Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Koldo Amestoy & Michèle Bouhet "Herri hitzak, villages en parole"

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-11-15)

  • "Pikadero"

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-11-15)

  • Abdelkader pastorala

    URRüSTOI-LARRABILE



    Urrüstoi-Larrabile


    (2019-11-15)

Antzerkia

  • Gorakada: Ulisesen bidaia

    BERRIZ


    18:15


    kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Victor Conde & Duffusio: Muerte en el Nilo

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-15)

  • Tanttaka: Izoztutako haizea bezala

    ZORNOTZA


    20:15


    Zornotza aretoan


    (2019-11-15)

  • Pabiloi 6: Sabias ellas

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6an


    (2019-11-15tik 2019-11-16ra.)

  • La Pacheca Collective: Lo que fue de ellas

    BILBO


    19:30


    Begoñako udaltegian


    (2019-11-15)

  • Perigallo: Espacio disponible

    ANDOAIN


    21:30


    Basteron


    (2019-11-15)

  • Pabiloi 6ko Gazte Konpainia: Zer gertatu ote zitzaion Ana Garciari?

    AZPEITIA


    21:30


    Soreasu antzokian


    (2019-11-15)

  • Kabareta 2txu ikuskizuna

    ONDARROA


    21:30


    Beikozinin


    (2019-11-15tik 2019-11-16ra.)

  • Anodino: Maita(k)ale borroka eta El gato de Schrödinger

    ARRIGORRIAGA


    19:00


    Abusu zentroan


    (2019-11-15)

  • Con La Que Esta Cayendo: Aquí no paga nadie

    UGAO


    20:00


    Jane jauregian


    (2019-11-15)

  • Mirari Martiarena eta Idoia Torregarai: Bakean dagoena bakean utzi

    LAZKAO


    19:00


    Arerian


    (2019-11-15)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    OñATI


    22:30


    Santa Ana antzokian


    (2019-11-15)

  • Sergio Arca: La ambición

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-11-15)

  • Borobil: Roman eta Julieta

    TOLOSA


    20:30


    Leidorren


    (2019-11-15)

  • Kulunka: Quitamiedos

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Rubik: Babesleku arrotzak eta animalia bakartien hotsak

    ZUMAIA


    22:00


    Aita Marin


    (2019-11-15)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    MARKINA-XEMEIN


    17:30


    frontoian


    (2019-11-15)

  • A Panadaria: Elisa y Marcela

    EIBAR


    20:30


    Koliseoan


    (2019-11-15)

  • Hika: Txarriboda

    ARETXABALETA


    20:00


    Zaraian


    (2019-11-15)

  • Engruna: Loops

    LEZO


    17:30


    Gezalan


    (2019-11-15)

  • Vaiven: Erlauntza

    ZARAUTZ


    22:00


    Modelon


    (2019-11-15)

  • Mario Gas & Josep Maria Pou: Viejo amigo Cicerón

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-11-15tik 2019-11-16ra.)

  • Txalo-Talo: Konplizeak

    AMEZKETA


    20:30


    kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Juana Geyser y su imaginaria banda musical

    BILBO


    22:00


    Kremlin aretoa (Maiatzaren 2ko kalea 18)


    (2019-11-15)

  • Kataluniako Engruna Teatre konpainiaren eskutik, 'Loops' lana haurrentzat. 2 euro.

    LEZO


    17:30


    Gezala Auditoriumean


    (2019-11-15)

Bertsolaritza

  • Maider Arregi, Maialen Akizu, Igor Elortza eta Aitor Mendiluze

    LEGAZPI


    22:30


    Latxartegi aretoan


    (2019-11-15)

  • Bertso merendua

    EUGI


    20:00


    Ostatua


    (2019-11-15)

  • Bizkaiko Eskualdeetako Bertsolari Txapelketak. Busturialdeko Bertsolari Txapelketa (3. 2019)

    MUXIKA


    21:00


    Atxelipe txokoa


    (2019-11-15)

  • Adin adin (6. 2019)

    LAZKAO


    17:00


    Txindoki Egoitza


    (2019-11-15)

  • Bertso afaria

    ZIZURKIL



    Urkamendi Elkartea


    (2019-11-15)

  • Bertso-afaria

    LAPUEBLA DE LABARCA


    19:30


    Goio Garrido upategia


    (2019-11-15)

  • Bizkaia Zortzi Puntutan. Busturialdeko Bertsolari Txapelketa (3. 2019)

    MUXIKA


    21:00


    Atxelipe txokoa


    (2019-11-15)

  • Bertso jaialdia

    ERMUA


    22:15


    Ermua Antzokia


    (2019-11-15)

Bestelakoak

  • Zine Klub saioak 15.-La ultima leccion (Sebastian Marnier) 22.-Pajaros de verano (Cristina Gallego eta Ciro Guerra) 29.-La caida del imperio americano (Denys Arcand)

    ZUMARRAGA


    22:15


    Zelai Aristi Aretoan


    (2019-11-15tik 2019-11-29ra.)

  • Asier Kidam magoa: Aroa eta mirariak

    ADUNA


    21:30


    elizan


    (2019-11-15)

  • Luis Mari Mujikaren omenez, "Luis Mari Mujika gure bihotz-begietan" liburuaren aurkezpena izango da

    DONOSTIA


    18:00


    Udal Liburutegiko sotoan


    (2019-11-15)

  • Ugaitz Agirrek "Non dago ama?" poesia errezitala egingo du

    USURBIL


    19:30


    Sutegi kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Ziklo eta Zumba tailerrak

    ASTIGARRAGA


    19:00


    Kiroldegian


    (2019-11-15)

  • Musika eta poesia emanaldia

    OñATI


    17:00


    Lagun Leku Elkartean (Eltzian)


    (2019-11-15)

  • "Cinco dedos para Marsella" (2017) Michael Mattews

    IRUñEA


    20:00


    Nafarroako Filmotekan


    (2019-11-15)

  • Bertan Desfilea

    AZPEITIA


    19:00


    Sanagustin Kulturgunean


    (2019-11-15)

  • Guaixe Fundazioaren 25. urteurrena

    ALTSASU


    19:00


    Iortia kultur gunean


    (2019-11-15)

Dantza

  • Miriam Perez Cazabon: Mutu

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxean


    (2019-11-15)

  • Beatriu Daniel & Toni Jodar: Una conferencia bailada

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-11-15)

Erakusketak

  • LUR: KULTURA HERRIARENTZAT

    DONOSTIA


    09:00


    Ernest Lluch Kultur Etxean


    (2019-11-15)

  • "Prohibido fijar carteles" Miriam Inza

    URRETXU


    17:30


    Juan de Lizarazu erakusketa aretoan


    (2019-11-15tik 2019-12-01ra.)

Hitzaldiak

  • Luis Mari Mujika gure bihotz-begietan omenaldo ekitaldia

    DONOSTIA


    18:00


    San Jeronimoko kriptan


    (2019-11-15)

  • Tanit Plana: Materia oscura

    BILBO


    19:30


    Argazkigintza Garaikidearen Zentroan


    (2019-11-15)

  • Victor 'Parkas' Recort eta Ivan Repila: Los hombres y el feminismo. La autocrítica pendiente,

    DONOSTIA


    19:00


    Koldo Mitxelena kulturunean


    (2019-11-15)

  • Saioa Bolivarrekin eta Irune Gabilondo: Madagaskar mora mora

    AZKOITIA


    19:30


    kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Iñaki Mezquita: Goierriko mundu ezkutua

    BEASAIN


    19:00


    Igartzako jauregian


    (2019-11-15)

  • Urko Perez: Pornografia web como productora de masculinidad prostituyente

    IKAZTEGIETA


    19:00


    erabilera anitzeko gelan


    (2019-11-15)

  • Mikel Landa, Mikel Iturria, Xabier Mikel Azparren, Ekain Jimenez, Naia Amondarain eta Txomin Perurena: Zergatik ez uztartu pista edo ziklokrosa errepidearekin?

    ZIZURKIL


    19:30


    Plazido Otaño liburutegian


    (2019-11-15)

  • Amelia Tiganus: Neoliberalismoa eta sexu bortizkeria, aurre egiteko estrategia feministak

    ALTZO


    20:00


    Batzarremuñon


    (2019-11-15)

  • Kike Amonarriz: Euskaraldia: gehiago eta sakonago

    LEKEITIO


    18:00


    kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Marc Toralles hitzaldia : "Slovack Direct bidearen errepikapena"

    BILBO


    19:00


    Bidebarrieta Liburutegian


    (2019-11-15)

  • Luis Mari Mujika zenari omenaldia

    DONOSTIA


    18:00


    Antzinako udaletxepeko kripta. S. Jeronimo kalea z/g


    (2019-11-15)

  • Sorginkeria: Euskal Herrian deabruak haragi bizitan dira

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-15)

  • Abdelkader pastorala

    URRüSTOI-LARRABILE



    Urrüstoi-Larrabile


    (2019-11-15)

  • Bagare ala ez gire? Aizturrak eta orratzak

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-11-15)

  • "Pikadero"

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-11-15)

Ikastaroak

  • 'Aktiba zaitez' ikastaroa, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    18:00


    Anaka-Puianako Gizarte Zentroan.


    (2019-11-15)

Ikus-entzunezkoak

  • 1.362 Km euri liburuaren irakurketa literarioa eta musikala

    BASAURI


    20:00


    Mairenean: Basauriko Emakumeen Etxean


    (2019-11-15)

  • Julian Jarold-en "La joven Jane Austen"

    DONOSTIA


    18:30


    Aiete kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Ikuska, Pasaiako Badiako Nazioarteko Film Laburren Erakustaldia

    PASAIA



    Trintxerpeko alkateordetzan eta Donibaneko kulturgunean


    (2019-11-15tik 2019-11-23ra.)

  • Go!azen 6.0 telesailaren aurrestreinaldia

    DONOSTIA


    18:00


    Kursaalean


    (2019-11-15)

  • Homeless Film Festival: film laburren emanaldia eta Mujereando konpainiaren Quejío de una Diosa antzezlana

    DONOSTIA


    18:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-11-15)

  • 'La mujer de la montaña' filma, Bechdel zikloaren barruan.

    IRUN


    18:30


    CBA Udal Liburutegian.


    (2019-11-15)

  • 'Identidad borrada' filma.

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-15)

  • ATX Teatroa "Kaskarot"

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-11-15)

  • Koldo Amestoy & Michèle Bouhet "Herri hitzak, villages en parole"

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-11-15)

Lehiaketak

  • Zombie jaialdia: Sorm Warrior + Ad eternum + Blas Wave + Unbound

    DONOSTIA


    19:30


    Larratxo kultur etxean


    (2019-11-15)

  • XVI. Mendia eta Natura argazki lehiaketari dagokion Sari banaketa Ondoren Estatu Batuetan eskaladak" ikus-entzunekoa eskeiniko da Ion Agirre eta Iñaaki Mendizabalen eskutik

    OñATI


    19:00


    Kultur Etxean


    (2019-11-15)

Musika

  • Juana Geyser y la imaginaria banda musical

    BILBO


    22:00


    Kremlinen


    (2019-11-15)

  • AK vs The First DJ Girl on Mars

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-11-15)

  • Atlantia é Ria

    LEIOA


    21:00


    Kultur Leioan


    (2019-11-15)

  • Los Bracco eta Infame

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-11-15)

  • Morad

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-11-15)

  • Lourdes Madow, Laser Raptor eta Palida

    BILBO


    23:00


    Muellen


    (2019-11-15)

  • Mixel Ducau, Caroline Philips eta Andoni Salamero: Artze...Joxan, oroituz!

    DONOSTIA


    19:00


    Loiolako kultur etxean


    (2019-11-15)

  • No-Land Trio

    ELORRIO


    22:30


    Arriola antzokian


    (2019-11-15)

  • DE2ENBLUESBAND 30 ANIVERSRIO + SLOPPY BLUES

    IRUñEA


    20:30


    INDARA CLUBean


    (2019-11-15)

  • Clara Peya

    ARRIGORRIAGA


    20:00


    Lonbo aretoan


    (2019-11-15)

  • Diablo Cuney

    BARAKALDO


    20:30


    El Tubon


    (2019-11-15)

  • Raitx eta Sara Zozaya

    BERGARA


    21:00


    Seminarixoan


    (2019-11-15)

  • Huntza

    GETXO


    22:00


    Muxikebarrin


    (2019-11-15)

  • Nikki Hill

    DURANGO


    21:30


    Plateruenan


    (2019-11-15)

  • Zombie Jaialdia: Stormwarrior, Ad Eternum, Blast Wave eta Unbound

    DONOSTIA


    19:30


    Larratxo kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Los Secretos

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-15)

  • Musikene Party: No More Jazz Brassband

    DONOSTIA


    21:00


    Dokan


    (2019-11-15)

  • Letagin eta Sharon Stoner

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-11-15)

  • Los Punsetes eta Olimpia

    BILBO


    22:30


    Kafe Antzokian


    (2019-11-15)

  • Jose Luis Nieto: Ratxmaninoven pianorako kontzertua bi demboratan

    SESTAO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2019-11-15)

  • Andre Rieu

    BILBO


    21:00


    Bilbo Arenan


    (2019-11-15)

  • Marta Soto

    BILBO


    21:00


    Stage Liven


    (2019-11-15)

  • La Cuerda Floja

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-11-15)

  • I Am Dive eta Mobydick

    BILBO


    20:00


    Shaken


    (2019-11-15)

  • Clarisse, Yo Gerard eta DJak

    BILBO


    20:00


    Vincci Consulado hotelean


    (2019-11-15)

  • Sarah Vista eta Help Me Devil

    BILBO


    21:00


    Itsas Museoan


    (2019-11-15)

  • Art After Dark: Dominik Eulberg, Ron Flatter eta Beware of Wolf

    BILBO


    22:00


    Guggenheim museoan


    (2019-11-15)

  • Loco Sound of Teppaz

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2019-11-15tik 2019-11-16ra.)

  • Chaos in The CBD

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-15)

  • Siroka

    ESKORIATZA


    22:30


    Inkernun


    (2019-11-15)

  • Insomnium, The Black Dahlia Murder eta Stam1na

    BILBO


    19:30


    Santana 27n


    (2019-11-15)

  • Nu No, Sajjra, Krapoola eta Distopia DJs

    AZKOITIA


    22:30


    Matadeixen


    (2019-11-15)

  • Maite Larburu: Hezurren azpian

    IRUN


    20:00


    Oiasso museoan


    (2019-11-15)

  • La Basu

    BILBO


    19:00


    Fnac-en


    (2019-11-15)

  • Ladilla Rusa

    BILBO


    22:00


    Azkenan


    (2019-11-15)

  • Petti eta Abereh

    ORDIZIA


    19:00


    D'Elikatuz zentroan


    (2019-11-15)

  • Surfer Joe

    SOPELA


    22:00


    La Triangun


    (2019-11-15)

  • Coppel

    MUNGIA


    22:00


    Zatozen


    (2019-11-15)

  • Sully Riot

    GETXO


    22:30


    Zearbiden


    (2019-11-15)

  • Andra Mari abesbatza, Arratiako KT Kantari, Rafa Rueda, Jon Enbeita, Txus Aranburu: Kanta pobreziaren aurka

    IGORRE


    19:00


    kultur etxean


    (2019-11-15)

  • SAra Zozaya % Raitx

    BERGARA


    21:00


    Bergarako Seminarixuan


    (2019-11-15)

  • Tomas Garbizu Musika Eskolako ikasleen akordeoi audizioa.

    LEZO


    19:30


    Tomas Garbizu Musika Eskolan


    (2019-11-15)

  • Baske Street Boys eta DJ Derte

    DURANGO


    21:30


    Antonio's tabernan


    (2019-11-15)

  • Xixili Quartet

    IURRETA


    19:00


    Ibarretxe kultur etxean


    (2019-11-15)

  • Criminal remains eta No limits taldeak

    OñATI


    21:00


    Pako tabernan


    (2019-11-15)

  • "Electric Mary" + The Lizards

    GASTEIZ


    22:30


    Hell Dorado


    (2019-11-15)

  • Kontzertua Elortegi anayak

    BAKIO


    22:00


    Txoberne taberna


    (2019-11-15)

  • Maite Larburu bakarlariak 'Hezurren azpian' lana eskainiko du.

    IRUN


    20:00


    Oiasso Erromatar Museoan.


    (2019-11-15)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea