Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • “ESTO NO ME LO ESPERABA”. Zanguango Teatro.

    OLATZAGUTIA


    20:00


    Kultur Etxean


    (2019-09-21)

  • Anita Maravillas: Sardina bakalau

    GALDAKAO


    13:30


    Santi Brouard plazatik, eta 17:00etan Kurtzeko plazatik


    (2019-09-21)

  • Cristina Sole: Wet floor

    GALDAKAO


    18:00


    Santi Brouard plazan


    (2019-09-21)

  • Amico: Amico on the beach

    GALDAKAO


    19:00


    Kurtzea frontoian


    (2019-09-21)

  • Akelar: Al Baker's Saloon

    LEIOA


    18:00


    20:30era, emanaldiak orduerdiro, San Bartolome kulturgunean


    (2019-09-21tik 2019-09-22ra.)

  • Jon Zabal: Vuelo 15/40

    LEIOA


    18:00


    Manuel Irujo plazan, eta igandean, San Bartolome kulturgunean


    (2019-09-21)

  • Cia Barre: Eskobien atzetik

    LEIOA


    18:00


    Pinuetan, Dolores Ibarruri plazan, eta igandean, Lamiakoko geltokia plazan


    (2019-09-21)

  • Las Ansias: Las peladas

    LEZO


    19:30


    Gezalan


    (2019-09-21)

  • Xilipurdi: Pepa ta Kutxo

    LEIOA


    18:00


    Lamiakoko geltokia plazan


    (2019-09-21)

  • La Trocola: Emportats

    ANDOAIN


    19:00


    Goikoplazan


    (2019-09-21)

  • Barsanti: Kale gorrian

    PLENTZIA


    13:30


    Erriberan


    (2019-09-21)

  • Mumusic Circus: Flou Papagayo

    PLENTZIA


    20:30


    Astilleron


    (2019-09-21)

  • Deabru Beltzak: Su à Feu

    PLENTZIA


    22:00


    Plazatxoan


    (2019-09-21)

  • Los Gandules: Noches de bingo

    PLENTZIA


    23:00


    Astilleron


    (2019-09-21)

  • Taupaka: Antxo eta Pantxa

    EIBAR


    16:00


    Legarreko jaietan


    (2019-09-21)

  • Kanka: El ávaro

    IRUN


    20:00


    Amaia zentroan


    (2019-09-21)

  • Haurrentzako antzerkia ingelesez. Bi saio egingo dituzte.

    IRUN


    11:00


    CBA Udal Liburutegian.


    (2019-09-21)

  • Amateur antzerkia: 'El Avaro, Irungo Kanka Teatro taldearen eskutik.

    IRUN


    20:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-09-21)

  • Las Ansiadas Producciones taldearen 'Las peladas' antzezlana, Etxetxo Lezoko Memoria Historikoaren Taldearen ekimenez.

    LEZO


    19:30


    Gezala Auditoriumean


    (2019-09-21)

Bertsolaritza

  • Galdakaoztarren eguna. Bertso bazkaria

    GALDAKAO


    15:00


    Kurtzeko plaza


    (2019-09-21)

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    ORDIZIA


    17:00


    Antzokia


    (2019-09-21)

  • Bertso saioa

    BERA


    19:00


    Kultur etxea


    (2019-09-21)

  • Bertso poteoa

    ARTEA


    11:30



    (2019-09-21)

  • Bertso afaria

    URNIETA


    21:00


    Oianume Jatetxea


    (2019-09-21)

  • Sanmielak. Bertso jaialdia

    AIZARNAZABAL


    19:00


    Plaza


    (2019-09-21)

  • Joaldunen Eguna. Bertsolariak

    ITUREN




    (2019-09-21)

  • Bestak: Bertso poteoa


    20:00



    (2019-09-21)

  • Bertso desafioa, gazteak vs. beteranoak. Bazkaria

    GASTEIZ


    14:30


    Errexala Elkartea


    (2019-09-21)

  • Arrano Elkartearen Eguna. Triki-bertso-poteoa

    LESAKA


    13:00



    (2019-09-21)

Bestelakoak

  • ¿Cooperamos para cuidarnos? Género, cuidados y migración jardunaldiak

    IRUN


    16:30


    Palmera Montero gunean


    (2019-09-21)

  • Olarro Eguna

    ZUMAIA


    10:30


    herrigunean


    (2019-09-21)

  • Hondarribiko Mugikortasun Jasangarriaren Astearen barruan, 'Elkarrekin hobetuko al dugu eskola ingurua?' proiektu pilotuaren aurkezpena.

    HONDARRIBIA


    11:00


    Bitoriano Juaristi kalean.


    (2019-09-21)

  • Baserritar produktuen azoka.

    HONDARRIBIA


    08:00


    San Pedro kalean


    (2019-09-21)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-09-21)

  • Bidasoa eskubaloi taldea Europara itzuli dela ospatzeko festa.

    IRUN


    11:30


    Kale Nagusi inguruan.


    (2019-09-21)

  • 'Elkar zaintzeko kooperatzen dugu? Generoa, zaintza lanak eta migrazioa' jardunaldia, Parean elkarteak antolatuta.

    IRUN


    16:30


    Palmera Montero gunean.


    (2019-09-21)

  • Kirol jardueren ate irekien jardunaldia, 09:00etatik 13:00etara.

    OIARTZUN



    Elorsoro kiroldegian.


    (2019-09-21)

Dantza

  • Andra Mari: larrain dantza

    GALDAKAO


    13:30


    Iturrondo plazan


    (2019-09-21)

  • Mendi Harana taldea

    KARRANTZA


    13:00


    El Sucesoko zelaietan


    (2019-09-21)

  • Areto Dantza Eskolaren erakustaldia

    GALDAKAO


    20:30


    Urreta kiroldegian


    (2019-09-21)

  • Haatik: Errimak oinetan

    URRETXU


    13:15


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-09-21)

  • Hung Dance: Birdy

    DONOSTIA


    19:00


    Konstituzio plazan


    (2019-09-21)

  • Vicky P. Mirandaren Rojo eta Taiat Dansaren Canvas of Bodies. Opus nº 1

    DONOSTIA


    19:30


    Nautikon


    (2019-09-21)

  • Dantzaz & Proyecto Larrua: Artalde

    DONOSTIA


    12:30


    Urdaneta kalean


    (2019-09-21)

  • Mugmus Laborategia: Esku Harriak: Oteizaren (h)aria

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-09-21)

  • Natxo Montero: Barbecho humano

    PLENTZIA


    12:30


    Astilleron


    (2019-09-21)

  • Street Dance

    PLENTZIA


    18:30


    portuan


    (2019-09-21)

  • Euskaltzaindiaren Mendeurreneko Erromeria: Berrizko San Lorentzo dantza taldea, Bilbo Kantari, Jarauta 69 txarangea, Aiko Taldea, Bizkaiko Gaiteroak, eta Roberto Etxebarria eta Idoia Markaida trikitilariak

    BILBO


    13:00


    eta 17:30ean, Plaza Barrian


    (2019-09-21)

  • Egape: Formak

    URNIETA


    19:00


    Saroben


    (2019-09-21)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Oteiza eta Arantzazuko estatuaria 1950-1969 mahai-ingurua: Miguel A. Alonso den Val, Javier Gonzalez de Durana, Juan Ignazio Larrea eta Elena Martin

    OñATI


    11:00


    Gandiaga Topagunean


    (2019-09-21)

  • DEMOKRAZIA AUZIPEAN

    ZUMAIA


    17:00


    Foronda Kulturetxea. Odieta kalea 2 ZUMAIA.


    (2019-09-21)

  • Demokrazia Auzipean. Silvio Falcon/Procés independentista, eta Nagore Garcia/Makroepaiketa 11/13

    ZUMAIA


    17:00


    Foronda Jauregia. Odieta kalea 2 ZUMAIA.


    (2019-09-21)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "IT: capítulo 2"

    MUNGIA


    19:30


    Olalde aretoan


    (2019-09-21)

Irteerak

  • Asturiaga hondartzara (Fraileen hondartza) irteera.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Puntaleko eskolatik.


    (2019-09-21)

Jaiak

  • Zumardian: 10:30ean Tai Chi, 10:30ean Ipuinkontamargolaria, 11:30ean Plastikozko itsasoa, 12:_o00etan Ro, 12:00etan Murgildu itasoan; 14:00etan dantza plazan, 16:00etan Dantza eskoziar tailerra, 17:00etan itsas ixzarrak tailerra, 18:00 Saltsa berdena Son

    ERRENTERIA


    10:30


    Herri erdialdeko hainbat eremutan


    (2019-09-21)

Musika

  • Untitled Fest #2: Dame Area, Ca de Bestiar, Killer Kume, Kkopu eta Comisarios de la Luz DJ Set

    DONOSTIA


    21:00


    Mogambon


    (2019-09-21)

  • Mugi Panderoa + Kota Zero + Al Karajo + Terry & Tery + Los Zopilotes Txirriaos

    ITURMENDI


    22:00


    Iturmendi


    (2019-09-21)

  • Alfredo Tejada eta Chaparro de Malaga

    BILBO


    20:15


    Atxurin, Gizakundearen elizan


    (2019-09-21)

  • SamoaH eta Volumnia

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-09-21)

  • Alta Dosis eta Black B$ Afrodance

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-09-21)

  • Lehian

    KARRANTZA


    19:00


    El Sucesoko zelaietan


    (2019-09-21)

  • Fangoria

    GALDAKAO


    23:30


    Ardanza parkean


    (2019-09-21)

  • The Wedding Present

    BILBO


    21:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-21)

  • The Fuzztones, The Cynics eta The Peawees

    BILBO


    22:30


    Kafe Antzokian


    (2019-09-21)

  • Sopela Kosta Fest: Lukiek, Larry Bird, Nøgen, Cooper eta El Canijo de Jerez

    SOPELA


    20:00


    Udaletxeko plazan


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Ro

    ERRENTERIA


    12:00


    Herrixkan


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Flavio Banterla

    ERRENTERIA


    13:00


    Herriko plazan


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Pitxi eta Olaia

    ERRENTERIA


    14:00


    Gastrogunean


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Glamity Sound DJ

    ERRENTERIA


    16:30


    Kalekaian


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Ane Leux eta La Mare

    ERRENTERIA


    17:00


    Herriko plazan


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Chalart 58 & Matah

    ERRENTERIA


    18:00


    Kalekaian


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Son Candela

    ERRENTERIA


    18:00


    Herrixkan


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Hugo Silveira

    ERRENTERIA


    20:00


    Gastrogunean


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: BIM eta Tio Teronen Semeak

    ERRENTERIA


    20:00


    Itsasargi Nagusian


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Sara Zozaya

    ERRENTERIA


    21:30


    Herriko plazan


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Aiala & Glamity Sound

    ERRENTERIA


    21:30


    Kalekaian


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Nathy Peluso eta Ortzi Acosta

    ERRENTERIA


    23:00


    Itsasargi Nagusian


    (2019-09-21)

  • Atlantikaldia: Kosta Kostov eta DJ Makala

    ERRENTERIA


    00:30


    Herrixkan


    (2019-09-21)

  • Ezten Giro

    GALDAKAO


    01:30


    Iturrondo plazan


    (2019-09-21)

  • Txistularien alardea: herri askotako txistulariak, dultzaineroak, trikitilariak, dantza taldeak, abesbatzak, kantariak eta musikariak

    URRETXU


    19:30


    Iparragirre plazan


    (2019-09-21)

  • Alarma Morea eta Alter Ego

    URRETXU


    19:30


    Areizaga-Kalebarren plazan


    (2019-09-21)

  • Su Ta Gar

    URRETXU


    23:00


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-09-21)

  • Orquesta Barroca Propitia-Sydera

    ZIORTZA-BOLIBAR


    18:00


    Ziortzako Kolegiatan


    (2019-09-21)

  • Carlos Mena eta Iñaki Alberdi

    ZUMARRAGA


    19:30


    Antioko ermitan


    (2019-09-21)

  • Kim Carnie eta Innes White

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-09-21)

  • Kantujira

    LEZO


    12:30


    aiton Bordatik abiatuta.


    (2019-09-21)

  • Sindy Berbenas, Crap eta KASS

    ARRASATE


    22:00


    gaztetxean


    (2019-09-21)

  • Txarang' Amigos eta Shambaiala

    ERANDIO


    12:00


    eta 13:30ean Altzagan, eta 19:00etan eta 20:30ean Astrabusuan


    (2019-09-21)

  • Le Beat Cheese eta Elephant Brass Band

    ERANDIO


    12:00


    eta 13:30ean Astrabuduan, eta 19:00etan eta 20:30ean Altzagan


    (2019-09-21)

  • Daniel Higienico

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-09-21)

  • Not Scientists

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-09-21)

  • Cristina del Barrio eta Puerto Gonzalez Chaves: Gitanas

    BERGARA


    19:00


    Mariaren Lagundiko elizan


    (2019-09-21)

  • EMKE Banda eta Andra Mari abesbatza: Itsasoaren enbatak (1912-2019)

    ERRENTERIA


    18:00


    Torrekuan


    (2019-09-21)

  • Childraan, Elbereth eta Beneath the Surface

    DONOSTIA


    19:30


    Dokan


    (2019-09-21)

  • Sterlina eta La Nevera Vacia

    BILBO


    20:00


    Satelite T-n


    (2019-09-21)

  • Crazy Jazzers

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-09-21)

  • Kauce, Kritter, Valkyria, Ferosz eta Opposer

    BILBO


    19:00


    Mytho aretoan


    (2019-09-21)

  • Niña Coyote eta Chico Tornado

    BILBO


    23:00


    Uribarriko jaietan


    (2019-09-21)

  • Trampas

    GETXO


    22:00


    Gato Pardon


    (2019-09-21)

  • Monos

    GETXO


    23:00


    El Comercion


    (2019-09-21)

  • Cult of Misery

    LEIOA


    20:00


    Udondo gaztetxean


    (2019-09-21)

  • Evadne, Dormanth eta Demonik

    PORTUGALETE


    20:00


    Grooven


    (2019-09-21)

  • Guda Dantza eta En Tol Sarmiento

    ETXEBARRI


    23:00


    plazan


    (2019-09-21)

  • Txerrikumeak

    ARRASATE


    12:00


    Biteri plazan


    (2019-09-21)

  • WC

    ARRASATE


    12:45


    Iratin


    (2019-09-21)

  • Leire eta Eider

    ARRASATE


    12:45


    Ezkiñan


    (2019-09-21)

  • Letagin

    ARRASATE


    13:30


    Monten


    (2019-09-21)

  • Tilikum

    ARRASATE


    13:30


    Basatin


    (2019-09-21)

  • Rebel Noise

    ARRASATE


    17:00


    Daten


    (2019-09-21)

  • Kobrazulo

    ARRASATE


    17:00


    Osoriken


    (2019-09-21)

  • Lokuria

    ARRASATE


    17:00


    Jai-Zalen


    (2019-09-21)

  • Ekhiñe Casado

    ARRASATE


    17:00


    Iturriotzen


    (2019-09-21)

  • Libertad Condicional

    ARRASATE


    17:00


    Taupan


    (2019-09-21)

  • Bloom

    ARRASATE


    18:00


    Muxibarren


    (2019-09-21)

  • No Limits

    ARRASATE


    18:00


    Iluntzen


    (2019-09-21)

  • Lee-Kore

    ARRASATE


    18:00


    Etxosten


    (2019-09-21)

  • Julene eta Irati

    ARRASATE


    18:00


    Hoban


    (2019-09-21)

  • Goi & Bego

    ARRASATE


    18:00


    Brankan


    (2019-09-21)

  • Leike

    ARRASATE


    18:45


    Kajoi eta Itzala aurrean


    (2019-09-21)

  • Blue Matter

    LEKEITIO


    20:30


    San Juan Talako txiringitoan


    (2019-09-21)

  • San Juan Bautista abesbatza

    GETXO


    21:00


    Berrerosle Santuaren parrokian


    (2019-09-21)

  • Sama, This Ist eta Anartz

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-09-21)

  • Balza Brothers, Ion Brown, Yon Garaizabal, Odei, Mayo eta David Valles DJak

    ARRASATE


    02:30


    gaztetxean


    (2019-09-21)

  • Gazte Eguna: Upeide

    ARETXABALETA


    16:30


    Otalazelain


    (2019-09-21)

  • Governors eta Bad Sound

    IRURA


    22:30


    plazan


    (2019-09-21)

  • MP5

    EIBAR


    20:00


    Legarreko jaietan


    (2019-09-21)

  • Puro Txile eta A Tuti Plai

    EIBAR


    22:30


    Legarreko jaietan


    (2019-09-21)

  • Sealed Room eta Neriva

    SOPELA


    21:00


    Plaza Beltzan


    (2019-09-21)

  • Sindy Berbenas + Crap! + KASS (KISS-en bertsioak) + DJ-ak

    ARRASATE


    22:00


    Arrasate


    (2019-09-21)

  • Untitled Fest #2: Dame Area + Ca de Bestiar + KillerKume + Kkopu + Comisarios de la luz dj setK +

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-09-21)

  • Dj Gaua: Dusaint, Inkilt, Xiarroman eta Anwoltt

    USURBIL



    Santueneko jaietan


    (2019-09-21)

  • Sara Mansilla

    LASARTE-ORIA


    20:00


    Atsobakarren


    (2019-09-21)

  • Orots

    ZUMAIA


    22:30


    Kofradian


    (2019-09-21)

  • DJ Goiko eta DJ Uranga

    ZUMAIA


    22:00


    Eusebio Gurrutxaga plazan


    (2019-09-21)

  • Hots abesbatza: Oroimenean

    OñATI


    22:00


    Zubikoa kiroldegian


    (2019-09-21)

  • Pottors ta Klito + Optika

    ANDOAIN


    22:30


    Andoain


    (2019-09-21)

  • SamoaH + Volumnia

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-09-21)

  • The Fuzztones + The Cynics + The Peawees

    BILBO


    22:30


    Bilbo


    (2019-09-21)

  • Achtung Babies

    BILBO


    22:30


    Bilbo


    (2019-09-21)

  • Kim Carnie + Innes White

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-09-21)

  • Childrain + Elbereth + Beneath the Surface

    DONOSTIA


    19:30


    Donostia


    (2019-09-21)

  • The Sharpeez + Black Street

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-09-21)

  • Saurom

    GASTEIZ


    19:00


    Gasteiz


    (2019-09-21)

  • Evadne + Dormanth + Demonik

    PORTUGALETE


    20:00


    Portugalete


    (2019-09-21)

  • Sealed Room + Neriva

    SOPELA


    21:00


    Sopela


    (2019-09-21)

  • Udazkeneko Ekinozio Kontzertua Aralarren: Et Incarnatus Orkestra

    TOLOSA


    12:30


    Zaraten


    (2019-09-21)

  • Old Glasses

    GUEñES


    23:00


    Gueñes


    (2019-09-21)

  • Eresmin abesbatzaren kontzertua.

    ERRENTERIA


    20:00


    Madalenaren basilikan


    (2019-09-21)

  • Ikasturteko lehen kantu jira egingo dute.

    LEZO


    12:30


    Aiton Bordatik


    (2019-09-21)

  • ATLANTIKALDIA: Nathy Peluso + Ortzi Acosta + La Mare + Bim Benin + Tio Teronen Semeak + Sara Zozaya + Son Candela ...

    ERRENTERIA


    12:00


    Errenteria


    (2019-09-21)

  • Guadalupe Plata

    GERNIKA-LUMO


    21:30


    Gernika-Lumo


    (2019-09-21)

  • Traidor + Auxilio + Ballard + Urgull + Cult of Misery

    LAUDIO


    20:30


    Laudio


    (2019-09-21)

  • Orquesta Barroca Propitia-Sydera: Alfredo Bernardini, oboea eta Pedro Garcia Martin, concertino

    ZIORTZA-BOLIBAR


    18:00


    Ziortzako Kolegiatan


    (2019-09-21)

Egutegia

2019ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bilatzailea