Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Jour de Fête konpainia "Bidea"

    BIDARTE



    Bidarte


    (2019-10-13)

  • Larrazkeneko Loreak "Roxali"

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-10-13)

  • Omenaldia Junes Casenave-Harigile-ri

    SANTA-GRAZI



    Santa-Grazi


    (2019-10-13)

Antzerkia

  • Tartean: Ghero. Azken euskalduna

    GETXO


    20:00


    Muxikebarri aretoan


    (2019-10-13)

  • Chema Trujillo: No me hables de Felipe V

    BILBO


    19:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-13)

  • Kiliklon: Porrusalda

    GETXO


    13:00


    San Nikolas plazan


    (2019-10-13)

  • Antzerki Arina: Fósforos, Ojos que no ven... o de tal palo tal ardilla, La chica de la gasolinera, Terminaitor: makina madarikatuen iraultza eta Vendiendo el mar

    GETXO


    18:00


    21:00etara, Algortako kultur etxean


    (2019-10-13)

  • Titiriteros de Binefar: Pasacalles medieval

    DONOSTIA


    18:00


    Martuteneko kaleetan


    (2019-10-13)

  • Alanbike: Sal Marina

    ARETXABALETA


    19:00


    Zaraia aretoan


    (2019-10-13)

  • Tanttaka: Utzi mezua seinalearen ondoren

    URNIETA


    19:00


    Sarobe gunean


    (2019-10-13)

  • Bilbao Impro Big Band

    BILBO


    20:00


    Pabilioi 6an


    (2019-10-13)

  • Txalo: Jon Beldurgabea

    ESKORIATZA


    17:00


    Zaldibar antzokian


    (2019-10-13)

  • Eidabe: Gora Kasete!

    DURANGO


    17:30


    Andra Marian


    (2019-10-13)

  • Fadunito: La Gran Familia

    BASAURI


    12:30


    Nagusia kaletik


    (2019-10-13)

Bertsolaritza

  • Bertsu bazkaria

    HIRIBURU



    "La Perle" gela


    (2019-10-13)

  • Xalbador Eguna. "Etxahun Barkoxe, Jon Lopategi, Jon Mugartegi Gogoratuz" hitzaldia

    UREPELE




    (2019-10-13)

  • Xalbador Eguna. Bertso saioa

    UREPELE




    (2019-10-13)

  • Bertso Kantauri

    HONDARRIBIA


    11:30


    Higeralde landetxea


    (2019-10-13)

Bestelakoak

  • Titiriteros de Binéfar kale antzerkia

    DONOSTIA


    17:00


    Loiola auzoan barrena


    (2019-10-13)

  • Gatzaren Eguna: azoka, mendi ibilaldi gidatua, sagar jotzea...

    LEINTZ GATZAGA


    10:00


    herrigunean eta Gatz museoan


    (2019-10-13)

  • Brokante eta bilduma azoka.

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2019-10-13)

  • Euskal Jaia

    ANOETA



    Herriko plaza


    (2019-10-13)

Dantza

  • La Glo: In Situ

    DURANGO


    20:00


    Santa Anako kanpandorretik


    (2019-10-13)

  • Edurre: soka dantza

    BASAURI


    12:45


    San Fausto plazan


    (2019-10-13)

  • Muxikoak.

    HONDARRIBIA


    12:30


    Damarri plazan.


    (2019-10-13)

  • Muxikoak dantzatuko dituzte, Beti Prest dantza taldearen eskutik.

    ERRENTERIA


    12:00


    Herriko Plazan


    (2019-10-13)

Erakusketak

  • 'Jorge Oteiza Marrazkiak, Estanpak Hitzak (eta Eskulturak)'amaiera ekitaldia.

    PASAIA


    12:00


    Victor Hugo Etxean


    (2019-10-13)

Ikastaroak

  • 'Zorionaren bidean, gure ardura', Urko Arozenaren eskutik. Prezioa: 50 euro.

    OIARTZUN


    15:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-10-13)

Ikus-entzunezkoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Irteerak

  • Onddo eta perretxikoen mundua ezagutzeko irteera, Erlaitz Mendi Elkartearen eskutik. Izen ematea 943 505 152 telefono zenbakian.

    IRUN


    10:00


    Lapurriturriko Informazio Puntuan.


    (2019-10-13)

Lehiaketak

  • Rafael Berrio

    DONOSTIA


    19:00


    Antzoki zaharrean


    (2019-10-13)

Musika

  • Gari & Maldanbera

    OñATI


    12:30


    Gaztelekuan


    (2019-10-13)

  • Easo Gazte, Easo Eskolania eta Ana Belen Garcia

    BEASAIN


    19:00


    Andre Mari Zerutiarraren elizan


    (2019-10-13)

  • Udal Musika Banda eta bakarlariak

    AZPEITIA


    13:00


    Soreasu antzokian


    (2019-10-13)

  • Lizanne Knott

    BILBO


    19:00


    BBK aretoan


    (2019-10-13)

  • Paco Ibañez: 50 años del Olympia

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-13)

  • Kim Lenz

    EIBAR


    19:30


    Portalean


    (2019-10-13)

  • Rosebud eta Kim Lenz

    BILBO


    13:00


    Itsas Museoan


    (2019-10-13)

  • Rafael Berrio

    DONOSTIA


    19:00


    Antzoki Zaharrean


    (2019-10-13)

  • Konstituzio plazan

    DONOSTIA


    12:15


    Udalaren Txistulari Taldea


    (2019-10-13)

  • My Bastard Friend

    DURANGO


    16:30


    txosnetan


    (2019-10-13)

  • Mice, Ganorabakuek, Mockers eta Gora Etorri

    DURANGO


    20:00


    txosnetan


    (2019-10-13)

  • Las Ligas Menores

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-10-13)

  • Liza Colby Sound

    BILBO


    20:00


    Itsas Museoan


    (2019-10-13)

  • Cielito musika banda

    EIBAR


    12:30


    Koliseo antzokian


    (2019-10-13)

  • Kilimak

    LEINTZ GATZAGA


    17:00


    plazan


    (2019-10-13)

  • Ramses Lopez DJ

    DURANGO


    23:00


    Ezkurdin


    (2019-10-13)

  • Luhartz

    DURANGO


    18:30


    eta 22:00etan, Ezkurdin


    (2019-10-13)

  • Arizgoiti Erromeria

    BASAURI



    Arizgoiti plazan


    (2019-10-13)

  • Aiko Taldea

    BILBO


    12:00


    Euskal Museoan


    (2019-10-13)

  • Orquesta Maran

    BILBO


    18:00


    Casilla plazan


    (2019-10-13)

  • Espagueti eta Tenpera

    AZPEITIA


    19:00


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-13)

  • Ignacio Arakistain organo-jolea eta Peio Irigoien txistularia

    AZPEITIA


    20:00


    Loiolako santutegian


    (2019-10-13)

  • Udal Musika Banda

    ELGOIBAR


    12:30


    Herriko antzokian


    (2019-10-13)

  • Banda Ortiz

    BASAURI


    13:45


    San Fausto plazan, eta 19:30ean Solobarrian


    (2019-10-13)

  • Te Mamas & T'Empapas

    BILBO


    19:00


    Coppolan


    (2019-10-13)

  • Israel Santamaria

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-10-13)

  • Txistularien diana.

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharretik Puntalera.


    (2019-10-13)

  • Oidultzen kale buelta.

    OIARTZUN


    12:00


    Elizalde auzoan.


    (2019-10-13)

  • Udal Txistulari Bandaren diana.

    ERRENTERIA


    09:00


    Fanderian


    (2019-10-13)

  • Girabira egitasmoaren azken 'Txikimusik' saioan tailerrak eta kontzertuak eskainiko dituzte.

    IRUN


    12:30


    Mendibil parkean.


    (2019-10-13)

  • G. Verdi-ren 'Nabucco' opera. Sarrera: bazkideentzat 25 euro eta ez bazkideentzat 30 euro (30 urte bitartekoentzat 5 euro).

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-10-13)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea