia konpainiaren eskutik. Doan.

    HONDARRIBIA


    22:30


    Santiago kalean


    (2019-07-24)

Bertsolaritza

  • Joxe Ramon Akulu eta Aitor Salegi

    ZESTOA


    21:00


    Arroa Goiko herri afarian


    (2019-07-24)

  • Jaiak. Bertso bazkaria

    ARRIGORRIAGA


    15:00



    (2019-07-24)

  • Bertso saioa

    ERRENTERIA


    20:00


    Panier-gunea


    (2019-07-24)

Bestelakoak

  • FOTO ARTE 15. argazki lehiaketaren erakusketa, Lakuako gizarte etxeko erakusketa gunean

    GASTEIZ



    Gasteiz


    (2019-07-24tik 2019-07-30ra.)

  • Kafe Filosofikoa

    ZUMARRAGA


    18:00


    Zelai Arizti kultur etxean


    (2019-07-24)

Dantza

  • Kubako Camagua taldea

    BERGARA


    19:00


    San Martin plazan


    (2019-07-24)

  • Armeniako Bert taldea

    ARRASATE


    22:30


    Monterron parkean


    (2019-07-24)

  • Dantza Solteko Txapelketa: gazteak eta helduak

    ERRENTERIA


    18:00


    eta 19:30ean, Xabier Olaskoaga plazan


    (2019-07-24)

  • Euskal dantzak

    ERRENTERIA


    01:00


    Herriko plazan


    (2019-07-24)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Bambi 2. El príncipe del bosque"

    DONOSTIA


    11:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-07-24)

Irteerak

  • Xantalengo nekropolira bisita gidatua. Izen ematea, 5,5 euro (6-14 urte bitartekoak 3,85 eta 6 urtetik behera doan), 943 639 353 telefono zenbakian.

    IRUN


    11:00


    Ama Xantalen ermitan.


    (2019-07-24)

Jaiak

  • Lertxunaren altxaerarekin, santiyuen hasiera.

    OIARTZUN


    19:00


    Iturriotzen.


    (2019-07-24)

  • 'Santiyuk' Iturriotzen.

    OIARTZUN



    Iturriotzen.


    (2019-07-24tik 2019-07-31ra.)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Marta & Herbalist Faian

    GERNIKA-LUMO


    20:00


    Astran


    (2019-07-24)

  • Soinu Beltzak DJ Set

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2019-07-24)

  • Parvathy Baul

    OñATI


    19:00


    Lazarragako lorategian


    (2019-07-24)

  • D'Capricho

    BILBO


    10:30


    eta 20:00etan, Kafe Antzokian


    (2019-07-24)

  • Udaleku musikalen amaierako kontzertu padagogikoa

    ZUMARRAGA


    16:30


    Zelai Arizti aretoan


    (2019-07-24)

  • DJ Olber

    ZESTOA


    23:45


    Arroa Goian


    (2019-07-24)

  • Gavilan

    ETXEBARRI


    20:30


    Egetiaga Uribarri kalean


    (2019-07-24)

  • DJ Galo eta DJ Iker

    ETXEBARRI


    23:00


    Udaletxeko plazan


    (2019-07-24)

  • Benito Lertxundi

    ZORNOTZA


    20:00


    Amorebieta IV frontoian


    (2019-07-24)

  • Nogen eta Esne Beltza

    ZORNOTZA


    22:00


    Zubiondo plazan


    (2019-07-24)

  • Trikizio

    ZORNOTZA


    00:30


    Ixerbekoan


    (2019-07-24)

  • Toni Metralla y los Antibalas

    BILBO


    21:00


    Itsas Museoan


    (2019-07-24)

  • The Cherry Boppers

    BILBO


    23:00


    San Ignazioko jaietan, Levante plazan


    (2019-07-24)

  • Frente Cumbiero

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-07-24)

  • Alexander Loop & Xugua DJ

    AZPEITIA



    Sanagustin kulturgunean


    (2019-07-24)

  • Ostabe, Ska Brass, Gora Herria eta Moving Group DJ

    ZALLA


    22:00


    Otxarango jaietan


    (2019-07-24)

  • Nueva Alaska

    ERMUA


    23:00


    Orbe plazan


    (2019-07-24)

  • Orihen, We Are Apes, Hello! eta Cronopios

    ERMUA


    23:00


    Martxoaren 8a plazan


    (2019-07-24)

  • Ostrich Wedding, Rodeo eta Etsaiak Eroak

    ARRIGORRIAGA


    23:00


    txosnetan


    (2019-07-24)

  • I Love 80 eta Ilargi Beltza

    ARRIGORRIAGA


    23:00


    udaletxeko plazan


    (2019-07-24)

  • Matxukambo

    ERRENTERIA


    20:00


    Zuzen aurrean


    (2019-07-24)

  • Nau

    ERRENTERIA


    20:30


    Lino gunean


    (2019-07-24)

  • Joxpa

    ERRENTERIA


    23:59


    Panier gunean


    (2019-07-24)

  • Seguridad Social

    ERRENTERIA


    00:30


    Zumardian


    (2019-07-24)

  • Roba Estesa eta DJ Line

    ERRENTERIA


    00:30


    Lino gunean


    (2019-07-24)

  • Maddi + Muxutruk

    ORDIZIA



    Ordizia


    (2019-07-24)

  • DJ Loro + All Exhited + Leo el Charrúa + Zuretzako Mezua (Reggae Kolektiboa)

    GASTEIZ



    Gasteiz


    (2019-07-24)

  • Baionako Bestak Patxokin

    BAIONA



    Baiona


    (2019-07-24)

  • Lapurtarrak

    ARRANGOITZE



    Arrangoitze


    (2019-07-24)

  • Pelax

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-07-24)

  • Willis Drummond

    MUTRIKU



    Mutriku


    (2019-07-24)

  • Los Bistos Volants + Selecter Pum Pee Doo

    BAIONA


    23:00


    Baiona


    (2019-07-24)

  • The Cherry Boppers + Raust!

    BILBO


    22:30


    Bilbo


    (2019-07-24)

  • Joseba Irazoki + Voltaia + Pleura + Piek

    ELIZONDO


    22:30


    Elizondo


    (2019-07-24)

  • Askatu Etxera en la Kotxera + Txarros Txilapastrosos + DJ-ak

    TUTERA


    23:00


    Tutera


    (2019-07-24)

  • Bost axola + Diabolo

    ZIBURU



    Ziburu


    (2019-07-24)

Egutegia

2019ko uztaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Bilatzailea