Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • "Herriko bozak" & "Babesleku arrotzak eta animalia bakartien hotsak" antzerkiak

    LARRESORO


    16:30


    Herriko gelan


    (2019-11-24)

  • Defracto Compagnie: Flaque

    DONOSTIA


    19:00


    Gazteszenan


    (2019-11-24)

  • Teatro Paraiso: Gizon zoriontsuaren alkandora

    DONOSTIA


    18:00


    Larratxo kultur etxean


    (2019-11-24)

  • Teatro del Temple: Abre la puerta

    DONOSTIA


    19:30


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-11-24)

  • Isturitzeko gazteria taldeak, "Eusko dorrea" eta "Dentista" obrak aurkeztuko ditu

    UZTARITZE


    18:30


    Lapurdi gelan


    (2019-11-24)

  • Enrique San Francisco: La penúltima

    DURANGO


    20:00


    Plateruenan


    (2019-11-24)

  • Arena en los Bolsillos: Max txikia

    LEIOA


    12:00


    eta 17:00etan, Kultur Leioan


    (2019-11-24)

  • Sovint: En el pais de las sombras

    BILBO


    10:30


    Pabilioi 6an


    (2019-11-24)

  • Xirriquiteula Teatre: Laika

    BARAKALDO


    18:00


    Barakaldo antzokian


    (2019-11-24)

  • Salto Sorkuntzak: Lau

    BERANGO


    18:00


    Berango antzokian


    (2019-11-24)

  • A Panadaría: Elisa y Marcela

    URNIETA


    19:00


    Saroben


    (2019-11-24)

  • Engruna: Loops

    SOPELA


    18:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-11-24)

  • La Enana Naranja: Kantukantari II

    BILBO


    18:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-24)

  • Lida Varvarousiren Lost Love eta Vivirdelaire Peppet Theatreren Miramar, altrament dit Althea

    BILBO


    19:00


    Fundicion aretoan


    (2019-11-24)

  • Glu Glu: Mari Errauskin

    BASAURI


    12:30


    Social antzokian


    (2019-11-24)

  • Tartean: Ez dok Hiru. Euskal musikaren benetako istorioa

    ESKORIATZA


    19:00


    Zaldibar antzokian


    (2019-11-24)

  • Opera Divertimento: La flauta mágica

    BILBO


    12:00


    eta 18:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-24)

  • Chiquijamming

    BILBO


    12:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-24)

  • Orratx! Antzerki Taldearen estreinaldia: 'Bernarda Albaren bost alabak'. Sarrera: 8 euro (Kultur Aretoan eta estankoan). Asteburuko bigarren saioa da.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean.


    (2019-11-24)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    OIARTZUN


    17:00


    Elorsoro kiroldegia


    (2019-11-24)

  • San Andres Bertso Jaialdia

    EIBAR


    19:00


    Portalea kultur etxea


    (2019-11-24)

  • "Erradikalak ginen" emanaldia

    SORALUZE


    19:00


    Antzokia


    (2019-11-24)

  • Bertso saioa Aitor Sarasuaren omenez

    ITSASU


    16:30


    Sanoki gelan


    (2019-11-24)

  • Aitor Sarasuaren omenez bertso saioa: Andoni Egaña, Maddi Sarasua, Ainhoa Agirreazaldegi eta Amets Arzallus bertsolariekin.

    ITSASU


    16:30


    Sanoki gelan.


    (2019-11-24)

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa: finalaurrekoa.

    OIARTZUN


    17:00


    Elorsoro kiroldegian.


    (2019-11-24)

  • Bertsu saioa Aitor Sarasuaren omenez

    ITSASU



    Itsasu


    (2019-11-24)

Bestelakoak

  • "Buskando" Ur biltegia ikusteko bixita gidatuak

    DONOSTIA


    09:30


    Ategorrietako Mintegietako Udal Parkean


    (2019-11-24)

  • Sun magoa: Bat, 2, hiru… Magia!

    ARRIGORRIAGA


    18:30


    Lonbo aretoan


    (2019-11-24)

  • Kidam magoa, pintxo potean

    ELGETA


    13:00


    14:30era, tabernaz taberna


    (2019-11-24)

  • Marimundukoren ipuin harriagarriak. Euskal Herriko mitoe eta ipuin zaharrak Maitane Aizpururaren eskutik

    ZEGAMA


    11:00


    Anduetza parketxean


    (2019-11-24)

  • "Tomisris" ATX Teatroa

    BAZTAN


    19:00


    Iruritako Damaso Zabalza gizarte bilgunean


    (2019-11-24)

  • Arte azoka

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2019-11-24)

  • Neguko Jardunaldien barruan, Kalean kantuz saioa

    HONDARRIBIA


    12:30


    Portuan.


    (2019-11-24)

  • Irun Beldur Barik sari banaketa. Ondoren, dantza emanaldia.

    IRUN


    18:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-24)

  • Nagore Laffage Casasola parke berriaren inaugurazioa. Aurretik haurrentzako tailerrak eta jolasak izango dira.

    IRUN


    12:00


    Juan Vollmer plazan.


    (2019-11-24)

  • Irakurketa jarraitua: 'Zergatik panpox' (Arantxa Urretabizkaia, Hordago, 1979). 'Hitzen Lihoa'-ren barruan.

    OIARTZUN


    10:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-11-24)

  • XXI. Erle Eguna

    USURBIL


    11:00


    Frontoian


    (2019-11-24)

  • Bigorrako Euskaldunen besta

    LOURDES



    Lourdes


    (2019-11-24)

Dantza

  • Herrixa Dantzan

    ELGETA


    19:00


    Espoloian


    (2019-11-24)

  • Dantza jauziak.

    OIARTZUN


    12:00


    Done Eztebe plazan.


    (2019-11-24)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzat saioa: "Angry Birds 2"

    LEGAZPI


    17:00


    Latxartegi aretoan


    (2019-11-24)

  • "Margolaria" Mikel Urdangarin eta Oier Aranzabalen Ikuskizuna

    GASTEIZ


    19:00


    Oihaneder euskararen etxean


    (2019-11-24)

  • "Midway"

    LEGAZPI


    21:30


    Latxartegi aretoan


    (2019-11-24)

  • Clint Eastwooden 'Mula' film luzearen proiekzioa

    HONDARRIBIA


    19:30


    Itsas Etxea Auditoriumean.


    (2019-11-24)

  • Errenteria Film Laburren Jaialdiko sari banaketa. Doan.

    ERRENTERIA


    18:00


    Niessen KLulturguneko auditorioan.


    (2019-11-24)

  • "Zohardi" ipuin musikatua

    MAKEA



    Makea


    (2019-11-24)

  • "Herriko bozak" & "Babesleku arrotzak eta animalia bakartien hotsak" antzezlanak

    LARRESORO



    Larresoro


    (2019-11-24)

  • "Eusko dorrea" & "Dentista" antzezlanak

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-11-24)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots "Bizi dantza"

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-11-24)

Irteerak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Hodeiertz abesbatza: Kristalezko bihotza ipuin musikatua

    LAZKAO


    19:30


    San Migel parrokian


    (2019-11-24)

  • Micky & The Buzz

    ELORRIO


    20:00


    gaztetxean


    (2019-11-24)

  • Edurne Zabalo (klarinetea) eta Gorka Hermosa (akordeioia)

    LEGAZPI


    13:00


    Chillida Lantokian


    (2019-11-24)

  • Eñaut Elorrieta - Irteera Argiak

    URRUñA


    19:00


    Iturbidea Gelan


    (2019-11-24)

  • Dom la Nena

    BILBO


    19:00


    BBK aretoan


    (2019-11-24)

  • Muñatones eta Errobi Kanta

    PORTUGALETE


    12:00


    Alde Zaharrean


    (2019-11-24)

  • Entrequatre ganbera taldea

    OñATI


    19:00


    Santa Ana antzokian


    (2019-11-24)

  • Olatz Salvador

    DONOSTIA


    19:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-11-24)

  • Maria Barandiaran, Maria Mendizabal, Mariu Emilas eta Agurtzane Intxaurraga: Balenciaga eta musika

    GETARIA


    12:30


    Balentziaga museoan


    (2019-11-24)

  • Udal Musika Eskolako Banda

    ANDOAIN


    12:30


    Basteron


    (2019-11-24)

  • Udal Musika Banda: Santa Zezilia

    BERGARA


    12:30


    Osintxuko frontoian


    (2019-11-24)

  • Udalaren Txistulari Taldea

    DONOSTIA


    12:15


    Konstituzio plazan


    (2019-11-24)

  • Cafe Quijano

    DONOSTIA


    19:00


    Kursaalean


    (2019-11-24)

  • Juan Wauters

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-11-24)

  • Udal Musika Banda, Udal Txistulari Taldea, Isidro Larrañaga Akordeoi Orkestra eta Giro Arte Dultzaina Taldea

    TOLOSA


    12:00


    Leidorren


    (2019-11-24)

  • Hondarribiko Hiria Musika Banda

    HONDARRIBIA


    12:00


    Itsas Etxean


    (2019-11-24)

  • Eskifaia abesbatza

    HONDARRIBIA


    19:00


    Portuko elizan


    (2019-11-24)

  • Edurne Zabalo eta Gorka Hermosa

    LEGAZPI


    13:00


    Txillida lantokian


    (2019-11-24)

  • Santikutz abesbatza, Goiz Deia txistulari taldea, Alaitasuna Errondaila eta Legazpiko Musika Banda

    LEGAZPI


    19:30


    parrokian


    (2019-11-24)

  • The Waterboys

    BILBO


    21:00


    Santana 27n


    (2019-11-24)

  • Twin Room

    PORTUGALETE


    13:30


    La Perdizen


    (2019-11-24)

  • Hondarribiko Txistulari Taldearen alborada

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharrean eta Mendelun.


    (2019-11-24)

  • Santa Zeziliaren omenezko meza Hondarribiko Musika Eskolako Txistulariekin, Hondarribiko Txistu Taldearekin eta Elizako Abesbatzarekin.

    HONDARRIBIA


    12:00


    Kale Nagusiko parrokian.


    (2019-11-24)

  • Los Raíles

    TOLOSA


    18:00


    3 tabernan


    (2019-11-24)

  • Aske kontzertua: Oreka TX + Jon Maia eta Hodei Barroso + Tximeleta + Aiora Renteria + Aurora Beltran + Altsasuko dantzariak + Lluis Llach. Miren Amurizak eta Dani Martirenak gidatua

    ALTSASU


    19:00


    Burunda frontoian


    (2019-11-24)

  • Eñaut Elorrieta + Ikastoletako haurrak

    URRUñA



    Urruña


    (2019-11-24)

  • Xiberotarrak

    MAULE-LEXTARRE



    Maule-Lextarre


    (2019-11-24)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea