Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • "Terres" erakusketaren bisita gidatua

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-16)

  • Kalakan

    LEHUNTZE



    Lehuntze


    (2019-11-16)

  • Petti + Moshka

    BESKOITZE



    Beskoitze


    (2019-11-16)

  • Xaramela eta Baionako Harmoniaren Orkestra

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-16)

  • Taldekako Xilaba 2019 - Finala

    IZTURITZE



    Izturitze


    (2019-11-16)

  • Bizia eta memoria

    BASTIDA



    Bastida


    (2019-11-16)

  • Physis vs Nomos + Polybius + Torheit + DJ Shauchitz

    ANHAUZE



    Anhauze


    (2019-11-16)

  • Bizi Kantuz

    BARDOZE



    Bardoze


    (2019-11-16)

Antzerkia

  • Txalo: 20.000 legoa itsaspeko bidaian

    MUNGIA


    18:30


    Olalde aretoan


    (2019-11-16)

  • Txalo: Rita

    BERRIZ


    20:00


    kultur etxean


    (2019-11-16)

  • La Tal: The Incredible Box

    SANTURTZI


    19:30


    Gernika parkean


    (2019-11-16)

  • Teatro del Noctambulo: Tito Andrónico

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-16)

  • Tartean: Simplicissimus kabaret

    AZPEITIA


    21:30


    Soreasu antzokian


    (2019-11-16)

  • Titiriteros de Binefar: Azeriaren fabula

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-11-16)

  • A Panadaria: Elisa y Marcela

    GETXO


    20:00


    Muxikebarrin


    (2019-11-16)

  • Didau: Peru eta Otsoa

    DONOSTIA


    17:30


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2019-11-16)

  • Por Libre: Mujeres Oh Yeah!

    BILBO


    20:00


    ZWAPeko La Nave Va aretoan


    (2019-11-16)

  • Tartean: Tabernaria. Instrukzioak botatzeko ondo bat kaña

    USURBIL


    20:00


    Sutegin


    (2019-11-16)

  • Tomaxen Abenturak: Azken balea

    SORALUZE


    17:00


    Herri antzokian


    (2019-11-16)

  • Ane Labaka eta Beatriz Egizabal: Erradikalak ginen

    BERGARA


    19:00


    Seminarixoan


    (2019-11-16)

  • Glu Glu: Mari Errauskin

    AZKOITIA


    18:00


    Baztartxo antzokian


    (2019-11-16)

  • Kulunka: Quitamiedos

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-11-16)

  • Engruna: Loops

    GALDAKAO


    18:00


    Torrezabal kultur etxean


    (2019-11-16)

  • Hika: Txarriboda

    IRUN


    20:00


    Amaia kultur zentroan


    (2019-11-16)

  • Aimara: El enfermo imaginario

    BERANGO


    19:00


    antzokian


    (2019-11-16)

  • Alex Clavero: Te haces mayor

    DONOSTIA


    21:30


    Dokan


    (2019-11-16)

  • La Cosecha Media & Pentacion: Los futbolísimos musikala

    BILBO


    17:00


    eta 19:30ean, Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-16)

  • Tanttaka: Deje su mensaje después de la señal

    BALMASEDA


    20:00


    Klaret antzokian


    (2019-11-16)

  • Tropos: Blanca Nieves

    TOLOSA


    18:30


    Topic zentroan


    (2019-11-16)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    EIBAR


    16:30


    eta 19:00etan, eta igandean, 16:00etan eta 18:30ean, Hezkuntza Esparruan


    (2019-11-16)

  • OLBE: Jerusalem opera

    BILBO


    19:00


    eta hurrengo asteartean, 19:30ean, Euskalduna jauregian


    (2019-11-16)

  • Ekain-Txou pailazoa

    ADUNA


    18:30


    elizan


    (2019-11-16)

  • Txikiren umorezko bakarrizketa

    ANDOAIN


    22:39


    Gaztetxean


    (2019-11-16)

  • Hasiberrientzako antzerkia

    OñATI


    10:00


    Eltziako Irazan antzerki gunea


    (2019-11-16)

  • Los futbolísimos

    BILBO


    17:00


    Campos Eliseos Antzokian


    (2019-11-16)

  • 'Txarriborda' antzezlana, Hika Teatroaren eskutik.

    IRUN


    20:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-16)

Bertsolaritza

  • Batu elkartasunera. Bertso jaialdia

    OTXANDIO



    Gaztetxea


    (2019-11-16)

  • Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

    IZTURITZE


    12:00


    Herriko gela


    (2019-11-16)

  • Bertso jaialdia

    AMASA-VILLABONA


    19:00


    San Martin eliza


    (2019-11-16)

  • "Neretik" emanaldi berezia

    DONEZTEBE


    19:00


    Zinea


    (2019-11-16)

  • Bertso afaria

    ZESTOA



    Arroa Goiko herri etxea


    (2019-11-16)

  • "Erradikalak ginen" emanaldi berezia

    BERGARA


    19:00


    Seminarixoa


    (2019-11-16)

  • Bertsolariak balkoitik balkoira

    TOLOSA


    18:30


    Beti Alai jatetxeko balkoia


    (2019-11-16)

  • Bertso bazkaria

    BILBO


    14:30


    Hika Ateneoa


    (2019-11-16)

  • Jexux Mari Irazu, Maialen Lujanbio, Amets Arzallus eta Uxue Alberdi

    VILLABONA


    19:00


    Amasako elizan


    (2019-11-16)

Bestelakoak

  • Magia Irracional

    PORTUGALETE


    19:00


    Santa Klara zentroan


    (2019-11-16)

  • Idiazabal gaztaren sekretua

    URNIETA


    11:00


    Adarrazpi Baserria Goiburu auzoa, Xoxoka ondoan


    (2019-11-16)

  • "El silencio de la ciudad blanca" Daniel Calparsoro

    LEGAZPI


    19:30


    Latxartegi Aretoan


    (2019-11-16)

  • IX. Mikopoteoa Perretxikoen inguruko gauza harrigarriak

    OñATI


    18:00


    Arantzazuko Gandiaga Topagunean


    (2019-11-16)

  • Liburu-aurkezpena "Errekartetxoren liburua"

    AZPEITIA


    12:00


    Sanagustin Kulturgunean


    (2019-11-16)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-11-16)

  • "Terres" erakusketaren bisita gidatua

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-16)

  • 'Nolako euskalgintza nahi duzu herrian?' goiburu duen tailerra egingo dute, bakoitzak bere ekarpena ahal bezala egiteko.

    OIARTZUN


    10:00


    Manuel Lekuona bibliotekan.


    (2019-11-16)

  • Energiari buruzko tailerrak, 10:00etatik 14:00etara.

    ERRENTERIA


    10:00


    Koldo Mitxelena ikastetxearen jolastokian.


    (2019-11-16)

  • Autodefentsa feminista tailerra. Erasoak identifikatu eta indarkeria nola sortzen eta eraikitzen den eta zein ondorio dituen ikasteko tailerra. Doan. 10:00etatik 14:00etara eta 15:30etik 19:30era.

    ERRENTERIA


    10:00


    Emakumeen Etxean


    (2019-11-16)

Dantza

  • Osa & Mujika-ren eskutik "Kenophobia"

    DONOSTIA


    20:00


    Egia kultur etxean


    (2019-11-16)

  • Ma Kolektiboa: Lua Kastore

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-11-16)

  • Adriana Bilbao & Beñat Axiari: Burdina

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2019-11-16)

  • Hondarribiko Aurresku Txapelketa Nagusia

    HONDARRIBIA


    18:30


    Itsas Etxean


    (2019-11-16)

  • La Imperfecta: Twist

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Fundicion aretoan


    (2019-11-16)

  • Jaiotz Osa & Xabier Mujika: Kenophobia

    DONOSTIA


    20:00


    Gazteszenan


    (2019-11-16)

  • Udaberri taldea

    TOLOSA


    11:00


    Trianguloa plazan


    (2019-11-16)

  • Dantza ilaran saioa, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:30


    Behobiako Gizarte Zentroan.


    (2019-11-16)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-11-16)

  • 'Saio Zero-Bilaka' ikuskizuna. Sarrerak, 8 euro.

    ERRENTERIA


    20:00


    Niessen Kulturgunean


    (2019-11-16)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Literaktum. Arantza Etxeberria & Marisa Hurtado, Belen Altuna & Alejandra Martinez eta Miren Camison & Maider Zilbeti: Emakumeak eta pentsamendua

    DONOSTIA


    12:00


    Tabakaleran


    (2019-11-16)

  • WALDORF pedagogiari buruzko informazioa

    ASTIGARRAGA


    09:30


    Arrobitxuloko lokalean


    (2019-11-16)

  • "Hablando de hablar. Un viaje al interior del lenguaje" Hizlaria: Itziar Laka Mugarza

    GASTEIZ


    11:30


    Arabako Arte Ederren Museoan


    (2019-11-16)

  • Euskal sinesteak

    MAULE-LEXTARRE



    Maule-Lextarre


    (2019-11-16)

Ikastaroak

  • Autodefentsa tailerra.

    PASAIA


    10:00


    Pasai Antxoko Bekoz Beko elkartean


    (2019-11-16)

Ikus-entzunezkoak

  • 'El diablo se viste de Prada', Udazkeneko Zinema programaren barruan.

    IRUN


    17:30


    Anaka-Puianako Gizarte Zentroan.


    (2019-11-16)

  • 'La niña indigena'haurren eskubideen defentsaren eta herri indigenen aldeko filmaren proiekzioa. Doan.

    ERRENTERIA


    17:00


    Reina aretoan


    (2019-11-16)

Jaiak

  • V.Aita Manuel Eguna

    PASAIA


    12:30


    San Pedron


    (2019-11-16)

Musika

  • The Natural Brothers

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-11-16)

  • Aizkorak Zorroztu & The Mia Wallace Band eta Zazkel

    HONDARRIBIA


    22:00


    Psilocybenean


    (2019-11-16)

  • Lagrimas de Sangre eta El Intachable Rony DJ Set

    AZPEITIA


    22:30


    Sanagustin kulturgunean


    (2019-11-16)

  • Hernaniko Musika Banda

    HERNANI


    17:30


    udaletxeko arkupean


    (2019-11-16)

  • Angulo Inverso, Sealed Room eta Sholl

    PORTUGALETE


    21:00


    Grooven


    (2019-11-16)

  • 50 anniversary Skinhead meeting + The Hypocondriacs

    ATARRABIA


    21:00


    Totem 2 aretoan


    (2019-11-16)

  • Astoturfer eta The Cheap and Nasty Boys

    DURANGO


    21:30


    Plateruenan


    (2019-11-16)

  • Iban Gurrutxaga, Susana Cencillo eta Javi Perez: New Orleansetik Euskal Herrira

    MARKINA-XEMEIN


    17:30


    Uhagonen


    (2019-11-16)

  • Los Punsetes eta Amparito

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-11-16)

  • Atencion Tsunami, Las Selvas eta TVAM

    BILBO


    20:00


    04:00etara, Muellen


    (2019-11-16)

  • Izer eta Alabier

    AIA


    22:30


    Urdanetako frontoian


    (2019-11-16)

  • Zombie jailadia: Primordial, Numen, Noctem eta Orphans Piety

    DONOSTIA


    19:30


    Larratxo kultur etxean


    (2019-11-16)

  • Arrastiak Faktorian: Agustin Alkhat

    LAUDIO


    20:00


    Aiaraldea Ekintzen Faktoria


    (2019-11-16)

  • Christian Dozzler

    ELORRIO


    22:30


    Arriola antzokian


    (2019-11-16)

  • Nikki Hill eta Mojo Hand

    DONOSTIA


    22:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-11-16)

  • Sarah Vista Band

    ERMUA


    20:00


    Lobiano Kultur Etxea


    (2019-11-16)

  • Rat-Zinger eta Shock

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-16)

  • Enrique Ferrer, Miguel Borrallo eta Eduardo Sandoval: Lo mejor de Los 3 Tenores

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-11-16)

  • Clara Peya

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-11-16)

  • Sega Sound Killers

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-11-16)

  • DJ Dustin eta Orphidal

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-11-16)

  • Trogloditas

    BILBO


    21:00


    Itsas Museoan


    (2019-11-16)

  • Saskia Roures organo jolea eta Francisco Gil oboe jolea

    MARKINA-XEMEIN


    19:30


    Xemeingo elizan


    (2019-11-16)

  • Nikki Hill + Mojo Hand

    DONOSTIA


    20:00


    Intxaurrondo Kultur Etxean


    (2019-11-16)

  • Los Zopilotes Txirriaos

    AZKOITIA


    23:00


    plazan


    (2019-11-16)

  • Tenue, Arrotzak, Nightwatchers eta Solid Line

    ZARAUTZ


    21:30


    Putzuzulo gaztetxean


    (2019-11-16)

  • Oihan Vega

    ZORNOTZA


    20:00


    Zelaietan


    (2019-11-16)

  • Benito Lertxundi

    ORIO


    22:00


    Karela kiroldegian


    (2019-11-16)

  • Tvam, Atencion Tsunami eta Las Selvas

    BILBO


    20:30


    Muellen


    (2019-11-16)

  • DJ Txurru

    TOLOSA


    20:00


    Euskal Herria plazan


    (2019-11-16)

  • Gozategi

    TOLOSA


    23:00


    Plaza Berrian


    (2019-11-16)

  • Marianitoz Blai

    ADUNA


    22:00


    frontoian


    (2019-11-16)

  • Mingo Balaguer eta Iker Piris

    ONDARROA


    20:00


    Jai Braian tabernan


    (2019-11-16)

  • Rulo y la Contrabanda

    BILBO


    19:00


    Fnac-en


    (2019-11-16)

  • Huracan Romantica

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-11-16)

  • Superalfa

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-11-16)

  • Morodo & Okoume Lions

    BILBO


    21:00


    Stage Liven


    (2019-11-16)

  • Radiobleach eta Suma 0

    BILBO


    21:30


    Santana 27n


    (2019-11-16)

  • Dani Flaco

    BILBO


    23:59


    La Riberan


    (2019-11-16)

  • Nacho's Dick eta Transeuntes

    BARAKALDO


    21:30


    Mendigon


    (2019-11-16)

  • The Lizards eta Siroka

    GERNIKA-LUMO


    22:00


    Iparragirre aretoan


    (2019-11-16)

  • Surfer Joe

    BILBO


    22:00


    Gardokiko Atalaian


    (2019-11-16)

  • Mocker's

    EA


    22:00


    Eskolondon


    (2019-11-16)

  • Pipo Romero

    GALDAKAO


    22:00


    Urki Kafen


    (2019-11-16)

  • Sua eta Lukiek

    BERRIZ


    22:00


    Hiltegixe gaztetxean


    (2019-11-16)

  • Confluence

    MUNGIA


    20:00


    Mumen


    (2019-11-16)

  • Sara Zozaya & Ainhoa Larrañaga

    URNIETA


    19:30


    Saroben


    (2019-11-16)

  • Pintxada Kolektiboa

    DURANGO


    18:00


    Antonio's tabernan


    (2019-11-16)

  • Azken Sustraiak, The Bobby's, El Sonido de la Metralla, Rebel Kids, Knockout eta Estutu

    ELORRIO


    18:00


    gaztetxean


    (2019-11-16)

  • Gorka Suaia eta Nikotina & Little Martin Selektah

    ELORRIO


    23:00


    gaztetxean


    (2019-11-16)

  • Umbilica

    GASTEIZ


    22:30


    Hell Doradon


    (2019-11-16)

  • MATSORRIAK abesbatza

    BILBO


    18:00


    Bilboko Euskal Museoan


    (2019-11-16)

  • Lagrimas de sangre + El intachable Rony

    AZPEITIA


    22:30


    Sanagustin Kulturgunean


    (2019-11-16)

  • Tomas Garbizu Musika Eskolako bandaren Santa Zeziliako kontzertua. Doan da.

    LEZO


    12:30


    Gezala Auditoriumean


    (2019-11-16)

  • Kalakan

    LEHUNTZE



    Lehuntze


    (2019-11-16)

  • Petti + Moshka

    BESKOITZE



    Beskoitze


    (2019-11-16)

  • Xaramela eta Baionako Harmoniaren Orkestra

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-16)

  • Lartaun (Oiartzun) eta Umore Ona (Goizueta) abesbatzak.

    OIARTZUN


    19:00


    Udaletxeko areto nagusia.


    (2019-11-16)

  • Santa Zezilia kontzertua  'Jose Luis Ansorena in memorian', Andra Mari abesbatzaren eskutik.

    ERRENTERIA


    20:00


    Fatima Andra Mariaren elizan.


    (2019-11-16)

  • Sarah Vista band

    ERMUA


    20:00


    Lobiano kultur etxean


    (2019-11-16)

  • Kantaldia Alozen

    ALOZE-ZIBOZE-ONIZEGAINE



    Aloze-Ziboze-Onizegaine


    (2019-11-16)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea