Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Zurrunka: Aioko

    BILBO


    11:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-01)

  • Gorakada: Pinocchio

    SANTURTZI


    23:30


    Serantes aretoan


    (2019-12-01)

  • Tartean: Ghero. Azken euskalduna

    URNIETA


    19:00


    Saroben


    (2019-12-01)

  • Luix Mitxelena eta Lohizune Telletxearen Behin mundua berea izan zen antzezlana, eta Hariak sentikaria

    OIARTZUN


    18:00


    udaletxean


    (2019-12-01)

  • Accidental Company: Esos días azules

    BILBO


    18:00


    eta astelehenean, 11:00etan (ikastetxeentzat), Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-01)

  • Didau: Frankenstein

    ZARAUTZ


    16:30


    Modelon


    (2019-12-01)

  • Tomaxen Abenturak: Azken balea

    BERANGO


    18:00


    antzokian


    (2019-12-01)

  • Oririca Mecanica: Alicia y las ciudades invisibles

    BARAKALDO


    18:00


    Barakaldo antzokian


    (2019-12-01)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-12-01)

  • Marie de Jongh: Izar

    DURANGO


    18:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-12-01)

  • Iru: Alizia herrialde miresgarrian

    DONOSTIA


    17:30


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-12-01)

  • Txotxongillo Taldea: Erreka Mari

    TOLOSA


    18:30


    Topic zentroan


    (2019-12-01)

  • Sun magoa, Maria Urzelai eta Na Gomes: Liluraren laborategia

    ZUMAIA


    12:00


    Aita Marin


    (2019-12-01)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    USURBIL


    11:30


    kiroldegian


    (2019-12-01)

  • Nacho Diago: El misterioso caso de Houdini y la habitación cerrada

    BASAURI


    18:00


    Social antzokian


    (2019-12-01)

  • PTC: Copenhage

    GETXO


    19:00


    Muxikebarrin


    (2019-12-01)

  • Antonella d'Ascenzi: Piccoli circo de hilo

    TOLOSA


    17:00


    Leidorren


    (2019-12-01)

  • Ikusi Makusi: Remendando males de amores

    OñATI


    19:00


    Santa Ana antzokian


    (2019-12-01)

  • "Herriko Bozak" antzezlana

    SENPERE


    17:00


    Larreko gelan


    (2019-12-01)

  • Karabansarai Produkzioak taldearen eskutik, 'Ele! Lorca-Lauaxeta' antzerki obra. Sarrera: 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-12-01)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    TOLOSA


    17:00


    Usabal kiroldegia


    (2019-12-01)

  • Nokaldia. Bertso bazkaria

    GABIRIA



    Ostatua


    (2019-12-01)

Bestelakoak

  • Arnasa Gara ekimena: Kartzela telesail digitala eta Ez da kasualitatea bertso saio musikatua

    MARKINA-XEMEIN


    18:00


    Esperantza aretoan


    (2019-12-01)

  • Sorgina Txirulina + eskulanak

    O�ATI


    17:00


    Antixena Gaztetxea


    (2019-12-01)

  • Basurde kantu bazkaria eta Zigor magoa

    DONOSTIA


    14:00


    Loiolako Hontza kultur elkartean


    (2019-12-01)

  • Sorgina Txirulina: Ipuin kontaketa eta eskulanak

    OñATI


    17:00


    Antixena gaztetxean


    (2019-12-01)

  • Brokante eta bilduma azoka.

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2019-12-01)

  • Zumba saio solidarioa. Bildutako dirua minbiziaren aurkako Gipuzkoako elkarteak (AECC Gipuzkoa) jasoko du.

    IRUN


    10:30


    Uranzu pilotalekuan.


    (2019-12-01)

  • "Marimundukoren ipuin harrigarriak" Maitane Aizpuruaren eskutik

    OñATI


    11:00


    Arantzazuko parketxean


    (2019-12-01)

  • Artisautza Merkatua

    DONOSTIA


    10:00


    Bretxan


    (2019-12-01)

  • Mutxikoak Biarritzen

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-12-01)

  • Kantalasai

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2019-12-01)

Dantza

  • Kukai: Gauekoak

    HONDARRIBIA


    19:30


    Itsas Etxean


    (2019-12-01)

  • Euskal Herriko Trikitilari Gazteen XXVIII. Txapelketa

    ZALDIBAR


    17:30


    Olazar pilotalekuan


    (2019-12-01)

  • Alaken: plaza dantzak

    ZARAUTZ


    12:00


    Musika plazan


    (2019-12-01)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-01)

  • 'Janeten Titia' ikuskizuna Ertza konpainiaren eskutik. sarrerak, 8 euro.

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen Kulturgunean


    (2019-12-01)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Telmo Esnal: Ideiatik zinema-aretora

    DONOSTIA


    12:00


    San Telmo museoan


    (2019-12-01)

Ikastaroak

  • Gazteentzako hika ikastaro praktikoa.

    OIARTZUN


    17:00


    Fermiñenen.


    (2019-12-01)

Ikus-entzunezkoak

  • Bertso bazkaria

    DONOSTIA


    14:30


    Ikasbide Kultur Elkartea


    (2019-12-01)

  • Erraiak

    DONOSTIA


    17:30


    San Telmo museoan


    (2019-12-01)

  • Margolaria

    DONOSTIA


    19:00


    San Telmo museoan


    (2019-12-01)

  • Iduzki Lore "Herriko bozak"

    SENPERE



    Senpere


    (2019-12-01)

Lehiaketak

  • Iker Piris

    TOLOSA


    18:00


    3 tabernan


    (2019-12-01)

Musika

  • Andrew Combs & Band

    BILBO


    19:30


    Kafe Antzokian


    (2019-12-01)

  • Gure Abestiak

    IRUN


    19:00


    Amaia zentroan


    (2019-12-01)

  • Eñaut Elorrieta: Irteera argiak

    BILBO


    19:00


    Arriaga antzokian


    (2019-12-01)

  • Olagain Txistularien Banda

    ANDOAIN


    12:00


    Basteron


    (2019-12-01)

  • Udal Musika Banda: Altuerako sentsazioak

    BILBO


    12:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-12-01)

  • Bizkaiko Abesbatzen Elkartea: Ongintzazko kontzertua

    BILBO


    19:30


    BBK aretoan


    (2019-12-01)

  • Pelax. Nagore Legarreta, Iñaki Rifaterra eta Malen Otxoa artistekin

    DONOSTIA


    19:00


    Gazteszenan


    (2019-12-01)

  • Hiru Bidean

    ORMAIZTEGI


    18:30


    gizarte etxean


    (2019-12-01)

  • Alarma Morea

    ORMAIZTEGI


    19:30


    karpan


    (2019-12-01)

  • The World of Hans Zimmer: A Symphonic Celebration

    BARAKALDO


    19:00


    BECeko Bizkaia Arenan


    (2019-12-01)

  • Tristan Murgi eta Horeba

    OñATI


    19:00


    Pako tabernan


    (2019-12-01)

  • Patxi eta Konpainia

    GATIKA


    17:00


    frontoian


    (2019-12-01)

  • Musikarium

    LEIOA


    18:00


    Kultur Leioan


    (2019-12-01)

  • Urban Breaking Battle 1 vs 1

    DONOSTIA


    16:00


    Dabadaban


    (2019-12-01)

  • Gauargi

    ZARAUTZ


    17:00


    Musika plazan


    (2019-12-01)

  • Musika Klasikoa

    LASARTE-ORIA



    Brigiden Komentuan


    (2019-12-01)

  • Iker & Ruth Discofagia

    DURANGO


    13:00


    The 80's aretoan


    (2019-12-01)

  • Empty Files

    EIBAR


    19:00


    Portalean


    (2019-12-01)

  • Erromeria Astiazaran ta Andonegi trikitilariekin

    AIA


    18:30


    Andatza auzoko Aristerrazun


    (2019-12-01)

  • Txistulari taldearen alborada.

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharretik abiatuta.


    (2019-12-01)

  • Gérard Luc & gomitatuak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-01)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea