Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Vaiven: Erlauntza

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoan


    (2019-10-26)

  • Improvisa Que No Es Poco

    BILBO


    22:00


    Kremlinen


    (2019-10-26)

  • Pez Limbo: Oxido. Umore garratza

    ASTIGARRAGA


    20:00


    kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Behibi's: Egunen batean

    DONOSTIA


    17:30


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Agnes Mateus & Quim Tarrida: Rebota, rebota y en tu cara explota

    BILBO


    21:30


    Pabilioi 6n


    (2019-10-26)

  • Hika: Txarriboda

    PASAIA


    19:00


    Donibaneko kulturgunean


    (2019-10-26)

  • Ron Lala: Crimen y Telón

    IRUN


    20:00


    Amaia kultur zentroan


    (2019-10-26)

  • Etcetera: Animalien inauteriaz amesten kontzertu antzeztua

    BILBO


    18:00


    eta igandean, 12:00etan eta 18:00etan, Arriaga antzokian


    (2019-10-26)

  • Nao d’Amores & CNTC: Comedia aquilana

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-10-26)

  • Intujai: Ama-Alu-Lur

    ARETXABALETA


    19:00


    Arkupen


    (2019-10-26)

  • Xankore: Una verdad escondida en un bolso

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-10-26)

  • Tepsis: El veneno del teatro

    GETXO


    20:00


    Utopianen


    (2019-10-26)

  • Con La Que Esta Cayendo: Aquí no paga nadie

    PORTUGALETE


    19:00


    Santa Klara kultur zentroan


    (2019-10-26)

  • Mimaia: Peloloco

    TOLOSA


    18:30


    Topic gunean


    (2019-10-26)

  • Teatro del Noctambulo: Contra la democracia

    BERGARA


    21:00


    Seminarixoan


    (2019-10-26)

  • Kulunka: Quitamiedos

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2019-10-26)

  • Ezezagunok: La paz y otras lunas

    AZPEITIA


    20:30


    Soreasu antzokian


    (2019-10-26)

  • Arimaktore: Historia de un coche

    BILBO


    20:30


    eta igandean, 20:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-10-26)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    EIBAR


    17:00


    Koliseoa


    (2019-10-26)

  • Bertso afaria

    IBARRANGELU


    21:00



    (2019-10-26)

  • Bertso bazkaria

    AROZTEGI


    14:00



    (2019-10-26)

  • "Bertso jasa, bat-bateko jolasa" haurrentzako emanaldia

    BILBO


    11:30


    Begoñako Udal Liburutegia


    (2019-10-26)

  • "Hor konpon Marianton" haurrentzako ikuskizuna

    BILBO


    11:30


    Deustuko Udal Liburutegia


    (2019-10-26)

  • Poza Festa. Bertsolariak

    OIARTZUN


    11:00



    (2019-10-26)

  • Ondarearen Europako Jardunaldiak. Erraldoiak eta bertsolariak

    ANDOAIN


    17:00


    Goikoplaza


    (2019-10-26)

Bestelakoak

  • IPUIN TXOKOA:IKER DIAZ "AMALURRA ETA BIRZIKLATZEKO MAKINA"

    BERRIZ


    12:15


    Berrizko Kultur Etxean


    (2019-10-26)

  • "Irriak plazan" Irrien lagunak

    DONOSTIA


    17:00


    Aieteko kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Familiendako bisita misteriotsua. Aralarrek gordetzen dituen pertsonai mitologiko misteriotsuak ezagutzeko aukera. (Erreserbak: 948396095)

    LARRAUN



    Mendukiloko kobazuloan


    (2019-10-26)

  • Harria Hitz: Usurbil eta euskal kultura garaikidea, ibilbide gidatua

    USURBIL


    12:30


    Frontoian


    (2019-10-26)

  • Kantu-Jira kalez kale

    USURBIL


    12:30


    Mikel Laboa plazan


    (2019-10-26)

  • Iker Diaz ipuin kontalaria: Amalurra eta birziklatzeko makina

    BERRIZ


    12:15


    kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Moebius magoa: Geometría e ilusión

    BILBO


    18:00


    eta igandean, 11:30ean, Bizkaia aretoan


    (2019-10-26)

Dantza

  • Ana Pi: Noir Blue

    BILBO


    19:30


    Fundicion aretoan


    (2019-10-26)

  • Daniel Loña: Ser (Cristian Martín)

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Agurtzane Intxaurraga & Igor Calonge: Zaparrada

    IGORRE


    20:30


    Lasarte aretoan


    (2019-10-26)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Iñaki Begiristain: Fikzioak eta Ralatus Berrien Eraikuntza. Frank Gehryren hiru proiekturen azterketa

    DONOSTIA


    18:30


    Euskadiko Arkitektura Institutuan


    (2019-10-26)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Fantasiazko eta Beldurrezko Zinemaren Astea

    DONOSTIA



    Antzoki Zaharrean, Viktoria Eugenia antzokian eta Trueba zineman


    (2019-10-26tik 2019-11-01ra.)

Musika

  • Anne Etxegoien & Les Nouvelles Voix Basques

    BERRIZ


    20:00


    kultur etxean


    (2019-10-26)

  • Distopia Mutante

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-10-26)

  • On & On

    BILBO


    22:00


    Ambigun


    (2019-10-26)

  • Lili Txakartegi

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2019-10-26)

  • Bad Mongos, TRT eta Moonwave

    DONOSTIA


    22:00


    Mogambon


    (2019-10-26)

  • Leon Benavente

    DONOSTIA


    22:00


    Intxaurrondo kultur elkartean


    (2019-10-26)

  • Metal Norte Jailadia: Obus, Vhaldemar, Dünedain eta Mandragora Negra

    DONOSTIA


    19:00


    Larratxo kultur elkartean


    (2019-10-26)

  • Los Cosmeticos, Marmol eta Nize

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-10-26)

  • DJ Uve

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-10-26)

  • Def Con Dos

    ARRASATE


    22:30


    Blind Rock jaialdian


    (2019-10-26)

  • Silboberri Txistu Elkartea

    DURANGO


    20:00


    Landako gunean


    (2019-10-26)

  • Euskabaret eta Wannabana Band

    BALMASEDA



    San Seberino plazan


    (2019-10-26)

  • Berri Txarrak

    HERNANI


    21:30


    Oialumen


    (2019-10-26)

  • Vietcong

    ERRENTERIA


    18:00


    Mikelazulon


    (2019-10-26)

  • Aire Ahizpak

    DEBA


    22:00


    Kultur elkartean


    (2019-10-26)

  • MCD, Parabellum, Txapelpunk, DSK CREW, Susiny eta abar, Neil Keefferen omenez

    BILBO


    21:00


    Bilborock


    (2019-10-26)

  • Iker Lauroba eta Sonakay

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-10-26)

  • Aitana

    BILBO


    20:00


    Bilbao Arenan


    (2019-10-26)

  • The Flamingos Bite

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-10-26)

  • Glier College Female of Music Vocal Group

    SANTURTZI


    20:30


    Gorka Deunaren elizan


    (2019-10-26)

  • Josu Okiñena

    DONOSTIA


    11:00


    EOSen egoitzan, Miramonen


    (2019-10-26)

  • Leioa Kantika abesbatza

    DONOSTIA


    20:00


    San Telmo museoan


    (2019-10-26)

  • Lukiek

    AZPEITIA


    22:30


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-10-26)

  • El Ultimo Tributo

    DONOSTIA


    20:30


    Dokan


    (2019-10-26)

  • Woodstock Revisited (1969 / 2019)

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-10-26)

  • Onki Xin

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-10-26)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea