Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Ene Kantak: Satorjator

    BERRIZ


    16:30


    kultur etxean


    (2019-11-30)

  • Mario Gas: La Strada

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-30)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    DONOSTIA


    16:30


    eta 18:30ean, Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-11-30)

  • Gazte Antzerki Tailerra: Kletaren bila

    BEASAIN


    17:00


    Usurbe antzokian


    (2019-11-30)

  • Leire Orbe, Eneritz García, Alex de la Peña y Eriz Elorza: Robert Pals se come el mundo

    BARAKALDO


    21:00


    eta igandean, 19:00etan, Arimaktoren


    (2019-11-30)

  • Magali Bondulich: Solo

    TOLOSA


    12:00


    Plaza Berrian, eta 18:00etan, Zerkausin


    (2019-11-30)

  • Titiriteros de Binefar: Chorpatélicos

    TOLOSA


    18:30


    Topic zentroan


    (2019-11-30)

  • La Zaranda: El desguace de las musas

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-11-30)

  • PTC: Copenhage

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2019-11-30)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    MARKINA-XEMEIN


    22:00


    frontoian


    (2019-11-30)

  • Kamikaze: Jauría

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-11-30)

  • Jandro: Descabellado

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-30)

  • Clasicos de la Lirica: La revoltosa

    EIBAR


    20:30


    Koliseoan


    (2019-11-30)

  • Txalo: 20.000 legoa itsaspeko bidaian

    IRUN


    17:00


    Amaia zentroan


    (2019-11-30)

  • Teatro Paraiso: Nomadak

    IGORRE


    17:30


    Lasarte aretoan


    (2019-11-30)

  • Belen Otxotorena: Route 6.6

    DONOSTIA


    18:00


    Kursaalean


    (2019-11-30)

  • Titiriguiri: Oilar bat dago zure teilatuan

    TOLOSA


    17:00


    Leidorren


    (2019-11-30)

  • tomaxen abenturak "Espien eguna"

    DONOSTIA


    17:30


    Amara Berri eskolan


    (2019-11-30)

  • Mikel Irazusta eta Maialen Sorzabalbereren Bat gehiago, besterik ez, Maria Linares, Lola Tines eta Judit Delgadoren Asincronizadas eta Ruth Garretaren ¿Playa o monte?

    DONOSTIA


    18:00


    Kontadores aretoan


    (2019-11-30)

  • Titiriteros De Binefar: Pasacalles medieval

    TOLOSA


    12:00


    Emeterio Arrese kalean, eta 17:00etan, Plaza Berrian


    (2019-11-30)

  • Galiot Teatre: Monta Titeres

    TOLOSA


    17:00


    eta igandean, 11:30ean, Euskal Herria plazan


    (2019-11-30)

  • Txiki: 40 urte eta aldapan behera niek bakarrizketa

    LIZARTZA


    20:00


    udal aretoan


    (2019-11-30)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-11-30)

  • Txalo konpainiaren eskutik, 'Legoa Itsaspeko Zaborretan' antzezlana. Sarrera orokorra 4,30 euro.

    IRUN


    17:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-30)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    ANDOAIN



    Santakutz Elkartea


    (2019-11-30)

  • Kantu Zaharren Eguna. Bertsolaria

    DANTXARINEA



    Dantxarinea


    (2019-11-30)

  • Bertso bazkaria

    ZIBURU


    12:30


    Baltsan Elkartea


    (2019-11-30)

  • Txerri boda bertsolariekin

    ZUMAIA


    14:00


    Muniosoro jatetxea


    (2019-11-30)

  • Bertso poteoa eta afaria

    BILBO


    19:00


    Txurdinaga auzoa. Kirikiño Ikastola


    (2019-11-30)

  • Euskal Mendi Selekzioaren bertso jaialdia

    GASTEIZ


    19:00


    Jardin de Falerina taberna


    (2019-11-30)

  • Bertso saioa

    GASTEIZ


    20:00


    Hala Bedi taberna


    (2019-11-30)

  • Mondravember. Bertso-triki poteoa

    ARRASATE


    12:30


    Alde zaharrean zehar


    (2019-11-30)

  • "Erradikalak ginen" emanaldi berezia

    GUARDIA


    19:00


    Herriko Antzokia


    (2019-11-30)

  • Bertso bazkaria: Ortzi Idoate-Arkaitz Estiballes

    ZEANURI


    14:30


    Eguzkiola Kultur Elkartean (Zeanuriko plaza)


    (2019-11-30)

  • Amets Arzallus + Andoni Egaña + Sebastian Lizaso

    ZIBURU



    Ziburu


    (2019-11-30)

Bestelakoak

  • Bizkaiko putxeren XI. txapelketa

    BAKIO


    13:00


    Agirre lehendakaria plazan


    (2019-11-30)

  • Mintzodromoa

    URRETXU


    11:00


    Urretxuko Udaletxeko portaloia


    (2019-11-30)

  • Gaztelekuko XXV. Xake Txapelketa

    OñATI


    09:00


    GaztelekuN


    (2019-11-30)

  • Ipuin kontaketa

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-11-30)

  • Jandro

    BILBO



    Campos eliseos antzokian


    (2019-11-30)

  • Euskaraldia: Bizipenak eta Desioak jaia

    ZARAUTZ


    13:00


    Lege Zaharren enparantzan


    (2019-11-30)

  • Beñat Laxague idazleak "J´apprends le basque-euskara ikasten dut" liburua aurkeztuko du

    DONAPALEU


    10:00


    Mediatekan


    (2019-11-30)

  • Philippe Albor eta Maialen Alfaro-ren eskutik "Izarren hautsa" ikusgarria

    ITSASU


    11:00


    Herriko gelan


    (2019-11-30)

  • Ipuin kontaketa Itxaro Goyhenechekin

    UZTARITZE


    11:30


    Mediatekan


    (2019-11-30)

  • MOKADUA bazkaria: Aste batez bertako sukaldari eta artistek errezetak bildu eta eraldatuko dituzte elkarrekin partekatzeko

    HENDAIA


    12:00


    Bordeline fabrikan


    (2019-11-30)

  • Hondarribiko baserritar produktuen azoka.

    HONDARRIBIA


    08:00


    San Pedro kalean.


    (2019-11-30)

  • V. Indoor Bizikleta Maratoi Solidarioa. Bildutako dirua Minbiziaren Aurkako Gipuzkoako Elkarteak (AECC Gipuzkoa) jasoko du.

    IRUN


    15:30


    Uranzu pilotalekuan.


    (2019-11-30)

  • Fanderiako errotaren errotarriak martxan jarriko dituzte. Artoa xehetu eta arto irina banatuko dute bisitarien artean. 11:00etan euskaraz eta 12:00etan gazteleraz. Doan. Izena mena behar da aurretik: 943 494 521.

    ERRENTERIA


    11:00


    Fanderiako errotan


    (2019-11-30)

  • Jandro-ren eskutik "Descabellado" ikuskizuna

    BILBO


    20:00


    Campos Elseos Antzokian


    (2019-11-30)

  • Potxin eta Patxin pailazoak

    ARAITZ


    17:00


    Uzztegin


    (2019-11-30)

  • "... eta segi aurrera" liburuaren aurkezpena

    LAZKAO


    11:00


    Gerriko elkartean


    (2019-11-30)

  • Euskal sagardo eguna

    BARAKALDO


    11:00


    Herriko plazan


    (2019-11-30)

  • Mutxikoak Hiriburun

    HIRIBURU



    Hiriburu


    (2019-11-30)

Dantza

  • Irene Arrizurieta & Bikodantz: Baltseoan

    OIARTZUN


    18:30


    ikastaroa, eta 20:00etan dantzaldia, Pagoan


    (2019-11-30)

  • Aimar Perez Gali: The Tpuching Community

    BILBO


    19:30


    Azkuna zentroan


    (2019-11-30)

  • Igor Moiseieven Balleta: Munduko herrien dantzak

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-11-30)

  • Aukeran: Biz Hitza

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-11-30)

  • Claudia Dias & Idoia Zabaleta: Thursday

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Fundicion aretoan


    (2019-11-30)

  • Euskal dantza herrikoiak

    ESKORIATZA


    18:00


    plazako karpan


    (2019-11-30)

  • JANETEN TITIA

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen Kulturgunean


    (2019-11-30)

  • Artea, Anitz, Allurr, Oinargi eta Bukalai taldeak

    ZIZURKIL


    12:00


    Elbarrenan


    (2019-11-30)

  • Aurtzaka dantza taldea eta Loinatz abesbatza: Beasain dantzaz eta kantuz

    BEASAIN


    20:30


    Andre Mari Zeruratuaren elizan


    (2019-11-30)

  • La Pulga eta Lagunak koadro flamenkoaren emanaldia Txerrimuñon. Sarrera: 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Txerrimuñon


    (2019-11-30)

  • Helduentzako dantzaldiak.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-11-30)

  • Islandiako Dantza Konpainiaren eskutik "The best of darkness"

    BILBO


    19:30


    Arriaga Antzokian


    (2019-11-30)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Iguzkialteko uskara

    ZEANURI


    11:30


    Eguzkiola Kultur Elkartean (Zeanuriko plaza)


    (2019-11-30)

  • Aritza Bergara: Jentilak

    LEMOIZ


    19:00


    Kaia tabernan


    (2019-11-30)

  • Amets Iturbe: Mina, kolpeak baino gehiago

    GALDAKAO


    18:00


    Eperlandako lokaletan


    (2019-11-30)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzako zinema: "Grufaloa"

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2019-11-30)

  • Eduardo Mignonaren Cleopatra filmari buruzko cineforum-a

    DONOSTIA


    11:00


    Usandizaga kalea, 18. Behea


    (2019-11-30)

  • Erroak eta geroa dokumentala, eta solasaldia egileekin

    ELORRIO


    18:30


    Arriola aretoan


    (2019-11-30)

  • Ainhoako bastidaren historioa eta Xareta mugaz gaindiko lurraldearen sekretuak ezagutzeko filma pantaila panoramikoan

    AINHOA



    Ondarearen Etxean


    (2019-11-30)

  • "Napardeath"

    LARRAUN


    19:00


    Lezaetan


    (2019-11-30)

Irteerak

  • 'Ezagutu zure hiria'-ren barruan, 'Jaizkibeletik Antropozenora' saioak itsasontzian irteera antolatu dute. Eguraldiaren arabera bertan behera gera daiteke.

    HONDARRIBIA


    11:00


    Kirol kaiko M pantalana.


    (2019-11-30)

Lehiaketak

  • Partxis txapelketa, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:00


    Behobiako adineko pertsonentzako Udal Gune Sozialean.


    (2019-11-30)

Musika

  • Made in Bilbo jaia

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-11-30)

  • DJ Mariya John

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2019-11-30)

  • Gatibu

    DURANGO


    21:30


    Plateruenan


    (2019-11-30)

  • Indian Feathers eta Tobogan Andaluz

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-11-30)

  • Voodoo Club Jagermusic

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-11-30)

  • Lion's Law, Yugular eta Tilikum

    OñATI


    22:00


    Gaztelekuan


    (2019-11-30)

  • Gontzal Mendibil

    URRETXU


    20:00


    Tourseko San Martin elizan


    (2019-11-30)

  • Korrontzi eta Oinkari dantza taldea

    AZKOITIA


    21:30


    plazan


    (2019-11-30)

  • 4kote ahots zurien abesbatza

    BERGARA


    19:00


    Seminarixoan


    (2019-11-30)

  • Peter Power, Arizonako Billy eta Uno

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-11-30)

  • KANTU BAT GARA

    ZEANURI


    17:30


    Eguzkiola Kultur Elkartean (Zeanuriko plaza)


    (2019-11-30)

  • Ines Osinaga

    OIARTZUN


    22:30


    udaletxean


    (2019-11-30)

  • Opera Magna eta Punto Muerto

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-11-30)

  • Cante Flamenko Lehiaketa eta Samuel Serrano

    DONOSTIA


    19:00


    Antzoki Zaharrean


    (2019-11-30)

  • Gabriel Marghieri

    ABADIñO


    19:30


    San Trokaz elizan


    (2019-11-30)

  • Udalaren Txistulari Taldea

    DONOSTIA


    18:30


    Konstituzio plazan


    (2019-11-30)

  • Andra Mari eta Izaro abesbatzak

    GERNIKA-LUMO


    18:30


    Mertzedeen parrokian


    (2019-11-30)

  • AltzataRock: Izaki Gardenak, Serge, Onki Xin eta Sega Sound Killers

    DONOSTIA


    21:00


    Larratxo kultur etxean


    (2019-11-30)

  • Iralabarriko San Antonio abesbatza

    BILBO


    19:30


    Asisko San Frantxiskoren parrokian


    (2019-11-30)

  • Airbag

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-11-30)

  • Bosco

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-11-30)

  • Gozategi eta DJ Bull

    ANDOAIN


    22:30


    gaztetxean


    (2019-11-30)

  • Oarsoinua: IRA, Revolta Permanent, Legeb Beltza eta Holy Nuns

    ERRENTERIA


    19:45


    Niessen kulturgunean


    (2019-11-30)

  • Eraso, Uckaia eta Illenti

    GERNIKA-LUMO


    20:00


    Astran


    (2019-11-30)

  • Jainaga eta Narbaiza, Kezka dantza taldearekin

    EIBAR


    12:30


    Untzaga plazan


    (2019-11-30)

  • Gathubi

    EIBAR


    18:00


    Txaltxa Zelain


    (2019-11-30)

  • EH Sukarra eta Bad Sound

    EIBAR


    23:30


    Untzaga plazan


    (2019-11-30)

  • Iratzar

    ORMAIZTEGI


    23:00


    karpan


    (2019-11-30)

  • Ainhoa Larrañaga

    DONOSTIA


    21:00


    San Telmo museoan


    (2019-11-30)

  • Dani Fernandez

    BILBO


    21:00


    Stage Liven


    (2019-11-30)

  • Delaporte

    BILBO


    22:00


    Azkenan


    (2019-11-30)

  • Discipulos de Dionisos, Snobs eta Los Sustos

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2019-11-30)

  • The Owl Project eta 4 Villains

    BILBO


    19:00


    Dock aretoan


    (2019-11-30)

  • The Hammer Killers eta Evil Seeds

    BARAKALDO


    21:30


    Mendigon


    (2019-11-30)

  • Los Cosmeticos

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-11-30)

  • Lodor

    SOPELA


    21:30


    Plaza Beltzan


    (2019-11-30)

  • The Broken Horizon, The Fall of Atlantis eta Holy Txala

    PORTUGALETE


    22:00


    Grooven


    (2019-11-30)

  • The Bilbobillies

    ZORNOTZA


    19:30


    Vintage pubean


    (2019-11-30)

  • Confluence

    BARRIKA


    20:00


    Golfo Norten


    (2019-11-30)

  • Mamagigi's eta Ilargi Beltza

    GALDAKAO


    22:00


    Usansoloko jaietan


    (2019-11-30)

  • Ertzak

    ESKORIATZA


    19:00


    plazako karpan


    (2019-11-30)

  • NFS eta Bidean

    ESKORIATZA


    22:30


    plazako karpan


    (2019-11-30)

  • Arnorekin kantu afaria

    BERGARA


    21:00


    Txuringon


    (2019-11-30)

  • DJ Motherfucker

    OñATI


    01:00


    Itturri tabernan


    (2019-11-30)

  • Andoni Ollokiegi eta Trikizio

    HONDARRIBIA


    18:00


    plazan


    (2019-11-30)

  • Ainhoa Azpitarte

    ZALDIBAR


    16:30


    gaztetxean


    (2019-11-30)

  • DJ Elepunto

    ZALDIBAR


    23:59


    gaztetxean


    (2019-11-30)

  • Unholy Covers eta Akerbeltz

    BERMEO


    21:00


    San Andres auzoko jaietan


    (2019-11-30)

  • Latriku eta Optika

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2019-11-30)

  • Red Baleine eta Grande Days

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-11-30)

  • "Izarren hautsa" ikusgarria

    ITSASU



    Itsasu


    (2019-11-30)

  • Pig & Kiss

    LARRAUL


    20:00


    zimiterioan


    (2019-11-30)

  • Eztanda, Igitaia eta Bassagain

    ZIZURKIL


    22:30


    Kaxilda gaztetxean


    (2019-11-30)

  • Maddi Txurruka eta Mikel Ansola, Emeki korala, Pablo Fernandez Arrieta, Xua, Rakel Pujana, Xemeingo Gazte Ahots abesbatza, Lorea Zulaika eta K-Band

    MARKINA-XEMEIN


    19:00


    Mertzedeko elizan


    (2019-11-30)

  • David Regueiro Trio

    BILBO


    19:30


    Bertendona institutuan


    (2019-11-30)

  • Charlie Cosh & Mikel Gaztañaga

    GETXO


    23:00


    Ereagako Terrazan


    (2019-11-30)

  • Old Glasses

    GALDAKAO


    22:00


    Urkin


    (2019-11-30)

  • Kontzertua Gorka Hermosa-ren eskutik

    BESKOITZE


    19:00


    Bixintxo gelan


    (2019-11-30)

  • Ines Osinaga: 'Alutik'.

    OIARTZUN


    22:30


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-11-30)

  • Gorka Hermosa

    BESKOITZE



    Beskoitze


    (2019-11-30)

  • Foisis Jaunak

    BAIGORRI



    Baigorri


    (2019-11-30)

  • Kantu eta zuzendaritza ikastaldia

    BAIGORRI



    Baigorri


    (2019-11-30)

  • "Euskara ikasten dut" liburuaren aurkezpena

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-11-30)

  • Joseba Irazoki

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-11-30)

  • The Cabrones + Anita Parker + DJ R-Ask

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-11-30)

  • Antton Larrandaburu & Bitxiloreak

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-11-30)

  • V. Euskal Herria Cantat Ttiki

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-11-30)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea