Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Herriko Ahotsak

    GETARIA



    Getaria


    (2019-10-18)

  • Murgiltzea, 50 urte - Emaitzak, erronkak & perspektibak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-10-18)

  • Abereh

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-10-18)

  • Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia & Axut! "Zaldi urdina"

    ANGELU



    Angelu


    (2019-10-18)

  • Ozenki + Asphodèle

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-10-18)

  • Tristtan Mourguy

    GETARIA



    Getaria


    (2019-10-18)

  • Koloreak + Go Swing

    KANBO



    Kanbo


    (2019-10-18)

Antzerkia

  • La Red: Los teloneros del chocolate

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-10-18)

  • 948: Txoriburu, el rapero casero

    TOLOSA


    22:00


    San Esteban auzoan


    (2019-10-18)

  • Potxin eta Patxin pailazoak

    BASAURI


    17:30


    San Isidro plazan


    (2019-10-18)

  • Jamming On Tour

    DURANGO


    22:00


    Andra Marian


    (2019-10-18)

  • Enrique San Francisco: La penúltima

    DONOSTIA


    22:00


    Dokan


    (2019-10-18)

  • Pixkol@Bis: 9-9-7

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-10-18)

  • Utopian: Cabaret Voltaire. Un paseo por Dadá

    BILBO


    20:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-18)

  • Teatro Paraiso: Xocolat

    LEZO


    17:30


    Gezalan


    (2019-10-18)

  • Rafael Maza: Solo Fabiolo, caminando por el lado más pijo de la vida

    SESTAO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2019-10-18)

  • Txalo: Zoaz pake santuan

    BERMEO


    20:00


    Nestor Basterretxea aretoan


    (2019-10-18)

  • Barsanti: Kale gorrian

    PASAIA


    19:00


    San Pedron


    (2019-10-18)

  • A-Teatral: Relax a trois

    BILBO


    20:30


    Hika ateneoan


    (2019-10-18)

  • Las Fellini

    BILBO


    22:30


    eta datorren ostegunean, Badulaken


    (2019-10-18tik 2019-10-19ra.)

  • Xake: Mami Lebrun

    SORALUZE


    22:15


    Herriko antzokian


    (2019-10-18)

  • Intujal: Ama Alu lur. Sorgin baten ametsak

    ZESTOA


    19:00


    kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Yllana: Lo mejor de Yllana

    TOLOSA


    20:30


    Leidorren


    (2019-10-18)

  • Haurrentzat 'Xocolat' antzerkia, Teatro Paraisoren eskutik. 2 euro.

    LEZO


    17:30


    Gezala Auditoriumean


    (2019-10-18)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    DURANGO


    22:30


    San Agustin Kulturgunea


    (2019-10-18)

  • "U-morez: Bertsolaritzan garatutako umorea(k)" hitzaldia

    LESAKA


    17:30


    Harriondoa Kultur Etxea


    (2019-10-18)

  • Udazkeneko Zapi Janztea (3. 2019. Zaldibia)

    ZALDIBIA


    21:00


    Zubiburu elkartea


    (2019-10-18)

  • Aramaioko II. Kopla Txapelketa

    ARAMAIO


    18:30


    Kalean zehar eta finala, Iturrieta Sagardotegian


    (2019-10-18)

Bestelakoak

  • "Itzulerako bideak" Hasier Larretxea, Zuri Negrin, Patxi Larretxea, Rosario Gortari. Poesia, musika, herria, performancea

    DONOSTIA


    20:00


    Ernest Lluch kultur etxeko areto nagusian


    (2019-10-18)

  • Hasier Larretxea, Zuri Negrín, Patxi Larretxea eta Rosario Gortari: Itzulerako bideak

    DONOSTIA


    20:00


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Maider Galarza ipuin kontalaria

    ONDARROA


    09:30


    11:00etan eta 14:30ean, udal liburutegian


    (2019-10-18)

  • Gontzal Mendibilen pentsaurrekoa bere diska berria "Biok" eta "Bittor eta biok" saio-narrazio liburua aurkezteko

    BILBO


    11:30


    Foyerrean


    (2019-10-18)

  • Solasaldia frantsesez, Monica Zafrak gidatua. Izen ematea, 943 505 421 telefono zenbakian.

    IRUN


    16:30


    CBA Udal Liburutegian.


    (2019-10-18)

  • Euskal Herriko historia geologikoari buruzko bisita gidatua.

    OIARTZUN


    11:00


    Luberri Interpretazio Geologiko zentroan.


    (2019-10-18)

Dantza

  • Txitxarriloa eta dantza txapelketa Duo Menta taldearekin

    BASAURI


    19:00


    Solobarrian


    (2019-10-18)

  • Euskal erromeria eta larraindantza

    BASAURI


    19:30


    San Fausto plazan


    (2019-10-18)

  • Eduardo Guerrero: Guerrero

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes kultur aretoan


    (2019-10-18)

  • Jesus Rubio: Gran Bolero

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-10-18)

  • Macarena Recuerda Shepherd: ¡Ay! ¡Ya!

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-10-18)

  • Miguel Pereira: Pieza para negocio

    BILBO


    19:30


    Fundicion aretoan


    (2019-10-18)

  • German Jauregi & Antia Diaz: Ressenblement

    BILBO


    21:30


    Pabilioi 6an


    (2019-10-18)

  • Kukai: Erritu

    ANDOAIN


    21:30


    Basteron


    (2019-10-18)

  • Dantza tailerra 55 urtetik gorakoentzat, Kukai Dantzaren eskutik.

    ERRENTERIA


    10:00


    Niessen kulturgunean. Izena eman behar da aurretik, dantza@kukai.eus posta elektronikoan. Doakoa.


    (2019-10-18)

Erakusketak

  • 'Txingudi Rugby Club-aren 50 urteko historia' erakusketa. Ordutegia: astelehenetik larunbatera 10:00etatik 19:00etara; igandeetan 10:00etatik 14:00etara.

    HONDARRIBIA


    10:00


    Arma plaza informazio gunean.


    (2019-10-18tik 2019-10-30ra.)

Hitzaldiak

  • Toki-esperientziak Energian: Zubieta eta Ispaster proiektuak

    USURBIL


    19:00


    Potxoenean


    (2019-10-18)

  • Bego Anton: Sobre perros, elfos y brujas

    BILBO


    19:30


    Argazkigintza Garaikidearen Zentroan


    (2019-10-18)

  • Jon Etxabe: Mitoak eta egiak sexologian

    USURBIL


    19:00


    Santuenea elkartean


    (2019-10-18)

  • Igor Arregi, Charles Motet, Gorka Txapartegi eta Nahikari Usarraga: Kantauriko zimarroia, atunen arteko gure erregea

    HONDARRIBIA



    kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Jone Arrospide eta Jexux Murua: Euskaraz bizi ahal gara!

    LEABURU


    18:00


    Balio anitzeko gelan


    (2019-10-18)

  • 'Elikadura energetikoa eta baliabide naturalak', Idoia Larrañagaren eskutik.

    OIARTZUN


    17:30


    Labore Oarsoren egoitzan.


    (2019-10-18)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "La estrategia del caracol"

    IRUñEA


    20:00


    Filmotekan


    (2019-10-18)

  • Zinemakumeak gara!: "Elvira Luz Cruz, pena máxima" Ana Diez, Dana Rotberg

    BILBO


    19:30


    BBK aretoan


    (2019-10-18)

  • Zinemakumeak gara!: Noka programako emakumezko zuzendarien euskal film laburren proiekzioa eta programa aurkezpena. Itziar Leemansen "Bainera", Estibaliz Urresolaren "Nor Nori Nor" eta Tamara Lucariniren "No es coma"

    BILBO


    20:45


    BBK aretoan


    (2019-10-18)

  • 'A voix haute: la force de la parole' frantsesezko filma proiektatuko dute, Cineclub CBA programaren barruan.

    IRUN


    18:45


    CBA Udal Liburutegian.


    (2019-10-18)

  • 'Bidea mugarik gabe' eta 'Baionako Bidea- Barnealdeko Euskal Bidea' dokumentalak proiektatuko dituzte.

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-10-18)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

  • Loiola Vintage Festibal 2019 Liverpull + Son pa Baiar

    DONOSTIA


    23:00


    Loiola kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Catan txapelketa.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Gaztelekuan, Puntaleko eskola zaharrean.


    (2019-10-18)

Musika

  • Maite Larburu

    DONOSTIA


    20:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Boppers DJs

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-10-18)

  • Ciscar & Friends

    BILBO


    22:00


    Ambigun


    (2019-10-18)

  • Revolution JamRock: General Levy, Revolutionary Brothers, Bojaman and Grompy eta Bass Herri Sound System

    DONOSTIA


    22:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Flamenko ikuskizuna

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes kultur aretoan


    (2019-10-18)

  • Follow the Party

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-10-18)

  • Azken Sustraiak, Liher, Ira eta Klag Klub

    DURANGO


    22:30


    txosnetan


    (2019-10-18)

  • Bob Log III

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-10-18)

  • Reverberation Radio, Brisa de la Palma eta DBDB DJs

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-10-18)

  • Capsula

    ORDIZIA


    23:00


    plazan


    (2019-10-18)

  • Danza Invisible

    BASAURI


    23:00


    Arizgoiti plazan


    (2019-10-18)

  • Gari & Maldanbera

    ORIO


    22:00


    kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Sonido Orkestra

    BASAURI


    23:59


    San Fausto plazan


    (2019-10-18)

  • Maribop

    IRUN


    20:00


    Oiasso museoan


    (2019-10-18)

  • Nil Moliner

    BILBO


    22:30


    Kafe Antzokian


    (2019-10-18)

  • Trikigiro: Trikitilari gazteen saioa

    AZPEITIA


    19:00


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-18)

  • Trikigiro Erromeria: Julen Rueda, Julen Labaka, Haritz Garmendia, Manex Torrealdai eta Ekiñe Uzkudun; Mendaroko trikitilariak; Garixe, Arbeo, Attola, Maltzeta eta Txino; Izaro Oleaga, Araitz Etxaniz, Jurgi Ituarte eta Garazi Larrañaga; Elortza eta Aizpuru

    AZPEITIA


    23:00


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-18)

  • Juan Mari Beltran, Ixiar Jauregi, Errege Balda eta Andoni Salamero: Hots larretan

    ZUMARRAGA


    22:30


    Zelai Arizti aretoan


    (2019-10-18)

  • Anai eta Tenpera

    BERGARA


    21:00


    Seminarixoan


    (2019-10-18)

  • The Inductions

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-10-18)

  • Enrike Solinis & Euskal Barrokensemble

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-10-18)

  • Travellin Brothers & A Contra Blues

    LEIOA


    21:00


    Kultur Leioan


    (2019-10-18)

  • Art After Dark: Roman Fluegel, Ata eta Juan Solo

    BILBO


    22:00


    Guggenheim museoan


    (2019-10-18)

  • Iker Martinez & Zaldi Herrenak eta Serge

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-10-18)

  • El Drogas eta La Polla Records

    BARAKALDO


    20:45


    Bizkaia Arenan


    (2019-10-18tik 2019-10-19ra.)

  • Detroit eta Very Txarrak

    BALMASEDA


    23:00


    San Severino plazan


    (2019-10-18)

  • Kolitza abesbatza: Tomas gogoratuz

    BALMASEDA


    20:15


    San Severino elizan


    (2019-10-18)

  • Los Ganglios

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-10-18)

  • Bilbo Hiria Lehiaketa: Metal saileko finala

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-10-18)

  • Mama Snake eta Frances Be

    BILBO


    23:59


    Kafe Antzokian


    (2019-10-18)

  • Liverpull eta Son Pa Bailar

    DONOSTIA


    23:00


    Loiola kultur etxean


    (2019-10-18)

  • Iker Piris & His Dual Electras

    DONOSTIA


    23:00


    Be Cluben


    (2019-10-18)

  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA


    23:30


    Convent Gardenen


    (2019-10-18tik 2019-10-19ra.)

  • Uther eta Grip

    AZPEITIA


    22:30


    Orkatzen


    (2019-10-18)

  • Niña Coyote eta Chico Tornado

    AZPEITIA


    22:30


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-18)

  • Beges eta Laskorain abesbatzak

    TOLOSA


    19:30


    Sakramentinoetan


    (2019-10-18)

  • Big A Sherrod

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-10-18)

  • The Bilbobillies

    BILBO


    20:30


    Singularren


    (2019-10-18)

  • Lodor

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-10-18)

  • Time for T

    SOPELA


    22:00


    Gardokiko Atalaian


    (2019-10-18)

  • Desgrasia Jubenil, Recta eta Disako

    LEIOA


    20:30


    Udondo gaztetxean


    (2019-10-18)

  • Quercus Duo

    PORTUGALETE


    21:00


    Grooven


    (2019-10-18)

  • Txanpi-On fest: Noa Voll Damm & The Hell Drinkers eta Andoni Ollokiegi

    TOLOSA


    18:30


    Zumardi Txikin


    (2019-10-18)

  • Dos

    TOLOSA


    23:00


    Hiru tanernan


    (2019-10-18)

  • Mocker's

    SOPELA


    21:30


    Plaza Beltzan


    (2019-10-18)

  • La Soga del Muerto eta Krimen y Kastigo

    BASAURI


    22:00


    gaztetxean


    (2019-10-18)

  • Charlie Cosh & Mikel Gaztañaga

    BILBO


    20:30


    Metzen


    (2019-10-18)

  • Maribop taldearen kontzertua, Musika Museoan programaren barruan.

    IRUN


    20:00


    Oiasso Erromatar Museoan.


    (2019-10-18)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea