Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"

    AZPEITIA



    Azpeitia


    (2019-11-01)

  • Taldekako Xilabako lehen finalerdia

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-01)

Antzerkia

  • Ma Kolektiboa: Lua Kastore

    ONDARROA


    19:00


    Beikozinin


    (2019-11-01)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    AZPEITIA


    21:30


    Soreasu antzokian


    (2019-11-01)

  • Silvia Marso: 24 horas en la vida de una mujer

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-01)

  • Pabiloi 6: Sabias ellas

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6an


    (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)

Bertsolaritza

  • Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

    BAIONA


    19:00


    Zizpa gaztetxea


    (2019-11-01)

Bestelakoak

  • Bilbao Maker Fire asmatzaile eta sortzaileen azoka

    BILBO



    Azkuna zentroan


    (2019-11-01tik 2019-11-03ra.)

  • Beñat Elzo Mendi Martxa, Lasterketa eta familia arteko lasterketa txikia

    HONDARRIBIA


    09:00


    Kirol kaian.


    (2019-11-01)

  • Produktu filosanitarioen aplikatzaile ikastaroan izen-ematea, azaroaren 1etik 7ra.

    OIARTZUN



    943 40 02 19 telefonora deituta.


    (2019-11-01)

Dantza

  • Donosti Belle Swing

    DONOSTIA


    11:00


    udaletxean, dantza, eta 15:00etatik 20:00etara, Kursaalean, Lindy klaseak


    (2019-11-01)

  • Hofesh Shechter Company: Grand Finale

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-11-01)

Erakusketak

  • "Paul Naschy: autobiografia bat iruditan"

    DONOSTIA


    11:00


    Okendo kultur etxean


    (2019-11-01tik 2019-12-14ra.)

  • Margo erakusketa. Antxon Massa, Ainara Ruiz de la Nava, Carmen P. Fiz, Isabel Tome, eta Maria Isabel Arratibel artisten lanak. 17:00etatik 20:00etara.

    ERRENTERIA


    17:00


    Xenpelar Etxean


    (2019-11-01tik 2019-11-06ra.)

Ikastaroak

  • Zine beldurgarri fantastikoak: Laburmetraiak + Luzemetrai sorpresa

    BERGARA


    23:00


    Kartzela zaharrean


    (2019-11-01)

Ikus-entzunezkoak

  • Amua Festibala: Kimuak, Ebrocorto eta Zinegoak sailetako laburmetraiak

    HONDARRIBIA


    17:00


    Itsas Etxean


    (2019-11-01)

  • Raketistak dokumentala

    BERASTEGI


    19:00


    erabilera anitzeko gelan


    (2019-11-01)

  • InsurgenZia dokumentala

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-11-01)

Musika

  • Terror Reggae Gaua: Jah Inity Sound eta El Jinete Palido DJak

    DONOSTIA


    22:30


    Aurresku tabernan


    (2019-11-01)

  • Retroespectre

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-11-01)

  • Mannerstimmen Basel

    SANTURTZI


    20:30


    Gorka Deunaren elizan


    (2019-11-01)

  • Sonido Satanas

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-11-01)

  • Nogen

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-11-01)

  • Elena Aranoa: Autoras

    ZARAUTZ


    20:00


    Modelon


    (2019-11-01)

  • Abesbatza Lehiaketa: Era Vocal Group, Gema Sangkakala, Glier College Vocal Group, Art'n Voices, The Korrigan Consort eta Swara Vocal Ensemble

    TOLOSA


    11:00


    Leidorren, eta bihar, 11:00etan, Santa Klara elizan


    (2019-11-01)

  • Abesbatza Lehiaketa: JCA National Youth Choir, Coro Gaos, Pa Saulei, Bel Canto Vilnius eta Batavia Madrigal Singers

    TOLOSA


    16:00


    eta 19:30ean, Leidorren


    (2019-11-01)

  • BIME Live: First Girl On The Moon, Do Nothing, Aitor Etxebarria, Phantogram, Morgan, Amaia, Royksoop DJ Set, Floating Points, Kraftwerk 3D, Foals, Cooper Saver, Pional, Daphi, Kaydy Cain, Coucou Chloe, King Doudou eta Kamixlo DJ Set

    BARAKALDO


    18:30


    05:30era, BEC erakustazokan


    (2019-11-01)

  • Mastodonte

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-11-01)

  • 441 Hz abesbatza

    BERGARA


    19:00


    Seminarixoan


    (2019-11-01)

  • M.C.D.

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-11-01)

  • El séptimo vicio irratsaioa eta Tulsa

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxean


    (2019-11-01)

  • Amua: Shakin' Piñas DJ Set

    HONDARRIBIA


    23:00


    Uxoan


    (2019-11-01)

  • Old Dixeland Band & DJ Mr. Patxi: The Untouchables festa

    DONOSTIA


    22:30


    Kursaalean


    (2019-11-01)

  • Vetusta Morla

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)

  • Confluence & Gonbidatuak vs Joe Cocker

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-01)

  • Rafa Ferra

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-11-01)

  • Leoni Torres

    BILBO


    22:00


    Santana 27n


    (2019-11-01)

  • Grant-Lee Phillips

    GETXO


    20:00


    Muxikebarrin


    (2019-11-01)

  • The Korrigan Consort

    DONOSTIA


    19:30


    Altzan, San Martzial elizan


    (2019-11-01)

  • Olatz Salvador

    OREXA


    22:00


    Ostatuan


    (2019-11-01)

  • Robotic Bears

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2019-11-01)

  • Onki Xin eta Zigor DZ

    DONOSTIA


    21:30


    Dokan


    (2019-11-01)

  • Kiraden Sound System

    BILBO


    23:59


    Mytho aretoan


    (2019-11-01)

  • Eriz & Totum Revolutum

    TOLOSA


    19:30


    Orbelan


    (2019-11-01)

  • New Straits

    EIBAR


    20:30


    Koliseoan


    (2019-11-01)

  • Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"

    AZPEITIA



    Azpeitia


    (2019-11-01)

  • Taldekako Xilabako lehen finalerdia

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-01)

  • Samantha Hudson, Sansex eta Bellaca DJs

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-11-01)

  • Akatsak, Vikingo eta Flipe VI

    BARAKALDO


    20:30


    Mendigon


    (2019-11-01)

  • Deskontrol + Rotten XIII + Brigade Loco

    ATARRABIA


    20:00


    Totem 1 aretoan


    (2019-11-01)

  • Leo Dupleix + Camila Tellez + Passions Farolas + Abyme Nabar

    BILBO


    20:00


    Le larraskito klubean


    (2019-11-01)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea