Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • David Guapo: #quenonosfrunjanlafiesta

    BILBO


    21:00


    eta hurrengo igandean, 19:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-04tik 2019-12-07ra.)

Bertsolaritza

  • Mintzola Mintegia (4. 2019. Villabona)

    AMASA-VILLABONA


    18:00


    Subijana Etxea


    (2019-12-04)

Bestelakoak

  • Baga, Biga, Higa: balada zahar, maite kantu, kopla zahar, bertsolaritza eta poesia emanaldia

    ERRENTERIA


    12:30


    Niessen kulturgunean


    (2019-12-04)

  • Nini irakurleak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-04)

  • Afari tertulia Julio Soto Ezkurdiarekin

    OñATI


    20:00


    Makalena elkartean


    (2019-12-04)

  • Emakume kazatarien afari-tertulia "Emakume musulmanak: estereotipoen eta errealitatearen artean"

    BILBO


    20:00


    Club Deportivon


    (2019-12-04)

  • "Argiaren bila" erakusketaren aurkezpena

    HERNANI


    12:00


    Chillida lekun


    (2019-12-04)

  • Ttipien tenorea

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-04)

Erakusketak

  • Iratzarri Etxekoandre Elkartearen tailerra

    LEGAZPI



    kultur etxean


    (2019-12-04tik 2019-12-12ra.)

  • Gentz del Valle, Mertxe Perez eta Sonia Rueda: Bosteko 2019

    GETXO



    Torrene aretoan


    (2019-12-04tik 2019-12-09ra.)

  • Lester Alvarez eta Jose Ramon Ais: Gauari begira

    BILBO



    Azkuna zentroan


    (2019-12-04tik 2020-01-26ra.)

  • Rei Kawakubo: Comme des garçons

    BILBO



    Arte Ederren Museoan


    (2019-12-04tik 2020-04-19ra.)

Hitzaldiak

  • Mintzola Mintegia: Kepa Matxain, Jon Gurrutxaga, Maialen Akizu, Miren Artetxe, Elixabete Perez Gaztelu, Antxoka Agirre eta Eñaut Agirreren hitzaldiak

    VILLABONA


    18:00


    Xenpelar dokumentazio zentroan


    (2019-12-04)

  • Olatz Altuna eta Natxo Sorolla: Euskararen erabileran eragiten duten faktoreak

    DONOSTIA


    18:30


    San Telmo museoan


    (2019-12-04)

  • Indarkeria matxista: danon ardura mahai ingurua

    GALDAKAO


    19:00


    Torrezabal kultur etxean


    (2019-12-04)

  • "Kondenatuak" Etxerateko kideek euren bizipenen berri emango dute

    ARAITZ


    19:00


    Gaintzan


    (2019-12-04)

  • Euskal Herriaren historia, Frantziako Iraultzatik gaur egun arte

    CORNEBARRIEU



    Cornebarrieu


    (2019-12-04)

  • "Kondairazko pertsonaiak: heroiak eraikitzen" Oskar Benegas mediku eta idazlearen eskutik

    BILBO


    19:00


    Sabino Arana fundazioan


    (2019-12-04)

  • Eguzkiaren ikatzak berpizten dituen ikazkina

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-04)

Ikastaroak

  • Zoriontsu bizi barru-lan tailerra

    VILLABONA



    Kinpira Eko Denda (Erniobea 4, Villabona)


    (2019-12-04tik 2019-12-20ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • "El Sureño" Jean Renoir Esencial zikloaren barne

    IRUñEA


    20:00


    Filmategian


    (2019-12-04)

  • "Ma vie de Courgette" Claude Barras

    GASTEIZ


    19:00


    Oihaneder euskararen etxean


    (2019-12-04)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Olatz Zugasti: Orion zuzenean

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2019-12-04)

  • Finale eta Difuntos Telaraña

    BILBO


    20:00


    Sarean elkartean


    (2019-12-04)

  • Euskadiko Orkestra Sinfonikoa & Julian Bliss: Ravel

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-12-04)

  • Samuele Telari

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-12-04)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea