Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Markeliñe: Zoo Zoom

    ERRENTERIA


    17:30


    Koldo Mitxelena plazan


    (2019-07-25)

  • Trapu Zaharra: Turistreando

    ZORNOTZA


    18:00


    Herriko plazan


    (2019-07-25)

  • Bocabeats

    ZORNOTZA


    20:00


    Zelaieta parkean


    (2019-07-25)

  • Las Fellini: Cabaret txirene

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-07-25)

  • Francis J. Quiros clowna

    ERMUA


    22:30


    San Pelaio plazan


    (2019-07-25)

  • Nogusano: Mr. Bubble eta McFly

    ARRIGORRIAGA


    13:00


    udaletxeko plazan


    (2019-07-25)

Bertsolaritza

  • Bertso saio didaktikoa eta ondoren, kantu-poteoa herrian zehar

    BAKAIKU



    Barnetegian eta herrian zehar


    (2019-07-25)

  • Bertsolariak

    AZPEITIA


    12:30


    Plaza


    (2019-07-25)

  • Festak. Bertso musikatuak

    BAIONA


    13:00


    Patxa plaza


    (2019-07-25)

  • Bertso triki poteoa

    LAZKAO


    18:30


    Tabernetan


    (2019-07-25)

  • "Ez da kasualitatea" bertso-saio musikatua

    ELIZONDO


    19:30


    Foruen plaza


    (2019-07-25)

Bestelakoak

  • Karrikaldi 2019

    BAIONA



    Baiona


    (2019-07-25)

Dantza

  • Larrain dantza

    ERMUA


    20:00


    Orbe plazan


    (2019-07-25)

  • Erdizka Lauetan

    ARRIGORRIAGA


    18:30


    udaletxeko plazan


    (2019-07-25)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Claude Belvèze "Nafarroaren eginkizuna XIX. mendeko gerla karlistetan"

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-07-25)

Ikus-entzunezkoak

  • Ataitze dantza taldea

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-07-25)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Kalakan & Alexander Arkhincheev: Mendeala

    ARRASATE


    22:30


    Monterron parkean


    (2019-07-25)

  • Mice

    USURBIL


    22:00


    Mikel Laboa plazan


    (2019-07-25)

  • Majorxtom

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-07-25)

  • Pers

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2019-07-25)

  • Space Jam

    LEKEITIO


    19:30


    Malekoia Txiringitoan


    (2019-07-25)

  • Idiakez txistulari taldea eta Zestoako albokariak

    ZESTOA


    11:30


    Arroa Goian


    (2019-07-25)

  • Elizagoien Ahizpak

    ZESTOA


    23:00


    Arroa Goian


    (2019-07-25)

  • Slow Train

    ETXEBARRI


    20:00


    Patxi Bengoa plazan


    (2019-07-25)

  • Zirkinik Bez

    ZORNOTZA


    23:00


    Zubiondo plazan


    (2019-07-25)

  • Maud the Moth eta Yo, Gerard

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-07-25)

  • Wave Rave: Maren, Niña Coyote eta Chico Tornado, Hinds, Belako, Crystal Fighters, Bad Gyal Dj Set eta DJ Marfox

    BERMEO


    19:00


    goizaldera arte, Aritzatxu hondartzan


    (2019-07-25)

  • Los 4 Jinetes

    GORLIZ


    21:00


    Xurruten


    (2019-07-25)

  • Etsaiakeroak, Rodeo eta Ostrich Wedding

    ZORNOTZA


    23:00


    txosnetan


    (2019-07-25)

  • Blaster M

    GERNIKA-LUMO


    20:00


    Auditorioan


    (2019-07-25)

  • Barbis

    PORTUGALETE


    13:00


    Santa Klara kultur etxean


    (2019-07-25)

  • Vulkano Show Orkestra

    ERMUA


    23:00


    Orbe plazan


    (2019-07-25)

  • Suaia & Ama Rebel eta Willson and The Willsonetis

    ARRIGORRIAGA


    22:00


    udaletxeko plazan


    (2019-07-25)

  • Eraul

    ERRENTERIA


    18:00


    Panier gunean


    (2019-07-25)

  • Spread Your Swing

    ERRENTERIA


    18:30


    Aker aurrean


    (2019-07-25)

  • Anari

    ERRENTERIA


    19:00


    Xabier Olaskoaga plazan


    (2019-07-25)

  • Andoni Ollokiegi

    ERRENTERIA


    20:00


    Panier gunean


    (2019-07-25)

  • Maud the Moth + Yo, Gerard

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-07-25)

  • Urkabe + Katez + Lilith Selektah

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Gernika-Lumo


    (2019-07-25)

  • Totem Lasai Project + The Very Small Orchestra + DJ Basati

    BAIONA


    19:00


    Baiona


    (2019-07-25)

  • Maren + Niña Coyote eta Chico Tornado + Hinds + Belako + Crystal Fighters + Bad Gyal Dj Set + Dj Marfox

    BERMEO


    19:20


    Bermeo


    (2019-07-25)

  • Detroit + Uger + Chakka + Downtown Brigade

    BILBO


    18:00


    Bilbo


    (2019-07-25)

  • Eutsi + Pimiento Radikal + Muskharian + Ribera Kids

    TUTERA


    22:00


    Tutera


    (2019-07-25)

  • Dukkha

    ZARAUTZ


    20:00


    Zarautz


    (2019-07-25)

  • Kalakan & Alexander Arkhincheev

    ARRASATE



    Arrasate


    (2019-07-25)

  • Biez Bat

    BASUSARRI



    Basusarri


    (2019-07-25)

  • Bihotzez

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-07-25)

  • Gaztelu zahar

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-07-25)

  • Ezpela gizon korua

    EZPELETA



    Ezpeleta


    (2019-07-25)

  • Bost Axola

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-07-25)

Egutegia

2019ko uztaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Bilatzailea