Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Tartean: Ghero. Azken euskalduna

    EIBAR


    20:30


    Koliseo antzokian


    (2019-10-25)

  • TG Stan: Traición

    BILBO


    21:30


    Pabilioi 6an


    (2019-10-25)

  • Intujai: Ama-Alu-Lur

    TOLOSA


    20:30


    kultur etxean


    (2019-10-25)

  • D'click: Isla

    ERRENTERIA


    18:00


    Niessen kulturgunean


    (2019-10-25)

  • Yllana: The Gagfather

    ELGOIBAR


    20:30


    Herriko antzokian


    (2019-10-25)

  • El Monaguillo: ¿Solo lo veo yo?

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-10-25)

  • La Rata India: Tres

    DONOSTIA


    20:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-10-25)

  • Teatro del Noctambulo: Contra la democracia

    ELORRIO


    20:30


    Arriola antzokian


    (2019-10-25)

  • Kulunka: Quitamiedos

    ZUMAIA


    22:00


    Aita Marin


    (2019-10-25)

  • Pabiloi 6: Ocaña

    GALDAKAO


    21:00


    Torrezabal kultur etxean


    (2019-10-25)

  • Aitor Navarro: El invitado intruso

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-10-25)

  • Atejoka: Biolin magikoa

    BERMEO


    18:00


    Nestor Basterretxea aretoan


    (2019-10-25)

  • Onbeat: El regreso de Scar. Tributo a El rey León II

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoan


    (2019-10-25)

  • Olatz Pagaldai: Erdaldun berriaren kluba

    SESTAO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2019-10-25)

  • Conchita Tou tu vidente pitonisa

    OLATZAGUTIA


    22:30


    Kultur Etxean


    (2019-10-25)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    ESKORIATZA


    19:30


    Egokiena Elkartea


    (2019-10-25)

  • "Ama-alu-lur festa 10 urte zikloian" emanaldia

    TOLOSA


    23:00


    Hiru Taberna


    (2019-10-25)

Bestelakoak

  • Poesia Reunida: Karmelo C.Iribarren & Raquel Lanseros

    DONOSTIA


    19:30


    Ernest Lluch kultur etxeko areto nagusian


    (2019-10-25)

Dantza

  • Ziomara Hormaetxe: Ahotsak

    BILBO


    19:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-25)

  • Tio Teronen Semeak: Festamentua

    PASAIA


    19:00


    Trintxerpen, Gudarien plazan


    (2019-10-25)

  • Kukai Dantza: Erritu

    ZORNOTZA


    20:15


    Zornotza aretoan


    (2019-10-25)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Peter Szil: Gizonak, pornografia eta prostituzioa

    HERNANI


    18:30


    Biterin


    (2019-10-25)

  • Marc Badal: Deserrotzearen baldintzak (Vicente Ameztoy-tik saiakerak)

    BILBO


    19:00


    Azkuna zentroan


    (2019-10-25)

  • Juan Pablo de Miguel: Deriva

    BILBO


    19:00


    Ibaiondoko udaltegian


    (2019-10-25)

  • Roberto Agirrezabala: War Edition

    BILBO


    19:30


    Argazkigintza garaikidearen Zentroan


    (2019-10-25)

  • Josune Muñoz: Mi vida es de cómic: contar las vidas en imágenes

    ABANTO


    18:00


    Gallartako liburutegian


    (2019-10-25)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "El regreso de Scar"

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoa


    (2019-10-25)

  • Zine Kluba: "Las herederas" Marcelo Martinessi

    ZUMARRAGA


    22:15


    Zelai Arizti aretoan


    (2019-10-25)

  • Kameratoia, euskarazko ikus-entzunezkoen rallya

    LEKEITIO



    Ikusgarri aretoan


    (2019-10-25tik 2019-10-27ra.)

Musika

  • Raphael

    DONOSTIA


    21:00


    Kursaalean


    (2019-10-25tik 2019-10-26ra.)

  • Niña Coyote & Chico Tornado, Deus Ez eta Wazy

    AZPEITIA


    22:00


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-25)

  • Benito Lertxundi

    BEASAIN


    21:00


    Usurbe antzokian


    (2019-10-25)

  • Streetwarriors

    BILBO


    02:00


    Kremlinen


    (2019-10-25)

  • Peon Kurtz

    BILBO


    22:00


    Ambigun


    (2019-10-25)

  • Urtz

    LEKEITIO


    20:30


    Ikusgarri aretoan


    (2019-10-25)

  • Joseba Tapiaren diskoaren zuzeneko grabaketa

    USURBIL


    20:00


    Sutegiko auditoriumean


    (2019-10-25)

  • Doble Capa eta Arrotzak

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-10-25)

  • Alfred Adler eta Ene Kat

    BILBO


    23:00


    Muellen


    (2019-10-25)

  • Gospel Bilbao, Eman Eskua elkartearen alde

    GETXO


    20:00


    Algortako Erredentore parrokian


    (2019-10-25)

  • DJ Pani

    BALMASEDA


    23:00


    San Severinoko txosnetan


    (2019-10-25)

  • Berri Txarrak

    BERMEO


    21:00


    Kafe Antzokian


    (2019-10-25)

  • Kulto Kultibo

    LASARTE-ORIA


    23:00


    Okendo plazan


    (2019-10-25)

  • Recycled J

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-10-25)

  • Deltatron eta Atodamadre

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-10-25)

  • Eraso eta Eratu

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-10-25)

  • 20. urteurreneko ospakizuna

    LEMOA



    Karabie gaztetxean


    (2019-10-25tik 2019-10-27ra.)

  • Le Parody

    BILBO


    21:00


    Azkuna zentroan


    (2019-10-25)

  • Cala Vento eta Señores

    BILBO


    21:00


    BBK aretoan


    (2019-10-25)

  • God Save The Queen

    BILBO


    21:00


    Bilbao Arenan


    (2019-10-25)

  • Sacratif Trio

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-10-25)

  • Masters of Rock: Nice Boys, Heartbreakers, 666, Thunderstruck eta Black Horsemen

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-10-25)

  • Ainhoa Larrañaga

    IRUN


    19:15


    CBA liburutegian


    (2019-10-25)

  • Andra Mari abesbatza

    SANTURTZI


    20:30


    Gorka Deunaren elizan


    (2019-10-25)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea