Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Otxo taldea

    HELETA



    Heleta


    (2019-10-31)

  • Kattalina de Erauso, XVII. mendeko euskal abenturazalea

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-10-31)

Antzerkia

  • Las Niñas de Cadiz: Cabaré a la gaditana

    SANTURTZI


    21:30


    Serantes kultur aretoan


    (2019-10-31)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    ANDOAIN



    Goiburu auzoa. Ermita


    (2019-10-31)

Bestelakoak

  • Aingurak, komiki musikatua

    ONDARROA


    20:30


    Kofradia Zaharrean


    (2019-10-31)

  • Pello Esnal "Pello Errotaren bizitza bere alabak kontatua" liburuari buruz arituko da

    ARETXABALETA


    18:30


    Kulturate kultur etxean


    (2019-10-31)

  • Gaba Beltza: Bautista, Bergarako leprosua antzeztutako bisita gidatua

    BERGARA


    21:00


    Kartzela zaharrean


    (2019-10-31)

  • Jardunaldia: Ludopatia eta adikzioak

    BILBO



    Bilbo


    (2019-10-31)

Erakusketak

  • Soka, euskal dantzaren urratsetan

    EIBAR



    Biarrian egoitzan


    (2019-10-31tik 2019-12-15ra.)

Hitzaldiak

  • Susana Serrano Abad: Fidel de Sagarminaga y su biblioteca personal

    BILBO


    19:00


    Bizkaiko Foru Liburutegian


    (2019-10-31)

  • Kizkitza Gil de San Vicente: Feminismoa Euskal Herrian. Egungo gogoetak eta erronkak

    OREXA


    21:30


    Ostatuan


    (2019-10-31)

  • Jon Fernandez eta Kike Amonarriz: Ondarroako gazteekin egindako ikerketa soziolinguistiko baten aurkezpena

    ONDARROA


    19:00


    Kofradia Zaharrean


    (2019-10-31)

Ikastaroak

  • Azaroaren 20ean 0-1 urteko umeentzako masaje tailerra burutuko dugu, José Ramón Maduit-en eskutik eta doakoa izango da

    DONOSTIA


    11:00


    Egia kultur etxean


    (2019-10-31tik 2019-11-20ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • Inmigrazinea

    HERNANI


    19:00


    Biteri kultur etxean


    (2019-10-31)

  • Bideo emanaldia: "Road to apartheid"

    ORDIZIA


    18:30


    Kultur etxean


    (2019-10-31)

  • "Diarios del exilio" 20:00etan "Segunda vez"

    IRUñEA


    18:00


    Filmategian


    (2019-10-31)

Musika

  • Swara Vocal Ensemble

    BEASAIN


    19:00


    Igartzako jauregian


    (2019-10-31)

  • Afrodeutsche, Carly Wilford, Ela Minus, Otha eta Primas Hermanas

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-10-31)

  • Iker Lauroba & Beste Urtaroak

    BILBO


    20:30


    Biran


    (2019-10-31)

  • Joe Goes Hunting, Someone eta Thomas Azier

    BILBO


    21:30


    Kafe Antzokian


    (2019-10-31)

  • Lumi

    BILBO


    20:00


    Euskaltzaindiaren aretoan


    (2019-10-31)

  • Fran Mariscal

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-10-31)

  • Bilboko Orkestra Sinfonikoa: Schubertetik Ravelera

    BILBO


    19:30


    Euskalduna jauregian


    (2019-10-31tik 2019-11-01ra.)

  • Tolosako Abesbatza Lehiaketa: Consolatio Choir Universitas Sumatera Utara, Collegium Musicum Berlin Chamber Choir eta Mannerstimmen Basel.

    TOLOSA


    19:30


    Leidor antzokian


    (2019-10-31)

  • Sticky M.A. eta Kiñin La Para

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-10-31)

  • Clara!, Royce Rolo eta HorrorXvacui DJs

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-10-31)

  • Annihilator.

    BILBO


    19:30


    Santana 27n


    (2019-10-31)

  • Bilboko Akordeoi Orkestra Sinfonikoa

    BILBO


    19:30


    Azkuna zentroan


    (2019-10-31)

  • JCA National Young Choir

    GETXO


    19:30


    Muxikebarrin


    (2019-10-31)

  • Petti

    IBARRA


    19:00


    Sendi Ekintza elkartean


    (2019-10-31)

  • Serious Business

    ZARAUTZ


    20:00


    Modelon


    (2019-10-31)

  • El Columpio Asesino eta Hakima Flissi

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-10-31)

  • Mono o Estereo? eta Catish

    BILBO


    21:00


    Azkenan


    (2019-10-31)

  • Grande Days, Liher eta Joseba Irazoki & Lagunak

    BILBO


    20:00


    Stage Liven


    (2019-10-31)

  • Chico Malo y Pedrina eta Tupperwear

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-10-31)

  • Bervely Kills, Budapest, Hickeys, Saphie Wells & The Swing Cats eta Yawners

    BILBO


    20:00


    La Riberan


    (2019-10-31)

  • Western Bazar

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-10-31)

  • Urso Bardo

    SOPELA


    22:00


    La Triangun


    (2019-10-31)

  • Otxo taldea

    HELETA



    Heleta


    (2019-10-31)

  • Kattalina de Erauso, XVII. mendeko euskal abenturazalea

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-10-31)

  • Deskontrol + Rotten XIII + Brigade Loco

    ATARRABIA


    20:00


    Totem 1 aretoan


    (2019-10-31)

Egutegia

2019ko urria
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea