Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Gatibu

    AHETZE



    Ahetze


    (2019-11-10)

  • Cie Aukeran / Edu Muruamendiaraz "Biz hitza"

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-11-10)

  • "Roxali" antzezlana

    BESKOITZE



    Beskoitze


    (2019-11-10)

  • Pier-Pol Berzaitz & Iparraldeko Orkestra

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-10)

  • Menditarrak + Jon Itzaina + Léa Escondeur + Amikuze Kantuz

    AIZIRITZE-GAMUE-ZOHAZTI



    Aiziritze-Gamue-Zohazti


    (2019-11-10)

Antzerkia

  • Teatro Paraiso: Gizon zoriontsuaren alkandora

    AZPEITIA


    17:00


    Soreasu antzokian


    (2019-11-10)

  • Carmen Aparicio, Santos Ariño eta Carlos Crooke: Zarzuela de alta costura

    GETXO


    19:00


    Muxikebarrin


    (2019-11-10)

  • Ludo Circus Show

    BARAKALDO


    18:00


    Barakaldo antzokian


    (2019-11-10)

  • Eidabe: Mari eta gaileta fabrika

    ZUMAIA


    12:00


    Aita Marin


    (2019-11-10)

  • La Conquesta del Pol Sud: Claudia

    ARRASATE


    19:30


    Amaia antzokian


    (2019-11-10)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    ASTEASU


    17:00


    Usarrabi kiroldlegian


    (2019-11-10)

  • tomaxen abenturak "AZKEN BALEA""

    BUSTURIA


    17:00


    EKOETXE


    (2019-11-10)

  • Badia Pasaiko Antzerki Eskola eta Irungo Belaskoenea Eskolako, Villabona-Amasako Eresargi Txiki, Andoaingo Udal Musika Eskolako eta Ordiziako Oroith Txiki abesbatzak: Jan dezagun musikala

    TOLOSA


    12:30


    Leidorren


    (2019-11-10)

  • DABITXI Antzerki-Zirkoa "La Maquina y yo"

    IRURTZUN


    18:00


    Irurtzungo Kultur Etxean


    (2019-11-10)

Bertsolaritza

  • Bertsolariak

    ALDATZ


    18:00


    Eskola zaharra


    (2019-11-10)

  • Herriko festak. Bertsolariak

    GAINTZA (N)


    13:30


    Sonbelu Elkartea


    (2019-11-10)

  • Zurrumurruen aurkako bertso saioa

    BASAURI


    18:00


    Sozial antzokia


    (2019-11-10)

Bestelakoak

  • Brokante eta bilduma azoka.

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2019-11-10)

  • XVIII. San Martin azoka Odoloste txapelketa

    BERMEO


    10:00


    Lameran


    (2019-11-10)

  • Haur Zinea Playmobil

    LEIOA


    17:30


    Kultur Leioako Auditoriumean


    (2019-11-10)

Dantza

  • Deustuko folklore taldeak

    BILBO


    13:00


    San Pedro plazan


    (2019-11-10)

  • Amilotx taldea

    ARRIETA


    13:00


    plazan


    (2019-11-10)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-11-10)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Txapako irratsaioen jaia Flamenko kontzertua: Aitor Escobarren "Iturri berria" ikuskizun

    BERGARA


    12:00


    Bergarako kartzela zaharrean


    (2019-11-10)

Musika

  • Ruper Ordorika

    LEZO


    20:00


    Gezalan


    (2019-11-10)

  • Hondarribiko Txistulari Taldearen alborada Soroetarantz

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharretik abiatuta.


    (2019-11-10)

  • Txorbela otxotea

    URRETXU


    19:00


    Tourseko San Martin parrokian


    (2019-11-10)

  • Perota Chingo

    BILBO


    20:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-10)

  • Dan Owen

    BILBO


    19:00


    BBK aretoan


    (2019-11-10)

  • The Reverend Shawn & The Brotherhoods

    EIBAR


    19:30


    Portalean


    (2019-11-10)

  • Euskal Barrokensemble: Hego-koloreak

    DONOSTIA


    19:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-11-10)

  • Udal Txistulari Banda

    BERGARA


    13:00


    udaletxean


    (2019-11-10)

  • Ovejas Negras: Descubriendo a Barricada

    BILBO


    12:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-10)

  • Inglorius

    BILBO


    20:00


    Stage Liven


    (2019-11-10)

  • Musbika Ensemble

    OñATI


    19:00


    Santa Ana antzokian


    (2019-11-10)

  • Mutxikoak Zumardikoak elkartearen eskutik.

    HONDARRIBIA


    12:00


    Damarri plazan.


    (2019-11-10)

  • Tristan Mourguy eta Antton Larrandaburu

    DONOSTIA


    19:00


    Txantxarreka gaztetxean


    (2019-11-10)

  • Gatibu

    AHETZE



    Ahetze


    (2019-11-10)

  • Cie Aukeran / Edu Muruamendiaraz "Biz hitza"

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-11-10)

  • The Roading 420's

    SOPELA


    20:00


    Gardokiko Atalaian


    (2019-11-10)

  • Charlie Cosh & Mikel Gaztañaga

    PORTUGALETE


    13:30


    La Perdizen


    (2019-11-10)

  • The reverend shawn amos & The Brotherhood

    EIBAR


    19:30


    Portalea musika kluba


    (2019-11-10)

  • Dan Owen - XXVII. musiketan

    BILBO


    19:00


    BBK Salan


    (2019-11-10)

  • Flavio Banteria Pop Mistikoa

    TOLOSA


    18:00


    3 Tabernan


    (2019-11-10)

  • Kilema (Madagaskar)

    BAZTAN


    19:00


    ELIZONDOko Arizkunenea Kultur Etxean


    (2019-11-10)

  • Udal Txistulari Bandaren diana

    ERRENTERIA


    09:00


    Iztietan


    (2019-11-10)

  • Euskal Barrokensemble: Hego koloreak

    DONOSTIA


    19:00


    Victoria Eugenia Clubean


    (2019-11-10)

  • Joaquin Tadeo Murgia konpositore irundarraren omenezko kontzertua, Margarita Bolos, Esther Barandiaran, Amaia Zipitria eta Maita Arruabarrenarekin. Sarrera orokorra 4,30 euro.

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-10)

  • Swingez betetako igandea

    BILBO


    11:30


    Bilboko Berreginen Museoan


    (2019-11-10)

  • Dan Owen abeslaria

    BILBO


    19:00


    BBK aretoan


    (2019-11-10)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea