Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Kiki, Koko eta Moko: Tururututu, pailazo bihurtu

    DONOSTIA


    18:00


    Loiolako Erriberetako jaietan, Maria Zambrano plazan


    (2019-09-14)

  • Deabru Beltzak: Su à Feu

    URDULIZ


    21:30


    kalez kale


    (2019-09-14)

  • Bocabeats

    LEZAMA


    18:30


    Kurtzeko jaietan


    (2019-09-14)

  • Zirika Zirkus: Txarlestrup

    DONOSTIA


    18:00


    Aieteko jaietan, Munto plazan


    (2019-09-14)

  • Olatz Gorrotxategi: Ganeko Crew

    BILBO


    19:00


    20:00etan eta 21:00etan, eta igandean, 19:00etan eta 20:00etan, Fundicion aretoan


    (2019-09-14)

  • Markeliñe: Chef Nature

    ANDOAIN


    18:00


    Zumea plazan


    (2019-09-14)

  • Trapu Zaharra: Sefiní

    KARRANTZA


    16:30


    El Sucesoko zelaietan


    (2019-09-14)

  • Goitibera: Yihaaa!!!

    GALDAKAO


    18:00


    Santi Brouard plazan


    (2019-09-14)

  • Zanguango: Al otro lado

    GALDAKAO


    19:00


    Santi Brouard plazatik


    (2019-09-14)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    OñATI


    17:00


    Sana Ana Antzokia


    (2019-09-14)

  • Bertso afaria

    ARAMAIO



    Ibabe auzoa


    (2019-09-14)

  • Eskolaren 40. urteurrena. Herri kirolak eta bertsolariak

    LANTZIEGO




    (2019-09-14)

  • Azken Muga. Bertso Eguna

    AZKARATE (N)


    16:30


    Zarateko lepoa, Bedaio eta Azkarateko muga


    (2019-09-14)

  • "Humanity at Music" ekitaldia. Bertsolariak

    GASTEIZ


    18:00


    Buesa Arena


    (2019-09-14)

  • Herri bazkaria. Bertsolariak

    SARRIGUREN


    16:00


    Laku plaza


    (2019-09-14)

Bestelakoak

  • Mungia Hiria saria

    MUNGIA


    18:00


    Legarda Futbol Zelaian


    (2019-09-14)

  • Grap Hik!: Antonio Casado da Rocharen hitzaldia eta Sk Efimeroak taldearen antzezlana, arte sozialari buruz

    ALKIZA


    18:00


    Urmara gunean


    (2019-09-14)

  • Humanity at Music. Ikuskizun kooperatiboa. Buesa Arena

    GASTEIZ


    16:00


    Gasteiz


    (2019-09-14)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-09-14)

  • 2020ko aurrekontu partehartzaileen inguruko informazioa hurbiltzeko karpak jarriko dituzte.

    IRUN


    11:00


    Zabaltza plazan.


    (2019-09-14)

  • Baserritarren azoka.

    HONDARRIBIA


    08:30


    San Pedro kalean.


    (2019-09-14)

  • Dantza Piko

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-09-14)

  • "Dantza" filma

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-09-14)

  • Itxiera festa, haurrentzako uretako puzgarriekin.

    OIARTZUN


    12:00


    Udako igerilekuan.


    (2019-09-14)

  • Harria. Dantza eta olerkia ikuskizuna (euskeraz). Mulixka Dantza Taldea. Foru plaza

    GASTEIZ


    19:30


    Gasteiz


    (2019-09-14)

  • Ikertzaileen europako gaua. Zientzia-tailerretan on-line izena ematea

    BILBO



    Bilbo


    (2019-09-14)

Dantza

  • Iratxo Gorria taldea

    URDULIZ


    13:00


    udaletxe plazan


    (2019-09-14)

  • Trebeska taldea

    DONOSTIA


    19:30


    Egiako jaietan, Plaza Haundin


    (2019-09-14)

  • Bikote Nagusientzako Dantza Solteko Txapelketa

    BERGARA


    19:30


    Seminarixoan


    (2019-09-14)

  • Hector Plaza & Agnes Salesen Ehiza eta Diego Sinnigerren Liov

    DONOSTIA


    19:00


    Nestor Basterretxea plazan


    (2019-09-14)

  • Gorantzaileak taldearen aurreskua

    SONDIKA


    12:00


    Santa Kurtze ermitako atarian


    (2019-09-14)

  • Oñatz taldeko haurrak

    OñATI


    13:00


    San Martin auzoko jaietan


    (2019-09-14)

  • Maquilandron taldea

    LEGAZPI


    18:30


    Euskal Herria plazan


    (2019-09-14)

  • Aurresku Txapelketa Nagusia Gipuzkoar erara

    ORDIZIA


    19:00


    Plaza Nagusian


    (2019-09-14)

  • Herriarteko Folklore Jaialdia: Lurra, Garaztarrak, Aires Castellanos, Kud Ostrc eta Yunist Podillya dantza taldeak

    URRETXU


    18:00


    Gernikako Arbola enparantzan


    (2019-09-14)

  • Tio Teronen Semeak: Festamentua

    GALDAKAO


    12:00


    Santi Brouard plazan


    (2019-09-14)

  • Andra Mari: Bizkaiko sokadantza

    GALDAKAO


    12:30


    Zabaleako plazan


    (2019-09-14)

  • Andra Mari taldearen alardea

    GALDAKAO


    20:00


    Kurtzeko plazan


    (2019-09-14)

  • Aukeran: Biz Hitza

    BERGARA


    22:00


    udal pilotalekuan


    (2019-09-14)

Erakusketak

  • Bigarren eskuko azoka

    HERNANI


    09:00


    Hernani


    (2019-09-14)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Quien a hierro mata"

    MUNGIA


    19:30


    Olalde aretoan


    (2019-09-14)

  • "Toy Story 4"

    MUNGIA


    17:00


    Olalde aretoan


    (2019-09-14)

  • "Brauliaren musika" ikuskizuna

    IRUñEA


    12:00


    Kondestable jauregian


    (2019-09-14)

  • "Missing" Costa-Gravas

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-09-14)

  • Ilargi oro

    ZUGARRAMURDI



    Zugarramurdi


    (2019-09-14)

Irteerak

  • Irungo Mendizale elkarteak antolatuta, Pirineotara mendi irteera, asteburu osoz (Gabardito-Bisaurin-Lizara). Izen emateak 65 euro, 943 631 484 telefono zenbakian.

    IRUN


    05:45


    Anakan, Gurutze Gorrian eta Bixeran.


    (2019-09-14)

Jaiak

  • Euskal Jaiak

    HERNANI


    10:00


    Hernani


    (2019-09-14tik 2019-09-15ra.)

Lehiaketak

  • 79. zeharkaldia (Igeriketa)

    MUNGIA


    17:15


    Plentziako Itsasadarrean


    (2019-09-14)

  • Partxis Txapelketa

    MUNGIA


    18:30


    Gaztegunean


    (2019-09-14)

  • Ama Guadalupekoa Bela Arineko XXXVIII estropada: Optimist, Laser eta raceboard.

    HONDARRIBIA


    13:00


    Higer badian


    (2019-09-14)

  • Jaietako IV. Xake Jaialdia. 16 urte azpikoak eta gurasoak.

    HONDARRIBIA


    16:15


    Gipuzkoa plazan


    (2019-09-14)

Musika

  • Inkestas Rock: Monarch, Syberia, Santo Rostro, Bones of Minerva, Chivo, Kabbalah, Keziah, Ballard, Melmak eta Crucifucked

    SOPELA


    18:00


    Udaletxeko plazan


    (2019-09-14)

  • Errekan Gora: Petti

    ESKORIATZA


    22:30


    Emakumeen plazan


    (2019-09-14)

  • Revertt & Oldarkor

    AZKOITIA


    18:00


    Zakela tabernan


    (2019-09-14)

  • Igara Roosters

    DONOSTIA


    21:00


    Loiolako Erriberetako jaietan, Maria Zambrano plazan


    (2019-09-14)

  • DJ Mikeltxi

    DONOSTIA


    21:30


    Loiolako Erriberetako jaietan, Bartzelona hiribidean


    (2019-09-14)

  • Kilimak

    DONOSTIA


    17:00


    Egiako jaietan, Plaza Haundin


    (2019-09-14)

  • Rukula

    DONOSTIA


    19:00


    Egiako jaietan, Plaza Berrin


    (2019-09-14)

  • Udal Musika banda

    HERNANI


    19:45


    Udaletxeko arkupeetan


    (2019-09-14)

  • Oxabi Erromeria

    BERMEO


    22:00


    Lameran


    (2019-09-14)

  • Bad Sound

    BERMEO


    22:00


    txosnetan


    (2019-09-14)

  • Chrtian & Hugo

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2019-09-14)

  • Urrats

    URDULIZ


    23:00


    Elortzan


    (2019-09-14)

  • Peter Pan DJ

    LEZAMA


    21:30


    Kurtzeko jaietan


    (2019-09-14)

  • Napimetal Fest: Vhaldemar, Valkyria, Ad Eternum, Sugoi, 100 Duros eta DJ Napometal

    DURANGO


    17:30


    Plateruenan


    (2019-09-14)

  • Bihotx: Norabide guztiak

    DEBA


    20:00


    Lasturko frontoian


    (2019-09-14)

  • Zalduntxoen Biltzarra: Orreaga 778, Cuero, Bloody Gums, Kaleko Urdangak eta Matalaz Selektor Vs Dr. Feel Duke

    AZKOITIA


    21:00


    Matadeixen


    (2019-09-14)

  • Jatorriz erromeria + Enkore + Diskodantza

    LAUDIO



    Laudio


    (2019-09-14)

  • Matxet Fest: Jousilouli, Eraso, Sega Sound Killers eta Negativo

    PASAIA


    20:00


    Juanba Berasategi auditoriumean


    (2019-09-14)

  • Craig Brown Band eta Paniks

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-14)

  • Cutaback

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-09-14)

  • Dellafuente

    BILBO


    22:00


    Santana 27n


    (2019-09-14)

  • In Thousand Lakes eta Ravenblood

    PORTUGALETE


    21:30


    Grooven


    (2019-09-14)

  • Akabu eta Tremenda Jauria

    GALDAKAO


    23:00


    Ardanza parkean


    (2019-09-14)

  • Ciniko El Octavo Arte

    BARAKALDO


    20:30


    Mendigon


    (2019-09-14)

  • Zelada eta Oihan Vega

    SONDIKA


    23:30


    Larrabarrena parkean


    (2019-09-14)

  • Donostia Festibala: Beret, Ayax y Prok, Gatibu, Iseo & Dodosound with The Mousehunters, Tote King, Maikel Delacalle, Bad Gyal, Nerabe, El Negro, Melenas, La Plata, Antifan, Dabadaba DJs B2B, Atraco Negrata, Brava eta Atodamadre

    DONOSTIA


    18:25


    Hipodromoan


    (2019-09-14)

  • Nizuri Ta Zuneri eta Telmo Trenor DJ

    DONOSTIA


    01:00


    Egiako jaietan, Plaza Berrin


    (2019-09-14)

  • Cum Jubilo eta Easo abesbatzak: Festara

    DONOSTIA


    18:30


    Miramongo anfiteatroan


    (2019-09-14)

  • Donostia Festibala: Espagueti

    DONOSTIA


    20:55


    Fnac-en


    (2019-09-14)

  • Los Hermanos Cubero

    ARRASATE


    20:00


    Kulturaten


    (2019-09-14)

  • DJ Moto

    ESKORIATZA


    19:00


    eta 01:30ean, Intxaurtxueta plazan


    (2019-09-14)

  • Errekan Gora: Ekhiñe Casado

    ESKORIATZA


    20:00


    Emakumeen plazan


    (2019-09-14)

  • David Colomo Grupo: Arena y jazmín flamenko ikuskizuna

    BILBO


    20:00


    Bidebarrietako liburutegian


    (2019-09-14)

  • Puro Relajo eta El Limite

    ARRANKUDIAGA


    21:00


    Atxetako jaietan


    (2019-09-14)

  • Black Metal Galdr eta Yo Soy La Tormenta DJ

    BILBO


    21:15


    Muellen


    (2019-09-14)

  • Deiedra eta Azkaiter Pelox

    OñATI


    19:00


    San Martin auzoko jaietan


    (2019-09-14)

  • Arraio eta Kontuz

    LEGAZPI


    01:00


    Agorreko txosnetan


    (2019-09-14)

  • McOnak

    LEGAZPI


    23:30


    Euskal Herria plazan


    (2019-09-14)

  • Andoni eta Laiotz

    DONOSTIA


    22:30


    Egiako jaietan, Plaza Haundin


    (2019-09-14)

  • DJ Xabi

    SORALUZE


    22:30


    Errekaldeko jaietan


    (2019-09-14)

  • Biznaga

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-09-14)

  • Ira, Mad Muasel eta Masta Quba & Marie V

    AZPEITIA


    22:30


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-09-14)

  • Folkez Blai: Lurgain, X Fanekaes eta Xabier Diaz & Aduferiras de Salitre

    ERMUA


    18:30


    Orbe Kardinalaren plazan


    (2019-09-14)

  • Grup d'Havaneres Mestre d'Aixa

    GETXO


    19:30


    Muxikebarrin


    (2019-09-14)

  • Manifa, Josetxu Piperrak eta Trikizio

    KARRANTZA


    22:00


    El Sucesoko zelaietan


    (2019-09-14)

  • Udal Musika Banda eta Da Capo elkartea

    GALDAKAO


    13:15


    Kurtzeko plazan


    (2019-09-14)

  • Lehian

    GALDAKAO


    01:30


    Iturrondo plazan


    (2019-09-14)

  • Bogoroditsie abesbatza: Herejía

    EIBAR


    20:30


    Koliseoan


    (2019-09-14)

  • Asier Polo

    ZIORTZA-BOLIBAR


    18:00


    Ziortzako Kolegiatan


    (2019-09-14)

  • Brillant Magnus Quintet

    ZUMARRAGA


    19:30


    Antioko ermitan


    (2019-09-14)

  • Minoranza Di Uno + MDME SPKR + Peedhö

    DONOSTIA


    19:30


    Donostia


    (2019-09-14)

  • Garilak 26

    BERGARA


    21:00


    Munibe plazan


    (2019-09-14)

  • No Limits

    BERGARA


    00:30


    Munibe plazan


    (2019-09-14)

  • Matias Kaplun Trio

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-09-14)

  • Los Tupper eta Jon Ulecia & Cantina Bizarro

    BILBO


    21:30


    Shaken


    (2019-09-14)

  • Inkestas Rock: Holy Rippers

    SOPELA


    13:00


    Udaletxeko plazan


    (2019-09-14)

  • Serotonina Ska Banda

    BARAKALDO


    20:00


    Rock'n'Beerren


    (2019-09-14)

  • Tessee Johns

    BARAKALDO


    20:00


    Arrontegiko jaietan, Bizkaia kalean


    (2019-09-14)

  • Down The Ladder

    BERANGO



    Lagun Betin


    (2019-09-14)

  • Rufus

    BARRIKA


    20:00


    Golfo Norten


    (2019-09-14)

  • Nashville 5.0

    JATABE


    22:00


    Jata Beer Festen


    (2019-09-14)

  • IRA + Madmuasel + Masta quba & Marie V

    AZPEITIA


    22:00


    Azpeitia


    (2019-09-14)

  • DONOSTIA FESTIVALA: Tote King + Bad Gyal + Gatibu + Iseo & Dodosound with the Mousehunters + Ayax y Prok + El Negro + Melenas + Antifan + Nerabe + Beret + Maikel delacalle + ...

    DONOSTIA


    18:00


    Donostia


    (2019-09-14)

  • Minoranza Di Uno, MDME SPKR eta Peedho

    DONOSTIA


    19:30


    Txantxarreka gaztetxean


    (2019-09-14)

  • Lee Fieldes & The Expressions

    IRUñEA


    21:30


    Zentral aretoan


    (2019-09-14)

  • Michelle David & The Gospel Sessions

    IRUñEA


    21:30


    Zentral aretoan


    (2019-09-14)

  • Kurkuma + Joseba B. Lenoir Trio + Joseba Irazoki eta Lagunak

    BERA


    20:30


    Bera


    (2019-09-14)

  • MKT eta Hagendas

    ZARAUTZ


    22:30


    Putzuzulo gaztetxean


    (2019-09-14)

  • Petti

    ESKORIATZA


    22:30


    Eskoriatza


    (2019-09-14)

  • Jousilouli + Eraso! + Sega Sound Killers + Negativo

    PASAIA


    20:00


    Pasaia


    (2019-09-14)

  • Inkestas Rock Festibal 2019

    SOPELA


    15:00


    Sopela


    (2019-09-14)

  • MKT + Hagendas

    ZARAUTZ


    22:30


    Zarautz


    (2019-09-14)

  • MKT talde zarauztarraren kontzertua

    ZARAUTZ



    Putzuzulo Amets Fabrikan


    (2019-09-14)

  • Carte Blanche Au Collectif Flippin? Freaks

    BAIONA


    21:00


    Baiona


    (2019-09-14)

  • Ciniko

    BARAKALDO


    22:30


    Barakaldo


    (2019-09-14)

  • Craig Brown Band + Paniks

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-09-14)

  • Dani&Ch y su Codigo Habana

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-09-14)

  • Mike Tramp + Marcus Nand

    IRUñEA


    21:00


    Iruñea


    (2019-09-14)

  • Michelle David & The Gospel Sessions + Lee Fields & The Expressions

    IRUñEA


    21:30


    Iruñea


    (2019-09-14)

  • The Allnighters

    IRUñEA


    13:00


    Iruñea


    (2019-09-14)

  • Gozategi + Kaotiko

    LEZO


    22:00


    Lezo


    (2019-09-14)

  • Kantu Jira Lau Haizetara Euskaltzaleon Topagunearen eskutik.

    ERRENTERIA


    12:00


    Herriko Plazatik abiatuta


    (2019-09-14)

  • Onki Xin

    ARRASATE


    23:00


    Arrasate


    (2019-09-14)

  • Kaleko Urdangak + Orrega 778 + Bloody Gums + Cuero

    AZKOITIA


    21:00


    Azkoitia


    (2019-09-14)

  • Rukula + Nizuri Ta Zuneri + Telmo Trenor DJ

    DONOSTIA


    19:00


    Donostia


    (2019-09-14)

  • Andoni + Laiotz

    DONOSTIA


    22:30


    Donostia


    (2019-09-14)

  • Kontzertua: Ekiñe Casado

    ESKORIATZA


    20:00


    Emakumeen plaza


    (2019-09-14)

  • Foisis Jaunak

    MUTRIKU



    Mutriku


    (2019-09-14)

  • Timbrat

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-09-14)

Egutegia

2019ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bilatzailea