Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Euskararen Urtaroa

    ATHARRATZE-SORHOLüZE



    Atharratze-Sorholüze


    (2019-11-14)

  • Denak Kantuz gaualdia

    BORDELE



    Bordele


    (2019-11-14)

  • Nola identifika hizkuntzaren nahasmenduak haur elebidunengan?

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-14)

Antzerkia

  • Txalo: Zoaz pake santuan

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-14)

  • 7 Grados: Y todo por amor

    BILBO


    19:00


    Solokoetxe ikastetxean


    (2019-11-14)

  • Maite Aizpurua: Umm... mmu

    AZPEITIA


    20:00


    Dinamoan


    (2019-11-14)

  • Producciones Rokamboleskas: Jugetes rotos

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-11-14)

  • A Panadaria: Elisa y Marcela

    HERNANI


    20:00


    Biterin


    (2019-11-14)

Bertsolaritza

  • Bertsozientzia (6. 2019)

    ONDARROA


    18:30


    Beikozini Antzokia


    (2019-11-14)

  • Gazte Festak. Bertso afaria

    LAZKAO


    21:30



    (2019-11-14)

  • "Kontrako eztarritik" bertso saio literarioa

    OIARTZUN


    19:00


    Udaletxea. Areto nagusia


    (2019-11-14)

Bestelakoak

  • Maite Franco: ipuin kontaketa musikatua

    ALEGIA


    17:00


    liburutegian


    (2019-11-14)

  • Energia berriztagarriak zure etxean..... posible da! Fernnado Bengoetxea (Ekain Taldea)

    URRETXU


    18:30


    Aizpurunea Kultur Etxea


    (2019-11-14)

  • Toti Martinez de Lezearen "Sorgin belarra" aurkeztuko da

    DONOSTIA


    12:00


    Liburutegiko sotoan


    (2019-11-14)

  • Amaia Lasa bere olerkiak komentatzen eta Rosa Luxenburg-en "Kartzelako gutunak Sophie Liebknechti" liburuaren inguruan solasean arituko da

    BASAURI


    18:45


    Pozokoetxen


    (2019-11-14)

  • Parkearen eta eskulturaren inaugurazioa

    ASTIGARRAGA


    17:00


    Andre Gobadarien parkean


    (2019-11-14)

  • Zine Klub emanaldia "Free solo"(AEB) dokumentala

    OñATI


    20:00


    Kultur Etxean


    (2019-11-14)

  • "El increible finde menguante" (2019) Jon Mikel Caballero

    IRUñEA


    20:00


    Nafarroako Filmotekan


    (2019-11-14)

  • Euskararen Urtaroa

    ATHARRATZE-SORHOLüZE



    Atharratze-Sorholüze


    (2019-11-14)

  • Denak Kantuz gaualdia

    BORDELE



    Bordele


    (2019-11-14)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Proteccion penal frente a la violencia sexista, ¿cómo avanzar? MIREN ORTUBAY

    IRUñEA


    19:30


    KATAKRAK LIBURUAK


    (2019-11-14)

  • Gure bizitza teknologiaren menpe

    DONOSTIA


    20:00


    Ikasbide Kultur Elkartean


    (2019-11-14)

  • Maider Mendizabal: Emakume pilotariak

    AMEZKETA


    19:30


    kultur etxean


    (2019-11-14)

  • Anjel Lertxundi: Euskaraz idazten duen idazle baten bizipenak

    AZKOITIA


    18:30


    Elkargunean


    (2019-11-14)

  • "Manejo del estress y la ansiedad"

    ZUMARRAGA


    18:00


    Zelai Arizti Kultur Etxean


    (2019-11-14)

  • Iraultzak, egi ostea eta gu. Hizlaria: Aritz Saidi

    LEGAZPI


    19:00


    Kultur Etxeko Areto Nagusian


    (2019-11-14)

  • Emakumeentzako jabetze eskola

    OñATI


    18:00


    Kultur Etxeko goiko Aretoan


    (2019-11-14)

  • Gure bizipoza, guztiona

    GASTEIZ


    19:00


    Oihaneder Euskararen Etxea


    (2019-11-14)

  • Nola identifika hizkuntzaren nahasmenduak haur elebidunengan?

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-14)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Free solo dokumentala

    OñATI


    20:00


    Zinema aretoan


    (2019-11-14)

  • Comandante Arian dokumentala

    ZARAUTZ


    19:30


    Modelon


    (2019-11-14)

Musika

  • Ruper Ordorika

    BILBO


    22:00


    Arriaga antzokian


    (2019-11-14)

  • The Reverend Shawn Amos & The Brotherhood

    ZORNOTZA


    20:15


    Zelaieta zentroan


    (2019-11-14)

  • Golden Wood

    BILBO


    21:00


    Via de Fugan


    (2019-11-14)

  • Donostiako Orfeoia: adiskideei eta bazkideei eskainitako kontzertua

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-11-14)

  • Udal Txistulari Banda

    BILBO


    19:30


    Euskalduna jauregian


    (2019-11-14)

  • Afrika Bibang

    BILBO


    20:00


    Euskaltzaindiaren aretoan


    (2019-11-14)

  • Lumi

    BILBO


    20:30


    Kafe Antzokian


    (2019-11-14)

  • Ionata - Anderson Quartet

    BILBO


    20:00


    Conde Duque hotelean


    (2019-11-14)

  • Bantastic Fand

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-11-14)

  • Giant Sand

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-14)

  • Los Chikos del Maíz

    PLENTZIA


    20:00


    Denontzat gaztetxean


    (2019-11-14)

  • Mocker's

    ELORRIO


    21:30


    Arriola antzokian


    (2019-11-14)

  • I Am Dive

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-11-14)

  • Horrorxvacui eta Feten DJ

    BILBO


    23:00


    Muellen


    (2019-11-14)

  • Juan Antxieta musika eskolako ikasleak

    AZPEITIA


    17:30


    San Martin egoitzan


    (2019-11-14)

  • Arrotzak taldea

    ARRASATE


    22:30


    Gaztetxean


    (2019-11-14)

  • Bilboko Udal txistulari banda

    BILBO


    19:30


    Euskalduna Jauregiko OD aretoan


    (2019-11-14)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea