Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

Ez da ekitaldirik aurkitu

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    BILBO


    13:00


    Santiago plaza


    (2019-08-24)

  • Rikardo Gonzalez de Durana eta Serapio Lopez

    LAUDIO


    13:00


    Txosnagunean


    (2019-08-24)

Bestelakoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haur zinema: "Ballerina" (2016)

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-08-24)

  • Iruski

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-08-24)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • 80. Musika Hamabostaldia: San Telmo Gaua: Donostiako soinua

    DONOSTIA


    20:30


    San Telmo Museoa


    (2019-08-24tik 2019-08-25ra.)

  • Vector + Devil Vow

    BILBO


    21:30


    Bilbo


    (2019-08-24)

  • Biznaga

    BILBO


    21:30


    Bilbo


    (2019-08-24)

  • Izar & Star IX: Elton John vs Yo, Gerad & Gonbidatuak

    BILBO


    23:00


    Bilbo


    (2019-08-24)

  • Ras Miguel & Tafari

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-08-24)

  • Erdizka Lauetan

    LAUDIO


    18:00


    Aldai Plaza


    (2019-08-24)

  • Aesthetic + Knives

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-08-24)

  • Ender

    BILBO



    Bilbo


    (2019-08-24)

  • Erromeria Agurtzane eta Ion Elustondorekin

    BERGARA


    19:30


    Angiozar auzoko Zabaleta baserrian


    (2019-08-24)

  • Goflow + Nikotina + Herdoil + Iluntzean

    ARANTZA


    22:00


    Arantza


    (2019-08-24)

  • Huntza

    ATHARRATZE-SORHOLUZE


    21:30


    Atharratze-Sorholuze


    (2019-08-24)

  • Lion Heart

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-08-24)

  • Toni Metralla y los Antibalas + The Daltonics

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-08-24)

  • Liher + IRA

    ELGOIBAR


    23:00


    Elgoibar


    (2019-08-24)

  • Herenegun

    ERANDIO



    Erandio


    (2019-08-24)

  • Basati + Malizia + Igitaia

    IBARRA


    22:00


    Ibarra


    (2019-08-24)

  • En Tol Sarmiento

    IEKORA


    22:00


    Iekora


    (2019-08-24)

  • Xibar + Zeze

    BIDARTE



    Bidarte


    (2019-08-24)

  • Zenet

    DONOSTIA


    20:00


    Convent Garden-en


    (2019-08-24)

Egutegia

2019ko abuztua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

Bilatzailea