Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Gari, Montxo eta Joselontxo: Txirinbolo

    ERMUA 19:00. Orbe plazan (2019-07-26)
    Gari, Montxo eta Joselontxo: Txirinbolo
  • Vol e Temps: Distans

    ERMUA 22:30. San Pelaio plazan (2019-07-26)
    Vol e Temps: Distans
  • Zanguango: Al otro lado

    BILBO 20:00. Boluetan, Metroaren plazan (2019-07-26)
    Zanguango: Al otro lado
  • Eidabe: Gora kasete!

    ORDIZIA 19:00. Garagartza plazan (2019-07-26)
    Eidabe: Gora kasete!
  • Bridges proiektua: Apuntes sobre la felicidad ikuskizuna eta aktoreekin topaketa

    OñATI 20:00. Santa Ana antzokian, eta 22:00etan, Pako tabernan; eta igandean, 19:00etan, erdiguneko kaleetan (2019-07-26)
    Bridges proiektua: Apuntes sobre la felicidad ikuskizuna eta aktoreekin topaketa
  • Hortzmuga: Jule

    ASTIGARRAGA 12:30. Joseba Barandiaran plazan (2019-07-26)
    Hortzmuga: Jule

Bertsolaritza

  • Bertsolariak

    ASTIGARRAGA (2019-07-26)
    Bertsolariak
  • Jaiak. Bertsolariak

    MENDARO Santana ermita (2019-07-26)
    Jaiak. Bertsolariak
  • Besta Alternatiboak. Bertso musikatuak

    BAIONA 13:00. Patxa plaza (2019-07-26)
    Besta Alternatiboak. Bertso musikatuak
  • Bertso poteoa

    ETXEBARRI 20:00. Udaletxe plazatik abiatuta (2019-07-26)
    Bertso poteoa
  • Bertso afaria

    ARAMAIO Uribarri auzoa (2019-07-26)
    Bertso afaria
  • Bertso pintxo-potea: Arkaitz Estiballes eta Fredi Paia

    MUNGIA tabernaz taberna (2019-07-26)
    Bertso pintxo-potea: Arkaitz Estiballes eta Fredi Paia

Bestelakoak

  • Txan magoa: Inpernutik natorren artista bat naiz ni

    ZESTOA 17:00. Arroa Goian (2019-07-26)
    Txan magoa: Inpernutik natorren artista bat naiz ni
  • Imanol Ituiño: Magia parrastan

    BILBO 13:00. Basurtun, Geltoki bidean (2019-07-26)
    Imanol Ituiño: Magia parrastan
  • Gure Zirkua

    HERNANI 18:00. eta 20:30ean, Ave Maria parkean (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)
    Gure Zirkua
  • Siempre 26 jai kubatarra

    EA 21:00. Eskolondon (2019-07-26)
    Siempre 26 jai kubatarra
  • Ttakun: Santa Ana parodia

    LASARTE-ORIA 22:30. Okendo plazan (2019-07-26)
    Ttakun: Santa Ana parodia

Dantza

  • Beti Jai Alai taldearen alardea

    BILBO 19:30. Basurtuko geltokian (2019-07-26)
    Beti Jai Alai taldearen alardea
  • Larrain dantza

    ERMUA 20:00. Orbe plazan (2019-07-26)
    Larrain dantza
  • Doos Kolektiboa & Eva Guerrero: Gorpuztu eta El fin de las cosas

    DONOSTIA 20:00. Tabakaleran (2019-07-26)
    Doos Kolektiboa & Eva Guerrero: Gorpuztu eta El fin de las cosas
  • Agintarien soka dantza

    ORDIZIA 12:15. Plaza Nagusian (2019-07-26)
    Agintarien soka dantza

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • "Albaola" proiektuaz Mikel Leozekin

    MIARRITZE 18:00. Mediatekan (2019-07-26)
    "Albaola" proiektuaz Mikel Leozekin

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Los Minions" (2015)

    DONOSTIA 11:00. Aiete kultur etxean (2019-07-26)
    Haur zinema: "Los Minions" (2015)
  • Mikrofilm Short Festival

    PLENTZIA herrian (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)
    Mikrofilm Short Festival

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Mariampolleta & N(o)Al DJ

    BILBO 22:30. Badulaken (2019-07-26)
    Mariampolleta & N(o)Al DJ
  • Landerground

    BILBO 23:59. Kremlinen (2019-07-26)
    Landerground
  • Los Sara Fontan

    ELGOIBAR 20:00. Usuako parkean (2019-07-26)
    Los Sara Fontan
  • De Diego Brothers

    BERGARA 22:00. Espoloian (2019-07-26)
    De Diego Brothers
  • Boom Boom Kid

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2019-07-26)
    Boom Boom Kid
  • Los Primos a Compas de Flamenkito

    ETXEBARRI 19:30. Patxi Bengoa plazan (2019-07-26)
    Los Primos a Compas de Flamenkito
  • Trikizio

    ETXEBARRI 23:00. Udaletxeko plazan (2019-07-26)
    Trikizio
  • Serafin Zubiri & EnesenZia Orkestra

    ZORNOTZA 23:30. Zubiondo plazan (2019-07-26)
    Serafin Zubiri & EnesenZia Orkestra
  • Kaotiko eta Willis Drummond

    ZORNOTZA 23:30. Ixerbekoan (2019-07-26)
    Kaotiko eta Willis Drummond
  • Mugi Panderoa eta Imanol DJ

    ZESTOA 23:00. Arroa Goian (2019-07-26)
    Mugi Panderoa eta Imanol DJ
  • Orlis Pineda

    LEZAMA 20:00. Oxangoiti tabernan (2019-07-26)
    Orlis Pineda
  • Mexeco Lindo Mariachi

    ERMUA 12:30. Orbe plazan (2019-07-26)
    Mexeco Lindo Mariachi
  • Montecristo Orkestra

    ERMUA 23:00. Orbe plazan (2019-07-26)
    Montecristo Orkestra
  • Du Art eta Alexander M. DJak

    ERMUA 23:00. Martxoaren 8a plazan (2019-07-26)
    Du Art eta Alexander M. DJak
  • Erdizka Lauetan

    ZIGOITIA 22:30. Ondategiko Bengolarra parkea (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)
    Erdizka Lauetan
  • Inun

    BAKIO 20:00. Txakolingunean (2019-07-26)
    Inun
  • Le Petit K eta Zumitrenko

    BILBO 23:59. Muellen (2019-07-26)
    Le Petit K eta Zumitrenko
  • Tributo MCD eta Urrats

    LEMOA 23:00. Elizondon (2019-07-26)
    Tributo MCD eta Urrats
  • Old Glasses

    BALMASEDA 22:00. San Ignazioko jaietan (2019-07-26)
    Old Glasses
  • Bay of Biscay Fest: Dekot, Angel Stanich, Mon Laferte, Caravan Palace, Fuel Fandango eta Anita Parker

    BERMEO 19:30. Aritzatxu hondartzaren goialdean (2019-07-26)
    Bay of Biscay Fest: Dekot, Angel Stanich, Mon Laferte, Caravan Palace, Fuel Fandango eta Anita Parker
  • Izaki Gardenak

    ELORRIO 22:30. plazan (2019-07-26)
    Izaki Gardenak
  • Mikrofilm Short Festivak: Basabi, Aitor Etxebarria vs. David Lynch eta The Renegados

    PLENTZIA 21:00. Eleiz plazan (2019-07-26)
    Mikrofilm Short Festivak: Basabi, Aitor Etxebarria vs. David Lynch eta The Renegados
  • Xaibor DJ

    FORUA 17:30. San Inazio jaietan (2019-07-26)
    Xaibor DJ
  • Brigade Loco, Xavi Saria eta Altxa Porru

    FORUA 23:00. San Inazio jaietan (2019-07-26)
    Brigade Loco, Xavi Saria eta Altxa Porru
  • Andra Mari Korala eta Benantzi Bilbao

    KORTEZUBI 20:00. Santiago Apostoluaren elizan (2019-07-26)
    Andra Mari Korala eta Benantzi Bilbao
  • Radio Revolucion, Kenna I eta Txami Records DJ's

    BILBO 22:30. San Ignazioko jaietan, Levante plazan (2019-07-26)
    Radio Revolucion, Kenna I eta Txami Records DJ's
  • ZaKill + Mugaldekoak + Sofokaos + Tocan2 la Polla

    ELGORRIAGA 23:00. Elgorriaga (2019-07-26)
    ZaKill + Mugaldekoak + Sofokaos + Tocan2 la Polla
  • Mojo Hand

    BEASAIN 20:00. Plazape tabernan (2019-07-26)
    Mojo Hand
  • Garilak 26

    BILBO Basurtuko plazan (2019-07-26)
    Garilak 26
  • Triscando en la Hierba eta Oihan Vega DJ

    SOPUERTA 23:00. ??? (2019-07-26)
    Triscando en la Hierba eta Oihan Vega DJ
  • Ziribulio Sound eta Kulto Kultibo

    PASAIA Pasai Donibanen, Errekan (2019-07-26)
    Ziribulio Sound eta Kulto Kultibo
  • Iñaki Salvador, Karlos Gimenez, Ainara Ortega eta Petti: Imanol Jazz

    ORIO 19:00. plazan (2019-07-26)
    Iñaki Salvador, Karlos Gimenez, Ainara Ortega eta Petti: Imanol Jazz
  • Gozategi

    BERANGO 23:30. Santa Anan (2019-07-26)
    Gozategi
  • Irun Hiria Musika Banda

    ORDIZIA 13:00. Plaza Nagusian (2019-07-26)
    Irun Hiria Musika Banda
  • +Dmana

    ORDIZIA 22:30. Plaza Nagusian (2019-07-26)
    +Dmana
  • Quart de Pobleteko Cor Virelai de L'Escala coral abesbatza

    ZUMAIA 20:00. Komentuan (2019-07-26)
    Quart de Pobleteko Cor Virelai de L'Escala coral abesbatza
  • Turboshif, Los Otros eta Kobrazulo

    BERGARA 22:00. Santa Anan (2019-07-26)
    Turboshif, Los Otros eta Kobrazulo
  • DJ Amaia Txintxurreta

    BERGARA 19:00. Santa Anako plazatxoan (2019-07-26)
    DJ Amaia Txintxurreta
  • No Rights, Zulo eta Larriangozo

    ASTIGARRAGA 23:00. txosnetan (2019-07-26)
    No Rights, Zulo eta Larriangozo
  • Abba The New Experience

    ASTIGARRAGA 23:00. Joseba Barandiaran plazan (2019-07-26)
    Abba The New Experience
  • Rockalean

    ASTIGARRAGA 00:30. kalez kale (2019-07-26)
    Rockalean
  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA 23:30. Convent Gardenen (2019-07-26tik 2019-07-27ra.)
    Axel Casas DJ
  • Fan & Go

    AIA 23:00. Santio Errekako jaietan (2019-07-26)
    Fan & Go
  • Chez Damier eta Galiano

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-07-26)
    Chez Damier eta Galiano
  • The Juannikers eta Difuntos Telaraña

    SOPELA 21:00. Plaza Beltzan (2019-07-26)
    The Juannikers eta Difuntos Telaraña
  • My Bastard Friend

    GETXO 20:00. Arrigunagako Txiringitoan (2019-07-26)
    My Bastard Friend
  • Pink Factory Band

    AREATZA 21:30. Bixer tabernan (2019-07-26)
    Pink Factory Band
  • Chez Damier + Galiano

    DONOSTIA Donostia (2019-07-26)
    Chez Damier + Galiano
  • Sabin Joaquina y Veciversa

    GASTEIZ 20:30. Gasteiz (2019-07-26)
    Sabin Joaquina y Veciversa
  • Boom Boom Kid

    TOLOSA 22:30. Tolosa (2019-07-26)
    Boom Boom Kid