Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Josep Maria Pou & Teatre Romea: Viejo amigo Cicerón

    SANTURTZI


    19:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-17)

  • Eidabe: Mari eta gaileta fabrika

    AZPEITIA


    17:00


    Soreasu antzokian


    (2019-11-17)

  • Panicmap: Pequeño Big Blue

    DONOSTIA


    16:30


    Egia kultur etxean


    (2019-11-17)

  • Engruna: Loops

    GERNIKA-LUMO


    17:00


    Lizeo antzokian


    (2019-11-17)

  • Borobil: Roman eta Julieta

    VILLABONA


    19:30


    Gurea antzokian


    (2019-11-17)

  • Oihan Vega: Musikarium

    URRETXU


    17:00


    Labeaga aretoan


    (2019-11-17)

  • Daniel Veronese & Uve Dos: El nombre

    BILBO


    19:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-17)

  • Kulunka: Quitamiedos

    LEZO


    20:00


    Gezalan


    (2019-11-17)

  • Gorakada: Ulisesen bidaia

    ANDOAIN


    17:00


    Basteron


    (2019-11-17)

  • Teatro Paraíso: Xocolat

    URNIETA


    18:00


    Saroben


    (2019-11-17)

  • Maider Lopez eta Inalvis Etxebarria: Sagutxo tuntuna

    DURANGO


    12:00


    17:30ean eta 18:30ean, San Agustin kulturgunean


    (2019-11-17)

  • Mumusic Circus: Pequeños príncipes

    BILBO


    18:00


    BBK aretoan


    (2019-11-17)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen aretoan


    (2019-11-17)

  • Kamikaz Kolektiboa: Panpina

    OIARTZUN


    19:00


    udal aretoan


    (2019-11-17)

  • La Coja Dansa: Urtzaroa

    ELORRIO


    17:00


    Arriola antzokian


    (2019-11-17)

  • Tartean: Ghero

    PASAIA


    19:00


    Juanba Berasategi aretoan


    (2019-11-17)

  • Demode Quartet: Epa txiki!

    GETXO


    18:00


    Muxikebarrin


    (2019-11-17)

  • Haurrentzako Antzerki musikala: Musikarium

    URRETXU


    17:00


    Labeaga Aretoan


    (2019-11-17)

  • Potx eta Lotx pailazoak: Etxean

    BERGARA


    17:30


    udal pilotalekuan


    (2019-11-17)

  • Baga Biga: Musikarium

    URRETXU


    17:00


    Labeagan


    (2019-11-17)

  • Glu Glu: Mari Errauskin

    ELGOIBAR


    16:30


    Herriko antzokian


    (2019-11-17)

  • GHERO: Azken euskalduna Tartean Teatroak ekoiztua

    PASAIA


    19:00


    Pasaia Donibaneko Kultur Etxean


    (2019-11-17)

  • Kulunka Teatro konpainiaren eskutik, 'Quitamiedos' lana. 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-11-17)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    ANDOAIN


    12:00


    Goiburu auzoa. Ermita


    (2019-11-17)

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    ARRASATE


    17:00


    Uarkape pilotatekua


    (2019-11-17)

  • Bertsolariak

    ALTZO




    (2019-11-17)

Bestelakoak

  • Playmobil filma Lino de Silvo

    LEGAZPI


    17:00


    Latxartegi aretoan


    (2019-11-17)

  • "El silencio de la ciudad blanca" Daniel Calparsoro

    LEGAZPI


    19:30


    Latxartegi Aretoan


    (2019-11-17)

  • Pagoetara mendi irteera

    ASTIGARRAGA


    09:00


    Joseba Barandiaran plazan


    (2019-11-17)

  • Lekim konpainiaren klariona tailerra

    ASTIGARRAGA


    12:00


    Andre gobadarien plazan


    (2019-11-17)

  • XXII. Euskal Azoka

    SONDIKA


    10:00


    15:00etara, herrian


    (2019-11-17)

  • Aloña Mendiko sailak antolatuta Oñati mugarriz mugarri (II) Oñati-Jentilarri-Gorostiaga-Udana-Arratola-Barrendiola

    OñATI


    08:00


    Mendi Irteera


    (2019-11-17)

  • "Artantxuriketan ikuskizuna" Ansa Ahizpak & Ama

    BAZTAN


    19:00


    Elizondoko Arizkunenea kultur etxean


    (2019-11-17)

Dantza

  • Dantzaz: Ehuna

    BASAURI


    12:30


    Social antzokian


    (2019-11-17)

  • Bikote Gazteen Euskal Herriko Dantza Solte Txapelketa

    BERGARA


    12:00


    Seminarixoan


    (2019-11-17)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Julen Sanchez: Gaztaroa eta jokoarekiko mendekotasuna

    ELGETA


    18:00


    ludotekan


    (2019-11-17)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Ziaboga dokumentala

    HONDARRIBIA


    18:30


    Itsas Etxean


    (2019-11-17)

Musika

  • Kantaka abesbatza: Mozarten Koroatze meza

    LAZKAO


    19:30


    San Migel parrokian


    (2019-11-17)

  • Elizagoien Ahizpak

    AIA


    19:30


    eta 23:00etan, Urdanetan, Ximorren


    (2019-11-17)

  • Jon Gurrutxaga & Urbil Artola

    ELORRIO


    20:00


    Portalekuan


    (2019-11-17)

  • Pedro Guerra eta Sara Raez

    DONOSTIA


    19:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-11-17)

  • Udalaren Txistulari Taldea

    DONOSTIA


    12:00


    Udalbatza aretoan


    (2019-11-17)

  • Salvador Sobral

    BILBO


    19:00


    Arriaga antzokian


    (2019-11-17)

  • Dirty Dozen Brass Band

    BILBO


    19:30


    Kafe Antzokian


    (2019-11-17)

  • Udal Musika Banda: Etorkizuneko haizeak

    BILBO


    12:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-11-17)

  • Sarah Vista

    OñATI


    12:30


    Gaztelekuan


    (2019-11-17)

  • Listener eta Sara Zozaya

    DONOSTIA


    19:30


    Dabadaban


    (2019-11-17)

  • The Lizzards

    BILBO


    13:00


    Crazy Horsen


    (2019-11-17)

  • Pedro Guerra: Golosinas 2018

    DONOSTIA


    19:00


    Victoria Eugenia Antzokian


    (2019-11-17)

  • Xabi (Señor No)

    ANDOAIN


    19:00


    gaztetxean


    (2019-11-17)

  • Gospela: "Spirit"

    LEGAZPI


    19:00


    Parrokian


    (2019-11-17)

  • Suhar abesbatza

    OñATI


    19:00


    Santa Ana antzokian


    (2019-11-17)

  • Orkestrina Band Jazpana

    TOLOSA


    18:00


    Alondegian


    (2019-11-17)

  • Irun Hiria musika banda

    IRUN


    12:30


    Amaia zentroan


    (2019-11-17)

  • Tomas Garbizu Musika Eskolako txistu taldearen Santa Zeziliako kalejira.

    LEZO


    11:00


    Lezotik zehar


    (2019-11-17)

  • Joxe Mendizabal

    ADUNA


    17:30


    frontoian


    (2019-11-17)

  • Ispirit gospel taldea

    LEGAZPI


    19:00


    parrokian


    (2019-11-17)

  • Coppel

    BILBO


    13:30


    Residencen, eta 18:30ean, Coppolan


    (2019-11-17)

  • The Lizards eta Las Sexpeares

    BILBO


    13:30


    Itsas Museoan


    (2019-11-17)

  • Cuarentena

    BILBO


    13:00


    Satelite T-n


    (2019-11-17)

  • Surfer Joe

    BERMEO


    13:30


    Beleza Malandran


    (2019-11-17)

  • Cafe Cubano

    PORTUGALETE


    13:30


    La Perdizen


    (2019-11-17)

  • Aguxtin Alkhat

    LARRABETZU


    18:30


    Hori Bai gaztetxean


    (2019-11-17)

  • Ines Osinaga - Alutik

    SORALUZE


    12:30


    Herri Antzokian


    (2019-11-17)

  • Irun Hiria Musika Bandaren kontzertua.

    IRUN


    12:30


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-17)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea