Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Ghero antzezlana

    BURLATA



    Kultur etxean


    (2019-11-23)

  • A Panadaira: Elisa y Marcela

    BERRIZ


    20:00


    kultur etxean


    (2019-11-23)

  • Jamming On Tour

    BILBO


    18:30


    eta 21:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-23)

  • Cie. LMP: Piti Peta Hofenshow

    SANTURTZI


    19:30


    Oinezkoen bidean


    (2019-11-23)

  • Carlos Saura & Okapi: El coronel no tiene quien le escriba

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-23)

  • Pabiloi 6: Sabias ellas

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6an


    (2019-11-23)

  • La Pacheca Collective: Lo que fue de ellas

    BILBO


    19:00


    Buiako udaltegian


    (2019-11-23)

  • Engruna: Loops

    DONOSTIA


    18:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-11-23)

  • GHERO: Azken euskalduna Tartean teatroak ekoiztua

    BURLATA


    19:00


    Burlatako Kultur ETxean


    (2019-11-23)

  • Kulunka: Quitamiedos

    LASARTE-ORIA


    20:00


    Manuel Lasarte kultur etxean


    (2019-11-23)

  • Paolo Di Gianvincenzo: Tontometrajes clown kabareta

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-11-23)

  • Los Sueños de Fausto & Factoria Urogallo: Gugu… ¡Tras! Feliz despertar

    LEIOA


    12:00


    eta 17:00etan, Kultur Leioan


    (2019-11-23)

  • Teatro Paraiso: Xocolat

    BERGARA


    18:00


    Seminarixoan


    (2019-11-23)

  • Anita Maravillas: Jon Braun

    ERMUA


    17:00


    Ermua antzokian


    (2019-11-23)

  • Pabiloi 6ko Gazte Konpainia: ¿Qué fue de Ana García?

    DURANGO


    19:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-11-23)

  • Las Amigas elkartearen antzerki amateurra

    PORTUGALETE


    19:00


    Santa Klaran


    (2019-11-23)

  • Pavel Smid: Un cuento del viento

    EIBAR


    17:00


    Koliseoan


    (2019-11-23)

  • Orratx: Bernarda Albaren bost alabak

    LEZO


    20:00


    Gezalan


    (2019-11-23)

  • CIa. Tornado: Lapurminak

    AZPEITIA


    20:00


    alde zaharrean


    (2019-11-23)

  • Yarleku: Etxerik txikiena

    HERNANI


    12:00


    Biterin


    (2019-11-23)

  • Flo & Mota & Segura: El sentido del humor. Dos tontos y yo

    BILBO


    21:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-11-23)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    HONDARRIBIA


    16:30


    eta 18:30ean, Itsas Etxean


    (2019-11-23)

  • Dromocosmicas: Vagor & Bellavita

    BILBO


    17:00


    eta igandean, 12:00etan, Pabiloi 6an


    (2019-11-23)

  • Tanttaka: Deje su mensaje después de la señal

    DONOSTIA


    19:00


    Antzoki Zaharrean


    (2019-11-23tik 2019-11-24ra.)

  • Estigma: Los primeros de Europa

    GETXO


    20:00


    Utopianen


    (2019-11-23tik 2019-11-24ra.)

  • El Dúo de La Africana

    ARRASATE


    19:30


    Amaia antzokian


    (2019-11-23tik 2019-11-24ra.)

Bertsolaritza

  • Bertso bazkaria

    GERNIKA-LUMO


    14:00


    Gerizpe Txokoa


    (2019-11-23)

  • Bertso afaria

    JATABE


    21:00


    Jatazpi Txokoa


    (2019-11-23)

  • Bertso poteoa

    DONOSTIA



    Ibaeta. Lautximeneta plaza


    (2019-11-23)

  • Euskararen Astea. Bertso afaria

    GASTEIZ


    21:00


    Foronda taberna


    (2019-11-23)

Bestelakoak

  • IPUIN TXOKOA:ERIKA "NIREKIN BIDAIATU"

    BERRIZ


    12:15


    Berrizko Kultur Etxean


    (2019-11-23)

  • Ilustrazio Tailerra WANGARI, Afrikako koloreak marrazten

    DONOSTIA


    17:00


    Larrotxene Intxaurrondoko Kultur Etxea


    (2019-11-23)

  • Herri-danborrada prestatzeko lan saioa

    OIARTZUN


    16:30


    Soinuenean


    (2019-11-23)

  • Haurrentzako "Jugando con la ciencia" Taillerra

    ZUMARRAGA


    16:45


    Antio Interpretazio Zentroan


    (2019-11-23)

  • Angel Erro eta Iñigo Astiz "Poesian pentsatu, prosan pentsatu" gaiaren bueltan arituko dira

    DONOSTIA


    12:00


    Kaxildan


    (2019-11-23)

  • MINTZOA Pello Zabalarekin

    OñATI


    11:00


    Arantzazuko Parketxearen inguruan


    (2019-11-23)

  • "111 hostoz eta orriz jantzi" egunpasa EHKolektiboa, Biharko Lurraren Elkartea eta Argia astekariaren eskutik

    DUZUNARITZE-SARASKETA


    10:00


    Idiartia etxaldean


    (2019-11-23)

Dantza

  • La Pulga & Berriketan: Berriketan

    ZORNOTZA


    20:15


    Zornotza aretoan


    (2019-11-23)

  • Sahatsa dantza taldea, Iraurgi dbesbatza eta Azkoitiko Musika Banda: Pirinioen magalean

    AZKOITIA


    18:00


    Baztartxo antzokian


    (2019-11-23)

  • Bilbo Goth Dark

    BERANGO


    19:00


    Berango antzokian


    (2019-11-23)

  • Marco Flores: Extrema

    BILBO


    19:00


    Guggenheim museoan


    (2019-11-23)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • "1620-2020: 400 urtez INDEPENDENTZIA gabetuak" Asisko Urmenetaren hitzaldia + Urteko Nafarra Saria 2019

    GASTEIZ


    11:00


    Landatxo Gizarte Etxea 1. Askotariko Gela (1. Solairua)+Martin Ttipia Lekua


    (2019-11-23)

  • Paul B. Preciado eta Cristina Morales: Identidad, norma y libertad

    DONOSTIA


    19:00


    Koldo Mitxelena kulturunean


    (2019-11-23)

  • Angel Erro eta Iñigo Astiz: Poesian pentsatu, prosan pentsatu

    DONOSTIA


    12:00


    Kaxildan


    (2019-11-23)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Juanba Berasategiren "Nur eta herensugearen tenplua"

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-11-23)

  • Bertha Gaztelumendiren Volar

    GERNIKA-LUMO


    19:00


    Lizeo antzokian


    (2019-11-23)

  • Euskal Zine Bilera

    LEKEITIO



    Ikusgarri aretoan


    (2019-11-23tik 2019-11-30ra.)

Musika

  • Miren Urbieta-Vega & Javier Perez de Azpeitia

    DONOSTIA


    11:00


    EOSen egoitzan, Miramonen


    (2019-11-23)

  • J. Psycho

    BILBO


    02:00


    Kremlinen


    (2019-11-23)

  • Mai et Moi

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2019-11-23)

  • Maria Ruiz

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2019-11-23)

  • Jorn Land + Oxido + Toifelthal

    ATARRABIA


    20:30


    Totem 2 aretoan


    (2019-11-23)

  • Le SuperHomard, AK/DK, Airu eta DJak

    BILBO


    20:00


    04:00etara, Muellen


    (2019-11-23)

  • Anthony Stelmaszack

    ELORRIO


    22:30


    Arriola antzokian


    (2019-11-23)

  • Eilen Jewell eta Big Bob Railroad

    DONOSTIA


    22:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-11-23)

  • Motxila 21

    O�ATI


    18:30


    Oñatiko Gaztelekua


    (2019-11-23)

  • 2zio, Alerta Gorria, El Sonido de la Metralla eta DJ Martin Selektah

    AZPEITIA


    22:00


    gaztetxean


    (2019-11-23)

  • Grasso eta Nekora DJ

    BEASAIN



    Astigarretan


    (2019-11-23)

  • Blossoms Street Singers

    PORTUGALETE


    20:00


    Santa Klara kultur etxean


    (2019-11-23)

  • Trikiti jaialdia

    AIA


    18:00


    Altzola auzoan


    (2019-11-23)

  • El Chojin

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-11-23)

  • Ghost Number

    DONOSTIA


    21:30


    Dabadaban


    (2019-11-23)

  • Tecanela

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-11-23)

  • Xabi Aburruzaga

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-23)

  • Capsula eta Moonshakers

    BERMEO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-23)

  • Blas Canto

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-23)

  • Kremerata Barlica & Martha Argerich

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-11-23)

  • Amaral

    BARAKALDO


    21:00


    BEC erakustazokan


    (2019-11-23)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea