Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Barco Pirata: Lehman Trilogy

    BARAKALDO


    19:00


    Barakaldo antzokian


    (2019-09-28)

  • Markeliñe: Julietas, Romeo circo

    DURANGO


    20:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-09-28)

  • Ekoma & Javier Liñera: Tendríamos que haber empezado de otra manera

    DONOSTIA


    20:00


    Luragitz kultur etxean


    (2019-09-28)

  • Luna Llena: Hoy no leas el horóscopo

    PORTUGALETE


    19:00


    Santa Klara zentroan


    (2019-09-28)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots. Musua

    HERNANI


    18:00


    Atsegindegin


    (2019-09-28)

  • La Nere: Dando el cante

    EIBAR


    20:30


    Koliseoan


    (2019-09-28)

  • Trakamatraka: Matraka ma non troppo

    OñATI


    18:00


    Portuko plazan


    (2019-09-28)

Bertsolaritza

  • San Migel auzoko jaiak. Bertsolariak

    IRUN



    San Migeleko plaza berria


    (2019-09-28)

  • Puska biltzea

    BARAIBAR


    11:00



    (2019-09-28)

  • Bertsolariak balkoitik balkoira

    ARETXABALETA


    12:00



    (2019-09-28)

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    ZUMARRAGA


    17:00


    Zelai Aristi aretoa


    (2019-09-28)

  • Bertso bazkaria

    OIARTZUN


    14:30


    Ugaldetxo auzoa


    (2019-09-28)

  • Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

    BAIGORRI


    12:30


    Izpegiko lepoa. Irigoienea Benta


    (2019-09-28)

  • Bertso saioa

    URNIETA


    22:00


    San Juan plaza


    (2019-09-28)

  • Bertso afaria: Iker Zubeldia eta Unai Agirre, eta Baltzola eta Andonegi trikitilariak

    ELGOIBAR


    21:00


    Aiastia San Migel auzoko jaietan


    (2019-09-28)

  • Bertsolariak

    BERMEO


    12:30


    San Miel auzoa


    (2019-09-28)

Bestelakoak

  • Nekazaritza Ekologikoaren XX. Azoka

    MUNGIA



    Foruen plazan


    (2019-09-28)

  • HARRIA HITZ - DZIRT DZART: Joseba Larratxe, Antton Olariaga eta Idoia Torregarai

    USURBIL


    11:15


    Frontoian


    (2019-09-28)

  • Magipoteoa Manuel Marat, Imanol Ituiño, Txoborro eta Tor magoekin

    ERANDIO


    12:30


    Astrabuduan


    (2019-09-28)

  • Astrabuduan, Josu Murueta kultur etxean

    ERANDIO


    20:00


    Magia Gala: Amelie, Imanol Ituiño, Tor, David Blanco eta Balbi


    (2019-09-28)

Dantza

  • Marina Perea & Lucia Rubial: Mar amante

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-09-28)

  • Arakaladantza: Play

    IRUN


    19:00


    Amaia zentroan


    (2019-09-28)

  • Getxo Dantzan: Agurra, Berantzagi, Itxartu, Zasi Eskola eta Itxas Argia

    GETXO


    11:15


    egun osoan, San Nikolas plazan


    (2019-09-28)

  • Beinke-Loramendi emanaldia

    ARETXABALETA


    19:00


    Herriko plazan


    (2019-09-28)

  • Olivier Dubois: My body of coming forth by day

    BILBO


    19:30


    Azkuna zentroan


    (2019-09-28)

  • Korapiloa askatzeko unea da, dantza herrikoia

    OñATI


    19:00


    plazan


    (2019-09-28)

Erakusketak

  • Harria Hitz bisita gidatua eta Dzirt Dzart

    USURBIL


    10:00


    Frontoian


    (2019-09-28)

Hitzaldiak

  • 'Hitzen ahairea' tailerra, Gotzon Barandiaran idazlearekin eta Rafa Rueda musikariarekin.

    MIARRITZE


    10:00


    Mediatekan.


    (2019-09-28)

  • "Topaketa, pentsamendu kritikoa: Esploratzaileak"

    DONOSTIA


    11:30


    Tabakaleran


    (2019-09-28)

  • Iker Karrera: Meet & Greet

    DONOSTIA


    18:00


    Tabakaleran


    (2019-09-28)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Jimmy Barmatan & The Cocooners eta Lomoken Hoboken

    BERMEO


    22:00


    Nuntxakun


    (2019-09-28)

  • Lehenengo urteurreneko jaia

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-09-28)

  • Karlos Gimenez, Amaia Zubiria, Ainara Ortega eta Santi Gimenez: Imanolen kantak

    DONOSTIA


    12:00


    Antiguan, Txillardegiren enparantzan


    (2019-09-28)

  • Capsula eta Los Vinagres

    AZPEITIA


    22:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-09-28)

  • Camille eta Gen

    SOPELA


    21:00


    Plaza Beltzan


    (2019-09-28)

  • Physis versus Nomos eta Olaia

    DONOSTIA


    20:30


    Dokan


    (2019-09-28)

  • Maider Zabalegi

    VILLABONA


    20:00


    Amasako elizan


    (2019-09-28)

  • Urrats

    GETXO


    20:00


    San Nikolas plazan


    (2019-09-28)

  • Irun Zuzenean jaialdia

    IRUN


    10:00


    Urdanibia plazan


    (2019-09-28)

  • Olatz eta Xabi

    IRURA


    17:00


    San Migel plazan


    (2019-09-28)

  • Eguzki Goxo abesbatza eta Oliteko Escuela de Jotas

    IRURA


    19:00


    plazan


    (2019-09-28)

  • Fan & Go

    IRURA


    23:30


    plazan


    (2019-09-28)

  • Raquel Yurrita eta Los Malditos & Ladies in Blues

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-09-28)

  • Arana eta Surreal Numbers

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2019-09-28)

  • Tontxu-R

    SESTAO


    12:00


    Blasco Ibañez kalean


    (2019-09-28)

  • Dimetal Fest: Hex, Legen Beltza, El Altar del Holocausto, Soldier, Rise to Fall, Leyenda, Koma, The Broken Horizon, Strikback, Destruction, Boneflower, Orion Child, Bonefire, Misantrophy, Trallery, Fear Crowd, Childrain, Insanmiam

    DIMA


    18:00


    05:00etara, Koba, Mari, Lemmy eta Doro guneetan


    (2019-09-28)

  • Mafalda eta Gora Herria

    ZALLA


    23:00


    plazan


    (2019-09-28)

  • Dimetal Fest: Metal bertsioak

    DIMA


    13:00


    Herriko plazan


    (2019-09-28)

  • Getxo Sound: Depedro, Coti, Debajo del Paraguas eta Fakeband

    GETXO


    19:00


    Areetako Geltokia plaza


    (2019-09-28)

  • Urtz

    DONOSTIA


    20:30


    Dokan


    (2019-09-28)

  • Zoo eta Radio Revolucion

    BASAURI


    23:00


    Ixatxak parkean


    (2019-09-28)

  • Rock Chopper Blues Band eta Valkyria

    SESTAO


    20:00


    San Pedro plazan


    (2019-09-28)

  • Arce

    BILBO


    22:00


    Santana 27n


    (2019-09-28)

  • Whisky Caravan

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-09-28)

  • Versionados

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-09-28)

  • Udal Musika Banda & Jacob de Hann

    ZUMARRAGA


    19:30


    Antioko ermitan


    (2019-09-28)

  • Gabezin

    ARETXABALETA


    20:00


    eta 22:30an, Herriko plazan


    (2019-09-28)

  • Miguel Campello

    BILBO


    21:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-09-28)

  • Karrikan Ekimena: BigJon, Mise en Abyme, Kvalvika, Karba DJ, Ekinocio eta Ni Neu

    EIBAR


    12:30


    23:00etara, Zubi-Gain, Amesti, Areto, Paulaner, Beleko eta Ez Dok tabernetan


    (2019-09-28)

  • Jungurea eta Dultzaina

    LEGAZPI


    11:00


    San Migel ermitan, eta 13:30ean, Mirandaola burdinolan


    (2019-09-28)

  • Massa Confusa, Uger eta Idolos del Extrarradio

    DONOSTIA


    21:00


    Mogambon


    (2019-09-28)

  • Gauargi

    OñATI


    20:15


    eta 00:00etan, plazan


    (2019-09-28)

  • Broken Legacy

    OñATI


    21:00


    txosnetan


    (2019-09-28)

  • DJ Malandro eta DJ Osaka

    OñATI


    01:00


    txosnetan eta kalean


    (2019-09-28)

  • Moby Dick

    HONDARRIBIA


    19:30


    Psilocybenean


    (2019-09-28)

  • Elizagoien Ahizpak

    TOLOSA



    Aldabako jaietan


    (2019-09-28)

  • Capsula + Los Vinagres

    AZPEITIA


    22:00


    Azpeitia


    (2019-09-28)

  • Joselu Anaiak

    OROZKO


    21:30


    Berazako jaietan


    (2019-09-28)

Egutegia

2019ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Bilatzailea