Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Arraga

    KANBO



    Kanbo


    (2019-10-30)

  • Oldarra

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-10-30)

Antzerkia

  • Nomofobikak: Sarean kateatuak

    HERNANI


    18:00


    Biteri kultur etxean


    (2019-10-30)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa (Hala Bedi tabernan)


    20:00


    Hala Bedi tabernan


    (2019-10-30)

  • Maddi Aiestaran, Ane Beloki, Aimar Sorazu eta Aitor Tatiegi ariko dira kantuan.

    GASTEIZ


    20:00


    Hala Bedi taberna


    (2019-10-30)

Bestelakoak

  • Ipuin kontaketa musikarekin Ana Apika kontalaria, Intxisu Valbuena gitarra elektrikoa

    DONOSTIA


    18:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-10-30)

  • Ana Apika eta Intxixu Valbuena: ipuin kontaketa musikatua

    DONOSTIA


    18:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-10-30)

  • Saroa Bikandi: Xango-mango, literatura jolasak

    ARRASATE


    11:00


    Kulturaten


    (2019-10-30)

  • Hodei magoa: Uraren sekretuak

    OREXA


    10:00


    Ostatuan


    (2019-10-30)

  • Zubikarai Sariak: ipuin rallyaren sari banaketa eta nano-ipuin irakurraldia

    ONDARROA


    18:00


    Kofradia Zaharrean


    (2019-10-30)

  • Barbara Ehrenreich eta Deirdre Englishen "Sorginak, emaginak eta erizainak" liburuaren aurkezpena egingo dute

    DONOSTIA


    11:00


    Liburutegiko sotoan


    (2019-10-30)

  • Jose Luis Otamendi "Disoluzio agiriak" poema liburua aurkezten egongo da

    ZESTOA


    19:00


    Portale kultur elkartean


    (2019-10-30)

  • Agifesek depresioa, suizidoa eta dolua mahai gainean jarriko ditu depresioaren inguruko II. jardunaldietan

    DONOSTIA


    18:00


    Udaletxean


    (2019-10-30)

  • Neguleku 2019 (2008tik 2016ra arte jaiotakoentzat). On-line aldez aurretik izena ematea

    BILBO



    Bilbo


    (2019-10-30)

Dantza

  • Errusiako Ballet Nazionala: Beltxargen aintzira

    BILBO


    20:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-10-30)

Erakusketak

  • Ilustratzailearen Txokoa: Yolanda Mosquera

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-10-30tik 2019-12-08ra.)

  • CAF, mende bat burdinbidearen zerbitzura

    DONOSTIA



    Okendo kultur etxean


    (2019-10-30tik 2019-12-13ra.)

  • Isabel Baquedano. Edertasunaz eta sakratuaz

    BILBO



    Arte Ederren Museoan


    (2019-10-30tik 2020-01-26ra.)

Hitzaldiak

  • "Hegazkinak eta pilotuak blokeoa apurtzeko" Iñaki Etxanizekin

    IRUñEA


    19:00


    Katakraken


    (2019-10-30)

  • Kike Amonarriz: Euskaraldia, gero eta sakonago

    ZALDIBAR


    19:00


    Liburutegi Zaharrean


    (2019-10-30)

  • Pedro Alegria: El chocolate infinito y otras des-ilusiones

    BILBO


    19:00


    Bizkaia aretoan


    (2019-10-30)

  • Nestor F. Marques: Face news de la antigua Roma

    BERGARA


    10:00


    Seminarixoan


    (2019-10-30)

  • Jule Goikoetxea: Korronte feminista desberdinak egungo laugarren olatuan

    ONDARROA


    19:00


    Etxelilan


    (2019-10-30)

  • "Berdea da more berria" liburu aurkezpena eta solasaldia

    AZPEITIA


    18:30


    Emakumeen Etxea


    (2019-10-30)

  • "2019ko Askapenaren brigada Palestinarra"

    ORDIZIA


    18:30


    Kultur etxean


    (2019-10-30)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Zineforumean Zarautzen egin duten Lou dokumentalaren proiekzioa egileak bertan izango direlarik

    ERRENTERIA


    20:00


    Mikezaluzon


    (2019-10-30)

  • "Los bajos fondos"

    IRUñEA


    20:00


    Filmategian


    (2019-10-30)

Musika

  • Charles McPherson Quartet

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-10-30)

  • Omara Portuondo

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-10-30)

  • The Roves

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-10-30)

  • In the middle of Norway dokumentala eta La Habitacion Roja

    BILBO


    20:30


    Bilborocken


    (2019-10-30)

  • DJ Sushupe eta Trifulca

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-10-30)

  • 401HZ abesbatza

    ZARAUTZ


    20:30


    Frantziskotarren elizan


    (2019-10-30)

  • Cave Story, F/E/A/ eta Saim

    BILBO


    20:30


    Azkenen


    (2019-10-30)

  • Heavy Lungs, The Psychotic Monks eta The Zephyr Bones

    BILBO


    20:00


    Shaken


    (2019-10-30)

  • Lina & Raul Refree, Nogen eta Yo Diablo

    BILBO


    19:30


    Stage Liven


    (2019-10-30)

  • Desorden Publico, Giovanni Cidreira, Mounqup eta Muntchako

    BILBO


    21:00


    La Riberan


    (2019-10-30)

  • Edsun eta Surma

    BILBO


    21:30


    Kafe Antzokian


    (2019-10-30)

  • Stone Jets

    BILBO


    21:00


    La Nuben


    (2019-10-30)

  • Arraga

    KANBO



    Kanbo


    (2019-10-30)

  • Fusible + Henchman

    DONOSTIA



    Donostia


    (2019-10-30)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea