Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • “NIKO, BANPIRO TXIKI BAT”

    OLATZAGUTIA


    17:00


    Kultur Etxean


    (2019-09-22)

  • Panpotx: Baserrian jai

    BILBO


    13:00


    San Adriango Floresta parkean, eta astelehenean, 17:30ean, Uribarriko eskolako landan


    (2019-09-22)

  • La Petita Malumaluga: 30 elefantes bajo un paraguas

    BILBO


    17:00


    eta 18:00etan, BBK aretoan


    (2019-09-22)

  • Teatro Paraiso: Xocolat

    DURANGO


    18:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-09-22)

  • Gari, Montxo eta Joselontxo: Txirinbolo

    ARETXABALETA


    17:00


    Zaraian


    (2019-09-22)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    ZUMAIA


    17:00


    Aita Mari zinema


    (2019-09-22)

  • Hitzaren dantza. Bertsolariak

    GETXO



    San Nikolas plaza


    (2019-09-22)

  • Jaiak. Bertso bazkaria

    MUNGIA



    Larrauri auzoa


    (2019-09-22)

  • Bertso-ibilaldia Aginagako Erriberako Sagastietan barrena

    USURBIL


    11:00


    Aginagako plazatik abiatuta


    (2019-09-22)

  • Kabalkada. Bertsolariak

    AIHERRA


    16:00



    (2019-09-22)

Bestelakoak

  • Hondarribiko Mugikortasun Jasangarriaren Astearen barruan, bizikleta feria.

    HONDARRIBIA


    12:00


    San Pedro kalean.


    (2019-09-22)

  • Arte azoka.

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2019-09-22)

  • XV.Talo Eguna: Saralegi eta Billabona talogileak + artisauak + tresneri zaharren erakusketa + talo erakusketa

    LEITZA


    10:00


    Leitzan


    (2019-09-22)

  • Askotariko jolasak haurrentzat.

    IRUN


    16:30


    Zabaltza plaza eta Kolon pasealekuan.


    (2019-09-22)

  • Bizikletaren mugaz bestaldeko Ederbidea azoka.

    IRUN


    12:00


    Behobia auzoan.


    (2019-09-22)

  • Merca2dasoa III. Mugikortasun azoka.

    IRUN


    10:30


    Zabaltza plazan.


    (2019-09-22)

Dantza

  • Bedaioko Ingurutxoa dantza herrikoia

    URRETXU


    23:59


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-09-22)

  • Marcat Dance: Azzurro

    DONOSTIA


    19:00


    Konstituzio plazan


    (2019-09-22)

  • Led Silhouetteren Errata Natural eta Hung Danceren Birdy

    DONOSTIA


    19:00


    Nautikon


    (2019-09-22)

  • Led Silhouette: Errata Natural

    PASAIA


    13:00


    Donibane plazan


    (2019-09-22)

  • Marcat Dance & Mario Bermudez: Wooden Bones

    PASAIA


    13:30


    San Pedro enbarkaderoan


    (2019-09-22)

  • Koldo Arostegi: Bobo

    BILBO


    19:00


    Fundicion aretoan


    (2019-09-22)

  • Gure Ametsa taldea

    MUTRIKU


    13:00


    Galbaixon


    (2019-09-22)

  • Hitzaren Dantza jaialdia: bertsoak, dantzak, kantua eta erromeria Lorratz taldearekin

    GETXO


    11:00


    egun osoan, Algortako kaleetan


    (2019-09-22)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "IT: capítulo 2"

    MUNGIA


    19:30


    Olalde aretoan


    (2019-09-22)

  • Lezoko Zinema Ttikiaren eskutik, 'Leo Da Vinci' filma.

    LEZO


    17:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-09-22)

  • Zine kontzertua: Paxkal Irigoien eta Peru Galbete.

    ERRENTERIA


    18:00


    Mikelazulo Kultur Elkartea


    (2019-09-22)

Irteerak

  • Hondarribiko Mugikortasun Jasangarriaren Astearen barruan, hiriko kaleetatik bizikleta martxa egingo dute.

    HONDARRIBIA


    11:00


    Gernikako Arbolan.


    (2019-09-22)

Jaiak

  • Atlantikaldia. Zumardian: 10:30ean Besarkadak oihalgintza, 11:00etan Pape Niang inor ez da ilegala, 12:30eran satelitik; Herriko Plazan: 11:45ean kantauri isurialdetik barrena; 13:30ean, 14:00etan eta 14:30ean Atlantik 1050; Oiartzun Ibaian: 12:00etan Da

    ERRENTERIA


    10:30


    Herri erdialdeko hainbat eremutan


    (2019-09-22)

Lehiaketak

  • Leitzaldeko III.Irrintzi Txapelketa (Haurrak)

    LEITZA


    17:00


    Leitzan


    (2019-09-22)

  • Leitzaldeko III.Irrintzzi Txapelketa (gazteak eta helduak)

    LEITZA


    18:00


    Leitzan


    (2019-09-22)

Musika

  • Trio D'Gala

    KARRANTZA


    18:00


    Kontxako plazan


    (2019-09-22)

  • Briganthya

    BILBO


    20:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-22)

  • Atlantikaldia: Satelitik

    ERRENTERIA


    12:30


    Herriko plazan


    (2019-09-22)

  • Udal Txistu Banda eta Ad Libitum elkartea

    GALDAKAO


    13:00


    Kurtzeko plazan


    (2019-09-22)

  • Euskal Jaialdia: trikitilariak, dultzaineroak, bertsolariak eta Benta Zaharreko Mutiko Alaiak

    URRETXU


    12:00


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-09-22)

  • Zuhaitzaren Soinua Kolektiboa

    URRETXU


    19:00


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-09-22)

  • Guri 5

    URRETXU


    00:30


    Gernikako Arbola plazan


    (2019-09-22)

  • Conductus Ensemble

    ZIORTZA-BOLIBAR


    18:00


    Ziortzako Kolegiatan


    (2019-09-22)

  • Hezurbeltzak

    AZPEITIA


    19:00


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-09-22)

  • Mice

    DURANGO


    13:00


    Plateruenan


    (2019-09-22)

  • BudaSam

    BILBO


    13:30


    Satelite T-n


    (2019-09-22)

  • Wicked Wizzard

    GETXO


    13:30


    Silver Tavernen


    (2019-09-22)

  • Not Scientists

    BARAKALDO


    19:00


    Mendigon


    (2019-09-22)

  • Birkit

    LARRABETZU


    18:30


    Hori Bai gaztetxean


    (2019-09-22)

  • Laja II.a eta Lutxurdixo

    MUTRIKU


    13:00


    aurrera, egun osoan, Galbaixon


    (2019-09-22)

  • Natali

    USURBIL


    17:00


    Santueneko jaietan


    (2019-09-22)

  • Udal Musika Banda

    OñATI


    13:00


    plazan


    (2019-09-22)

  • Akerbeltz

    AMURRIO


    18:30


    Amurrio


    (2019-09-22)

  • Not Scientits

    BARAKALDO


    19:00


    Barakaldo


    (2019-09-22)

  • Child Abuse

    TOLOSA


    20:00


    Tolosa


    (2019-09-22)

  • Zine-kontzertua

    ERRENTERIA


    18:00


    Mikelazulo K.E. (beheko kalea 4)


    (2019-09-22)

  • ATLANTIKALDIA: Physis vs Nomos

    ERRENTERIA


    12:30


    Errenteria


    (2019-09-22)

  • Conductus Ensemble, Andoni Sierra zuzendaria izango delarik

    BAKIO


    18:00


    Ziortzako Kolegiatan


    (2019-09-22)

Egutegia

2019ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bilatzailea