Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Axut, Artedrama eta Dejabu: Zaldi urdina

    HERNANI


    20:00


    Biterin


    (2019-11-12)

  • La9compañia & Ladinamika: Ella no es Liz Taylor

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-11-12)

  • Zaldi Urdina: Utzi mezua seinalearen ondoren

    HERNANI


    20:00


    Biteri Kultur Etxea


    (2019-11-12)

Bertsolaritza

  • "Erradikalak ginen" emanaldi berezia

    ERRENTERIA


    18:30


    Emakumeen Etxea


    (2019-11-12)

Bestelakoak

  • Pello Añorga ipuin kontalaria

    HERNANI


    17:30


    eta 18:00etan, Biterin


    (2019-11-12)

  • Literaktum: mahai-ingurua Elvira Sastre eta María Sánchez-ekin

    DONOSTIA


    19:30


    Okendo kultur etxean


    (2019-11-12)

  • Ipuin Kontaketa

    DONOSTIA


    18:00


    Loiolako Kultur Etxean


    (2019-11-12)

  • Irakurketa Taldea IÑIGO ARANBARRI

    DONOSTIA


    19:00


    LOIOLAKO kULTUR eTXEA


    (2019-11-12)

  • Komiki Solasaldia. ARDITUTAKOAK Mikel Begoña (gidoilaria) Adur Larrea (marrazkilaria)

    DONOSTIA


    19:00


    Larrotxene Intxaurrondo Kultur Etxean


    (2019-11-12)

  • Bizipoza koordinakundearen aurkezpena: Jon Maya, Izaro, Pirritx, Porrotx eta Marimotots...

    DONOSTIA


    18:30


    Intxaurrondo kultur elkartean


    (2019-11-12)

  • Perseo Zineforuma "Animal" Hasiera umoretsua zikloa

    LEIOA


    20:00


    Kultur Leioako Auditoriumean


    (2019-11-12)

  • MIKELE Ekhiñe Etxeberria

    BARAñAIN


    19:00


    Kultur Etxean


    (2019-11-12)

  • Host Batzarraren V. Edizioa

    DONOSTIA


    09:00


    Basque Culinary Center


    (2019-11-12)

  • Fleur Jaeggy idazlearen "Proleterka" hartuko dute hizpide

    ZUMAIA


    18:30


    Irakurle taldean


    (2019-11-12)

  • Iñigo Aranbarriren "Munduko tokirik ederrena" ipuin-bilduma izango dute mintzagai

    DONOSTIA


    19:00


    Martuteneko Etxarriene kultur etxean


    (2019-11-12)

  • Zinema: Una cancion para Marion

    ASTIGARRAGA


    16:45


    Kultur Etxean


    (2019-11-12)

  • Gabongune 2019 (2011tik 2014ra arte jaiotakoentzat). On-line aldez aurretik izena ematea

    BILBO



    Bilbo


    (2019-11-12)

  • Gabonkide 2019 (2008tik 2010era arte jaiotakoentzat). On-line aldez aurretik izena ematea

    BILBO



    Bilbo


    (2019-11-12)

Erakusketak

  • Topaleku Nerea Uribarriren Erakusketa

    EIBAR


    19:00


    Arrate Kultur Elkartean


    (2019-11-12tik 2019-11-17ra.)

Hitzaldiak

  • Amaia Zabaleta: Zer aldatu da Zuzenbide Zibileko lege berriarekin? Nola egin testamentua?

    BERGARA


    20:00


    Osintxuko liburutegian


    (2019-11-12)

  • "Descubre tu potencial, dones y talentos" Andoni Salamero

    URRETXU


    16:00


    Aizpurunea Kultur Etxean


    (2019-11-12)

  • "Logofagia salvaje: amenaza a la diversidad lingüistico cultural del mundo" Jorge Lemus Sandoval (El Salvadoreko Don Bosco Unibertsitateko irakaslea)

    IRUñEA


    12:00


    NUPeko Nicolas de Oresmes Aretoan


    (2019-11-12)

Ikastaroak

  • "Arreta eta Prozesuak" bizipen tailerra Cati Martin eta Enrike Sorzabalbere 679578422 / 615037144

    DONOSTIA


    17:30


    BARAKAn


    (2019-11-12)

Ikus-entzunezkoak

  • BUMAYE! - 948 MERKATUA Cabeza de Fuego eta Beatriz Sanchez

    IRUñEA


    21:00


    INDARA CLUBean


    (2019-11-12)

  • BIZIPOZA koordinakundearen aurkezpena

    DONOSTIA


    18:30


    Larrotxene Intxaurrondo Kultur Etxean


    (2019-11-12)

Musika

  • ABEREH + MIKEL URAKEN

    IRUñEA


    19:00


    KATAKRAK LIBURUAK


    (2019-11-12)

  • NDR Elbphilharmonie Orchestra

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-11-12)

  • The Aggrolites

    BILBO


    20:30


    Kafe Antzokian


    (2019-11-12)

  • Amaia Garmendiaren gitarra taldea

    AZPEITIA


    17:00


    San Martin egoitzan


    (2019-11-12)

  • The Sorry String Band

    GASTEIZ


    20:30


    Parral Tabernan


    (2019-11-12)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea