Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Kamikaze: Jauría

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-22)

  • Marta Renyer: El gran cabaret de Elvira

    TOLOSA


    22:00


    Amarotzeko auzo etxean


    (2019-11-22)

  • Pablo Allende: En espera

    BILBO


    19:30


    Castañoseko udaltegian


    (2019-11-22)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokia


    (2019-11-22)

  • Txalo: Zoaz pake santuan

    UGAO


    20:00


    Jane jauregian


    (2019-11-22)

  • Tomaxen Abenturak: Azken balea

    ARRIGORRIAGA


    18:00


    Abusu zentroan


    (2019-11-22)

  • Glu Glu: Pinotxo

    BERMEO


    18:00


    Nestor Basterretxea aretoan


    (2019-11-22)

  • Dani Martinez: No os preocupéis... ya lo digo yo

    DONOSTIA


    20:30


    Kursaalean


    (2019-11-22)

  • Horman Poster & Estudio Gheada: Eraikitzen gaituzten hitzak

    AZPEITIA


    21:30


    gaztetxean


    (2019-11-22)

  • Pabiloi 6ko Gazte Konpainia: Zer gertatu zitzaion Ana Garciari?

    ELORRIO


    20:30


    Arriola antzokian


    (2019-11-22)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    LARRABETZU


    18:00


    frontoian


    (2019-11-22)

  • Losdadae: Juana

    BILBO


    19:30


    eta igandean, 19:00etan, Arriaga antzokian


    (2019-11-22tik 2019-11-23ra.)

  • Aizpea Goenaga: Esquinas, irakurketa dramatuzatuak

    BILBO


    19:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-22)

  • MEM Urbanbat Extravaganza: Yak42-ren Différence et Répétition, Amas-en Pearls, Ignacio Galilearen Mardid eta Jessica Llorenteren La indescriptible

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-11-22)

  • Erika Olaizola & Kamikaz Kolektiboa: Panpinak

    OñATI


    22:00


    Santa Ana antzokian


    (2019-11-22)

  • Nagore Leon eta Itziar Saenz de Ojer: Itsaspetik azalera

    ALEGIA


    22:00


    Elizpe zinean


    (2019-11-22)

  • Virginia Imaz: Pronoia

    ANOETA


    22:00


    auditorioan


    (2019-11-22)

  • "VELMA and CRIS". ¡HASTA EL MOÑO!

    OLATZAGUTIA


    22:30


    Kultur Etxean


    (2019-11-22)

  • "AKÄSHIA, EL VIAJE DE LA LUZ". El Cau de l’Unicorn.

    OLATZAGUTIA


    17:00


    Kultur Etxean


    (2019-11-22)

  • Irun Hiria XXX. Argazi Lehiaketa Herrikoiaren sari banaketa, Irungo Argazkilaritza Elkartearen eskutik.

    IRUN


    20:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-22)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    AJANGIZ


    21:30


    Kanpantxu auzoko txokoa


    (2019-11-22)

  • "Erradikalak ginen" emanaldi berezia

    OIARTZUN


    19:00


    Udaleko pleno aretoa


    (2019-11-22)

  • Bertso Irish Fest: Aitor Sarriegi eta Jone Uria, Gloverwind taldearen musikarekin

    GETXO


    21:00


    Silver's Tavernen


    (2019-11-22)

  • Bertsu afaria

    URRUñA



    Urruña


    (2019-11-22)

Bestelakoak

  • Nerea Ariznabarreta eta Mariano Hurtado: Ezberdin bezain eder ipuin musikatua

    DONOSTIA


    18:00


    Loiola kultur etxean


    (2019-11-22)

  • Itziar Lazkano eta Ainhoa Rincon: Angela Figuerari buruzko errezital musikatua

    SESTAO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2019-11-22)

  • Slawka Grabowska: Navidad con Charles Dickens afari literarioa

    DONOSTIA


    19:30


    Convent Gardenen


    (2019-11-22)

  • Amaia Arriaran: Adimena zorrozteko ipuinak

    BERGARA


    22:30


    Osintxun, Txuringo tabernan


    (2019-11-22)

  • "OdiSeA" ikusgarria, Pantxix Bidartek, Kiribil konpainiarekin partaidetzan, Homeroren "Odisea"-ren ber interpretazio garaikidea

    KANBO


    19:00


    Mediatekan


    (2019-11-22)

  • Belaunaldien arteko jokoak: Handi eta ttipien arteko harremanak euskaraz gozatzeko

    DONAMARTIRI


    16:30


    Herriko gelan


    (2019-11-22)

  • Pijama gaualdia

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-22)

  • Lezo Herri Eskolako Euskara Talaiak antolatua, familien jolas topaketak: 17:00etan, Zabu-Zibu saioa (3-5 adin tartekoak eta gurasoak); 18:00etan, Txirrintxon saioa (6-9 adin tartekoak). Hilaren 29an bigarren saioa egingo dute.

    LEZO


    17:00


    Karlos Saldise plazan


    (2019-11-22)

  • Ekilili olioaren aurkezpena.

    OIARTZUN


    17:30


    Labore Oarsoren egoitzan.


    (2019-11-22)

  • 'Gara' egunkariaren aldeko truk txapelketa. Izen ematea: 15 euro.

    OIARTZUN


    22:00


    Arraguako Aldeguna elkartean.


    (2019-11-22)

Dantza

  • Amaia Elizaran: Mar

    TOLOSA


    20:30


    Leidorren


    (2019-11-22)

  • Sol Pico: Dancing With Frogs

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-11-22)

  • Asier eta Marion: El Milongon tango dantzaldia

    OIARTZUN


    21:00


    Pagoan


    (2019-11-22)

Erakusketak

  • Joseba Eskubi: Nesmo

    BILBO



    Marzana espazioan


    (2019-11-22tik 2020-01-10ra.)

  • Luce: La importancia de estar

    TOLOSA



    GKo Gallery aretoan


    (2019-11-22tik 2020-02-22ra.)

  • Nagore Amenabarro, Kate Newby, Oscar Tuazon eta Jessica Warboys: There are exactly four of them

    DONOSTIA



    Cibrian Gallery aretoan


    (2019-11-22tik 2020-02-15ra.)

Hitzaldiak

  • Dorleta Guarde, Javier Pradini eta Ignacio Quintana: Ekonomia zirkularra, betebeharra eta aukera mahai-ingurua

    BILBO


    11:00


    Burtsan (Jose M. Olabarri kalea)


    (2019-11-22)

  • James Robertson eta Iban Zaldua: Hizkuntzak, literaturak, Europak

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-11-22)

  • Inma Roiz: El viaje de Aixa

    BALMASEDA


    19:30


    kultur etxean


    (2019-11-22)

  • Marta Sanz: Monstruas y centauras

    DONOSTIA


    19:00


    Troa Zubieta liburu dendan


    (2019-11-22)

  • Jexux Murua eta Idoia Lahidalga: Euskaraz bizi ahal gara!

    BERASTEGI


    18:30


    udaletxean


    (2019-11-22)

  • Imanol Artola eta Jone Garmendia: Euskaraz bizi ahal gara!

    IKAZTEGIETA


    19:00


    udaletxean


    (2019-11-22)

  • Felipe Uriarte: Oxigenoa euskarari 6.000 metroan ere

    LIZARTZA


    19:30


    udal aretoan


    (2019-11-22)

  • June Prieto: Ekuador. Urre beltza urre berdearen aurka

    AULESTI


    20:00


    liburutegian


    (2019-11-22)

  • 1609-2019, lehengo eta oraingo sorginak

    IRISARRI



    Irisarri


    (2019-11-22)

  • Hitzaldia: 'Martin Villa epaitu' goiburuarekin Andoni Txasko Martxoak 3 elkarteko kidea; Sabino Cuadra eta Amaia Kowasch San Fermmines 78 Gogoan elkartearen izenean eta Jiosu Ibargutxi Goldatu elkartearen izenean. Horiekin batera 1977 ko Amnistiaren Aldek

    ERRENTERIA


    19:00


    Gaztañoko auzo elkartearen egoitzan


    (2019-11-22)

Ikastaroak

  • 'Aktiba zaitez' ikastaroa, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    18:00


    Anaka-Puiana Gizarte Zentroan.


    (2019-11-22)

Ikus-entzunezkoak

  • "Orgullo y prejuicio" (2005)

    DONOSTIA


    18:30


    Aiete kultur etxean


    (2019-11-22)

  • Zinema frantsea: "DJAMILIA" (2018)

    DONOSTIA


    19:00


    Okendo kultur etxean


    (2019-11-22)

  • Zine-klub saioa: "Midway"

    LEGAZPI


    21:30


    Latxartegi aretoan


    (2019-11-22)

  • Bakean dagoena bakean utzi

    BAIONA



    Baiona


    (2019-11-22)

  • "Odisea" ikuskizuna

    KANBO



    Kanbo


    (2019-11-22)

  • "Basque[s]" liburuaren aurkezpena

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-11-22)

  • 'La pionera. Be natural: The untold story of Alice Guy-Blanche', Emakume Artistak Zinean zikloaren barruan.

    IRUN


    18:45


    CBA Udal Liburutegian.


    (2019-11-22)

  • Errenteria Film Laburren jaialdiaren barruan aurkeztu dituzten filmen emanaldia. Doan.

    ERRENTERIA


    19:30


    Niessen zinemetan.


    (2019-11-22)

  • "Napardeath", zuzendaria bertan izango da

    TOLOSA


    23:30


    3 tabernan


    (2019-11-22)

Irteerak

  • Ttipi-ttapa adinekoentzako ibilaldia

    HONDARRIBIA


    11:00


    Itsas Etxetik abiatuta.


    (2019-11-22)

  • Azaroaren 30ean, larunbatarekin Nerea Pagaldai adituaren eskutik urubien inguruko ezaugarri orokorrak ikasi ahal izango ditugu. Lekua erreserbatu behar da aurrez: arditurri@gipuzkoamendizmendi.net

    OIARTZUN


    19:00


    Arditurri parketxetik


    (2019-11-22tik 2019-11-30ra.)

Musika

  • Pers

    BILBO


    02:00


    Kremlinen


    (2019-11-22)

  • Mr. Klin

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2019-11-22)

  • Txufo Wilson eta Karba DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-11-22)

  • Trizak

    ELORRIO


    22:30


    Arriola antzokian


    (2019-11-22)

  • Mikel Erentxun + Gussy

    IRUñEA


    20:00


    INDARA CLUBean


    (2019-11-22)

  • Mikel Azpiroz

    DONOSTIA


    20:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-11-22)

  • Eñaut Elorrieta: Irteera argiak

    ANDOAIN


    21:30


    Basteron


    (2019-11-22)

  • Argia zortzikotea

    PORTUGALETE


    20:00


    Santa Klara kultur etxean


    (2019-11-22)

  • Musikene Big Band

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxean


    (2019-11-22)

  • Ander Marzana eta Sofia Martin

    ARRIGORRIAGA


    20:00


    Lonbo aretoan


    (2019-11-22)

  • Iker Martinez eta Zaldi Herrenak, eta DePekuliaris

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-11-22)

  • Geoff Farina

    BILBO


    21:00


    Azkuna zentroan


    (2019-11-22)

  • Alboka musika eskola eta Txindurri dantza taldea: Santa Zezilia jaialdia

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-11-22)

  • Patricia Kraus: Pioneras

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-11-22)

  • Alter Ego

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-11-22)

  • La Fuga

    BILBO


    22:30


    Kafe Antzokian


    (2019-11-22)

  • Rafael Basurto Lara: Una leyenda llamada Los Panchos

    BILBO


    21:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-22)

  • Musicalmente Konpainia eta Bilboko Orkestra Sinfonikoa: Soinu belusatuak

    BILBO


    18:00


    bihar, 12:00etan eta 17:30ean, eta igandean, 10:30ean eta 12:00etan, Euskalduna jauregian


    (2019-11-22)

  • Unidad Alavesa eta Bamms

    ANDOAIN


    22:30


    gaztetxean


    (2019-11-22)

  • Les Grys-Grys eta Bifannah

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-11-22)

  • Meridian eta Samoah

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-11-22)

  • Old Eskool Festibala: Grip, Gatazka eta Rat-Zinger

    BERMEO


    22:00


    Nuntxakun


    (2019-11-22)

  • Wood Strings

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-11-22)

  • Musika Eskolako Banda: Santa Zezilia

    ESKORIATZA


    20:00


    Zaldibar antzokian


    (2019-11-22)

  • Zumb & OCP Slam

    ZUMAIA


    19:00


    Kofradian


    (2019-11-22)

  • Loreto Fernandez Imaz organo jotzailea

    EIBAR


    20:00


    San Andres parrokian


    (2019-11-22)

  • DJ Verbrothers

    ALEGIA


    23:00


    gaztetxean


    (2019-11-22)

  • Ana Belen Garcia organo jotzailea eta Araoz Gazte abesbatza

    PASAIA


    20:00


    San Pedro elizan


    (2019-11-22)

  • Elbereth, Full Division eta Torheit

    LEGAZPI


    22:00


    gaztetxean


    (2019-11-22)

  • Ander Garcia Trio

    BILBO


    20:00


    BBK Jazz aretoan


    (2019-11-22)

  • El Chojin

    BILBO


    20:00


    Stage Liven


    (2019-11-22)

  • La Carroceria

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-11-22)

  • Rosoinuak

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-11-22)

  • Lomoken Hoboken

    BILBO


    21:30


    Irish Stonen


    (2019-11-22)

  • Infiniteloop, La Nevera Vacia eta The Shiny Souls

    BILBO


    18:30


    Shaken


    (2019-11-22)

  • Blue Hole eta La Banda de Jalber

    BARAKALDO


    21:30


    Mendigon


    (2019-11-22)

  • Chaman

    BILBO


    20:00


    El Tubon


    (2019-11-22)

  • My Bastard Friend

    BASAURI


    22:15


    Ezetzen


    (2019-11-22)

  • Elbereth + Fuck Division + Torheit

    LEGAZPI


    22:00


    Gaztetxean


    (2019-11-22)

  • Eguberriko kontzertua

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-11-22)

  • 'Lalorekin Abestu' boleroen kontzertua, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:00


    Anaka-Puiana Gizarte Zentroan.


    (2019-11-22)

  • 'Los Xey' ikuskizuna EMKEren Musika Banda eta Golden Apple Quartet taldearen eskutik. Sarrerak 10 euro; EMKEren bazkideentzat 7 euro.

    ERRENTERIA


    20:30


    Fatima Andra Mariaren elizan


    (2019-11-22)

  • MUSIKALEAN jaialdia.

    PASAIA


    20:00


    Trintxerpen.


    (2019-11-22)

  • Ana Belen Garcia Araoz Gazte Abesbatzarekin.

    PASAIA


    20:00


    San Pedro elizan.


    (2019-11-22)

  • Argileak

    KANBO



    Kanbo


    (2019-11-22)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea