Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Mirari Martiarena eta Idoia Torregarai: Bakean dagoena bakean utzi

    ZESTOA 19:00. Arroa Goian (2019-07-27)
    Mirari Martiarena eta Idoia Torregarai: Bakean dagoena bakean utzi
  • Ameztu: Organik

    BILBO 17:30. Bilbo Zaharra plazan (2019-07-27)
    Ameztu: Organik
  • Yllana: The Opera Locos

    ELORRIO 22:30. plazan (2019-07-27)
    Yllana: The Opera Locos
  • Borobil: Jokoz kanpo

    GETXO 21:00. Muxikebarrin (2019-07-27)
    Borobil: Jokoz kanpo
  • Ganso & Cia: Babo Royal

    MUNGIA 19:15. Laukarizen (2019-07-27)
    Ganso & Cia: Babo Royal
  • Rojo Telon: Haiek naiz

    ASTIGARRAGA 20:00. Apeztegi plazan (2019-07-27)
    Rojo Telon: Haiek naiz

Bertsolaritza

  • Jaiak. Bertsolariak

    ALTZO 19:30. Altzo Muino (2019-07-27)
    Jaiak. Bertsolariak
  • Jaiak. Bertso saioa

    AMASA-VILLABONA 22:30. Txermin auzoa. Zubimusu Ikastola (2019-07-27)
    Jaiak. Bertso saioa
  • Bertso saioa

    AIA 22:30. Santio auzoa (2019-07-27)
    Bertso saioa
  • Bertso bazkaria: Lurdes Ondaro, Garazi Navarro eta Aitor Bizkarra

    LARRABETZU 14:30. Gazte Egunean (2019-07-27)
    Bertso bazkaria: Lurdes Ondaro, Garazi Navarro eta Aitor Bizkarra

Bestelakoak

  • Txaranga Urretabizkaia, Garazi Navas, Tripak Kolektiboa, Oholtza, Verde Prato eta Miguel A. Garcia: Ereregiz doinuak ekitaldi artistikoa

    MARKINA-XEMEIN 12:30. Uhagon kulturgunean (2019-07-27)
    Txaranga Urretabizkaia, Garazi Navas, Tripak Kolektiboa, Oholtza, Verde Prato eta Miguel A. Garcia: Ereregiz doinuak ekitaldi artistikoa

Dantza

  • Salbatzaile taldearen alardea

    BILBO 19:00. San Inazion, Levante plazatik (2019-07-27)
    Salbatzaile taldearen alardea
  • Aurreskua eta larrain dantza

    ERMUA 19:15. Orbe plazan (2019-07-27)
    Aurreskua eta larrain dantza
  • Mikrofilm Short Festivak: Bilbao Lindy Band

    PLENTZIA 19:30. Eleiz plazan (2019-07-27)
    Mikrofilm Short Festivak: Bilbao Lindy Band
  • Santanazaleen esku dantza

    ORDIZIA 12:00. Plaza Nagusian (2019-07-27)
    Santanazaleen esku dantza
  • XVII. Jota eta Arin-arin Txapelketa

    GETXO 20:30. Telletxen (2019-07-27)
    XVII. Jota eta Arin-arin Txapelketa
  • Nazioarteko Dantza Jaialdia: Itziar Mendizabal

    HONDARRIBIA 20:00. Itsas Etxean (2019-07-27)
    Nazioarteko Dantza Jaialdia: Itziar Mendizabal

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

  • Ikatzarekin errebelatze hastapen tailerra Javier de Reparazekin. 1855ean asmatutako argazkiak errebelatzeko teknika ezagutzeko tailerra izango da hau

    DONOSTIA 10:00. Cristina Eneako Ingurumen Baliabideen etxean (2019-07-27)
    Ikatzarekin errebelatze hastapen tailerra Javier de Reparazekin. 1855ean asmatutako argazkiak errebelatzeko teknika ezagutzeko tailerra izango da hau

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Hamburgesa zaparrada" (2009)

    DONOSTIA 17:00. Aiete kultur etxean (2019-07-27)
    Haur zinema: "Hamburgesa zaparrada" (2009)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Funny Boys

    BILBO 22:30. Badulaken (2019-07-27)
    Funny Boys
  • Froog Projekt

    BILBO 23:59. Kremlinen (2019-07-27)
    Froog Projekt
  • Standby & Friends

    ETXEBARRI 20:15. Antonio Epalza kalean (2019-07-27)
    Standby & Friends
  • Remix

    ETXEBARRI 23:00. Udaletxeko plazan (2019-07-27)
    Remix
  • DVicio eta Los 40 Classic

    ZORNOTZA 23:00. Zubiondo plazan (2019-07-27)
    DVicio eta Los 40 Classic
  • Lehian

    ZORNOTZA 23:59. Ixerbekoan (2019-07-27)
    Lehian
  • Saioa eta Maddalen, eta DJ Kanutto

    ZESTOA 23:00. Arroa Goian (2019-07-27)
    Saioa eta Maddalen, eta DJ Kanutto
  • Lotxo

    ERMUA 18:00. eta 20:00etan, Orbe plazan (2019-07-27)
    Lotxo
  • McOnak

    ERMUA 22:00. Orbe plazan (2019-07-27)
    McOnak
  • Mocedades

    ERMUA 00:30. Orbe plazan (2019-07-27)
    Mocedades
  • Power Burkas eta Piñango Pop

    BILBO 20:00. Muellen (2019-07-27)
    Power Burkas eta Piñango Pop
  • Major Tom DJ

    BILBO 23:59. Muellen (2019-07-27)
    Major Tom DJ
  • Zea Mays eta Gozategi

    LEMOA 23:00. Elizondon (2019-07-27)
    Zea Mays eta Gozategi
  • Lolo Garcia Trio

    BILBO 12:30. La Riberan (2019-07-27)
    Lolo Garcia Trio
  • Leihotikan eta Skabidean & The Black Birds

    BILBO 22:30. San Ignazioko jaietan, Levante plazan (2019-07-27)
    Leihotikan eta Skabidean & The Black Birds
  • Boom Boom Kid eta Erruki Jauna

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-07-27)
    Boom Boom Kid eta Erruki Jauna
  • Bay of Biscay Fest: Lemy River, James Room & The Weird Antiqua, Rufus Wainwright, Tarque, Backyard Babies, The Mani-Las eta Dj Oneon

    BERMEO 19:00. Aritzatxu hondartzaren goialdean (2019-07-27)
    Bay of Biscay Fest: Lemy River, James Room & The Weird Antiqua, Rufus Wainwright, Tarque, Backyard Babies, The Mani-Las eta Dj Oneon
  • Wet Cactus, eta Niña Coyote eta Chico Tornado

    GETXO 23:00. San Nikolas plazan (2019-07-27)
    Wet Cactus, eta Niña Coyote eta Chico Tornado
  • Urgatz, EH Sukarra eta TPR & Kool Things DJ

    FORUA 23:00. San Inazio jaietan (2019-07-27)
    Urgatz, EH Sukarra eta TPR & Kool Things DJ
  • Matteo Imbruno

    BERMEO 20:30. San Frantzisko elizan (2019-07-27)
    Matteo Imbruno
  • Against You, Arkada Social eta DJ Lokatza

    ORDIZIA 23:00. txosnetan (2019-07-27)
    Against You, Arkada Social eta DJ Lokatza
  • Oihan Vega: Diskofesta

    DONOSTIA 18:00. Tabakaleran (2019-07-27)
    Oihan Vega: Diskofesta
  • Paddam

    ZUMAIA 19:30. Mari kalean (2019-07-27)
    Paddam
  • Gora Herria

    MUNGIA 21:30. Laukarizen (2019-07-27)
    Gora Herria
  • El Pacto eta Joxpa

    SOPUERTA 22:30. jaigunean (2019-07-27)
    El Pacto eta Joxpa
  • Miami Show Orkestra

    ORDIZIA Plaza Nagusian (2019-07-27)
    Miami Show Orkestra
  • Azabache

    ORDIZIA Garagartza plazan (2019-07-27)
    Azabache
  • Capitan Mercury

    BERANGO 23:30. Santa Anan (2019-07-27)
    Capitan Mercury
  • Weepah Sound System

    GETXO 23:00. Telletxen (2019-07-27)
    Weepah Sound System
  • The Mighty Megatons

    GETXO 22:00. Kasino plazan (2019-07-27)
    The Mighty Megatons
  • Willliam Plays & Tales eta DJ Kobra Inferno Lovers

    GETXO 20:30. Ameztin (2019-07-27)
    Willliam Plays & Tales eta DJ Kobra Inferno Lovers
  • Kaleko Urdangak, Gatz eta Jess y los Extenders

    GETXO 20:00. Tellagorrin (2019-07-27)
    Kaleko Urdangak, Gatz eta Jess y los Extenders
  • DJ Pino

    BERGARA 19:30. Santa Anan (2019-07-27)
    DJ Pino
  • Esti eta Olatz

    AZKOITIA 19:30. Plazaberrin (2019-07-27)
    Esti eta Olatz
  • Apalatxe eta Fan & Go

    ZARAUTZ 21:30. Hiruerreketako jaietan (2019-07-27)
    Apalatxe eta Fan & Go
  • Son LT

    OñATI 17:00. Antixena gaztetxean (2019-07-27)
    Son LT
  • Errietan

    ASTIGARRAGA 19:30. txosnetan (2019-07-27)
    Errietan
  • Modus Operandi eta Ana Lea & Maria Blessive DJs

    ASTIGARRAGA 23:00. Joseba Barandiaran plazan (2019-07-27)
    Modus Operandi eta Ana Lea & Maria Blessive DJs
  • Yakolev 42 eta DJ Txankleta

    ASTIGARRAGA 23:30. txosnetan (2019-07-27)
    Yakolev 42 eta DJ Txankleta
  • Larrian Gozo, Zaparra eta DJ Seymar & X2R

    DONOSTIA 22:30. Zubietako jaietan (2019-07-27)
    Larrian Gozo, Zaparra eta DJ Seymar & X2R
  • Tximeleta, Gorpuzkingz eta Onyarbi

    AZPEITIA 23:30. txosnetan (2019-07-27)
    Tximeleta, Gorpuzkingz eta Onyarbi
  • Abiba eta DJ Biraola

    AIA Santio Errekako jaietan (2019-07-27)
    Abiba eta DJ Biraola
  • Highkili & Woodhands, Alvva eta Brrrrrap Crew

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-07-27)
    Highkili & Woodhands, Alvva eta Brrrrrap Crew
  • Brigade Loco, Kop, Bad Sound, Reimy, Little Martin Selektah eta Droga Purpura

    LARRABETZU 23:30. Gazte Egunean (2019-07-27)
    Brigade Loco, Kop, Bad Sound, Reimy, Little Martin Selektah eta Droga Purpura
  • Su Ta Gar

    MENDARO plazan (2019-07-27)
    Su Ta Gar
  • Weak eta Detroit

    BILBO 21:00. Shaken (2019-07-27)
    Weak eta Detroit
  • Boom Boom Kid + Erruki Jauna

    BARAKALDO 20:00. Barakaldo (2019-07-27)
    Boom Boom Kid + Erruki Jauna
  • Power Burkas + Piñango Pop

    BILBO 20:00. Bilbo (2019-07-27)
    Power Burkas + Piñango Pop
  • Oihan Vega

    DONOSTIA 18:00. Donostia (2019-07-27)
    Oihan Vega
  • Highkili & Woodhands + Alvva + Brrrrrap Crew

    DONOSTIA Donostia (2019-07-27)
    Highkili & Woodhands + Alvva + Brrrrrap Crew
  • II Galtzagorri Rock Festival

    GASTEIZ 19:00. Gasteiz (2019-07-27)
    II Galtzagorri Rock Festival
  • Against You + Arkada Social + DJ Lokatza

    ORDIZIA 23:00. Ordizia (2019-07-27)
    Against You + Arkada Social + DJ Lokatza
  • Apalatxe + Moonshine Wagon + Fan & Go

    ZARAUTZ 22:00. Zarautz (2019-07-27)
    Apalatxe + Moonshine Wagon + Fan & Go