Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • "Laida pilota" ikusgarria

    MAULE-LEXTARRE



    Maule-Lextarre


    (2019-10-26)

Antzerkia

  • Vaiven: Erlauntza

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoan


    (2019-10-26)

  • Improvisa Que No Es Poco

    BILBO


    22:00


    Kremlinen


    (2019-10-26)

  • Pez Limbo: Oxido. Umore garratza

    ASTIGARRAGA


    20:00


    kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Behibi's: Egunen batean

    DONOSTIA


    17:30


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Agnes Mateus & Quim Tarrida: Rebota, rebota y en tu cara explota

    BILBO


    21:30


    Pabilioi 6n


    (2019-10-26)

  • Hika: Txarriboda

    PASAIA


    19:00


    Donibaneko kulturgunean


    (2019-10-26)

  • Ron Lala: Crimen y Telón

    IRUN


    20:00


    Amaia kultur zentroan


    (2019-10-26)

  • Etcetera: Animalien inauteriaz amesten kontzertu antzeztua

    BILBO


    18:00


    eta igandean, 12:00etan eta 18:00etan, Arriaga antzokian


    (2019-10-26)

  • Nao d’Amores & CNTC: Comedia aquilana

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-10-26)

  • Intujai: Ama-Alu-Lur

    ARETXABALETA


    19:00


    Arkupen


    (2019-10-26)

  • Xankore: Una verdad escondida en un bolso

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-10-26)

  • Tepsis: El veneno del teatro

    GETXO


    20:00


    Utopianen


    (2019-10-26)

  • Con La Que Esta Cayendo: Aquí no paga nadie

    PORTUGALETE


    19:00


    Santa Klara kultur zentroan


    (2019-10-26)

  • Mimaia: Peloloco

    TOLOSA


    18:30


    Topic gunean


    (2019-10-26)

  • Teatro del Noctambulo: Contra la democracia

    BERGARA


    21:00


    Seminarixoan


    (2019-10-26)

  • Kulunka: Quitamiedos

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2019-10-26)

  • Ezezagunok: La paz y otras lunas

    AZPEITIA


    20:30


    Soreasu antzokian


    (2019-10-26)

  • Arimaktore: Historia de un coche

    BILBO


    20:30


    eta igandean, 20:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-26)

  • Richard Sahagun: La tristeza del caracol

    BILBO


    20:00


    Kontainer aretoan


    (2019-10-26)

  • Benetan Be: Inondik inora

    ERMUA


    17:00


    Ermua antzokian


    (2019-10-26)

  • Zurrunka: Ac-Nun, un ciprés en un desierto

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-10-26)

  • Ron Lalá antzerki, umore eta musika taldearen 'Crimen y Telon' antzezlana. Sarrera orokorra 14,60 euro; langabeentzat, 14 urte beherakoentzat eta Gazte Txartela dutenentzat berriz, 9,40.

    IRUN


    20:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-10-26)

  • tomaxen abenturak "Espien eguna"

    IRU�EA


    12:00


    Mendilurri


    (2019-10-26)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    EIBAR


    17:00


    Koliseoa


    (2019-10-26)

  • Bertso afaria

    IBARRANGELU


    21:00



    (2019-10-26)

  • Bertso bazkaria

    AROZTEGI


    14:00



    (2019-10-26)

  • "Bertso jasa, bat-bateko jolasa" haurrentzako emanaldia

    BILBO


    11:30


    Begoñako Udal Liburutegia


    (2019-10-26)

  • "Hor konpon Marianton" haurrentzako ikuskizuna

    BILBO


    11:30


    Deustuko Udal Liburutegia


    (2019-10-26)

  • Poza Festa. Bertsolariak

    OIARTZUN


    11:00



    (2019-10-26)

  • Ondarearen Europako Jardunaldiak. Erraldoiak eta bertsolariak

    ANDOAIN


    17:00


    Goikoplaza


    (2019-10-26)

  • Bertso gaztain jatea

    LESAKA


    19:30


    Basurde Elkartea


    (2019-10-26)

Bestelakoak

  • IPUIN TXOKOA:IKER DIAZ "AMALURRA ETA BIRZIKLATZEKO MAKINA"

    BERRIZ


    12:15


    Berrizko Kultur Etxean


    (2019-10-26)

  • "Irriak plazan" Irrien lagunak

    DONOSTIA


    17:00


    Aieteko kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Familiendako bisita misteriotsua. Aralarrek gordetzen dituen pertsonai mitologiko misteriotsuak ezagutzeko aukera. (Erreserbak: 948396095)

    LARRAUN



    Mendukiloko kobazuloan


    (2019-10-26)

  • Harria Hitz: Usurbil eta euskal kultura garaikidea, ibilbide gidatua

    USURBIL


    12:30


    Frontoian


    (2019-10-26)

  • Kantu-Jira kalez kale

    USURBIL


    12:30


    Mikel Laboa plazan


    (2019-10-26)

  • Iker Diaz ipuin kontalaria: Amalurra eta birziklatzeko makina

    BERRIZ


    12:15


    kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Moebius magoa: Geometría e ilusión

    BILBO


    18:00


    eta igandean, 11:30ean, Bizkaia aretoan


    (2019-10-26)

  • Susana Cencillo, Koldobika Jauregi eta Zerutxu dantza-taldea: M.A.D. ikuskizuna

    MARKINA-XEMEIN


    19:30


    Arkupe aurrean


    (2019-10-26)

  • Vistazul taldearen errezital emanaldia: Manolo Cespedes, Manolo Monge, Carolina Barrera, Lola Paez eta Antonio Morillas

    ARRASATE


    19:00


    Al Andalus elkartean


    (2019-10-26)

  • Gau Beltza prestatzeko jarduerak egingo dituzte, familian. Arropa zaharra eta kalabazak eramateko eskatu dute.

    OIARTZUN


    16:30


    Abaraxka udal ludotekan


    (2019-10-26)

  • Hondarribiko baserritar produktuen azoka

    HONDARRIBIA


    08:00


    San Pedro Kalean.


    (2019-10-26)

  • 'Moby Dick' zikloaren barruan, erakusleiho apainketa

    HONDARRIBIA


    11:00


    SantaMariaMadalena tailerrean.


    (2019-10-26)

  • Halloween-eko mozorro prestaketa.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Puntaleko eskolako gaztelekuan.


    (2019-10-26)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-10-26)

  • Kultura japoniarra eta animearen munduaren inguruko Japan Day, 16-25 urte bitartekoentzat.

    IRUN


    11:00


    Martindozenea Gaztelekuan.


    (2019-10-26)

  • Ginkana haurrentzako. Izen ematea 4 euro, 943 639 353 telefono zenbakian.

    IRUN


    12:00


    Oiasso Erromatar Museoan.


    (2019-10-26)

  • Surskate arratsaldea egingo dute. Lurraren gainean surf egiten ikasiko dute haurrek.

    IRUN


    17:30


    Martindozenea Gaztelekuan.


    (2019-10-26)

  • Jose Maria Iparragirre "Gernikako Arbola" ereserkiaren egilea omentzeko Laura Vicario luthierrak itarrea barriztetearen gaineko tailer bat emango du. Arratsaldeko 16:00etan Mercedes Albaina ikerlari eta Musikeneko irakasleak "Jose Maria Iparragirre: Europ

    GERNIKA-LUMO


    10:00


    Gernikako batzarretxean


    (2019-10-26)

Dantza

  • Ana Pi: Noir Blue

    BILBO


    19:30


    Fundicion aretoan


    (2019-10-26)

  • Daniel Loña: Ser (Cristian Martín)

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Agurtzane Intxaurraga & Igor Calonge: Zaparrada

    IGORRE


    20:30


    Lasarte aretoan


    (2019-10-26)

  • Salbatzaile taldea

    BILBO


    20:00


    Santiago plazan


    (2019-10-26)

  • Oinkari: Eskolatik plazara

    OREXA


    18:00


    Ostatuan


    (2019-10-26)

Erakusketak

  • Luthier Azoka : Osses (Otazu, Araba) Jotzen (Zeanuri, Bizkaia), Katxarrismos (Portugalete, Bizkaia), Sospalak (Lemoa, Bizkaia), Jose Adarrak (Zumaia, Gipuzkoa) eta Ezpela (Berriozar, Nafarroa), baita lehen aldiz Andrea Pisu eta Giancarlo Seu (Sardinia), Y

    GALDAKAO


    12:00


    Iturrondo plazan


    (2019-10-26)

  • Sistemen diseinua: Ulm eskola eta Braunen diseinua

    DONOSTIA



    San Telmo museoan


    (2019-10-26tik 2020-01-12ra.)

Hitzaldiak

  • Iñaki Begiristain: Fikzioak eta Ralatus Berrien Eraikuntza. Frank Gehryren hiru proiekturen azterketa

    DONOSTIA


    18:30


    Euskadiko Arkitektura Institutuan


    (2019-10-26)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Fantasiazko eta Beldurrezko Zinemaren Astea

    DONOSTIA



    Antzoki Zaharrean, Viktoria Eugenia antzokian eta Trueba zineman


    (2019-10-26tik 2019-11-01ra.)

  • Nazioarteko Itsaspeko Zinema Zikloaren barruko lanak ikusteko aukera.

    LEZO


    19:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-10-26)

  • 'Mr. Link. Jatorri Galdua' filmaren proiekzioa.

    HONDARRIBIA


    18:00


    Itsas Etxea Auditoriumean.


    (2019-10-26)

  • Ikus-entzunezkoa (Pasaia) Zinema Txikia: 'Pan'

    PASAIA


    17:00


    Antxoko Kultur Etxean


    (2019-10-26)

Jaiak

  • Zubitxo Korkoi Eguna: 19:30ean brindisa Zubitxoko zubian, ondoren poteoa, eta bukatzeko afaria Koldobike Gezala pilotalekuan.

    LEZO


    19:30


    Zubitxoko zubian


    (2019-10-26)

Musika

  • Anne Etxegoien & Les Nouvelles Voix Basques

    BERRIZ


    20:00


    kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Distopia Mutante

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-10-26)

  • On & On

    BILBO


    22:00


    Ambigun


    (2019-10-26)

  • Lili Txakartegi

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2019-10-26)

  • Bad Mongos, TRT eta Moonwave

    DONOSTIA


    22:00


    Mogambon


    (2019-10-26)

  • Leon Benavente eta Indian Feathers

    DONOSTIA


    22:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Metal Norte Jailadia: Obus, Vhaldemar, Dünedain eta Mandragora Negra

    DONOSTIA


    19:00


    Larratxo kultur elkartean


    (2019-10-26)

  • Los Cosmeticos, Marmol eta Nize

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-10-26)

  • DJ Uve

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-10-26)

  • Blind Rock jaialdia: Ibon Casas eta The Blind Rock Band, Herio eta Def Con Dos

    ARRASATE


    20:00


    plazan


    (2019-10-26)

  • Silboberri Txistu Elkartea

    DURANGO


    20:00


    Landako gunean


    (2019-10-26)

  • Euskabaret eta Wannabana Band

    BALMASEDA



    San Seberino plazan


    (2019-10-26)

  • Berri Txarrak

    HERNANI


    21:30


    Oialumen


    (2019-10-26)

  • Vietcong

    ERRENTERIA


    18:00


    Mikelazulon


    (2019-10-26)

  • Aire Ahizpak

    DEBA


    22:00


    Kultur elkartean


    (2019-10-26)

  • MCD, Parabellum, Txapelpunk, DSK CREW, Susiny eta abar, Neil Keefferen omenez

    BILBO


    21:00


    Bilborock


    (2019-10-26)

  • Iker Lauroba eta Sonakay

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-10-26)

  • Aitana

    BILBO


    20:00


    Bilbao Arenan


    (2019-10-26)

  • The Flamingos Bite

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-10-26)

  • Glier College Female of Music Vocal Group

    SANTURTZI


    20:30


    Gorka Deunaren elizan


    (2019-10-26)

  • Josu Okiñena

    DONOSTIA


    11:00


    EOSen egoitzan, Miramonen


    (2019-10-26)

  • Leioa Kantika abesbatza

    DONOSTIA


    20:00


    San Telmo museoan


    (2019-10-26)

  • Lukiek eta Montauk

    AZPEITIA


    22:30


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-26)

  • Woodstock Revisited (1969 / 2019)

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-10-26)

  • Onki Xin

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-10-26)

  • Lutaber Fest: Eztandap, The Dirty Road Band, Etxekalte, Belatz, Illenti eta Voltium

    ZORNOTZA


    18:30


    Kallejon, Guria eta Vintage guneetan


    (2019-10-26)

  • Blue Matter

    ARETXABALETA


    19:30


    Orly tabernan


    (2019-10-26)

  • Cala Vento, Lester y Eliza eta Señores

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-10-26)

  • Green Bananas eta DJ Uve

    BILBO


    20:00


    Serie B aretoan


    (2019-10-26)

  • Henry Wu DJ Kicks, Manci eta Kino Internacional

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-10-26)

  • Orquesta Maran

    BILBO


    18:00


    Levante plazan


    (2019-10-26)

  • Scream for Me

    BILBO


    20:00


    Santana 27n


    (2019-10-26)

  • Silboberri: XXIV. Txistu Kontzertua, Ugaoko Sarea abesbatza eta Gaztedi eta L'Atelier dantza taldeak

    DURANGO


    20:00


    Landako gunean


    (2019-10-26)

  • Rude Pride eta Brigade Loco

    AZKOITIA


    22:30


    plazan


    (2019-10-26)

  • Botibol, Pelax eta Joseba Irazoki & Lagunak

    BERGARA


    20:00


    Kartzela Zaharrean


    (2019-10-26)

  • Alaiki

    TOLOSA


    23:00


    Larramendiko jaietan


    (2019-10-26)

  • Leize Gorria

    DONOSTIA


    20:30


    Be Cluben


    (2019-10-26)

  • Special Trap Residence

    DONOSTIA


    18:00


    Tabakaleran


    (2019-10-26)

  • The Nekrobabies

    BERGARA


    20:00


    Osintxun, Txuringo tabernan


    (2019-10-26)

  • Garilak 26

    ZARAUTZ


    23:00


    Musika plazan


    (2019-10-26)

  • Oihan Vega DJ

    ZORNOTZA


    20:00


    Zelaietan


    (2019-10-26)

  • Hardcore Exe, Garolo, Calero IDN, Kulto Kultibo eta Dj Loro

    DERIO


    20:00


    Baserri antzokian


    (2019-10-26)

  • Musika Bizian: Xistra de Coruxo

    GALDAKAO


    12:00


    eta 19:00etan, kalez kale


    (2019-10-26)

  • Musika Bizian: Baldrs Draumar, Skipinnish eta Modus Operandi

    GALDAKAO


    21:00


    Iturriondo plazan


    (2019-10-26)

  • Nogen eta Kaotiko

    MALLABIA


    18:00


    parkean


    (2019-10-26)

  • DJ Txurru

    MALLABIA


    22:00


    plazan


    (2019-10-26)

  • La Bona Dea

    IRUN


    19:30


    Kabigorrin


    (2019-10-26)

  • Ttipika

    LEGORRETA


    18:00


    plazan


    (2019-10-26)

  • Benito Lertxundi

    ZESTOA


    21:00


    kiroldegian


    (2019-10-26)

  • The Beat Shadows

    BERANGO


    19:00


    Berango antzokian


    (2019-10-26)

  • Eraso eta Hesian

    ZARAUTZ


    20:30


    Munoan


    (2019-10-26)

  • El Capitan Elefante

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-10-26)

  • Hora Zulu

    BILBO


    20:30


    Stage Liven


    (2019-10-26)

  • Khous, Izatefaltsua eta Uckaia

    SOPELA


    20:30


    Plaza Beltzan


    (2019-10-26)

  • The Riff Truckers

    LEMOA


    22:00


    gaztetxean


    (2019-10-26)

  • Purple D'Lyte & The Raw Bitz Band

    BILBO


    22:30


    Santana 27n


    (2019-10-26)

  • Sarako Gaztetxeak 30 urte

    SARA



    Sara


    (2019-10-26)

  • "Hatsaren poesiaren" tailerra

    IRUñEA



    Iruñea


    (2019-10-26)

  • Kontzertu - errezitaldia

    ERRENTERIA


    18:00


    Mikelazulo Kultur Elkartean


    (2019-10-26)

  • La Bona Dea.

    IRUN


    19:30


    Kabigorrin.


    (2019-10-26)

  • Baldrs Draumar (Frisia) + Skipinnish (Eskozia) + Modus Operandi (Euskal Herria)

    GALDAKAO


    21:00


    Iturriondo plazan


    (2019-10-26)

  • Baionan Kantuz

    BAIONA



    Baiona


    (2019-10-26)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea