Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Justi Larrinaga: Jusgaduen

    BILBO


    21:00


    Via de Fugan


    (2019-09-19)

  • Trapu Zaharra: Turistreando

    DONOSTIA


    19:00


    Arrizarren


    (2019-09-19)

  • Tgorrieta: Microteatros

    DONOSTIA


    19:00


    Okendo kultur etxean


    (2019-09-19)

  • Ramon Barea, Olatz Ganboa eta Diego Perez: ¡Ay Carmela!

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Pabilioi 6n


    (2019-09-19tik 2019-09-21ra.)

  • Demode Quartet: Musikal guztiak ia-ia

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoa


    (2019-09-19)

Bertsolaritza

Ez da ekitaldirik aurkitu

Bestelakoak

  • Helduentzako euskerazko irakurlearen kluba: "Basa" (Iñigo Aranbarri)

    MUNGIA


    20:00


    Udal Liburutegian


    (2019-09-19)

  • Amalia Iglesias, Julia Otxoa & María Maizkurrena: Hiru euskal emakume poeta errezitala

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-09-19)

  • Asier Amezaga-ren "Inor ez delako profeta bere mendean" liburuaren aurkezpena

    IRUñEA


    19:00


    Katakrak-en


    (2019-09-19)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Christian Laprérie "Euskal musikaren historia"

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-09-19)

  • Literatur solasaldia

    IRU�EA


    19:30


    Karrikiri


    (2019-09-19)

  • "Euskal kultur sorkuntzaren transmisioa. Sormenean hezi, kulturan bizi" jardunaldia

    AZPEITIA



    Azpeitia


    (2019-09-19)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Demode Quartet taldearen "Musikal Guztiak Ia Ia" Ikuskizuna

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoa


    (2019-09-19)

  • “ARALAR, MUNDUA LEKU DEN LURRA”.

    OLATZAGUTIA


    19:00


    Kultur Etxean


    (2019-09-19)

  • Sopela Kosta Fest: La ola sin fronteras, One shot eta A land shaped by women

    SOPELA


    20:30


    Udaletxeko plazan


    (2019-09-19)

  • Ostegun Bidaiariak: “Alpe italiarrak”, autokarabanan eta bizikletan

    ESKORIATZA


    21:00


    Zaldibar antzokia


    (2019-09-19)

  • Gure zirkua

    KANBO



    Kanbo


    (2019-09-19)

Irteerak

  • Oinez busa

    MUNGIA


    10:00


    Foruen Plaza


    (2019-09-19)

Jaiak

  • Atlantikaldia. 11:00etan Erraldoi txikien erakusketa Iztietan; 17:00etan Gigantografia,19:30ean Basoa, eta 22:00etan Zinema 'Basotik itsasora'Herriko Plazan; 20:00etan Oreka Tx eta San Salvador Itsasrgi Nagusian (Agirre Lehendakariaren plazan); 17:00etan

    ERRENTERIA


    11:00


    Herriko erdialdearen bost gune ezberdinetan: Itsasrgi Nagusian (Agirre Lehendakariaren plazan), Herriko plazan, Herrixkan (Zumardia), Oiartzun Ibaian, eta Iztietan.


    (2019-09-19)

Musika

  • Gentleman Clef, Wicked Wizzard, San Jeronimo eta Lookmomnohands

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-09-19)

  • Actors eta Infiiteloop

    BILBO


    20:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-19)

  • Onki Xin eta Occhi di Farfalla

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-19)

  • Atlantikaldia: Nogen eta Nosa Marshal

    ERRENTERIA


    18:00


    Herrixkan


    (2019-09-19)

  • Atlantikaldia: Oreka Tx eta San Salvador

    ERRENTERIA


    20:00


    Itsasargi Nagusian


    (2019-09-19)

  • Usansoloko Orfeoia, Danok Aurrera eta Maximo Moreno abesbatzak

    GALDAKAO


    19:00


    Kurtzeko plazan


    (2019-09-19)

  • GBH eta Putakaska

    BARAKALDO


    20:00


    Mendigon


    (2019-09-19)

  • Hugs of The Sky eta Viodesc

    BILBO


    19:30


    Shaken


    (2019-09-19)

  • La West Bluesgrass Band

    GETXO


    20:00


    Txinuken


    (2019-09-19)

  • Achtung Babies u2 tribute

    GASTEIZ


    21:00


    Jimmy Jazz aretoan


    (2019-09-19)

  • La Fuga, Carlos Escobedo (Sôber), Ramoncín, Jimmy Barnatán, Sonic Toys, Latxatarra, Kai Etxaniz, Mind The Gap...

    IRUñEA


    20:30


    Zentral aretoan (Mercado de Santo Domingo)


    (2019-09-19)

  • Putakaska + GBH

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo


    (2019-09-19)

  • Gold + Orbel

    BIARRITZ


    20:00


    Biarritz


    (2019-09-19)

  • Will Fairhead

    BILBO


    20:30


    Bilbo


    (2019-09-19)

  • Onki Xin + Occhi Di Farfalla

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-09-19)

  • Actors + Infiniteloop

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-09-19)

  • Moxal

    ELGOIBAR


    22:00


    Elgoibar


    (2019-09-19)

  • Achtung Babies

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-09-19)

  • La Fuga + lagunak

    IRUñEA


    20:30


    Iruñea


    (2019-09-19)

  • Airez Aire

    KANBO



    Kanbo


    (2019-09-19)

  • Ezpeletan Kantuz

    EZPELETA



    Ezpeleta


    (2019-09-19)

  • Dark rock gaualdia

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-09-19)

  • ATLANTIKALDIA: Nogen + Nosa Marshal + Oreka TX + San Salvador

    ERRENTERIA


    18:00


    Errenteria


    (2019-09-19)

Egutegia

2019ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bilatzailea