Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Mumusic Circus: Papagayo Flow

    GALDAKAO


    19:00


    Berezikoetxeko plazan


    (2019-09-20)

  • Hortzmuga: Femmes

    GALDAKAO


    19:30


    Iturrondo plazan


    (2019-09-20)

  • Abrego Producciones: La novia del viento

    DEBA


    20:00


    Santa Maria elizako klaustroan


    (2019-09-20)

  • Txalo: Rita

    LEKEITIO


    20:30


    Ikusgarri aretoan


    (2019-09-20)

  • Miki Nadal & Sinacio: Redford & Newman

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-09-20tik 2019-09-21ra.)

  • Pabilioi 6: ¿Cómo vender la muerte?

    BILBO


    20:30


    eta igandean, 19:30ean, Campos Eliseos antzokian


    (2019-09-20tik 2019-09-21ra.)

  • Pentacion: Perfectos desconocidos

    BILBO


    19:30


    bihar, 18:30ean eta 21:00etan, eta igandean, 19:00etan, Arriaga antzokian


    (2019-09-20)

Bertsolaritza

  • Euskal jaiak. Bertso poteoa

    ETXEBARRI


    20:00


    Udaletxe plazatik hasita


    (2019-09-20)

  • Bertso afaria

    ZALDIBAR


    21:00


    Goierriko auzo etxea


    (2019-09-20)

  • Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

    ITSASU


    20:00


    Goxoki


    (2019-09-20)

  • Aitor Bizkarra eta Jon Gurrutxaga

    AZPEITIA


    21:30


    gaztetxean


    (2019-09-20)

  • Bertsolaritzari buruzko hitzaldia

    HIRIBURU


    18:30


    Ikastolako kultura gunea


    (2019-09-20)

  • Arrastiak Faktorian. Bertso saio musikatua

    LAUDIO


    20:00


    Faktoria


    (2019-09-20)

  • "Begiz jotako koplak" liburuaren aurkezpena

    ARAMAIO


    19:30


    Sastiña


    (2019-09-20)

  • Taldekako Xilaba 2019

    ITSASU



    Itsasu


    (2019-09-20)

Bestelakoak

  • Idoia Carramiñana & Javier Arnaiz: Nos queda la palabra errezital musikatua

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-09-20)

  • "Dantza" filma

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-09-20)

  • Ate irekien eguna Belaskoeneako Gizarte Zentroan, lokala eta 2019-20ko agendaren aurkezpena egingo dute.

    IRUN


    17:00


    Belaskoenea Gizarte Zentroan.


    (2019-09-20)

  • Ibilgailu eraginkorren inguruko Ekodrive azoka, asteburu osoz.

    IRUN


    16:00


    Ficoba erakustazokan.


    (2019-09-20tik 2019-09-22ra.)

  • 1938an eta 1939an jaiotakoek bazkaria egingo dute urriaren 5ean. Bazkariak 55 euro balio ditu eta diru sarrera Laboral kutxako kontu korrontean egin behar da: 3035 0011 22 0111222173.Informazio gehiagorako telefono zenbaki hauetara deitu dezakete interesd

    ERRENTERIA



    Egiluze sagardotegian


    (2019-09-20tik 2019-10-05ra.)

  • Donibane Eskubaloia, taldeen aurkezpena.

    PASAIA


    17:00


    Pasai Donibaneko Santiago plazan


    (2019-09-20)

  • Ate irekiko jardunaldia, arraun eskolan.

    PASAIA


    18:00


    San Juan-Koxtape Arraun Elkartean


    (2019-09-20)

Dantza

  • Ertza: Janeten titia

    ELORRIO


    20:30


    Arriola antzokian


    (2019-09-20)

  • Teatro Ensalle: Arar

    BILBO


    20:00


    Fundicion aretoan


    (2019-09-20tik 2019-09-21ra.)

  • Berbena, bereziki 60 urtetik gorakoentzat.

    IRUN


    17:00


    ANaka-Puiana Gizarte Zentroan.


    (2019-09-20)

Erakusketak

  • Leopoldina Rosa: gaur egungo istorioa

    ORMAIZTEGI



    Zumalakarregi museoan


    (2019-09-20tik 2020-03-22ra.)

Hitzaldiak

  • "Euskaraldiaren bigarren edizioaren aurkezpen publikoa Nafarroan" hitzaldia

    IRUñEA


    19:00


    Katakrak-en


    (2019-09-20)

  • Le Pays Basque au temps de Rostand, Loti, Faure & Tillac

    KANBO



    Kanbo


    (2019-09-20)

  • Ondarearen Europako egunak Donibane Lohizune eta Ziburun

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-09-20)

  • Aimar karrika Auriztar "Bertsolaritza"

    HIRIBURU



    Hiriburu


    (2019-09-20)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "IT: capítulo 2"

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoan


    (2019-09-20)

  • Margolaria dokumentala, eta solasaldi musikatua Oier Arantzabal zuzendariarekin eta Mikel Urdangarin kantariarekin

    MARKINA-XEMEIN


    20:30


    Uhagonen


    (2019-09-20)

  • Margolaria dokumentala, eta solasaldi musikatua aire librean

    MARKINA-XEMEIN


    20:30


    Uhagonen


    (2019-09-20)

  • Hondarribiko Mugikortasun Jasangarriaren Astearen barruan, 'Sobre ruedas' ikus-entzunezkoa proiektatuko dute. Ondoren, Hiri Mugikortasun II. Argazki Lehiaketaren sari banaketa.

    HONDARRIBIA


    19:00


    Kultur Etxean.


    (2019-09-20)

  • Ondarearen Europako egunak Donibane Lohizune eta Ziburun

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-09-20)

Jaiak

  • Atlantikaldia. Zumardian: 17:00etan munduko ipuinak, 17:00etan Birzikleta tailerra, 17:30ean Henna tailerra, 18:00etan eskulan tailerra, 18:00etan Planetarioa, 00:30ean Mambe&Danochilango; Paniertren: 17:00etan Graffiti tailerra; Foru Plazan: 18:00etan Bu

    ERRENTERIA


    17:00


    herri erdialdeko hainbat eremutan.


    (2019-09-20)

  • San Pedro txikiak

    PASAIA


    17:30


    San Pedron


    (2019-09-20tik 2019-09-22ra.)

Musika

  • HEZURBELTZAK. Ion Maia, Gorka Hermosa, Jesús Prieto “Pitti”

    OLATZAGUTIA


    22:30


    Kultur Etxean


    (2019-09-20)

  • Penny Necklace eta H. Malvido

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-09-20)

  • DJ Uve

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-09-20)

  • Otuz, Eskean Kristo eta Itziarren Semeak

    GALDAKAO


    22:30


    Ardanza parkean


    (2019-09-20)

  • Asier Bilbao

    GALDAKAO


    23:00


    Kurtzeko plazan


    (2019-09-20)

  • Santi Campos & Herederos

    BILBO


    21:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-20)

  • Achtung Babies

    BILBO


    22:30


    Kafe Antzokian


    (2019-09-20)

  • Sopela Kosta Fest: Mississippi Queen and The Wet Dogs, Natali, Nerabe, Tachenko eta Hesian

    SOPELA


    20:00


    Udaletxeko plazan


    (2019-09-20)

  • Atlantikaldia: Maren

    ERRENTERIA


    19:00


    Herriko plazan


    (2019-09-20)

  • Atlantikaldia: Biren

    ERRENTERIA


    20:00


    Gastrogunean


    (2019-09-20)

  • Atlantikaldia: Abdul & The Gang eta Agus Korrontzi

    ERRENTERIA


    20:00


    Itsasargi Nagusian


    (2019-09-20)

  • Atlantikaldia: Montauk

    ERRENTERIA


    21:30


    Herriko plazan


    (2019-09-20)

  • Atlantikaldia: The Skatalites eta Isheba & Rakel Koroma

    ERRENTERIA


    23:00


    Itsasargi Nagusian


    (2019-09-20)

  • Atlantikaldia: Mambe & Danochilango

    ERRENTERIA


    00:30


    Herrixkan


    (2019-09-20)

  • Kulto Kultibo, Agresion Verbal, SBRV eta Isackese-Seok-Dante

    URRETXU


    22:30


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-09-20)

  • Kantu Kolore

    BERRIZ


    18:00


    Olakueta plazan


    (2019-09-20)

  • Azken Sustraiak eta Brigade Loco

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-09-20)

  • Parabellum eta Lokuria

    OñATI


    22:30


    Gaztelekuan


    (2019-09-20)

  • Manu Michelutti

    BILBO


    20:30


    Coptton Cluben


    (2019-09-20)

  • Art After Dark: Fort Romeau, Marvin & Guy eta Auto

    BILBO


    22:00


    Guggenheim museoan


    (2019-09-20)

  • De Vacas

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-09-20)

  • Basque Brass Band

    ERANDIO


    20:00


    Altzagan, eta igandean, 12:30ean, Astrabusuan


    (2019-09-20)

  • Rebeldes del Swing

    ERANDIO


    20:00


    Astrabuduan, eta igandean, 12:30ean, Altzagan


    (2019-09-20)

  • Blind the Eye, The Broken Horizon, Deimocracy eta Last Dissonance

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-09-20)

  • Child Abuse eta Yung Coltrane

    BILBO


    20:00


    Shaken


    (2019-09-20)

  • Fleshgod Apocalypse

    BILBO


    20:00


    Stage Liven


    (2019-09-20)

  • The Beatpunkers

    GETXO


    20:30


    Fangaloka Stylen


    (2019-09-20)

  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA


    23:30


    Convent Gardenen


    (2019-09-20tik 2019-09-21ra.)

  • Electropical jaialdia: Astros de Mendoza, San Ignacio eta Mateo Kingman

    BILBO


    19:00


    Mariaren Bihotza plazan


    (2019-09-20tik 2019-09-21ra.)

  • DJ Jabi Sound

    OñATI


    18:00


    Pake Lekun


    (2019-09-20)

  • Moscoman

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-20)

  • Ibon RG: Hil zara

    GETXO


    21:00


    Azebarri elkartean


    (2019-09-20)

  • Achtung Babies u2 tribute

    BILBO


    22:30


    Kafe Antzokian


    (2019-09-20)

  • Modus Operandi, Tribade eta Ezten Giro

    AULESTI


    23:00


    plazan


    (2019-09-20)

  • Gora Herria

    SOPUERTA



    Castañoko jaietan


    (2019-09-20)

  • Black Sapatu

    EIBAR


    23:00


    Legarreko jaietan


    (2019-09-20)

  • Cielito musika banda

    EIBAR


    23:00


    Toribio Etxeberria kalean


    (2019-09-20)

  • Dupla

    LASARTE-ORIA


    20:00


    Kale Nagusian


    (2019-09-20)

  • Azken Sustraiak + Brigade Loco

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-09-20)

  • Herenegun, Kilimak eta Larrian Gozo

    USURBIL


    23:30


    Santueneko jaietan


    (2019-09-20)

  • Crudo Pimento

    ELGOIBAR


    23:00


    kultur etxeko sotoan


    (2019-09-20)

  • Ultimo Gobierno + Infest + Cult Of Misery + Not Scientists

    BAIONA


    21:00


    Baiona


    (2019-09-20)

  • Lupers

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo


    (2019-09-20)

  • Penny Necklace + Helena Malvido

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-09-20)

  • Child Abuse + Yung Coltrane

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-09-20)

  • Crudo Pimiento

    ELGOIBAR


    23:00


    Elgoibar


    (2019-09-20)

  • Urtz

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-09-20)

  • +dMANÁ

    IRUñEA


    22:00


    Iruñea


    (2019-09-20)

  • PELAX

    LEITZA



    Leitza


    (2019-09-20)

  • Parabellum + Lokuria

    OñATI


    22:30


    Oñati


    (2019-09-20)

  • Kalakan + Kim Carnie + Innes White

    SARA



    Sara


    (2019-09-20)

  • Tristtan Mourguy & Horeba + Party Sèche

    AGURAIN



    Agurain


    (2019-09-20)

  • ATLANTIKALDIA: Abdul & The Gang + Agus Korrontzi + The Skatalites + Montauk + Maren + Biren + Isheba & Rakel Koroma + Mambe & Danochilango

    ERRENTERIA


    19:00


    Errenteria


    (2019-09-20)

  • Lagunt eta Maita korua

    CAPBRETON



    Capbreton


    (2019-09-20)

  • Karaokea.

    HONDARRIBIA


    147:0


    Puntaleko eskolan.


    (2019-09-20)

  • CLAP Fanfare + Skarra Mucci & Dub Akom live + Esne Beltza + DJ Getdown

    BIDARTE



    Bidarte


    (2019-09-20)

Egutegia

2019ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bilatzailea