Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Gari, Montxo eta Joselontxo: Txirinbolo

    ERMUA


    19:00


    Orbe plazan


    (2019-07-26)

  • Vol e Temps: Distans

    ERMUA


    22:30


    San Pelaio plazan


    (2019-07-26)

  • Zanguango: Al otro lado

    BILBO


    20:00


    Boluetan, Metroaren plazan


    (2019-07-26)

  • Eidabe: Gora kasete!

    ORDIZIA


    19:00


    Garagartza plazan


    (2019-07-26)

  • Bridges proiektua: Apuntes sobre la felicidad ikuskizuna eta aktoreekin topaketa

    OñATI


    20:00


    Santa Ana antzokian, eta 22:00etan, Pako tabernan; eta igandean, 19:00etan, erdiguneko kaleetan


    (2019-07-26)

  • Hortzmuga: Jule

    ASTIGARRAGA


    12:30


    Joseba Barandiaran plazan


    (2019-07-26)

Bertsolaritza

  • Bertsolariak

    ASTIGARRAGA




    (2019-07-26)

  • Jaiak. Bertsolariak

    MENDARO



    Santana ermita


    (2019-07-26)

  • Besta Alternatiboak. Bertso musikatuak

    BAIONA


    13:00


    Patxa plaza


    (2019-07-26)

  • Bertso poteoa

    ETXEBARRI


    20:00


    Udaletxe plazatik abiatuta


    (2019-07-26)

  • Bertso afaria

    ARAMAIO



    Uribarri auzoa


    (2019-07-26)

  • Bertso pintxo-potea: Arkaitz Estiballes eta Fredi Paia

    MUNGIA



    tabernaz taberna


    (2019-07-26)

  • Bertso musikatuak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-07-26)

Bestelakoak

  • Ttipi-ttapa osasun programa. 60 urtetik gorakoentzako 3, 4 eta 5 kilometroko paseoak herrian zehar, Nagusilaneko boluntarioen laguntzarekin.

    HONDARRIBIA


    11:00


    Itsas Etxetik abiatuta


    (2019-07-26)

  • Txan magoa: Inpernutik natorren artista bat naiz ni

    ZESTOA


    17:00


    Arroa Goian


    (2019-07-26)

  • 'Gotorlekua, bunkerrak eta begiratokiak', bi orduko bisita gidatua (gaztelaniaz). 10 euro, 16 urtetik behera doan. Ezinbestekoa da oinetako egokiak eramatea. Informazio gehiago 'armaplaza.eus'-en.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Guadalupeko gotorlekuan


    (2019-07-26)

  • Imanol Ituiño: Magia parrastan

    BILBO


    13:00


    Basurtun, Geltoki bidean


    (2019-07-26)

  • Gure Zirkua

    HERNANI


    18:00


    eta 20:30ean, Ave Maria parkean


    (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)

  • Siempre 26 jai kubatarra

    EA


    21:00


    Eskolondon


    (2019-07-26)

  • Ttakun: Santa Ana parodia

    LASARTE-ORIA


    22:30


    Okendo plazan


    (2019-07-26)

  • 12-17 urte bitarteko haurrentzat smoothie (irabiatu) tailerra. Izen ematea, 943 636 826 telefono zenbakian.

    IRUN


    17:30


    Martindozenea Gaztelekuan.


    (2019-07-26)

Dantza

  • Beti Jai Alai taldearen alardea

    BILBO


    19:30


    Basurtuko geltokian


    (2019-07-26)

  • Larrain dantza

    ERMUA


    20:00


    Orbe plazan


    (2019-07-26)

  • Doos Kolektiboa & Eva Guerrero: Gorpuztu eta El fin de las cosas

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-07-26)

  • Agintarien soka dantza

    ORDIZIA


    12:15


    Plaza Nagusian


    (2019-07-26)

  • "Akelarrearen sua berpizten". Dantzarima Dantza Konpainia

    OLATZAGUTIA


    23:30


    Futbito pistan


    (2019-07-26)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • "Albaola" proiektuaz Mikel Leozekin

    MIARRITZE


    18:00


    Mediatekan


    (2019-07-26)

  • Mikel Leoz "Albaola proiektua"

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-07-26)

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Los Minions" (2015)

    DONOSTIA


    11:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-07-26)

  • Mikrofilm Short Festival

    PLENTZIA



    herrian


    (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)

  • Kaleko zinema saioa: 'Grease' Skola Musik-eko kideekin.

    IRUN


    22:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-07-26)

  • Bithindarrak

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-07-26)

Irteerak

  • Junkaleko parrokia, Oiasso museoa, Urdanibia plaza, Ama Xantalen eta udaletxea ezagutzeko bisita gidatua. Izen ematea 2 euro (12 urte arte doan), 943 020 732 telefono zenbakian.

    IRUN


    17:00


    Junkaleko parrokiatik irtengo dira.


    (2019-07-26)

  • Irugurutzetarako trena. Izen ematea, 5,50 euro (6-14 urte bitarte 3,85 eta 6 urtetik behera doan), 943 639 353 telefono zenbakian. 17:00etan bigarren saioa egingo dute.

    IRUN


    11:00


    Oiasso Museoatik irtengo dira.


    (2019-07-26)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Mariampolleta & N(o)Al DJ

    BILBO


    22:30


    Badulaken


    (2019-07-26)

  • Landerground

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2019-07-26)

  • Los Sara Fontan

    ELGOIBAR


    20:00


    Usuako parkean


    (2019-07-26)

  • De Diego Brothers

    BERGARA


    22:00


    Espoloian


    (2019-07-26)

  • Boom Boom Kid

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-07-26)

  • Los Primos a Compas de Flamenkito

    ETXEBARRI


    19:30


    Patxi Bengoa plazan


    (2019-07-26)

  • Trikizio

    ETXEBARRI


    23:00


    Udaletxeko plazan


    (2019-07-26)

  • Serafin Zubiri & EnesenZia Orkestra

    ZORNOTZA


    23:30


    Zubiondo plazan


    (2019-07-26)

  • Kaotiko eta Willis Drummond

    ZORNOTZA


    23:30


    Ixerbekoan


    (2019-07-26)

  • Mugi Panderoa eta Imanol DJ

    ZESTOA


    23:00


    Arroa Goian


    (2019-07-26)

  • Orlis Pineda

    LEZAMA


    20:00


    Oxangoiti tabernan


    (2019-07-26)

  • Mexeco Lindo Mariachi

    ERMUA


    12:30


    Orbe plazan


    (2019-07-26)

  • Montecristo Orkestra

    ERMUA


    23:00


    Orbe plazan


    (2019-07-26)

  • Du Art eta Alexander M. DJak

    ERMUA


    23:00


    Martxoaren 8a plazan


    (2019-07-26)

  • Erdizka Lauetan

    ZIGOITIA


    22:30


    Ondategiko Bengolarra parkea


    (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)

  • Inun

    BAKIO


    20:00


    Txakolingunean


    (2019-07-26)

  • Le Petit K eta Zumitrenko

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-07-26)

  • Tributo MCD eta Urrats

    LEMOA


    23:00


    Elizondon


    (2019-07-26)

  • Old Glasses

    BALMASEDA


    22:00


    San Ignazioko jaietan


    (2019-07-26)

  • Bay of Biscay Fest: Dekot, Angel Stanich, Mon Laferte, Caravan Palace, Fuel Fandango eta Anita Parker

    BERMEO


    19:30


    Aritzatxu hondartzaren goialdean


    (2019-07-26)

  • Izaki Gardenak

    ELORRIO


    22:30


    plazan


    (2019-07-26)

  • Mikrofilm Short Festivak: Basabi, Aitor Etxebarria vs. David Lynch eta The Renegados

    PLENTZIA


    21:00


    Eleiz plazan


    (2019-07-26)

  • Xaibor DJ

    FORUA


    17:30


    San Inazio jaietan


    (2019-07-26)

  • Brigade Loco, Xavi Saria eta Altxa Porru

    FORUA


    23:00


    San Inazio jaietan


    (2019-07-26)

  • Andra Mari Korala eta Benantzi Bilbao

    KORTEZUBI


    20:00


    Santiago Apostoluaren elizan


    (2019-07-26)

  • Radio Revolucion, Kenna I eta Txami Records DJ's

    BILBO


    22:30


    San Ignazioko jaietan, Levante plazan


    (2019-07-26)

  • ZaKill + Mugaldekoak + Sofokaos + Tocan2 la Polla

    ELGORRIAGA


    23:00


    Elgorriaga


    (2019-07-26)

  • Mojo Hand

    BEASAIN


    20:00


    Plazape tabernan


    (2019-07-26)

  • Garilak 26

    BILBO



    Basurtuko plazan


    (2019-07-26)

  • Triscando en la Hierba eta Oihan Vega DJ

    SOPUERTA


    23:00


    ???


    (2019-07-26)

  • Ziribulio Sound eta Kulto Kultibo

    PASAIA



    Pasai Donibanen, Errekan


    (2019-07-26)

  • Iñaki Salvador, Karlos Gimenez, Ainara Ortega eta Petti: Imanol Jazz

    ORIO


    19:00


    plazan


    (2019-07-26)

  • Gozategi

    BERANGO


    23:30


    Santa Anan


    (2019-07-26)

  • Irun Hiria Musika Banda

    ORDIZIA


    13:00


    Plaza Nagusian


    (2019-07-26)

  • +Dmana

    ORDIZIA


    22:30


    Plaza Nagusian


    (2019-07-26)

  • Quart de Pobleteko Cor Virelai de L'Escala coral abesbatza

    ZUMAIA


    20:00


    Komentuan


    (2019-07-26)

  • Turboshif, Los Otros eta Kobrazulo

    BERGARA


    22:00


    Santa Anan


    (2019-07-26)

  • DJ Amaia Txintxurreta

    BERGARA


    19:00


    Santa Anako plazatxoan


    (2019-07-26)

  • No Rights, Zulo eta Larriangozo

    ASTIGARRAGA


    23:00


    txosnetan


    (2019-07-26)

  • Abba The New Experience

    ASTIGARRAGA


    23:00


    Joseba Barandiaran plazan


    (2019-07-26)

  • Rockalean

    ASTIGARRAGA


    00:30


    kalez kale


    (2019-07-26)

  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA


    23:30


    Convent Gardenen


    (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)

  • Fan & Go

    AIA


    23:00


    Santio Errekako jaietan


    (2019-07-26)

  • Chez Damier eta Galiano

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-07-26)

  • The Juannikers eta Difuntos Telaraña

    SOPELA


    21:00


    Plaza Beltzan


    (2019-07-26)

  • My Bastard Friend

    GETXO


    20:00


    Arrigunagako Txiringitoan


    (2019-07-26)

  • Pink Factory Band

    AREATZA


    21:30


    Bixer tabernan


    (2019-07-26)

  • Chez Damier + Galiano

    DONOSTIA



    Donostia


    (2019-07-26)

  • Sabin Joaquina y Veciversa

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-07-26)

  • Boom Boom Kid

    TOLOSA


    22:30


    Tolosa


    (2019-07-26)

  • Sister Simone & The Holy Balls + Tortheit + Zeze

    BAIONA


    19:00


    Baiona


    (2019-07-26)

  • Dekot + Mon Laferte + Caravan Palace + Fuel Fandango + Angel Stanich + Anita Parker + Papaya Dj Set

    BERMEO


    19:30


    Bermeo


    (2019-07-26)

  • Radio Revolucion + Kennai + Txami Records

    BILBO


    22:30


    Bilbo


    (2019-07-26)

  • Hara! + Kilimak + DJ-ak

    DONOSTIA


    22:30


    Donostia


    (2019-07-26)

  • Brigade Loco + Xavi Sarria + Altxa Porru

    FORUA


    23:00


    Forua


    (2019-07-26)

  • Ze Esatek! + Koma + Narco + Skakeitan + Liher + Azken Hatsa

    LAPUEBLA DE LABARCA


    20:00


    LaPuebla de Labarca


    (2019-07-26)

  • Nikotina + Tinko

    OLAZ


    19:30


    Olaz


    (2019-07-26)

  • Onki Xin + Ziribulio sound + Kulto Kultibo + DJ Txankleta

    PASAIA


    22:00


    Pasaia


    (2019-07-26)

  • Adversiones + K.O. Etiliko + Dj Aló Residente

    TUTERA


    22:00


    Tutera


    (2019-07-26)

  • Kaotiko

    OLATZAGUTIA



    Futbito pistan


    (2019-07-26)

  • Kalakan & Alexander Arkhincheev

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-07-26)

  • Oñatiko Ganbara abesbatza

    BAIONA



    Baiona


    (2019-07-26)

  • Willis Drummond

    ZORNOTZA / AMOREBIETA-ETXANO



    Zornotza / Amorebieta-Etxano


    (2019-07-26)

  • Lagunt eta Maita

    BAIONA



    Baiona


    (2019-07-26)

Egutegia

2019ko uztaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Bilatzailea