Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • La Estampida: Las princesas del Pacífico

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen kulturgunean


    (2019-10-20)

  • Gari, Montxo eta Joxelontxo

    ASTIGARRAGA


    17:00


    Foru plazan


    (2019-10-20)

  • Baobab: Pum, Pum!

    SANTURTZI


    12:30


    Serantes kultur aretoan


    (2019-10-20)

  • Puski eta Txurruski pailazoak

    DURANGO


    17:00


    txosnetan


    (2019-10-20)

  • Antonia Baehr: Exit

    BILBO


    19:00


    Pabilioi 6an


    (2019-10-20)

  • A Panadaria: Elisa y Marcela

    PASAIA


    19:00


    Donibaneko kulturgunean


    (2019-10-20)

  • Onbeat: El Regreso de Scar

    AZPEITIA


    17:00


    Soreasu antzokian


    (2019-10-20)

  • Gorakada: Ulisesen bidaia

    SOPELA


    18:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-10-20)

  • Eidabe: Mari eta gaileta fabrika

    DONOSTIA


    17:30


    Antzoki Zaharrean


    (2019-10-20)

  • Ameztu: Drakula buruz behera

    URRETXU


    17:00


    Labeaga aretoan


    (2019-10-20)

  • Txirri, Mirri eta Txiribiton: Xaguxarroski

    LEIOA


    18:30


    Kultur Leioan


    (2019-10-20)

  • Xake: Lur

    ELORRIO


    17:00


    Arriola antzokian


    (2019-10-20)

  • Spasmo: Giza gorputzaren erdigunera bidaia

    URNIETA


    18:00


    Saroben


    (2019-10-20)

  • Zero en Conducta: Trash o La Poubelle Plus Belle

    ZARAUTZ


    16:30


    Modelon


    (2019-10-20)

  • Atakados: ¡Hoy, milagro!

    ARETXABALETA


    19:00


    Arkupen


    (2019-10-20)

  • Juan Carlos Garaizabal & Eva Pons: No más boleros, gracias

    BILBO


    19:00


    Ambigun


    (2019-10-20)

  • Edu Manazas: Fuera de Stock

    ATAUN


    17:00


    San Gregorio plazan


    (2019-10-20)

  • Haurrentzako antzerkia: "Drakula buruz behera"

    URRETXU


    17:00


    Labeaga aretoan


    (2019-10-20)

  • 'La lista de mis deseos' antzerkia, Nearco Produccionesen eskutik. Llum Barrera da aktore nagusia. 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-10-20)

  • 'Las princesas del Pacifico' La Estampida taldearen antzezlana. Sarrerak, 8 euro. Gazteleraz.

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen Kulturgunean


    (2019-10-20)

  • Atx Teatroa: '7ak bat'. Sarrera: bost euro.

    OIARTZUN


    19:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-10-20)

Bertsolaritza

  • Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

    URRUñA


    13:00


    Berttoli


    (2019-10-20)

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    IRUN


    17:00


    Amaia Antzokia


    (2019-10-20)

  • Bertso saioa

    BASAURI


    18:00


    Solobarria plaza


    (2019-10-20)

  • Gipuzkoako Bertsoari Txapelketaren final laurdenak. Sarrera arrunta 12 euro, gazteena 5 eta bazkideena 9, www.bertsosarrerak.eus-en salgai.

    IRUN


    17:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-10-20)

Bestelakoak

  • Ibon magoa

    BASAURI


    13:00


    Galizia kalean


    (2019-10-20)

  • Trakamatraka

    DURANGO


    12:00


    Aurora Abasolo parkean


    (2019-10-20)

  • Gastronomia eta Folklore Azoka

    ARETXABALETA


    10:00


    plazan


    (2019-10-20)

  • Arte azoka.

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2019-10-20)

  • Zirriborratzen jarduera Otzazkiren eskutik.

    HONDARRIBIA


    11:00


    Damarri plazan.


    (2019-10-20)

Dantza

  • L'Atelier: Danok dantzara

    DURANGO


    17:00


    Ezkurdin


    (2019-10-20)

  • Node: Pugna

    BILBO


    21:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-20)

  • So.K: G.E.S.S.

    DONOSTIA


    12:30


    Zurriola pasealekuan


    (2019-10-20)

  • Matxalen Bilbao: Serenity Suite

    GETXO


    20:00


    Utopianen


    (2019-10-20)

  • Roseland: Viaje al centro de la tierra

    BILBO


    18:00


    BBK aretoan


    (2019-10-20)

  • Dantza Alai: Txitxarrilloa

    PORTUGALETE


    17:30


    Zubi Alden


    (2019-10-20)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Zinemakumeak gara!: Film laburrak femeninoan

    BILBO


    18:00


    Bilbo Rock aretoan


    (2019-10-20)

  • 'Buchenhain salbatu'

    PASAIA


    19:00


    Trintxerpeko liburutegia


    (2019-10-20)

Musika

  • CC eta Peedoh

    DONOSTIA


    18:30


    Mogambon


    (2019-10-20)

  • Tabira musika banda

    DURANGO


    13:00


    Andra Marian


    (2019-10-20)

  • Basauriko Musika Eskola

    BASAURI


    12:00


    San Fausto plazan


    (2019-10-20)

  • Izar Gaztea abesbatza eta Grupo Veracruz

    DURANGO


    17:30


    Andra Marian


    (2019-10-20)

  • Banda Azkoaga

    BALMASEDA


    19:00


    Klaret antzokian


    (2019-10-20)

  • Berri Txarrak

    ELORRIO


    20:00


    gaztetxean


    (2019-10-20)

  • Udal Musika Banda

    BERGARA


    12:30


    Osintxuko frontoian


    (2019-10-20)

  • Kantuz kantu! jaialdia

    ZORNOTZA


    12:00


    Zornotza aretoan


    (2019-10-20)

  • Peter and The Best Tube Babies eta Ultimatum

    DONOSTIA


    19:00


    Dokan


    (2019-10-20)

  • Bertin Osborne

    DONOSTIA


    19:30


    Kursaalean


    (2019-10-20)

  • Don Inorrez

    AZPEITIA


    19:30


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-20)

  • Earth Songs Project

    BILBO


    19:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-20)

  • Oscar Candedo organo jotzailea eta Easo Araoz gazte abesbatza

    AZPEITIA


    20:00


    Loiolako santutegian


    (2019-10-20)

  • Bergarako Orfeoia: Sing to the spirit

    BERGARA


    19:00


    Mariaren Lagundiko elizan


    (2019-10-20)

  • Hondarribiko Hiria eta Gallurreko musika banda

    HONDARRIBIA


    12:30


    Itsas Etxean


    (2019-10-20)

  • Sugar Daddy and the Cereal Killiers

    BILBO


    13:00


    Crazy Horsen


    (2019-10-20)

  • German Martin

    BILBO


    18:30


    Coppolan


    (2019-10-20)

  • Pentecostal Worriers

    BARAKALDO


    13:30


    El Tubon


    (2019-10-20)

  • My Bastard Friend

    PORTUGALETE


    13:00


    Alde Zaharrean


    (2019-10-20)

  • Suyai

    TOLOSA


    18:30


    Hiru tabernan


    (2019-10-20)

  • Dog'n'Style eta Seeking Sickness

    BILBO


    20:00


    La Nuben


    (2019-10-20)

  • Goiargi Abesbatza

    URRETXU


    19:00


    San Martin de Tours elizan


    (2019-10-20)

  • Diana berezia, Irungo Txistulari Taldearen eta Gaiteros Novas Fontes-en eskutik.

    IRUN


    08:30


    Alde zaharrean.


    (2019-10-20)

  • Txistularien diana.

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharretik Mendelura


    (2019-10-20)

  • Hondarribia Hiria musika banda eta Gallurreko (Zaragoza, Espainia) Udal Bandaren kontzertua.

    HONDARRIBIA


    12:30


    Itsas Etxea Auditoriumean.


    (2019-10-20)

  • Suyai hirukotea

    TOLOSA


    18:30


    3 Tabernan


    (2019-10-20)

  • Mutxikoak Ziburun

    ZIBURU



    Ziburu


    (2019-10-20)

  • Taldekako Xilaba 2019

    URRUñA



    Urruña


    (2019-10-20)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea