Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Vaiven: El enjambre

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-09-27)

  • Atx: 7ak bat. Gaiztoetan gaiztoenak

    ZARAUTZ


    22:00


    Modelon


    (2019-09-27)

  • Eidabe: Gora Kasete

    IRURA


    17:30


    plazan


    (2019-09-27)

  • 7Grados: Y todo por amor

    ELORRIO


    20:30


    Arriola antzokian


    (2019-09-27)

  • Elisa Lledo: Si te he visto no me acuerdo

    BILBO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2019-09-27)

Bertsolaritza

  • Bertso jaialdi musikatua

    EIBAR


    22:00


    Txaltxa Zelai Auditorioa


    (2019-09-27)

  • Laurotako Jaiak. Bertso saioa

    LOIU


    20:30


    Laurota auzoa


    (2019-09-27)

Bestelakoak

  • Magipoteoa Tor eta Txoborro magoekin

    ERANDIO


    18:00


    Erandiogoikoan, Euskadi plazan


    (2019-09-27)

  • Balbi: El mago más rápido del mundo

    ERANDIO


    19:00


    Erandiogoikoan, Euskadi plazan


    (2019-09-27)

  • Liburu, Fanzine eta Material Politikoaren Azoka

    PORTUGALETE



    Merkatuan


    (2019-09-27tik 2019-09-29ra.)

Dantza

  • Haatik: Errimak bi oinetan

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxean


    (2019-09-27)

  • Ertza: Janeten titia

    EIBAR


    20:30


    Koliseoan


    (2019-09-27)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

  • "Ligoteo sanoa" tailerra

    MUNGIA


    18:00


    Gaztegunean


    (2019-09-27)

Ikus-entzunezkoak

  • "Lur hau gurea(Eskusoinuaren pentsamenduak)" dokumentalaren aurkezpena

    MUNGIA


    19:30


    Torrebillela kultur etxean


    (2019-09-27)

  • "We love Spielberg"

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-09-27)

  • Lur hau gurea (Eskusoinuaren pentsamenduak) dokumentala

    MUNGIA


    19:30


    Torrebillela aretoan


    (2019-09-27)

Musika

  • Alegres Biribilketas: Verde Prato, Hezurra eta Noe Covers vs Manchurron

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-09-27)

  • DJ Tres

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-09-27)

  • Black Midi

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-09-27)

  • Vieitor, No Rights eta Holy Txala

    SOPELA


    20:00


    Plaza Beltzan


    (2019-09-27)

  • Ismael Serrano

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2019-09-27)

  • Gold eta Meido

    PORTUGALETE


    19:30


    Grooven


    (2019-09-27)

  • Piztupunk eta Toni Metralla y Los Antibalas

    BILBO


    21:00


    Itsas Museoan


    (2019-09-27)

  • Colectivo Shumareli, Nattonooto, Special Trap Residence eta Tongo

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-09-27)

  • Maria Amolategi eta Victor Sanchez

    BEASAIN


    22:00


    Igartzako jauregian


    (2019-09-27)

  • Xabier Lizaso, Andoni Egaña eta German Ormazabal: Eta... zer gehiago?

    TOLOSA


    20:30


    Leidorren


    (2019-09-27)

  • Latitud 43

    IRUN


    19:15


    CBA liburutegian


    (2019-09-27)

  • Green Valley eta Ras Miguel & Tafari Band

    IRUN


    22:00


    Urdanibia plazan


    (2019-09-27)

  • Fan & Go

    ELGOIBAR


    23:00


    Aiastia San Migel auzoan


    (2019-09-27)

  • Kafe Antzokian

    BILBO


    22:00


    Burning eta Desvariados


    (2019-09-27)

  • Marsman eta WLDV

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-27)

  • Hoax Attack eta Pomeray

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2019-09-27)

  • Jerron 'Blind Boy' Paxton

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-09-27)

  • El Arrebato

    BILBO


    20:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-09-27)

  • Anne Etxegoien & Les Nouvelles Voix Basques: Euskal emazte

    LEIOA


    21:00


    Kultur Leioan


    (2019-09-27)

  • Udal Musika Banda

    BILBO


    19:00


    Azkuna zentroan


    (2019-09-27)

  • Yo Ciervo

    DONOSTIA


    20:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-09-27)

  • Bilboko Orkestra Sinfonikoa

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-09-27)

  • Dimetal Fest: The Eleventh Plague, Uckaia, Elbereth, Knives, Balmog eta DJ Dimetalhead

    DIMA


    21:00


    05:00etara, Koba gunean


    (2019-09-27)

  • Getxo Sound: Dorian, Miss Cafeina, Mabu eta Duobite

    GETXO


    19:00


    Areetako Geltokia plazan


    (2019-09-27)

  • Iker & Ruth Discofagia

    BILBO


    23:00


    Zabalako jaietan, Xenpelar aparkalekuan


    (2019-09-27)

  • Niña Coyote eta Chico Tornado, eta Lukiek

    GERNIKA-LUMO


    21:30


    Iparragirre aretoan


    (2019-09-27)

  • Gaerea, Nakkiga eta OAK

    DONOSTIA


    21:00


    Mogambon


    (2019-09-27)

  • Kantu afaria, Sei Pistols & Trakubo bat taldearekin

    ARETXABALETA


    21:00


    Herriko plazan


    (2019-09-27)

  • Oihan Vega DJ

    ARETXABALETA


    22:00


    komentuko zelaian


    (2019-09-27)

  • Su Ta Gar

    OñATI


    23:00


    plazan


    (2019-09-27)

  • Lengua Alerta, Mountain Sound, Selektah Stepi eta Sakos Selektah

    HONDARRIBIA


    22:00


    Psilocybenean


    (2019-09-27)

  • Placton

    OROZKO


    21:00


    Berazako jaietan


    (2019-09-27)

  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA


    23:30


    Convent Gardenen


    (2019-09-27tik 2019-09-28ra.)

Egutegia

2019ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bilatzailea